Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 12:47   #221
Para mora van. Ja imam parni čistač za pod, ali nije ovaj precijenjeni Šark.
Moj je neki "no nejm Interšpar", ali solidan je.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 08:55   #222
Quote:
picajzla1 kaže: Pogledaj post
Shark Steam Pocket Mop- 562 kn je sad na akciji... Gorenje duplo skuplji...
Gledala sam ga sinoć po ovoj cijeni, a jutros je opet 750kn. Jel ta akcija imala datum do kada traje?
Vidim da dosta vas ima taj Gorenjev čistać. Ovaj Sharkov mi se čini praktićniji za kretanje po stanu, ne moraš ga vući za sobom. Ne znam kakva su iskustva glede toga?

Meni treba nešto samo za podove, pa ako imate preporuke bila bih zahvalna, može bilo koja (ne)marka samo da funkcionira.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 13:41   #223
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Gledala sam ga sinoć po ovoj cijeni, a jutros je opet 750kn. Jel ta akcija imala datum do kada traje?
nemam ti pojma... Xanthe ti imaj ovaj od Gorenja, kaže da joj je super, nije naporan i da s njim čisti sve... Od pećnice, prozora, fuga, podova... Tako da na kraju, moj glas će ipak ić Gorenju
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 19:27   #224
Quote:
megane f1 kaže: Pogledaj post
Bok, ja sam prije 2 dana kupila parni cistac samo za podove u top shop-u. Pa si mislim kada je snizen za 25% da iskoristim priliku gledam ga vec par mjeseci pa nikako da se odlucim. Mislim kako je dosao da ce tako i nazad u top shop, cista glupost to nevrijedi ni 100 kn. Prvo nema pojacivac pare da ga mogu regulirati, drugo ako ga hocu iskljuciti ga vaditi iz uticnice, a ta tako zvana para kako je prikazana na televiziji uopce ne ide van iz njega, ili moj nesto nevalja.

Molim Vas vase iskustov ako tko ima taj isti parni cistac jel ja mislim da u ponedjeljak ode on odakle je dosao.
trebaš pustiti 30 ak sec da se voda ugrije, a onda kako pomičeš čistač gore-dolje ("pumpaš"), para izlazi i tako reguliraš količinu pare. prouči dobro upute pa ćeš vidjeti. mislim da nisi još skužila kako funkcionira, ali kad uhvatiš,vidjet ćeš da je jako jednostavan. mene je oduševio.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 22:23   #225
POzdrav,
trebali bi parni čistač za čišćenje vrata,prozora i najviše kamenih pločica u kuhinji(masnih naravno).Da li je ovaj gorenje dobar izbor?Koliko bi bio dobar za otapanje masnoća na podu?Kako funkcionira?
Kako su zadovoljni korisnici i ima li pametniji izbor u ovoj cjenovnoj klasi?
Ima li boljih jeftinijih?
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 17:27   #226
Da li se nekom dogodilo ovo sa cetkicom nakon upotrebe prvih 5 min??? Gorenje parni cistac
demi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 11:37   #227
Quote:
demi79 kaže: Pogledaj post
Da li se nekom dogodilo ovo sa cetkicom nakon upotrebe prvih 5 min??? Gorenje parni cistac
Da,meni,samo sreća moja da taj čistač nije moj,nego od moje majke,uh ja nipošto nisam zadovoljna njime...

osim što mi koristi samo za čišćenje fuga na pločicama i tko nekih sl.stvari ostalo je nula bodova,

polukružna vrata tuš kabine,puna vodenog kamenca,koma živa,osim što je veoma nezgodan za držat ga u ruci ne čisti ništa,a sad me samo boli ruka od njega...

usto,bila sam u sauni skoro zakuhala čisteći njime,tako da od mene ima definitivno negativnu ocjenu...

poslužit će samo za čišćenje fuga i to je to...
malena curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 13:29   #228
Ne.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 17:05   #229
Ja sam svoj danas vratila. Totalno sam razocarana. Za 1000 kn ocekivala sam vise.
Nije tako los ali u mojoj kupaoni koja nema prozor pare ima za poludit!
Tako da...ostaje mi ribanje
demi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 14:55   #230
KUPUJEM zelene h20 parne cistace. Pokvarene naravno !!
AXEL051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 17:46   #231
Meni je parni čistač od gorenja SAVRŠEN. Isto nemam prozor. To valjda kako je tko navikao.
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 21:27   #232
Pisala sam ovdje par puta vec za H2O i hvalila ga, no ubrzo se pokazalo da ne vrijedi ni lipe. Krepao je 6 puta, svaki puta sam isla u Radnicku i napravila show pa su mi ga zamijenili/popravili (Bio je pod garancijom naravno).
Kap koja je prelila casu je bila kad sam se vratila s mora 1.9. i nije se htio upaliti, a 17.6. je bio na popravku/zamjeni ( s tim da sam 1.7. bila na moru pa je stajao u ormaru, nije se koristio).
Zadnji put sam trazila povrat novca i uzela si Gorenje, za sad je savrsen iako sam ga upalila par puta samo pa cemo vidjeti. Ovaj put necu preuranjeno hvalit..
jubi2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 12:44   #233
Quote:
jubi2 kaže: Pogledaj post
Pisala sam ovdje par puta vec za H2O i hvalila ga, no ubrzo se pokazalo da ne vrijedi ni lipe. Krepao je 6 puta, svaki puta sam isla u Radnicku i napravila show pa su mi ga zamijenili/popravili (Bio je pod garancijom naravno).
Kap koja je prelila casu je bila kad sam se vratila s mora 1.9. i nije se htio upaliti, a 17.6. je bio na popravku/zamjeni ( s tim da sam 1.7. bila na moru pa je stajao u ormaru, nije se koristio).
Zadnji put sam trazila povrat novca i uzela si Gorenje, za sad je savrsen iako sam ga upalila par puta samo pa cemo vidjeti. Ovaj put necu preuranjeno hvalit..
Kupujem zelenka ako ga jos imate ??
Trebam za dijelove.
AXEL051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 13:37   #234
hi

Ja se nešto razmišljam da uzmem parni čistač Shark Pocket Mop
Dali ga tko ima?
kako ste zadovoljni ?

http://www.shark.com.hr/proizvodi_sh...FQeW3godkQQAow

Unaprijed hvala svima na pomoći
nana01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 15:25   #235
Quote:
AXEL051 kaže: Pogledaj post
Kupujem zelenka ako ga jos imate ??
Trebam za dijelove.
Nemam ga, morala sam ga vratit da dobijem povrat novca.

p.s. crveni je bio
jubi2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 14:09   #236
Axel imam zelenka za prodaju, imaš PP, javi se.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 15:50   #237
U Intrersparu je sada neki Iskrin parni čistač na popustu. Da li ima netko kakve informacije o njemu? Meni treba samo za prati podove,nisu mi bitni dodatci i ostale operacije. Isto razmišlam o ovom Shark Pocket Mopu jer mi se čini najmanji i najlakši od svih
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 09:47   #238
Jučer sam bila u Intersparu i pogledala taj parni jer i meni treba. Iskreno, previše novaca za to kako plastično izgleda. Bio je i u 8. mj. na popustu i tada je pisalo da košta 699,00 kn, a ovaj put je kao koštao 799,99 kn pa je sada na popustu za 498,00 kn. Ja sam ga izvukla iz kutije i pregledala i meni to izgleda kao neka igračkica. Možda griješim, ali mislim da to ne vrijedi tih novaca.
Ja sam vidjela Philipsov parni čistač za nekih 800 kuna, ima i neku četku što čisti i onda briše i za razliku od ovog izgleda kao "avion". Moram ga još jednom pogledati pa me zanima ima li netko iskustva sa Philipsom?
kity1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 10:33   #239
Ništa onda. A jesi gledala onaj Shark Pocket mop? I njega znaju nekad stavit na akciju
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 11:09   #240
A viđe ovo:

http://www.kolektiva.hr/zagreb/inova...m_source=email
City is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.