Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 09:15   #21
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Hm, obzirom da je uplata išla u četvrtak i do danas nije vidljiva... Tu je nešto pošlo po zlu...
Vidi u svom internet bankarstvu jel ti nalog proveden i u čiju korist.
Transakcije se uredno provode, ali ...

Poštovani korisnici,

Želimo Vas obavijestiti da radi tehničkih problema trenutno u pregledu Vaših transakcija po računu i u pregledu dnevnih transakcija nisu vidljive transakcije po računu napravljene u periodu od 29.12. do danas. Informacija o stanju računa i raspoloživim sredstvima je ispravna. Svi Vaši platni nalozi koji su ispravno popunjeni i za koje ste imali raspoloživa sredstva na računu su uredno provedeni. Za provjeru statusa platnog naloga molimo kontaktirajte Kontakt centar 0800 21 00 21.
Intezivno radimo na otklanjanju tehničkih problema i molimo za još malo Vašeg strpljenja.


Vaša
SPLITSKA BANKA
Societe Generale Group
trex1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 01:01   #22
ja nemrem bilivit da je doša dan da ću plakat za staron aplikacijon e-bankarstva u stb...ova sada je živi očaj, a još se i ruši...tek toliko o onome, uskoro ćemo je nadogradit
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 00:43   #23
nešto su večeras kao popravljali...vidim da mi je stigla plaća, samo So, ali nema transakcija pojedinačnih i dalje , koma...hvala ti bože da imam i net bankarstvo druge banke, inače bi morala trkat u finu
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 16:38   #24
Ima li itko, ko je ikad koristio internet bankarstvo bilo koje druge banke, da je zadovoljan sa aplikacijom internet bankarstva SB? Toliko je loša da mi guli živce svaki put kad me izvještaj iz moje drage banke podsjeti da mi za tu ''uslugu'' skidaju 35kn svaki mjesec.
A da su mi to jedini problemi sa Splitskom bankom nebi se ni mučila ovde pisat o tome.
Nisam još pregledala sve teme, al ako još niko nije pisao o lošim iskustvima sa Splitskom bankom, ja ću načet tu temu.
luce ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 20:53   #25
Imaš ispod temu Splitska banka - iskustva.
Nažalost, nisi jedina koja se žali... Šta da ti kažem nego... promijeni banku!
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 15:58   #26
Ne znam koliko ću si dodatno zakoplicirat život ako sad odem mjenjat banku, jer imam jos 2.5 godine kredita otplačivat u njoj. Možda je i ne mogu mjenjat dok ne zatvorim kredit.
luce ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:26   #27
Molim pomoć, štp je korisničko ime kod logiranja za internet bankarstvo preko TAN matrix kartice? Di se taj podatak nalazi? Što predstavljaju ovih 8 SN brojeva na kartici?

Unaprijed zahvaljujem.
Freeman4455 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 13:01   #28
Prešao sam na internet bankarstvo Raifeisen banke i nakon int. bankarstva Splitske ovo je preporod!
Daleko jednostavnije sučelje napravljeno da može dijete od 5god. koristit. Jedino što moraš koristit token za razliku od TAN kartice kod splitske što mi je više odgovaralo.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:52   #29
Quote:
Freeman4455 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć, štp je korisničko ime kod logiranja za internet bankarstvo preko TAN matrix kartice? Di se taj podatak nalazi? Što predstavljaju ovih 8 SN brojeva na kartici?

Unaprijed zahvaljujem.
Korisničko ime ti je navedeno u ugovoru internet bankarstva koje si naveo prilikom otvaranja. SN je serijski broj tvoje TAN kartice (u slučaju blokade ili identifikacije kod službe za korisnike SBa).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 00:33   #30
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Prešao sam na internet bankarstvo Raifeisen banke i nakon int. bankarstva Splitske ovo je preporod!
Daleko jednostavnije sučelje napravljeno da može dijete od 5god. koristit. Jedino što moraš koristit token za razliku od TAN kartice kod splitske što mi je više odgovaralo.
Jao, jao, ta Splitska banka je živi užas!!!Ne znam što mi je bilo prelaziti s RBA na tu banku.Katastrofa. Ne samo internet bankarstvo koje na razini početka 90-ih nego i sama usluga u poslovnicama. Ne znaju ništa o proizvodima koje nude. Citiram" Sve vam piše na letku"??? I onda odeš u Erste ili RBA i dobiješ sve informacije s smješkom. Grozota.
Prebacio se jer su mi ponudili nižu kamatu ako uzmem neki CrediFlex kredit za auto. E to je tek bila greška. Imaju neke naknade koje su skrivene pa ti rata ispadne ohohoh više nego kod drugih banaka. Ma, klonite se te banke. Ja sam se z....o.
krasnobajno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 09:23   #31
Pogledajte demo verziju internet bankarstva na www.otpbanka.hr , jednostavnije ne može biti.
After8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 01:00   #32
Quote:
After8 kaže: Pogledaj post
Pogledajte demo verziju internet bankarstva na www.otpbanka.hr , jednostavnije ne može biti.
O tome i pričam. Svemir. Ponavljam, Splitsku zaobilazite u širokom luku. Ovo je nabolji opis svega:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...6/0518006.html

I to je istina. I nema samo veze s Dalmacijom. Općenito. Isti slučaj imo sam i ja. Vračam se za Novu godinu i na auto putu mi odbiju sve kartice iste banke?? A na računima oko 5.000 kn??? Zašto? Jer njihov super susstav nije prebacio datum i limite koje imaš na kartici u novu godinu??? No comment.
krasnobajno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:43   #33
Triba mi hitno pomoć...naime, ne mogu otvoriti pojedinosti o transakcijama, u kojima bi triba pisat kod za paypal. Jednom sam to otvoria, ali sad sam dobia novu karticu...pokusa san na onoj točki otvorit link u novom tabu, ali mi otvara samo popis transakcija, pokuša sam skinit i PDF, ali tamo isto ne vidim kod...jel neko zna u čemu je problem?
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:40   #34
Kad si registrira karticu? triba proći par radnih dana da ti taj promet bude vidljiv na računu, do tad je samo iznos rezerviran.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:43   #35
Jučer sam je prijavia. Iznos je uredno skinut i to je i zabilježeno, ali onog koda nema nigdi
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:47   #36
Nije ti iznos skinut nego je samo razerviran ilitiga autoriziran. Stanje na računu ti je jednako. Pričekaj tjedan dana (toliko otprilike treba da se evidentira isplata sa računa na paypal kao transakcija) i onda ćeš u prometu vidit paypal code za registraciju kartice.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 22:02   #37
Hvala na odgovoru, ali ako san ja dobro razumia karticu moram registrirat u roku od 3 dana ili san ja tu nešto krivo razumia...svakako, hvala lipa!
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:38   #38
ne, ne... otprilike se čeka 3 radna dana dok transakcija (tj. pin) bude vidljiva na tvom računu... U četvrtak najvjerojatnije...

Nema na čemu sused!
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 00:08   #39
hehe, taj odgovor čekam, hvala još jednom!
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 11:08   #40
Nema na čemu, i drugi put!
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.