Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2010., 20:31   #7261
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
ja imam radnu ploču od rostfrei-a i jako sam zadovoljna. u biti ja imam drvenu radnu ploču obloženu rostfrei-om.
mislim da je cjena rostfreia oko 400 kn za metar2.
Hvala ti na odgovoru, imaš li koju fotku da vidimo kako to izgleda, ako nije problem!
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 24.04.2010., 21:30   #7262
eh, sada...

pala je odluka za naručivanje sjajne bijele radne ploče iz zadra. kaže mi stolar da je od svega najvažnije kako su napravljeni spojevi, rupe i sl. je li netko radio kuhinju ili što već kod Contyja i kakva su iskustva?

hvala, dragi moji
inra is offline  
Old 24.04.2010., 21:42   #7263
ovo mi nije jasno za tvoga stolara.... dakle conty prodaje materijal, reze ga i kantira.... i to smatram da radi vrlo dobro. cak mi se cini da im je tehnologija kantiranja bolje od recimo elgrada

eh sada spojevi, rupe koje on spominje..... pa to je njegov posao!

nego kakve ce ti fronte biti?
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 24.04.2010., 22:16   #7264
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
sandra
niskotlačnih pipa u bojama ima Blanco, pa vidi kod njih


Da, koliko se sjećam, kad sam ja kupovala špinu, Blanco je imao i VT i NT
doduše ovih NT u manjem broju ali ih je bilo. Ovu što sam ja kupila bilo ih je i u bojama, i mix inox-boja i znam da je na neke pisalo i NT



Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
a gle nama ce kuhinja i aparati biti sve visoki sjaj(i plocice su sjajne) i zato cu uzet radnu bas mat,al to sam ja jer ce se ukopitit sa mat sudoperom i pipom

I meni je prva opcija bila kuhinja lakirana visoki sjaja, ali kako su mi pločice stavljene
sjajne na zidu (MM želja ), a na podu su isto sjajne odnosno polirani gres, odustala sam od kuhinje baš zbog toga da mi ne bi sve bilo presjajno
pa sam uzela ipak kužinu mat


Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
Thx cure! Moram to napraviti ili ću iščupati cijev pa će mi napa samo služiti za ukras

I ja sam spustila plafon od knaufa za napu da se ne vidi cijev, i prošla sam bezbolno što se tiče love jer mi je MM sa prijateljem to napravio ali sam zato
platila 500 kn probit rupu u vanjskom zidu za ventilacijski otvor
murtila is offline  
Old 24.04.2010., 22:19   #7265
Qualis

Ima li netko iskustva sa tvrtkom Qualis (solidum)? Prodaju kuhinje po mjeri Ar-Tre koje izgledaju prilično dobro, rade se u Italiji. Interesira me, ako je netko radio kod njih kako je zadovoljan uslugom i kolike su otprilike cijene.
mmatrix is offline  
Old 24.04.2010., 22:35   #7266
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
ovo mi nije jasno za tvoga stolara.... dakle conty prodaje materijal, reze ga i kantira.... i to smatram da radi vrlo dobro. cak mi se cini da im je tehnologija kantiranja bolje od recimo elgrada

eh sada spojevi, rupe koje on spominje..... pa to je njegov posao!

nego kakve ce ti fronte biti?
prvo, hvala na brzom odgovoru

a sad, rupe i spojevi. kuhinja mi je na U. dakle ploča je iz 3 dijela koja treba spojiti nekim 'talijanskim spojem'. on se radi na CNC stroju, a moj stolar ga nema. o tom spoju govorim. a rupe jesu njegov posao, ali to po nacrtu može napraviti i Conty, pa da mi ploču samo stavimo i ugradimo sudoper i ploču za kuhanje. ali to je manje bitno, bitniji su mi ovi spojevi ploča.

a fronte su dolje shateau hrast, a gore sjajni bijeli iveral.
inra is offline  
Old 25.04.2010., 08:55   #7267
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
prvo, hvala na brzom odgovoru

a sad, rupe i spojevi. kuhinja mi je na U. dakle ploča je iz 3 dijela koja treba spojiti nekim 'talijanskim spojem'. on se radi na CNC stroju, a moj stolar ga nema. o tom spoju govorim. a rupe jesu njegov posao, ali to po nacrtu može napraviti i Conty, pa da mi ploču samo stavimo i ugradimo sudoper i ploču za kuhanje. ali to je manje bitno, bitniji su mi ovi spojevi ploča.

a fronte su dolje shateau hrast, a gore sjajni bijeli iveral.

A jesi definitivno odlučila za sjajnu radnu ploču? Bojim se da bi se mogla opeć' tom idejom. Promisli još malkice,mejbi.
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Old 25.04.2010., 09:37   #7268
Quote:
envoy kaže: Pogledaj post
A jesi definitivno odlučila za sjajnu radnu ploču? Bojim se da bi se mogla opeć' tom idejom. Promisli još malkice,mejbi.
ma jesam.sve znam. osjetljiva, grebaće se, sve se vidi...... vagala i promišljala, čitala i pitala.... i opet 'oće žena sjajnu

isto je bilo i s bambusovim parketom. pa osjetljiv, pa će se grebati, pa 'vaki pa 'naki. a ja se trena nisam pokajala što sam ga stavila. prva te ogrebotina pogodi ravno u srce, druga malo dalje, treća negdje u skočni zglob, a kasnije više ne primjećuješ. a i nije baš toliko osjetljiv. tako će biti i s pločom. valjda. nadam se a uvijek je mogu promijeniti kad me zasvrbi novčanik.
inra is offline  
Old 25.04.2010., 10:05   #7269
Smile

Quote:
mmatrix kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa tvrtkom Qualis (solidum)? Prodaju kuhinje po mjeri Ar-Tre koje izgledaju prilično dobro, rade se u Italiji. Interesira me, ako je netko radio kod njih kako je zadovoljan uslugom i kolike su otprilike cijene.
pozdrav moje je mišljenje da svi oni rade kvalitetne kuhinje samo moj bi izbor bio neki hrvatski proizvođač koji če napraviti isto tako kvalitetnu kuhinju možda čak i bolju.

trebamo davati prednost domačem proizvodu.

lp.
__________________
TO:
cova is offline  
Old 25.04.2010., 11:06   #7270
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
ma jesam.sve znam. osjetljiva, grebaće se, sve se vidi...... vagala i promišljala, čitala i pitala.... i opet 'oće žena sjajnu

isto je bilo i s bambusovim parketom. pa osjetljiv, pa će se grebati, pa 'vaki pa 'naki. a ja se trena nisam pokajala što sam ga stavila. prva te ogrebotina pogodi ravno u srce, druga malo dalje, treća negdje u skočni zglob, a kasnije više ne primjećuješ. a i nije baš toliko osjetljiv. tako će biti i s pločom. valjda. nadam se a uvijek je mogu promijeniti kad me zasvrbi novčanik.

Haa dobro onda...neću te puno nagovarati,ako si definitivno odlučila,iako je parket nekaj sasma drugo...ploha je ipak češće ˝izložena˝ (ak uzmemo u obzir da kuhaš svaki dan).
U svakom slučaju sretno tebi (i tvom novčaniku)
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!

Zadnje uređivanje fonemf : 05.05.2010. at 01:16. Reason: ispravak citata
envoy is offline  
Old 25.04.2010., 13:17   #7271
Kojim su materijalom obloženi ovi rubovi i da li ima netko ovako?
more14 is offline  
Old 25.04.2010., 16:48   #7272
Quote:
cova kaže: Pogledaj post
pozdrav moje je mišljenje da svi oni rade kvalitetne kuhinje samo moj bi izbor bio neki hrvatski proizvođač koji če napraviti isto tako kvalitetnu kuhinju možda čak i bolju.

trebamo davati prednost domačem proizvodu.

lp.
Ma naravno i naši majstori su u igri, ali o njima ima po forumu dosta informacija. Zasad skupljamo ponude. Od naših nam se sviđa Sequoia iz Sesvete, jel netko kod njih radio?
mmatrix is offline  
Old 25.04.2010., 18:21   #7273
Quote:
more14 kaže: Pogledaj post
Kojim su materijalom obloženi ovi rubovi i da li ima netko ovako?
Al okov za obrubljivanje fronti prodaje vise manje svaki kvalitetniji trgovac okovima za namjestaj kod nas
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 25.04.2010., 18:26   #7274
Quote:
Robija kaže: Pogledaj post
Za normalan kut nisam bas siguran (vidi sliku 2) jer na ovom drugom zidu je elemenat sa pecnicom a izmedu tog elementa s kosim kutom i ovog elementa s friziderom i pecnicom su vrata za spajzu, pa ako bude normalan kut da se netko ne "nasilji" na taj kut, a perilica je ta sa upravljackom plocom izvana i nemam namjeru kupovat drugu jer je ova nova jos neraspakirana. Mislio sam da li mozda ove visece elemente maknuti da uopce ne bude visecih elemenata ili dodati koji element na zid di je napa iako bas ne bih tamo stavljao jer je zid od ytonga i nisam bas siguran kako bi se elemetni na tom zidu ponasali
Ja imam sličnu situaciju što se tiče špajze, vrata od špajze su mi između dva dijela kuhinje i imam dva onakva šiljata kuta al stvarno se nikad nisam lupila, a ja sam inače prilično nespretna. Meni bi bilo puno ljepše da staviš normalni kut nego taj kosi.
Amaranta is offline  
Old 25.04.2010., 19:10   #7275
bok ljudi! čitala sam vas koliko stignem i vidim da ima dosta dobrih savjeta. mi krecemo u uredjenje cijelog stana, pocevsi od kuhinje koja ima ove pločice boje pijeska, a ja bi htjela crno-bijelu kuhinju visoki sjaj u kombinaciji s nekim detaljima u nekoj življoj boji (recimo ljubičastoj). e sad da li da ih čupam van (a potpuno su nove, btw i na podu su takve boje), ili mislite da mogu proći s C/B kombinacijom ili postoji način da ih sakrijem (kaljeno staklo ili tak nešto)? imate ideju?
a s rasporedom elemenata i izborom salona/stolara sam tek na mukama...



Uploaded with ImageShack.us
grm is offline  
Old 25.04.2010., 20:02   #7276
grm, uz kuhinju kakvu si rekla da želiš ja nikako ne vidim ovakve pločice u kombinaciji...

ili ih istuci dolje i stavni druge ili sakrij staklom ........bilo kaj, al nemoj to kombinirati s takvom kuhinjom!"
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 25.04.2010., 20:14   #7277
slazen se sa kladionicom. skroz bila kuhinja, mat, bi mogla proc. al sa svin time ne. ne znan koliko bi ti pomoglo kaljeno staklo, jer ih imas i na podu. tako da, ili vadi sve van, ili se prikloni
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 25.04.2010., 21:34   #7278
potvrđujete mi ono sto i sama mislim ali teško mi se pomirit s time. mrzim ih već, uništavaju mi moju viziju moderne hladne kuhinje čistih linija! čak sam ih spremna čupat sa zida ali jos i s poda - stvarno mi se ne da, imat cu dovoljno troskova ionako. mislila sam možda zažmirit na pod, neće se toliko vidjet od šanka, slične su boje ko i parket...pa samo na zidu zamijenit s bijelima...
a ako se priklonim, onda mi to diktira neke zemljane tonove ili čisto bijelu ili drvene dekore, pa moram i boravak tako, a ja sam si zamislila totalno moderan svemisrki boravak/kuhinju
grm is offline  
Old 25.04.2010., 21:38   #7279
znam da ti je muka i sve to košta...ali...kad to sve bude iza tebe - sjeti nas se!

stisni! tu smo ako te treba tješiti!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 25.04.2010., 21:55   #7280
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
potvrđujete mi ono sto i sama mislim ali teško mi se pomirit s time. mrzim ih već, uništavaju mi moju viziju moderne hladne kuhinje čistih linija! čak sam ih spremna čupat sa zida ali jos i s poda - stvarno mi se ne da, imat cu dovoljno troskova ionako. mislila sam možda zažmirit na pod, neće se toliko vidjet od šanka, slične su boje ko i parket...pa samo na zidu zamijenit s bijelima...
a ako se priklonim, onda mi to diktira neke zemljane tonove ili čisto bijelu ili drvene dekore, pa moram i boravak tako, a ja sam si zamislila totalno moderan svemisrki boravak/kuhinju
ako se radi o zidnim plocicama onda ih fino skini i obojaj zid perivom bojom i rijesila si problem
postoje kvalitetne a i jeftine poptuno perive boje koje ne pitaju nikakve komplikacije sa staklom i sl....
sam sam vlasnik kuhinje bez plocica u kojoj se svaki dan kuha, friga, przi i zidu tj boji nije ama bas nista
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.