Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 18:48   #341
visina

Pozdrav, znam da ste već na mnoga pitanja odgovorili, ali postoji još jedno koje me jako zabrinjava. Visoka sam 155 cm, a pročitala sam na forumu fpz-a da je potrebno 160 cm za pilota, osobito za civilnog.
Nakon toga sam pročitala ovaj pravilnik u kojem pišu sve zdravstvene odredbe i visina nije nigdje navedena.
Dal to znači da iako nije propisano, da će radije uzet nekog višeg?
Ivy72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 22:15   #342
Samo iz visine se nemože reći da li je netko medicinski sposoban za pilota.

Bitno je iz sjedećeg stava dohvatiti sve komande a da li to netko može, određuje specijalist zrakoplovne medicine na antropometrijskom pregledu.

Ukoliko prođeš liječnički pa se odškoluješ za pilota, nitko neće gledati tvoju visinu kod zapošljavanja.
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 23:06   #343
liječnički je uvijek najvažniji xD
hvala
Ivy72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 18:15   #344
Jel posjeduje netko korisne informacije o Air Pannonia pilotskoj skoli?
Hopkins96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2020., 20:52   #345
Korisniče Sova77, jesi li još živ na ovom forumu? Uglavnom, pročitah cijelu temu u jednom dahu. U zadnje vrijeme sve više razmišljam položiti za PPL dozvolu. Oduvijek želim letjeti, imam stalni posao, pa si sada PPL mogu financirati iz gušta. Naravno, tko zna, možda bi mi se letenje previše svidjelo (vjerojatno bi tako i bilo), pa čisto da mi daš koju info kako stvari sada stoje (ili bilo tko ako je u avijaciji i čita ovu temu). Jer ako mi se previše svidi, poznavajući sebe kad zapnem za nešto, ići ću do kraja po CPL i ATPL, a to je ipak prevelika investicija da ne provjerim kako stoji ROI.

Prvo i osnovno, liječnički pregled, medical class 1. Sve jasno. Gledam i slušam druge, neki spominju suitability test. Ja tebe ili nekog drugog tko zna pitam: je li taj suitability test u sklopu liječničkog (psihotest) ili govore o nečemu drugome?

Drugo pitanje: koji FTO odabrati kod nas? OK, naravno da mi je bitno proći što povoljnije, no koliko se pri zapošljavanju gleda koju si školu završio, odnosno kakva je njezina reputacija? Vidim da se spominje da su se kriteriji spustili otkad kandidat sam sponzorira školovanje.

Treće pitanje: kakvo je stanje sa zapošljavanjem? Po prijašnjim postovima vidim da je katastrofa, ali to su postovi stari i do 10 godina. Ima li promjena ili mi tata i dalje mora biti direktor CA da bih se jednog dana nakon svih ulaganja i dozvola zaposlio kao pilot? Kakvo je stanje sa zapošljavanjem vani otkad smo u EU? To si dosta često spominjao kao problem, ali sad je stanje drugačije.

Koje sve dozvole trebaju za postati komercijalni pilot? Čitam da PPL ne treba nužno (ali to bih uzeo iz gušta i da vidim kako se snalazim). CPL i ATPL sigurno treba. IFR, ME, MCC da ili ne? Type rating? Koliko šuške treba sve skupa u cijeloj priči (nekad davno si spominjao raspon od 30 000 do 70 000 eura, jel to još uvijek igra ulogu ili se cijena na tržištu promijenila?).

PPL bi mogao izvući za nekih 6000 eura?

I naravno, znam da dob ne igra ulogu (bitno je da si stariji od 18 i mlađi od 65), ali nekakva drastična promjena karijere u ranim 30-ima nije ništa... drastično? Dapače, neki piloti kažu da avio kompanije cijene kandidate koji su sami plaćali školovanje i pri tom gradili karijere u sasvim drugim djelatnostima.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2020., 14:26   #346
Ima li itko tko mi može odgovoriti na gornji post?
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.