Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2016., 20:37   #9961
Žena samostalno upgreadala sedmicu na desetku na svom kompu...ne radi ništa kako treba, svi mogući errori iskaču u rasponu od 5 sekundi do 2-3min od dizanja windowsa (system service exception i driver overrun stack buffer su najčešći, ali bacilo ih je bar još 7-8 što sam vidio).
Uspio nekako vratiti na sedmicu međutim sad više ni sedmica ne radi kako treba...(još je postala i "non genuine" u procesu )
Kod advanced boot opcije mi ne radi tipkovnica da odaberem safe mode...pas mater i usb tipkovnice, di sad da iskopam ps2 tipkovnicu? Mislim da sam taman jednu bacio prije 2-3 mjeseca
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Old 23.05.2016., 20:49   #9962
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
Da li ima netko rješenje?
Ajoj
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Kod advanced boot opcije mi ne radi tipkovnica da odaberem safe mode...pas mater i usb tipkovnice, di sad da iskopam ps2 tipkovnicu? Mislim da sam taman jednu bacio prije 2-3 mjeseca
A da jednostavno napraviš reinstall? Nakon backupa svega naravno. Ti Windowsi vjerojatno nikad više neće proraditi kako treba

Jesi probao druge portove što se tiče tipkovnice, i ti je uključena podrška za USB periferiju u BIOS-u?
Tiki is offline  
Old 23.05.2016., 20:52   #9963
Ako ima netko tko je imao iskustva sa sličnim problemom..

https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post58746161
Jimmy23 is offline  
Old 23.05.2016., 21:36   #9964
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
A da jednostavno napraviš reinstall? Nakon backupa svega naravno. Ti Windowsi vjerojatno nikad više neće proraditi kako treba

Jesi probao druge portove što se tiče tipkovnice, i ti je uključena podrška za USB periferiju u BIOS-u?
Nisam gledao u biosu, ali mislim da sam identificirao problem rušenja...dok sam sebi uzeo nove komponente, dao sam njoj stare q8200 i 8800gt gpu jer joj je njezina konfiguracija ful loše radila. Kako mi se nije dalo zajebavati s postavljenjem mreže i svih ostalih pizdarija (radi se o jednom od tri računala u uredu) pustio sam da joj to napravi njezin poznanik koji se "kuži" u to. Lik koji joj je slagao taj trenutni frankenštajn (ima tome više od godine dana) stavio je moje stare q8200 i 8800gt na njeno postojeće LC napajanje koje daje 15A na 12V

Tako mi i treba kad sam ljena guzica :klap:

A što se tiče tipkovnice, nisam provjeravao u biosu. Našao sam neki stari adapter usb/ps2, ali nije ni to radilo (valjda nema veze što je na adapteru tankom crtom nacrtan miš, a ne tipkovnica? )
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Old 23.05.2016., 21:37   #9965
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
Ako ima netko tko je imao iskustva sa sličnim problemom..

https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post58746161
Uf, imao sličan problem...na kraju odustao od podataka jer nisu bili previše važni
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Old 24.05.2016., 07:55   #9966
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Tako mi i treba kad sam ljena guzica :klap:

A što se tiče tipkovnice, nisam provjeravao u biosu. Našao sam neki stari adapter usb/ps2, ali nije ni to radilo (valjda nema veze što je na adapteru tankom crtom nacrtan miš, a ne tipkovnica? )
Tako to obično biva kad prepustiš drugima da prčkaju oko tvog kompjutera. A i žene

Ne znam ima li kakve razlike miš/tipkovnica (moguće i da ima) ali znam i da ta tipkovnica mora podržavati taj konektor. Ako ne podržava, niš od toga...
Tiki is offline  
Old 25.05.2016., 20:09   #9967
Presao Middle Earth: Shadow of Mordor, igra je super
dao bi joj 4.8 od 5 jer nekad zna kretanje zbuggat pa zginem, pogotovo kad se ne zeli popet na zgradu, a bjezim od hrpetine Uruka
Fl@Tron is offline  
Old 25.05.2016., 20:22   #9968
Igra netko Overwatch?

Meni Middle Earth nije legao, ne znam zašto
X-Plosiv is offline  
Old 25.05.2016., 20:51   #9969
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Igra netko Overwatch?

Meni Middle Earth nije legao, ne znam zašto
Garant si ginuo ko nespasen,
btw hvala za "the package" its up and running
Fl@Tron is offline  
Old 25.05.2016., 21:39   #9970
Meni Overwatch cartoonish previse za jednu igru fps zanra. SoM nisam igrao, stalno odgadjam.
*Hades* is offline  
Old 26.05.2016., 00:43   #9971
ADM ima na akciji WD hardove od 5 TB po cjeni 4 TB - HDD WD 5TB, WD5001FZWX, SATA 6 Gb/s, 128MB Cache, WD Caviar Black, 7200 rpm

Tih 5 tera bi mi sjelo ko budali samar, ali jebo te led 1700 kn
*Hades* is offline  
Old 26.05.2016., 07:31   #9972
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
Garant si ginuo ko nespasen
Yeah, nisam baš neki stealth type of guy, ja sam više dođ-da-se-bijemo igrač

Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
btw hvala za "the package" its up and running
Izvrsno, iskreno, najčudnija grafička koju sam vidio ikada

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Meni Overwatch cartoonish previse za jednu igru fps zanra. SoM nisam igrao, stalno odgadjam.
Ma za 2-3 mjeseca (ako ne i prije) vjerujem da će igra pasti na cca 200njak kuna, pa si slobodno uzmi. Poprilično je zabavna, ostalo nije važno

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
ADM ima na akciji WD hardove od 5 TB po cjeni 4 TB - HDD WD 5TB, WD5001FZWX, SATA 6 Gb/s, 128MB Cache, WD Caviar Black, 7200 rpm

Tih 5 tera bi mi sjelo ko budali samar, ali jebo te led 1700 kn

Radije 2x 2gb ili tako nešto.
X-Plosiv is offline  
Old 26.05.2016., 09:12   #9973
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Yeah, nisam baš neki stealth type of guy, ja sam više dođ-da-se-bijemo igrač
Jednom kad ubereš par ključnih skillova i malo se uvježbaš nema više bježanja.
donktard is offline  
Old 26.05.2016., 09:50   #9974
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Igra netko Overwatch?
Mislio sam pitati jel valja to šta, ali čim sam izguglao i vidio grafiku i vidio da je multiplayer - nije to za mene
Tiki is offline  
Old 26.05.2016., 10:40   #9975
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Jednom kad ubereš par ključnih skillova i malo se uvježbaš nema više bježanja.
Možda odigram jednom opet, trenutačno stvarno nemam vremena/volje

Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Mislio sam pitati jel valja to šta, ali čim sam izguglao i vidio grafiku i vidio da je multiplayer - nije to za mene
Meni baš paše, nisam mislio da ću je igrati (baš se uspješno skinuo sa lol-a ), ali bila otvorena beta, a ja na godišnjem. Isprobao, igrao 2 dana, preorder
X-Plosiv is offline  
Old 26.05.2016., 16:22   #9976
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ma za 2-3 mjeseca (ako ne i prije) vjerujem da će igra pasti na cca 200njak kuna, pa si slobodno uzmi. Poprilično je zabavna, ostalo nije važno
To za Overwatch mislis? Mah, nebi to igrao da mi netko placa, a kamoli da jos ja dajem pare

Jedino kaj cijenim od Blizzarda su Diablo i Warcraft igre.
*Hades* is offline  
Old 26.05.2016., 16:58   #9977
Alo frende pazi što pričaš

/piše dok pokreće Overwatch

X-Plosiv is offline  
Old 26.05.2016., 17:43   #9978
Ke?

Greske u telefonskim zicama.
*Hades* is offline  
Old 26.05.2016., 18:15   #9979
Koliko mi je pametno upgradeat sa gigabyte ga970a ds3p na asus 970a gaming aura radi većeg oc-a? Mislim jel mogice dobiti fx8300 stabilnog na 4.5ghz. Na ovoj gigabytici to ne mogu jer izgleda nema dobar phase power delivery.
Rocco18 is offline  
Old 26.05.2016., 18:27   #9980
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Koliko mi je pametno upgradeat sa gigabyte ga970a ds3p na asus 970a gaming aura radi većeg oc-a? Mislim jel mogice dobiti fx8300 stabilnog na 4.5ghz. Na ovoj gigabytici to ne mogu jer izgleda nema dobar phase power delivery.
nije ti bas neki performance gain, po meni bacanje para . Ne mora nuzno biti problem u ploči, moguće da jednostavno imaš loš primjerak procesora koji zahtjeva više struje za OC . A mijenjat procesor samo radi toga hmm
Fl@Tron is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.