Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 18:48   #61
Kak miriši Outspoken? Ja inače volim parfeme tipa Gucci, Jette Joop, Poison i tak, teže malo i slatkaste.
Sigurna is offline  
Old 25.11.2010., 18:57   #62
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko naručiti Anew serum ruž za usne-sample flesh??
Ili mi bar dati broj za naruđbu, nigdje ga ne vidim u katalogu 17
ja ti mogu naručiti, ali u k17, za 16 sam već naručivala
kokoshka is offline  
Old 26.11.2010., 09:51   #63
Cure, pitanje: kako ste zadovoljne pigmentiranošću njihovih sjenila? Ja sam dosad koristila uglavnom samo preparativu. Imam AD bazu i s njom su mi uglavnom sva sjenila ok, al ipak ako su baš jako loša, da se ne zeznem... Dojmovi?
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Old 27.11.2010., 00:10   #64
pozdrav

Drage moje dobro veče. Evo me nakon 2 tjedna bolnice- ostadoh bez slijepog crijeva. Ispričavam se curama koje su mi postavile neka pitanja a nisam im odgovorila.Veselim se čavrljanju i kritikama. Ovih dana ću pokušati saznati neke novosti pa ako bude što zanimljivo javim. Vidim da već počinje stara priča oko dostupnosti proizvoda.Pokušat ću do ponedjeljka saznati kojih proizvoda iz 16 još uvijek nema. Pozdrav svima
 
Old 27.11.2010., 00:17   #65
Quote:
Yehane kaže: Pogledaj post
Cure, pitanje: kako ste zadovoljne pigmentiranošću njihovih sjenila? Ja sam dosad koristila uglavnom samo preparativu. Imam AD bazu i s njom su mi uglavnom sva sjenila ok, al ipak ako su baš jako loša, da se ne zeznem... Dojmovi?
ako želiš donesem ti da isprobaš,imam njihovu smokey eyes paletu i zadovoljna sam sjenilima
5rich is offline  
Old 27.11.2010., 10:10   #66
Quote:
Yehane kaže: Pogledaj post
Cure, pitanje: kako ste zadovoljne pigmentiranošću njihovih sjenila? Ja sam dosad koristila uglavnom samo preparativu. Imam AD bazu i s njom su mi uglavnom sva sjenila ok, al ipak ako su baš jako loša, da se ne zeznem... Dojmovi?
Meni su isto ok, ništa wow ali zadovoljna sam. Imam neka mono sjenila, duo iz Color Trend, kvatro True Color, pojedinačna u prahu i one palete (s kremastim sjenilom i dva obična sjenila) Jilian Dempsey
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Old 27.11.2010., 11:23   #67
Plavooka, hvala na info , mislim da ću onda uzet jednu paleticu!
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Old 27.11.2010., 11:32   #68
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Kak miriši Outspoken? Ja inače volim parfeme tipa Gucci, Jette Joop, Poison i tak, teže malo i slatkaste.
Meni je baš ok taj parfem Namirisala sam ga na frendici i definitivno bi ga opisala kao sladak i malo "teži", svakako više za hladnije dane.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 27.11.2010., 12:04   #69
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Meni je baš ok taj parfem Namirisala sam ga na frendici i definitivno bi ga opisala kao sladak i malo "teži", svakako više za hladnije dane.
He, ja sam ga osvojila u jednoj nagradnoj igri... samo čekam da mi dođe...

edit: i sad sam shvatila da čak imam i uzorak... evo odmah sam ga isprobala (ne znam zašto nisam ranije, valjda mi je od svih briga i problema jednostavno ta činjenica promakla )
Meni je malo preslatkast...

Nego... ne znam zašto još uvijek ne objavljuju one PDF dokumente za kamp.1... Pa kampanja 17 počinje u srijedu...
sagena is offline  
Old 27.11.2010., 13:14   #70
htjela bi nesto pogledati iz kataloga 17/10 al ga nemogu naci nigdje na netu...jel ima tko link?
zanima me jedan ruz na slici al nigdje nema navedeno koji je
__________________
album
kika80 is offline  
Old 27.11.2010., 17:17   #71
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
He, ja sam ga osvojila u jednoj nagradnoj igri... samo čekam da mi dođe...

edit: i sad sam shvatila da čak imam i uzorak... evo odmah sam ga isprobala (ne znam zašto nisam ranije, valjda mi je od svih briga i problema jednostavno ta činjenica promakla )
Meni je malo preslatkast...

Nego... ne znam zašto još uvijek ne objavljuju one PDF dokumente za kamp.1... Pa kampanja 17 počinje u srijedu...
I ja. Tako da onda znam na kojoj . Meni je već stigao, a nisam ni znala da sam osvojila, onda sam tek išla gledati na net, ne pratim uopće te stvari.
A strah me otvarati ako mi se ne svidi. A nemam gdje probati. Ali, ako je tebi preslatkast, meni će biti super, meni nema preslatkastog. A mrzim voćne i ne volim baš cvijetne. Vidjeti ćemo.
Sigurna is offline  
Old 27.11.2010., 23:03   #72
Par pitanja u vezi stvarcica..

Koji od onih Avon naturals sprejeva za tijelo vam je najbolji?
ovi -

jagodu i guavu sam isprobala i nije mi se bas svidjela :/
ako je koja od vas koristila neki drugi, da mi napise dojam

I oni jogurti za tijelo su mi se dopali
Jel ih netko koristio? Jel potraje miris na koži?

I konačno - zanimaju me Glazewear sjajila, ova Sparkle kolekcija je pretpostavljam ful šljokasta? A to mrzim, jer onda postanem ''musava'' kroz neko vrijeme sa tim šljokicama iznad-ispod usni

Negp ono Glazewear intensive, nijansa Crimson je ono što tražim. Koliko su njihovi swatchevi vjerni na slici? Čini se lijepom ljubičastom bojom, a bojim se da ne dobijem neku boju koja je sve samo ne ljubičasta
Dal je moožda slucajno netko imao u rukama tu nijansu da mi zna rec?
Good evil is offline  
Old 27.11.2010., 23:09   #73
Svi su isti, voda, alkohol, triklosan, parfem, biljaka skoro da nema. Ne bih preporucila da to nanosis na kozu.
patientia is offline  
Old 27.11.2010., 23:20   #74
Aha tako znaci, onda vjerojatno ni jedan me ne bi oduševio Onaj od jagode sam prisilno potrošila kao ''osvježivač'' zraka da ga bas ne bacim :/
Good evil is offline  
Old 27.11.2010., 23:21   #75
Niti jedan ne njeguje kozu. Moze posluziti protiv smrada nogu jer triklosan tamani bakterije. Ali, cak i tvoje noge zasluzuju bolje.
patientia is offline  
Old 27.11.2010., 23:25   #76
To sam primjetila da ne njeguje, a čak i miris ubrzo postane čudan.. jesi me nasmijala odustajem od tog čuda

Sad me jos jogurti zanimaju, nadam se da ce barem oni dobit bolju recenziju
Good evil is offline  
Old 28.11.2010., 00:35   #77
jogurti su ti isto sranje. stvarno lijepo mirišu ali to je sve. jako su vodenasti i kad se upiju ko da nisi niš stavila. eventualno bi bili ok za ljeto, da se malo osvježiš.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 28.11.2010., 00:49   #78
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
jogurti su ti isto sranje. stvarno lijepo mirišu ali to je sve. jako su vodenasti i kad se upiju ko da nisi niš stavila. eventualno bi bili ok za ljeto, da se malo osvježiš.
a ubiti bi to i ostavila za ljeto, onda mi najvise odgovaraju ti voćni mirisi laganije kremice.. sad zimi koristim gušće/masnije i malo ''teže'' mirisne.
Samo me zanima jel se ok upiju, da ne ostaje ljepljivo štagod :/
Good evil is offline  
Old 28.11.2010., 01:00   #79
sad se ne sjećam, davno sam ih imala, mislim da se skroz upiju jer su totalno vodenasti. ne bi trebali ostavljat ljepljiv trag.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 28.11.2010., 01:13   #80
Ja sam taj jogurt koristila ovo ljeto kad nisam imala aftersun losion. i mogu rec da je bio super. brzo se upio, osvjezio, nahranio koliko toliko kozu i ja sam se osjecala ok. inace se uvijek mazem poslije sunca tako da valjda valja...

a sto se tice sata, ja ga dobila jucer. lijepa je ljubicasta boja, tamnija nego na slici. sat je lijep i meni izgleda fino za te novce
Kika3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.