Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2012., 18:49   #4221
Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
Schauma cotton fresh šampon
užas živi, svrbi masna glava + perut
Meni je čisto ok, koristim ga neka 2-3 tjedna već.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Old 24.04.2012., 20:38   #4222
I također potpisujem sve sto je Acid napisala o LRP Lipikar ulju za tusiranje - totalno bezveze i razocaravajuce, prerijedak je, miris mi se nikako ne svidja i također ne radi ono za sto je namijenjen
Iva_na is offline  
Old 25.04.2012., 08:18   #4223
Creme Lavante (koristila sam ju kao umivalicu) koja mi je isušila kožu do te mjere da su mi se kapci gulili, područje oko nosa itd.. a namijenjeno je bebama za kupanje od glave do pete ?!?!? + šta me miris podsjeća na deterđent za suđe.. šta da radim s tih 500 ml proizvoda -.-
*ivancica* is offline  
Old 25.04.2012., 09:13   #4224
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
I također potpisujem sve sto je Acid napisala o LRP Lipikar ulju za tusiranje - totalno bezveze i razocaravajuce, prerijedak je, miris mi se nikako ne svidja i također ne radi ono za sto je namijenjen
ja ga koristim za depilaciju kada mi nestane gela, za tu namjenu čak i nije toliko loš...
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 25.04.2012., 09:14   #4225
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Meni je baš dobra. Možda ti jednostavno ne odgovara, jer računam da si izabrala neku lošu, prije bi bila suha nego ovo što se tevi događa. Ali ja inače vrh svake maskare obrišem o maramicu ili WC papir prije nanošenja.
ja isto pretpostavljam da sam uboola neku lošu jer se nakon što izvučem četkicu uopce ne može koristiti dok ne maknem sav višak maskare sa četkice, nakon izvlačenja iz bočice izgleda kao da sam je izvukla iz katrana
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 30.04.2012., 11:33   #4226


Užas živi Svrbi, peče, boli Stavila sam ga i morala oprati jer nisam mogla izdržati... Nije mi jasno, sprej iz iste linije je skroz okej, ali ovo
__________________
Pazi što ćeš poželjeti, moglo bi ti se i ostvariti...
mademoiselle... is offline  
Old 01.05.2012., 09:03   #4227
Yves Rocher gelovi za tuširanje - u bočici lijepo mirišu, ali nakon tuširanja - nula bodova
ne kupujem ih više
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 01.05.2012., 09:16   #4228
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
ja isto pretpostavljam da sam uboola neku lošu jer se nakon što izvučem četkicu uopce ne može koristiti dok ne maknem sav višak maskare sa četkice, nakon izvlačenja iz bočice izgleda kao da sam je izvukla iz katrana
da, vjeojatno si kupila ostecenu maskaru. to se obicno dogadja kada netko gura glomaznu cetkicu u maskare koje imaju usku tubicu i usku cetkicu pa pukne ona opna koja je dozira.
monama is offline  
Old 01.05.2012., 09:24   #4229
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
da, vjeojatno si kupila ostecenu maskaru. to se obicno dogadja kada netko gura glomaznu cetkicu u maskare koje imaju usku tubicu i usku cetkicu pa pukne ona opna koja je dozira.
onda je valjda takva proizvedena jer je bila umotana u zaštitnu foliju i definitivno nije bila otvarana prije kupnje....
kako bilo, već sam je bacila i kupila 2000 calorie
i neko vrijeme se suzdržavam od eksperimenata, barem što se tiče maskare
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 01.05.2012., 09:46   #4230
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
Yves Rocher gelovi za tuširanje - u bočici lijepo mirišu, ali nakon tuširanja - nula bodova
ne kupujem ih više
ja isto ne osjetim nikakav miris
moćna carica is offline  
Old 01.05.2012., 12:43   #4231
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
Yves Rocher gelovi za tuširanje - u bočici lijepo mirišu, ali nakon tuširanja - nula bodova
ne kupujem ih više
oni od maline/kupine/vanilije/.. koji su u bocama od 400ml imaju dugotrajniji miris od malih bočica...
ali meni su i ti u malim bočicama zakon zato što me ne isušuju i za razliku od većine drugih gelova, ne moram se mazati losionom baš svaki put poslije tuširanja.
crvenkapica5 is offline  
Old 01.05.2012., 12:51   #4232
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
oni od maline/kupine/vanilije/.. koji su u bocama od 400ml imaju dugotrajniji miris od malih bočica...
ali meni su i ti u malim bočicama zakon zato što me ne isušuju i za razliku od većine drugih gelova, ne moram se mazati losionom baš svaki put poslije tuširanja.
meni je miris jako bitan, čak bitniji i od hidratacije jer se ionako uvijek nakon tuširanja još natrackam i s mlijekom za tijelo, i ako nešto ne miriše, može bit ne znam kako super ali kod mene više nema šanse

ima gelova koji mirišu i koji dobro hidratiziraju tako da od ovog gela bježim u troskocima
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 01.05.2012., 12:55   #4233
ne kužim, ako se mažeš nečim nakon tuširanja, pa zar ti na kraju ne ostane samo miris mazalice? ili još gore, neki mix?
meni nije bitan miris šampona, važnije mi je da mi hidratizira kožu, pogotovo jer se ne volim mazati baš. a za miris imam parfem, totalno mi je bespotrebno mirisat na šampon

isprike na off-u
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 01.05.2012., 16:39   #4234
Dezic Playboy PLay it lovely... Uzas zivi. Uzasno me pece kad se pospricam s njim. Valjda ima hrpu alkohola. Niti jedan dezic me nikada nije tako pekao.

http://www.drogisterij.net/producten..._For_Women.jpg
GothicRomance is offline  
Old 01.05.2012., 17:22   #4235
balea urea okoloočna... ne znam koja joj je funkcija
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 01.05.2012., 19:18   #4236
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
ne kužim, ako se mažeš nečim nakon tuširanja, pa zar ti na kraju ne ostane samo miris mazalice? ili još gore, neki mix?
meni nije bitan miris šampona, važnije mi je da mi hidratizira kožu, pogotovo jer se ne volim mazati baš. a za miris imam parfem, totalno mi je bespotrebno mirisat na šampon

isprike na off-u
bez obzira.
gel za tuširanje mora ostavljat bar minimalan mirisni trag
amen
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 01.05.2012., 20:17   #4237
lakovi za nokte make up factory NIKAD VIŠE !
__________________
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today
Dorchy62 is offline  
Old 01.05.2012., 20:21   #4238
Meni su elfovi lakovi za nokte grijeh protiv covjecanstva.
__________________
shake it like a polariod picture
sanšajn is offline  
Old 01.05.2012., 21:38   #4239
potpis za elf lakove. neki su užasno rijetki i nepigmentirani, dok se drugi zgusnu brzinom munje. pakiranje im je jeftino i klimavo, a boje nisu ni približno jednake onima na sajtu.
Acid_2 is offline  
Old 01.05.2012., 21:52   #4240
i sušu se godinu dana
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.