Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2012., 14:25   #1541
Jel mi moze netko reci tko je sinoc ostao bez glave i zasto?

One scene s Leom i Hurem su totalno bezveze, dosadne i predvidive...
Otkud sad odjednom da se moraju ledja okrenuti kad dolaze uvazene dame
nera1987 is offline  
Old 24.09.2012., 16:14   #1542
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
ja se samo nadam da ce onaj Leo imati neku vazniju ulogu jer mi je pre pre

a ona Gulsah, uzas! stvarno mi je najantipaticniji lik u seriji...ona njena faca, njezin glas, ona obrva lol...i svo to spletkarenje i njene glupe ideje, vec polako pretjeruju s tim...ok, Mahidevranina je sluskinja, al bas da se toliko zrtvuje radi nje i riskira vlastiti zivot, preglupo mi je to...uostalom, kaj nju briga? obicna sluzavka

ona mala djeca, Mustafa i Mehmet, kako su to slatka stvorenja!
I meni je Leo ,nadam se da ćemo ga se nagledat danas
I slažem se za Mehmeta,preslatko djete
Aurora :) is offline  
Old 24.09.2012., 16:39   #1543
Nema panike, pravda pobjeđuje,,, Hurem se deblja, Daje je najjača, Ibro je zapet kao puška,, Suljo se slika.. Onaj seljak sa krima nema šanse kraj Sulje.. Dan je lijep Svi ruke u zrak....
Daje is offline  
Old 24.09.2012., 17:46   #1544
Quote:
nera1987 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko reci tko je sinoc ostao bez glave i zasto?
Onaj nekakav aga s pletenicama, Sadikin pajdo sto je s njom kovao zavjeru protiv Sulje. Zato sto je pokusao silovati. A otkud to, jasno mi nije.
Solna Kiselina is offline  
Old 24.09.2012., 18:18   #1545
Quote:
Daje kaže: Pogledaj post
Nema panike, pravda pobjeđuje,,, Hurem se deblja, Daje je najjača, Ibro je zapet kao puška,, Suljo se slika.. Onaj seljak sa krima nema šanse kraj Sulje.. Dan je lijep Svi ruke u zrak....
Hm, a meni se baš nekako čini da Ibro više nije tako zagrijan za svoju dragu sultanu (a tako nešto je i ona rekla). Pa oni se više uopće ne viđaju, iako sad kad su zaručnici za to nema nikakvih prepreka...
Više je zapet za sve ostalo - državničke poslove, Sulejmana, harem, Hurem,...a vezu s Haticom kao da je stavio ad acta (to sam riješio)
palmanova is offline  
Old 24.09.2012., 18:35   #1546
Quote:
palmanova kaže: Pogledaj post
Hm, a meni se baš nekako čini da Ibro više nije tako zagrijan za svoju dragu sultanu (a tako nešto je i ona rekla). Pa oni se više uopće ne viđaju, iako sad kad su zaručnici za to nema nikakvih prepreka...
Više je zapet za sve ostalo - državničke poslove, Sulejmana, harem, Hurem,...a vezu s Haticom kao da je stavio ad acta (to sam riješio)
Pa da, takav je Ibrahim..
Askić is offline  
Old 24.09.2012., 20:40   #1547
Quote:
nita2412 kaže: Pogledaj post
@monimalu: obožavam tvoje komentare :cerek

Iako mi je Mahi odličan lik, ovo joj danas s Gulfem stvarno nije trebalo :facepalm
Suljo ovu pozove u ložnicu, da si malo popričaju, i ova odmah poludi
:504, a barem je ta Gulfem uvijek bila korektna prema njoj, zapravo prema svima, i baš se koma prema njoj ponašaju : ( žao mi je nakak :cry
...
Ah i vidim da se stalno provlaci to kako su Hürrem ubili obitelj, odveli ju u ropstvo bla bla, a zar nisu to isto i Ibrahim napravili?! Dobro njemu nisu ubili obitelj, al je doživio sličnu sudbinu kao i ona! Jel se on ponašao kao i ona i mahnito se derao tamo na onoj farmi na kojoj je bio i šikanirao sve oko sebe!? Mislim da nije! Pa ako se mogao on uspeti do vrha, stepenicu po stepenicu, bez velikih ekscesa i ispada, mogla je i ona :kava ...
Ooh hvala ti canım.
Sto se tice Mahice, ona mi je manje vise ok, ali prosli tjedan mi se bas skijala po zivcima. Najprije zbog tog ruznog odnosa prema Gulfem, a zatim zbog ljubomore na sav zenski rod. Gulfem mi je jako draga, i nije to samo suosjecanje s njenim bolom, nego je zenska bas ok.

Ma da, Hurem je jedina patnica tu... , ni ja to ne volim. Na stranu Ibrahim, imamo Mariju koja je sve izgubila, prosla isti put kao i Hurem i nije postala zloca niti arogantna.

Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
... Suliman često napravi onu facu : čelo mi se bora, a oči izbečim : di ne znaš jel nešto pametno misli, il računa "Kad će taj četvrtak ?"...(na na na , vidim ja ....pjevani dio )...

Ibro i buraz mu hologramski...malo tračenzija ...:zvrko ..nisam odavno :raspa
Jel oni ( scenaristi, režiseri ? ) misle da je taj blizanac smiješan ? s onim govorom i glumljenjem Jim Carreya glup-gluplji na pazaru, iliti tržnici...mislim, stvarno...iznerviram se, a taman se počnem "uživljavat " u seriju......
... ...

I ja se pitam sto im je trebao ovaj LOL twin brother.. .. mogli su naci slicnog glumca. Ovo bi kao trebalo biti smijesno, ali ispada uzasno. Veliki minus! Mozda su se Turci htjeli pohvaliti novom tehnologijom, medjutim, osobno ipak preferiram glumce od krvi i mesa.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
... najslađa dječica - šehzade mustafa & mehmed
http://i55.tinypic.com/167108g.png

vidim da valida ima dosta fanova ovdje ..
http://i47.tinypic.com/t65blx.jpg
Minci... Decki su med medeni ... coooook slatki!

Ja sam od Valide ocekivala vise, znacajniju ulogu. Ovako imam osjecaj da samo brine o loznici.. k'o da je svodnica, he he... ne znam ..

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
... has, pa nije moguće da ti se ne sviđa ibricin brat blizanac?
odiše inteligencijom :rofl
http://www.habershow.com/v4/images/s...0411s/9723.jpg
Stvarno Hasret?!

Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
... Da je odabir glumaca bolji, bila bi još gledljivija.
Čini mi se da je Hurem presirova, preglomazna i krupnija od sultana : D
Povijesne činjenice govore da je Hurem bila obrazovana, pametna....dok ova sirota glumica ima baš glupavo lice i tjelesnu građu goniča bikova. Užasne kretnje popraćene licem koje je naletjelo na peglu plus loše prikriven podbradak.
Šteta.

Ali muzici u seriji nemam zamjerki. Doista raznovrsna i kvalitetna. Sviđa mi se podloga dobro prilagođena scenama.
Hello Cafe ... moj savjet ti je: nemoj se previse vezati za povijesne cinjenice, ovo ti je ipak sapunica. Ja sam isto mislila da ce serija prikazati malo vise od 'kokosinjca' (harema), ali ... jos nista... nadam se da ce me u skorijoj buducnosti demantirati.

Meni se dopada glazba u Hureminim scenama, ona uspavanka.. bas je prelijepa .
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 24.09.2012., 20:43   #1548
Quote:
MorningSun kaže: Pogledaj post
Ma joj ne, ova epizoda je bila užasno glupa danas. Koliko ova djece namjerava roditi do kraja serije? : D Mislim stvarno.
Heheheh...
Ako nastavi tamaniti prepelice ovim tempomom, svaki put kad je trudna... doci ce do izumiranja vrste. Vec je pojela sve u Istanbulu i okolici.

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
... Po mom skromnom sudu odvala epizode je savet Nigar kalfe dat Hurem:"Ti zadrži svoje manire!" ????:eek :eek Koje crne manire :rofl :rofl :rofl .

Kad već pominjem Nigar kalfu,iako se većini vas ona dopada,meni je ona prilično antipatična a da ne znam zašto :misli .
Definitivno.... hehehe!!

I meni!! ... Ok, ja znam zasto ... olajava okolo, prenosti traceve i ruzno se ponasa prema Zumbulcicu. Ufurala se u svoju ulogu pa svako malo ruzi Zumbulcica i poziva na red, kao da joj je on duzan podnositi izvjesce. I da, uvlacenje Hurem je bljak, bljak!!

Quote:
amandablond kaže: Pogledaj post
iskreno, serija mi se u početku jako sviđala, ali sad mi sve postaje dosadnija...stalno se ponavljaju iste stvari..kao da gledam reprizu..mahidevran stalno slaze face ljubomore, pa imas sina prvorođenog, tko ti sta moze, nigar kafla stalno iste face,suljo iste face, valide ko vostana figura.....hurem će roditi 10 djece u vremenskom razdoblju u kojem ce hatidže jedno vjencanje organizirati lol:, ona babica bas si dobro primjetila uvijek na istu shemu..
Leo ubacen da zahukta stvari..a od njega nista..bas kao i od one Sadike..
Ako se ovako nastavi, trazim neke nove napete serije, i izbjegavat cu sapunjare kao i do sad u sirokom luku:504
Potpuno se slazem!! Postaje dosadno. Suljo pod hitno mora u neki pohod, nesto osvajati jer mi se serija pretvara u totalnu sapunjaru. Cijeli tjedan gledam harem iliti 'kokosinjac' na kroatiš . Ljbomornih i zavidnih zenskica mi je preko glave.

Sadika.. uhh strasna zenska, rodila ju majka onako sposobnu!! ...
Onaj nozic je morao nekomu doci glave, samo joj je netko trebao reci da je meta Suli, ne njen covjek. Kako god, njoj je puno bolje biti neprijatelj nego prijatelj. To ti je jamstvo da neces izgubiti glavu!!

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Ibrahim; Šta veliš Suljo da te okačim na zid, kad si lip ka slika..
Suljo; zagonetnije od monalize nabaci : )..pa pomisli lijep, ljepši, viđe mene..:mig ..i objeručke prihvati ideju..
... ...
... jos jadnom Leu kaze da ce ostati bez glave ako slika ne bude lijepa...

Quote:
palmanova kaže: Pogledaj post
Hm, a meni se baš nekako čini da Ibro više nije tako zagrijan za svoju dragu sultanu (a tako nešto je i ona rekla). Pa oni se više uopće ne viđaju, iako sad kad su zaručnici za to nema nikakvih prepreka...:ne zna
Više je zapet za sve ostalo - državničke poslove, Sulejmana, harem, Hurem,...a vezu s Haticom kao da je stavio ad acta (to sam riješio):confused
Mora covjek nadoknaditi posao, dosta je zabusavao dok je ljubovao.
Koliko sam ja skuzila, zaruceni/ne zaruceni - unutar harema ostaju ista pravila da se muskarci i zene ne vidjaju.. do braka.. a mozda i grijesim, ne znam...
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 24.09.2012., 21:04   #1549
je li ovo Muća naglo narastao...................
Daje is offline  
Old 24.09.2012., 21:21   #1550
Quote:
Daje kaže: Pogledaj post
je li ovo Muća naglo narastao...................
Brzina svjetlosti.. I ja ga gledam - ne prepoznajem...
šta nam ovo Hurrem probada...
halitmy is offline  
Old 24.09.2012., 21:38   #1551
hurem jos nije rodila a mustafa je velik ko da je 5 godina proslo??
Emperatriz is offline  
Old 24.09.2012., 21:43   #1552
ajoj, hurem jucer saznala da je trudna, danas rađa, pretpostavih odmak je nekoliko mjeseci..
no mali slatki mustafica je ipak koju godinu stariji od nekoliko mjeseci pa mi nista jasno..
kad tamo, hatidže se još uvijek udaje..kao da je prošlo petnaest dana
amandablond is offline  
Old 24.09.2012., 22:16   #1553
S obzirom da tu i tamo škicnem Sulju mislila sam da to nije jučerašnji Mustafa koji je spasio brata od utapanja. A kako ipak je, već me strah da će onaj sutrašnji Mustafa imati brkove i bradu. U međuvremenu, dok Mustafi rastu brkovi i brada, očekujem da Ibro nađe put do ustreptale mu ženice. Tako otprilike kod njih protiče vrijeme.

Sadika još kuje planove o osveti pa me baš zanima što ona planira kad skrati Sulju za glavu. Išetati iz palače i vratiti se kući? Ili se ona već pozdravila sa životom u nekoj epizodi koju nisam gledala?

Ljubitelji Hurem mogu odahnuti, Hurka vodi 2:1. Napeto iščekujemo sljedeće kolo.

Inače, baš dosadnjikava epizoda.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 24.09.2012., 22:37   #1554
Šta je meni ovo trebalo baš neka bljaki epizoda..
meni je baš fora kak se Hurrrremka brzo oporavila nakon svakog poroda kad bi to tak išlo i u RL
a Hatidže se ustrtari pred prvu veselu noć-najbolje da je Gulfem ostala praviti joj društvo i možda i koju instrukciju nabacila
__________________
....what you see is what you get...
andja1988 is offline  
Old 24.09.2012., 22:45   #1555
Quote:
andja1988 kaže: Pogledaj post
Šta je meni ovo trebalo baš neka bljaki epizoda..
meni je baš fora kak se Hurrrremka brzo oporavila nakon svakog poroda kad bi to tak išlo i u RL
a Hatidže se ustrtari pred prvu veselu noć-najbolje da je Gulfem ostala praviti joj društvo i možda i koju instrukciju nabacila
Da, lako je to bilo s prvim mužem od 100 godina, a lako bi izašla i na kraj s učiteljem...ali, osjeća ona da s ovim nema šale...
palmanova is offline  
Old 24.09.2012., 22:47   #1556
Meni je Hurremin smijeh (posebice izražen kad likuje nakon utvrđivanja svake trudnoće) kao iz - horrora.

Kako samo stravično zvuči, onaj grleni bariton.. A izbočena brada i velik podbradak vizualno dopunjuju efekt strave.
__________________
"וְהָיָה יְהוָה לְמֶלֶךְ, עַל-כָּל-הָאָרֶץ; בַּיּוֹם הַהוּא, יִהְיֶה יְהוָה אֶחָד--וּשְׁמוֹ אֶחָד.
Orlit is offline  
Old 24.09.2012., 22:51   #1557
meni je Kalfa Nigar definitivno najbolji lik, a i glumica je odlična, baš mi je simpa
exodus175 is offline  
Old 24.09.2012., 22:59   #1558
Aaah,treba velikog vezira zadovoljiti,nije to mala stvar biti njegovom ženom
__________________
....what you see is what you get...
andja1988 is offline  
Old 24.09.2012., 23:34   #1559
Evo ga nas happy couple!

__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 25.09.2012., 08:24   #1560
Quote:
Orlit kaže: Pogledaj post
Meni je Hurremin smijeh (posebice izražen kad likuje nakon utvrđivanja svake trudnoće) kao iz - horrora.

Kako samo stravično zvuči, onaj grleni bariton.. A izbočena brada i velik podbradak vizualno dopunjuju efekt strave.
I meni je to

Pogane li zene majko moja
nera1987 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.