Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 07:27   #81
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post


Loccitane, Lerbolario, Nuxe, Vichy...
Pridružujem se i ja

Odlična krema, ja ju koristim kad idem u šetnju tj. kad su mi ruke izložene hladnoći.

Nema bolje od nje. A cijena je smiješna
Tillea is offline  
Old 15.02.2012., 13:41   #82
također se i ja pridružujem pohvalama za ovu kremu,odlična je. eyedetox je kriva za sve.
jasmine is offline  
Old 15.02.2012., 13:45   #83
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
a cure kakvu kozu imate? ja se spremam probat micelarnu prvi put, pa neznam koju da uzmem.. blaaago dehidrirana sam, a inace koza je normalna..

koja je cijena uopce ove?
ja imam normalnu osjetljivu kozu. u apoteci imas te micelarne koje su kao za normalnu, osjetljivu kozu itd., ali ja mislim da je to u principu sve isto. uglavnom, ovu mozes kupiti u bipi, dm-u i tako, a cijena je 24kn cini mi se, sto je puno nize u odnosu na biodermine, aveneove i sl. probaj pa vidi
__________________
The only reason people get lost in thought is because it's unfamiliar territory.
Chupa*Chups is offline  
Old 15.02.2012., 14:00   #84
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
također se i ja pridružujem pohvalama za ovu kremu,odlična je. eyedetox je kriva za sve.

ajd bar vas nisam bacila u velik trošak

inaće, ova krema čuda radi i na stopalima, moram napomenuti kako su moje ruke i stopala ektremno suha
eyedetox is offline  
Old 15.02.2012., 14:17   #85
E vidiš to mi nije palo na pamet, a isto imam stopala suha ko bakalar.

Danas taman idem po novu, jer sam iz ove dušu iscijedila kad se sjetim da je Neutrogenina verzija 40 i nešto kn, dođe mi da vrištim
Tillea is offline  
Old 15.02.2012., 14:56   #86
Quote:
Tillea kaže: Pogledaj post
E vidiš to mi nije palo na pamet, a isto imam stopala suha ko bakalar.

Danas taman idem po novu, jer sam iz ove dušu iscijedila kad se sjetim da je Neutrogenina verzija 40 i nešto kn, dođe mi da vrištim
Po meni ove dve kreme, iako su koncentrati nemaju puno veze.
Neutrogena kod nas ne valja ništa, imala sam američku verziju i to je stota priča.
Ova za naše tržište je bolesno masna, jednom sam namazala stopala s njom, obula kožne papuče i skoro se ubila koliko mi se sklizala.
Balein koncentrat je kao malo jača krema a upija se i začudo radi stvarno dobru hidrataciju na suhoj koži
eyedetox is offline  
Old 15.02.2012., 15:14   #87
E vidiš nisam znala da je tako loša. Nisam ju nikad probala... I bolje onda
Tillea is offline  
Old 15.02.2012., 15:41   #88
meni iz nekog razloga neutrogenine kreme nisu dobre a ni onaj losion za tijelo,ništa mi nije pomogao za suhoću po nogama.
jasmine is offline  
Old 15.02.2012., 19:01   #89
Vichy roll on -sa zelenim cepom, odlican mi je, inace se svih dezodoransa brzo zasitim, ovome je miris blag, i djelotvoran je ...inace dezodorans ne bi ni potrosila cijeli nikad , a ovaj koristim treci za redom
Atrix krema za ruke -brzo mi se upije, ugodno mirise...no ja nemam nekih problema s rukama, cak ni sad zimi , mazem ih jednom tjedno , tako da ne znam bi li bila ok nekome sa suhom kozom...
labrić is offline  
Old 15.02.2012., 19:38   #90
Eveline micelarna meni nije bila loša, ali me počeo smetati taj pomalo ljepljivi osjećaj poslije.
Jeli to slučaj i sa drugim micelarnim otopinama?

Bourjois Healthy mix korektor i Rapidlash su se i meni pokazali dobrima.
Rapidlash imam još jedno 3 tjedna koristiti, ali za sad sam zadovoljna
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Old 15.02.2012., 21:39   #91
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
meni iz nekog razloga neutrogenine kreme nisu dobre a ni onaj losion za tijelo,ništa mi nije pomogao za suhoću po nogama.

uvijek se iznenadim kad netko pohvali neutrogenine kreme za ruke ili melem. svima su dobre, meni prosjecne, cak bi rekla lose
top-secret-koka is offline  
Old 15.02.2012., 21:44   #92
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
uvijek se iznenadim kad netko pohvali neutrogenine kreme za ruke ili melem. svima su dobre, meni prosjecne, cak bi rekla lose
potpis
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 15.02.2012., 22:25   #93
Također, kao i za tijelo.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 16.02.2012., 10:18   #94
ajde dobro, vec sam mislila da sam neka rijetka biljka kojoj nista ne valja
top-secret-koka is offline  
Old 16.02.2012., 10:49   #95
Quote:
Tillea kaže: Pogledaj post
Pridružujem se i ja

Odlična krema, ja ju koristim kad idem u šetnju tj. kad su mi ruke izložene hladnoći.

Nema bolje od nje. A cijena je smiješna
Kupila ju jučer, stvarno je super.
crvenokosa112 is offline  
Old 16.02.2012., 12:16   #96
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Kupila ju jučer, stvarno je super.
joj cure sad moram i ja po nju
malazara is offline  
Old 16.02.2012., 12:54   #97
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
+Balein koncentrat je kao malo jača krema a upija se i začudo radi stvarno dobru hidrataciju na suhoj koži
jako dobro mi rješi suhoću ruku preko noći, no međutim meni se ona skoro pa nikako ne upija... mislim da je to zbog glicerina jer mi nijedna takva nije odgovarala. probati ću staviti još manju količinu. sviđa mi se "produženi efekt" koji imam preko dana - da mi ne budu brzo suhe jer većinu dana ne mogu stavljati kremu. i malo me pecka *osjetljivabiljčica*
crvenkapica5 is offline  
Old 16.02.2012., 13:06   #98
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
jako dobro mi rješi suhoću ruku preko noći, no međutim meni se ona skoro pa nikako ne upija... mislim da je to zbog glicerina jer mi nijedna takva nije odgovarala. probati ću staviti još manju količinu. sviđa mi se "produženi efekt" koji imam preko dana - da mi ne budu brzo suhe jer većinu dana ne mogu stavljati kremu. i malo me pecka *osjetljivabiljčica*
Zato sam i napisala da one cure koje traže brzo upijajuće kreme izbjegnu ovu.
Moje su ruke ispucane do krvi, na nadlanici i između prstiju su krvave rane od suhoće, naravno, što god stavim na ta mjesta pecka jer je koža oštečena
eyedetox is offline  
Old 16.02.2012., 13:43   #99
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Zato sam i napisala da one cure koje traže brzo upijajuće kreme izbjegnu ovu.
Moje su ruke ispucane do krvi, na nadlanici i između prstiju su krvave rane od suhoće, naravno, što god stavim na ta mjesta pecka jer je koža oštečena
da, pročitala sam to ali nije mi navečer problem sačekati, samo što su i nakon pola sata moje ruke bile masne, to mi ipak previše još ću probati koji put, alternativa mi je Dove intenzivna
nadam se da će nam se ruke uskoro vratiti u normalu
crvenkapica5 is offline  
Old 16.02.2012., 14:03   #100
Meni je najbolji proizvod protiv prištića korektor s uljem čajevca iz Oriflamea. Stavim ga prije spavanja i drugo jutro prištića nema ili se skroz smanji crvenilo... Preporučam ga svima. Ne znam kakve su cijene ostalih korektora, ali ovoga je oko 22kn s tim da svi koji su ga isprobali samo imaju riječi pohvale
RenataOriflame is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.