Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2013., 15:05   #281
Sorry, ali vidim da u skoro svakom svom postu linkaš njihovog dobavljača za Hrvatsku, pa pretpostavljam da se tu radi o reklami..Kažem, sorry, ali to je moje mišljenje, tako da..
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 22:41   #282
ovako imam pitanje oko njihovih seruma, da li bi mi više odgovarao onaj od zelenog čaja ili ovaj od vitanima c s obziroma da piše da je ovaj zadnji za suhu i zrelu kožu, što moja nije, ali htjela bih nešto protiv starenja. inače imam 30 godina, masnu, osjetljivu, možda i dehidriranu kožu, sklonu pokojem prištiću, bore još nemam, samo malene blizu očiju. unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:34   #283
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
ovako imam pitanje oko njihovih seruma, da li bi mi više odgovarao onaj od zelenog čaja ili ovaj od vitanima c s obziroma da piše da je ovaj zadnji za suhu i zrelu kožu, što moja nije, ali htjela bih nešto protiv starenja. inače imam 30 godina, masnu, osjetljivu, možda i dehidriranu kožu, sklonu pokojem prištiću, bore još nemam, samo malene blizu očiju. unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Evo ja sam danas kupila vitamin c serum..., uglavnom nakon apliciranja se dosta osjeća zatezanje što mi se bas ne svida.
Potrošit cu ovu bocicu, ali ga ne mislim ponovo kupovati...
marijana111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:27   #284
Odnedavno koristim JMO šampon za suhu kosu i došla sam ga samo pohvaliti!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 15:33   #285
Postoji posebna tema za prodaju!

Zadnje uređivanje raverica : 16.09.2013. at 16:48.
wonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 01:49   #286
Quote:
marijana111 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam danas kupila vitamin c serum..., uglavnom nakon apliciranja se dosta osjeća zatezanje što mi se bas ne svida.
Potrošit cu ovu bocicu, ali ga ne mislim ponovo kupovati...
Onaj serum za masnu kožu od medvjedke je također prilično loš...ostavi lice zategnuto i lagano ljepljivo a ne radi apsolutno ništa, koža se i dalje zamasti jednako brzo kao i bez njega.
Od šampona isprobah onaj od cinka/kadulje i jedino što mi se svidjelo je miris - miriše kao karamela...učinkovitost također nula bodova.
Šteta, proizvodi im imaju tako dobre sastojke ali meni su totalno nedjelotvorni, a koštaju ko suho zlato :P
Činio se tako dobar brand ali eto, nakon 2 faila dižem ruke od njega.
Something New is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:03   #287
Serum od medvjetke je meni odlican. Da, zategne i bude ljepljiv i ne daj Bože preko njega stavljati puder. To je zato sto je on namijenjen za nocnu njegu, a ne dnevnu. Nakon duzeg koristenja, lice se puno manje masti, potrebna je dnevna hidratantna kremica.
Ni ja nisam oduševljena sa šamponima, bolji mi je Laverin regenerativni sampon od svih JMO, ali zato su im balzami odlični.
miarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 14:53   #288
cao curke,velik sam obozavatelj JMO brenda,odnedavno koristim njihov sampon i regenerator iz bare linije i ODLICNI su mi!prije toga sam koristila laverin basics sampon i zbilja mi je pasao ali previse mi se osjeti alkohol u njihovim proizvodima,tako i samponima..Kosa mi nikad nije bila ljepsa od jmo sampona.tako da moram to pohvaliti.imam plan nabaviti i regenerator citrus neroli pa ako tko prodaje,slobodno se javite
nego problemcic-kupila sam mlijeko od lipe na pocetku ljeta(mislim 6.mj) i kad sam ga tad isla isprobati pasalo mi je savrseno.nanijela bi ga na suhu kozu da ocistim sminku(osim ociju) i nakon toga 'isprala' s micelarnom od bioderme.bilo mi je predivno i cak mi je hidratiziralo kozu.ali kako sam zakljucila da mi ga je bolje ostaviti za jesen i zimu radi hidratacije ostavila sam ga sa strane(uspijela sam uvuci pumpicu nazad).danas ga idem opet koristit,nakon eto,3 mj.odlucila sam ga stavit kao masku,znaci na suhu kozu sam nanijela cijelu pumpicu i istavila nekih 10 min.kad sam isprala,po licu mi je bilo par crvenih fleka.to mi se zbilja nije nikad desilo nakon koristenja bilo kakvog proizvoda i nije mi jasno sto mi je moglo zasmetatida nije prosao rok trajanja?btw narucen je sa jagode.
majic44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 00:01   #289
Imam prilike naručiti/dobiti šampon JMO iz Danske pa jel moža neka preporuka? Znači..bilo koji njihov, a da obnavlja kosu?
Imam problem šta mi je kosa u zadnje vrijeme postala slamastija...a nisam imala prije tih problema.. Moguće da je takva jer zadnjih par godina koristim samo prirodne šampone i kako u njima nema silikona i ostalih sranja..onda se zapravo vidi pravo stanje..a istina..zadnjih godinu dana je isušujem i peglanjem..Prestat ću jedno vrijeme...
Uglavnom.. preporuka za šampon (regenerator mi ne treba jer trenutno imam jedan od Urtekrama) i neka super bogata, hranjiva maska. Čini mi se da bi mi najbolji šampon bio ovaj od noćurka?
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..

Zadnje uređivanje Terranea : 20.06.2014. at 00:07.
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 23:03   #290
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Imam prilike naručiti/dobiti šampon JMO iz Danske pa jel moža neka preporuka? Znači..bilo koji njihov, a da obnavlja kosu?
Imam problem šta mi je kosa u zadnje vrijeme postala slamastija...a nisam imala prije tih problema.. Moguće da je takva jer zadnjih par godina koristim samo prirodne šampone i kako u njima nema silikona i ostalih sranja..onda se zapravo vidi pravo stanje..a istina..zadnjih godinu dana je isušujem i peglanjem..Prestat ću jedno vrijeme...
Uglavnom.. preporuka za šampon (regenerator mi ne treba jer trenutno imam jedan od Urtekrama) i neka super bogata, hranjiva maska. Čini mi se da bi mi najbolji šampon bio ovaj od noćurka?
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Neznam jesi vec nabavila/dobila sampon u meduvremenu, ja sam isprobala i koristila sve sampone od JMO-a osim Bare (njega jos moram i zelim isprobat) i preporucila bi ti Honey Hibiscus, meni osobno najdrazi i najvise njeguje po meni i predivan sjaj daje kosi; meni netreba regenerator nakon njega.

I nemoj se peglat; to ti definitivno najvise unistava kosu, a od organskih sampona ti je kosa samo dugorucno sve bolja iako kad bas predes na njih nakon ovih sampona punih silikona i kemije napocetku i nije bas u najboljem stanju, nakon malo vremena je vidljivo bolja; to je moje iskustvo.

Mene interesira jel netko mozda probao ove nove regeneratore po boji kose; zanima me za smedu kosu i crnu. Hvala!
Beea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 23:09   #291
Quote:
majic44 kaže: Pogledaj post
cao curke,velik sam obozavatelj JMO brenda,odnedavno koristim njihov sampon i regenerator iz bare linije i ODLICNI su mi!prije toga sam koristila laverin basics sampon i zbilja mi je pasao ali previse mi se osjeti alkohol u njihovim proizvodima,tako i samponima..Kosa mi nikad nije bila ljepsa od jmo sampona.tako da moram to pohvaliti.imam plan nabaviti i regenerator citrus neroli pa ako tko prodaje,slobodno se javite
nego problemcic-kupila sam mlijeko od lipe na pocetku ljeta(mislim 6.mj) i kad sam ga tad isla isprobati pasalo mi je savrseno.nanijela bi ga na suhu kozu da ocistim sminku(osim ociju) i nakon toga 'isprala' s micelarnom od bioderme.bilo mi je predivno i cak mi je hidratiziralo kozu.ali kako sam zakljucila da mi ga je bolje ostaviti za jesen i zimu radi hidratacije ostavila sam ga sa strane(uspijela sam uvuci pumpicu nazad).danas ga idem opet koristit,nakon eto,3 mj.odlucila sam ga stavit kao masku,znaci na suhu kozu sam nanijela cijelu pumpicu i istavila nekih 10 min.kad sam isprala,po licu mi je bilo par crvenih fleka.to mi se zbilja nije nikad desilo nakon koristenja bilo kakvog proizvoda i nije mi jasno sto mi je moglo zasmetatida nije prosao rok trajanja?btw narucen je sa jagode.

Imala sam i ja to mlijeko od lipe i identicno mi je jednom lice reagiralo; inace sve ok. Trenutno koristim bearberry face wash i prosao je rok od 6 mj odavno i sve je u redu jos uvijek.
Beea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 11:19   #292
John Masters organics - rekonstruktor boje

Zanima me je li tko koristio ?
To je regenerator koji obnavlja boju lavu , crvenu, smedju i crnu. Mene zanima za crnu ako je itko koristio.
I naravno na prirodnoj bazi je :-D
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 18:48   #293
Pozdrav,mene bi zanimalo kako ste zadovoljni sa njihovim kremicama,serumom od ruže i zelenog čaja ako ste koristile a posebno me interesira ovaj gel od ruže za umivanje lica,da li je koja od vas probala,imam jako osjetljivu i suhu kožu,ne bi mi bilo žao dati toliko novaca za njega ako je doista dobar i ne isušuje kožu lica,bila bi zahvalna ako biste napisale svoja iskustva,posebno sa tim gelom od ruže
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:51   #294
dvije godine sam koristila šampon za normalnu kosu Lavender&rosemary i bila prezadovoljna (prala kosu svako drugi-treći dan) ali prije mjesec-dva mi se, očito, dogodio neki poremećaj organizma (ništa u navikama nisam mijenjala) gdje mi se ujutro oprana kosa do navečer zamasti pa me zanima koji John masters organics šampon je najbolji za masnu kosu?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 11:52   #295
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
dvije godine sam koristila šampon za normalnu kosu Lavender&rosemary i bila prezadovoljna (prala kosu svako drugi-treći dan) ali prije mjesec-dva mi se, očito, dogodio neki poremećaj organizma (ništa u navikama nisam mijenjala) gdje mi se ujutro oprana kosa do navečer zamasti pa me zanima koji John masters organics šampon je najbolji za masnu kosu?
Ja sam uzela od metvice i suručice koji bi trebao uravnotežiti vlasište, ali nikako mi ne odgovara, apsolutno bačen novac. Phytocedrat rules
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:48   #296
Dali je netko isprobao JMO gel za pranje lica od ruze? Jako sam zainteresirana pa bih zeljela cuti iskustva. Na netu ima malo recenzija a posto je proizvod i reformuliran definitivno me zanimaju novija iskustva. Isto tako i za piling sapun od narance ako je tko koristio nek se javi.
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.