Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2006., 21:55   #61
Quote:
Flin Stone kaže:
Rebeca je Ljubav nema cijene 2.
danas sam nakon duže vremena pogledao rtl-ove sapunjare(macho muškarci-smeće na kvadrat,serija je tolko jadna i bezvezna da mi se zgadila. radnju uopće nisam ni skužio,zapravo skužio sam da nema radnje. svi su poprilično loši glumci,a samim naslovom serije pokušavaju pridobiti gledateljstvo). (začin života-meni ovo ne liči previše na sapunicu. inače serija i nije tolko loša,radnju sam malo i skužio,no ovo ne mogu gledat duže od 10 minuta jer me iritira argentinski naglasak.)
ANDY_1212 is offline  
Old 28.09.2006., 22:00   #62
1.začin života
2.protiv vjetra i oluje
3.rebeca
4.zemlja strasti
5.vrtlareva kći
6.macho muškarci
7.zabranjena ljubav
8.život na jezeru
sweetmarlene is offline  
Old 28.09.2006., 22:49   #63
Ti gledaš nešto drugo osim Nove???

Mene iritiraju oni likovi iz sapunjara koje Nova ima...
Flin Stone is offline  
Old 29.09.2006., 21:21   #64
Quote:
ANDY_1212 kaže:
danas sam nakon duže vremena pogledao rtl-ove sapunjare(macho muškarci-smeće na kvadrat,serija je tolko jadna i bezvezna da mi se zgadila. radnju uopće nisam ni skužio,zapravo skužio sam da nema radnje. svi su poprilično loši glumci,a samim naslovom serije pokušavaju pridobiti gledateljstvo). (začin života-meni ovo ne liči previše na sapunicu. inače serija i nije tolko loša,radnju sam malo i skužio,no ovo ne mogu gledat duže od 10 minuta jer me iritira argentinski naglasak.)
Macho muškarci je po meni najrealnija serija dosad, i zato je možda tebi dosadna jer znaš, u stvarnom životu baš i nema nekih ubojstava, intriga bogatih nasljednika i sličnih sranja. Za glumce se nimalo ne slažem : po meni jedna od serija s najuvjerljivijim glumcima dosad (možda su tebi meksičke narikače uvjerljivije, ne znam) . Sos Mi Vida je TELEKOMEDIJA, NE telenovela pa onda uzmi to u obzir.
mat333 is offline  
Old 30.09.2006., 08:08   #65
Quote:
matkotv kaže:
Macho muškarci je po meni najrealnija serija dosad, i zato je možda tebi dosadna jer znaš, u stvarnom životu baš i nema nekih ubojstava, intriga bogatih nasljednika i sličnih sranja. Za glumce se nimalo ne slažem : po meni jedna od serija s najuvjerljivijim glumcima dosad (možda su tebi meksičke narikače uvjerljivije, ne znam) . Sos Mi Vida je TELEKOMEDIJA, NE telenovela pa onda uzmi to u obzir.
kažu da je i zabranjena ljubav realna,a pogledaj na što liči ta serija.... glumci uvjerljivi????? kolko sam vidio nitko nema pojma glumit. serija je tako dosadna i bezvezna da to mogu gledat samo dosadni i bezvezni ljudi.
ANDY_1212 is offline  
Old 30.09.2006., 11:13   #66
Quote:
ANDY_1212 kaže:
kažu da je i zabranjena ljubav realna,a pogledaj na što liči ta serija.... glumci uvjerljivi????? kolko sam vidio nitko nema pojma glumit. serija je tako dosadna i bezvezna da to mogu gledat samo dosadni i bezvezni ljudi.
Zabranjena ljubav realna?? Ne postoji nijedna telenovela koja je realna, ja sam samo rekao da je Machos po meni realnija od drugih (npr. Rebece i sličnog trasha ) i to dalekooooo...

I još nešto :
Pogledaj svoj prijašnji post ("danas sam nakon duže vremena pogledao rtl-ove sapunjare"). Mislim da to dovoljno govori da NE GLEDAŠ seriju nego nju i glumce sudiš prema jednoj epizodi pogledanoj svake prijestupne godine. Epizoda se naravno čini dosadna jer nemaš pojma tko je tko niti što se zbiva.

Kad pogledaš barem 20-30 epki u komadu onda piši što te volja.
mat333 is offline  
Old 30.09.2006., 12:00   #67
Matko, nije to što on ne voli takve sapunice, nego on voli samo Novu TV.

Više nego sebe.
Njemu je Vrtlareva kći najrealnija serija koju je gledao...

Ja ga iritiram zato jer ne hvalim Novu TV na sve strane... I ostali koji to rade.
Flin Stone is offline  
Old 30.09.2006., 12:37   #68
Quote:
matkotv kaže:
Zabranjena ljubav realna?? Ne postoji nijedna telenovela koja je realna, ja sam samo rekao da je Machos po meni realnija od drugih (npr. Rebece i sličnog trasha ) i to dalekooooo...

I još nešto :
Pogledaj svoj prijašnji post ("danas sam nakon duže vremena pogledao rtl-ove sapunjare"). Mislim da to dovoljno govori da NE GLEDAŠ seriju nego nju i glumce sudiš prema jednoj epizodi pogledanoj svake prijestupne godine. Epizoda se naravno čini dosadna jer nemaš pojma tko je tko niti što se zbiva.

Kad pogledaš barem 20-30 epki u komadu onda piši što te volja.
jednostavno ne mogu gledat nešto ,ako je smeće, više od 2 epizode. a za zabranjenu ljubav još dok nije bila počela su rekli(sa rtl-a) da će to biti realnija sapunica od drugih.
a ako u sapunici nema spletki,laži,ubojstva,intriga,ljubavi i sl. onda to nije sapunica!!!!!!!!!
ANDY_1212 is offline  
Old 30.09.2006., 12:46   #69
mijenjam svoj poredak telenovela!

1. Zemlja strasti
2. Vrtlareva kći
3. Rebeca
4. Život na jezeru
5. Začin života
6. Protiv vjetra i oluje
7. Macho muškarci
8. Zabranjena ljubav
ANDY_1212 is offline  
Old 30.09.2006., 13:11   #70
Quote:
ANDY_1212 kaže:
1. Zemlja strasti
2. Vrtlareva kći
3. Rebeca
4. Život na jezeru
5. Začin života
6. Protiv vjetra i oluje
7. Macho muškarci
8. Zabranjena ljubav
Ajme meni
Flin Stone is offline  
Old 30.09.2006., 13:14   #71
Čudno... NOT... sve četiri serije se emitiraju na Novoj Tv
Jay Bluebell is offline  
Old 30.09.2006., 14:54   #72
Quote:
ANDY_1212 kaže:
jednostavno ne mogu gledat nešto ,ako je smeće, više od 2 epizode.
A kako to možeš po 2 epizode skužiti kakva je cijela telenovela od 150 nastavaka? Pogotovo još ako je čileanska (čije telenovele još nisu bile kod nas, ako se ne varam).
mat333 is offline  
Old 30.09.2006., 14:56   #73
Quote:
Jay&AmberFan kaže:
Čudno... NOT... sve četiri serije se emitiraju na Novoj Tv
Pa čovjek vidio u vijestima Nove TV da oni tamo znaju za ovaj forum, pa mora im se malo uvući u guzicu hvaleći njihov program!
mat333 is offline  
Old 30.09.2006., 14:58   #74
ja volim sos mi vida
Kruska is offline  
Old 30.09.2006., 16:10   #75
Machosi su fenomenalni! Likaovi su različiti, nema tipične radnje ko u ostalim sapunicama i sve se brzo odvija, a ne da pogledam 200 nastavaka neke gluposti, a tek mi u 199 nastavku raspletu radnju!!!!
Hally is offline  
Old 30.09.2006., 18:16   #76
Talking

Quote:
Kruska kaže:
ja volim sos mi vida
i ja!!!obožavam !!!! i nataliu i facunda!

savršena serija!
sweetmarlene is offline  
Old 31.10.2006., 11:59   #77
1. ZAČIN ŽIVOTA - jedna jedina i neponovljiva GENIJALNA
2. ZEMLJA STRASTI - ma seriji skidam kapu zbog jako puno negativaca a jedan veliki minus je VALERIJA i njezino cendranje ko da joj je 5
3. PROTIV VJETRA I OLUJE - Apolonija je carica , Sebastian prezgodan a mali sin mu je ko da su ga tjedan dana hranili 24 sata dnevno pa izgleda ko lopta
4. MACHOSI - makar ih pogledam jednom tjedno
5. ZABRANJENA LJUBAV - najbedastiji hrv. proizvod na koji sam se bezveze navukla
6. REBECA - pogledam ko i machose , jednom tjedno al samo zbog Princese i Sare jer me svi ostali toliko iritiraju i nerviraju i glupi su i cendravi i stalno plaču i nesretno su zaljubljeni da mi se povraća
7. VRTLAREVA KĆI - e ta serija konkurira rebeci za najgoru seriju ikad snimljenu
ŽIVOT NA JEZERU - ne mogu komentirat jer nikad nisam pogledala pa ju neću ni uvrštavat u popis ; ako se ne varam to je talijanski produkt ?!
beautifully_broken is offline  
Old 22.11.2006., 10:08   #78
evo moga poredka
1.Zemlja strasti(Valeria presavršeno glumi i kad plače i kad se smije,Savršena gluma Catherine Siachoque,puno negativaca , i radnja im je super)
2.Začin života(nije kao ostale serije te mi je savršena)
3.Oluja(nisan ni slutia da će mi se dopasti)
4.Macho muškarci(također serija je drugačija od ostalih te mi je super)
5.Zabranjena ljubav
6.Vrtlareva kći
7.Obični ljudi
8.Villa Maria
9.Zora
Apolon is offline  
Old 24.11.2006., 01:46   #79
Quote:
beautifully_broken kaže:
1. ZAČIN ŽIVOTA - jedna jedina i neponovljiva GENIJALNA
2. ZEMLJA STRASTI - ma seriji skidam kapu zbog jako puno negativaca a jedan veliki minus je VALERIJA i njezino cendranje ko da joj je 5
3. PROTIV VJETRA I OLUJE - Apolonija je carica , Sebastian prezgodan a mali sin mu je ko da su ga tjedan dana hranili 24 sata dnevno pa izgleda ko lopta
4. MACHOSI - makar ih pogledam jednom tjedno
5. ZABRANJENA LJUBAV - najbedastiji hrv. proizvod na koji sam se bezveze navukla
6. REBECA - pogledam ko i machose , jednom tjedno al samo zbog Princese i Sare jer me svi ostali toliko iritiraju i nerviraju i glupi su i cendravi i stalno plaču i nesretno su zaljubljeni da mi se povraća
7. VRTLAREVA KĆI - e ta serija konkurira rebeci za najgoru seriju ikad snimljenu
ŽIVOT NA JEZERU - ne mogu komentirat jer nikad nisam pogledala pa ju neću ni uvrštavat u popis ; ako se ne varam to je talijanski produkt ?!

velika promjena

1. LA TORMENTA - genijalna za razbibrigu

2. ZORA - savrsena produkcija i glumci

ostalo ne gledam vise , nemam izbora al mi je zao za SMV jer je serija super termin je sranje tako da ne mogu gledat uopce
beautifully_broken is offline  
Old 25.11.2006., 00:35   #80
Quote:
beautifully_broken kaže:
velika promjena

1. LA TORMENTA - genijalna za razbibrigu

2. ZORA - savrsena produkcija i glumci

ostalo ne gledam vise , nemam izbora al mi je zao za SMV jer je serija super termin je sranje tako da ne mogu gledat uopce
stvarno propuštaš sa sos ali da ti je alborada druga-je tormenta je super ali nikako nije isprid nedodirljive marcie i valerie
Apolon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.