Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2012., 21:32   #2101
da, imaš pravo, neću se igrati jer sam predugo čekala da izrastu.
jeli ima tko salon za bojanje obrvi u zg za preporučiti? po mogućnosti relacija dubrava-centar
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 21:37   #2102
Sorry unaprijed ak sam fulala topic al ne znam di bi drugdje pitala..

Zna li netko kako mogu posvijetliti obrve bez da ih farbam? Farbam kosu u zlatno plavu (inaće sam šugavo tamno plava pepeljasta) i obrve mi izgledaju malo pretamno...Probala sam koristiti najsvijetliju nijansu olovke za obrve al svejedno su ful pretamne. Jel ima možda negdje za kupiti olovka za obrve u nekoj oker/žumanjac žutoj boji pa da probam s tim? Kao npr ova
__________________
Prodajem nov, neotpakiran parfem Kylie Minogue Dazzling Darling 30 ml za 100 kn.
cura-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 10:01   #2103
ne znam. ja sam plava, a koristim catrice olovku za obrve date with ash-tone. je nešto tamnija tako da obrve izgledaju malo tamnije od kose, ali po meni ne previše tamne i skroz oke. osobno ne bi koristila ovakvu olovku sa tvoje slike, ovako mi djeluje prirodno
sad sve ovisi koliko su tvoje prirodne tamnije... ja sam prirodno isto nekakva mišja plava, al ne toliko tamna tako da si ja samo malkice promijenim nijansu, posvijetlim minimalno.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 11:04   #2104
Ma ja sam nazalost dosta tamnija, bar 3-4 nijanse, al cak je veci problem kaj mi je kosa zlatnog odsjaja a obrve misje sive..
__________________
Prodajem nov, neotpakiran parfem Kylie Minogue Dazzling Darling 30 ml za 100 kn.
cura-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 13:39   #2105
probaj neki svijetliji gel za obrve. bolje je nego olovka. izgledat će prirodnije
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 17:11   #2106
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
probaj neki svijetliji gel za obrve. bolje je nego olovka. izgledat će prirodnije
Hm, vidiš, tog se nisam sjetila Imaš možda kakav prijedlog tko bi mogao imat svijetle nijanse?
__________________
Prodajem nov, neotpakiran parfem Kylie Minogue Dazzling Darling 30 ml za 100 kn.
cura-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 19:13   #2107
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
takva sam ja kombinacija..tamnije obrve od kose..
klasičnu crnu nisam mogla koristiti jer mi je bila precrna uz kosu (dok sam se farbala u crno to je još išlo ali kada sam se vratila na tamnosmeđu nikako, prevelik kontrast)..
tamnosmeđu koju god da sam probala nije se podudarala sa mojom bojom obrva..bilo je previdljivo i umjetno da sam nanijela tamnosmeđu olovku na crne obrve..
ovdje mi je preporučena max factor, sivo-crna za obrve sa češljićem i njome sam prezadovoljna..
crna je boja, ali svijetlije crna a nije opet tamna siva..miks između..u svakom slučaju, stopi se sa obrvama, prirodno djeluju..pogledaj si tu..
Jaoooo kupila sam ju maloprije i isprobala... Užas! Prekoma izgledam, pretamno mi je... Ne znam što da radim sada, jel bi mi ju htjeli u dm-u zamijeniti ikako?
cocorina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 23:44   #2108
Quote:
cocorina kaže: Pogledaj post
Jaoooo kupila sam ju maloprije i isprobala... Užas! Prekoma izgledam, pretamno mi je... Ne znam što da radim sada, jel bi mi ju htjeli u dm-u zamijeniti ikako?
probaj
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:56   #2109
Cure, ja sam promijenila sve boje kose i sve nijanse boja.Znači bila sam i svijetlo smeđa i tamo smeđa i narančasta,medeno plava,zlatno plava,uglavnom sve nijanse plave dok nisam došla do one skroz izblajhane skoro bijele (jer mi nikad nije bilo dovoljno plavo jel ).Šta vam hoću reći je da sam na svaku tu boju imala crne obrve jer sam prirodna crnka i uz svaku navedenu boju kose su mi pristajale pa čak i uz onu bijelu plavu .Doduše moje su tanke pa nije bio toliki kontrast.Nije to toliko strašno kao što vi zamišljate,strašnije bi bilo da imate žutu kosu i žute obrve,pod pretpostavkom da niste prirodna plavuša naranvo jer sad ciljam na baš one nijanse plave koje nisu prirodne.Pa zamislite mene sad crvenu sa crvenim obrvama? .Također ne možete posvijetliti obrve olovkom jer olovka ne može obojati vaše obrve,može samo popuniti prazninu između njih,tako da ćete imati šarene obrve a to svakako ne izgleda prirodno ni lijepo.

Cura-23 ili mijenjaj boju kose ako ti toliko smeta kontrast između nje i obrva ili ofarbaj obve.Ne mora to biti neka velika promjena,samo nek bude u istom tonu jedno s drugim.Jer baš nekako ne mogu zamisliti zlatnu kosu i sive obrve.A da farbaš obrve u zlatno to ti ne bi preporučila,ne smijem ni zamislit kako bi to izgledalo.Tako da ti je bolje da kosu prilagodiš obrvama.Možda previše mudrujem ali to je čisto neko moje razmišljanje i logika.
CiCkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 18:17   #2110
Imam smeđe oči, crne obrve i neko vrijeme se farbam u tamno smedu, gotovo crnu. Medutim, htjela bih se ofarbati u kestenjastu/neke toplije smeđe tonove za ovu zimu E sad, kako su mi obrve skroz crne bojim se da to nikako nece lijepo izgledat pa razmisljam i obrve ofarbat. Ima li netko neku preporuku za boju ili cak salon u centru? Hvala puno!
Belle Ballerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 22:00   #2111
Pozdrav I ja imam pitanje, imam od srednje do tamno smeđu kosu uglavnom stalno i svijetle sam puti. Skužila sam da mi obrve najljepse izgledaju kad ih 'pofarbam' s crnom maskarom, pa sam dosla na ideju da ih ofarbam u crno Sad, zanima me s cime da to radim, na šta trebam pazit i najvise od svega dal ce se to isprat nakon određenog vremena, jer uvijek postoji šansa da popizdim/to neće ispast onak kak sam zamisljala
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 17:26   #2112
Jel mi može netko reć gdje se kod nas može kupiti set za obrve? Mislim sad na ona kao sjenila za popunjavanje, a ne olovku za obrve. Gledala sam po trgovinama i nisam našla nigdje baš za obrve...
Nisam htjela kupit sjenila za oči za tu potrebu jer sam vidjela da postoje i baš za obrve..

P.s. trebala bih svijetlo do lagano tamno smeđe bojice
__________________
život je san.
Liza11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 17:29   #2113
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
Pozdrav I ja imam pitanje, imam od srednje do tamno smeđu kosu uglavnom stalno i svijetle sam puti. Skužila sam da mi obrve najljepse izgledaju kad ih 'pofarbam' s crnom maskarom, pa sam dosla na ideju da ih ofarbam u crno Sad, zanima me s cime da to radim, na šta trebam pazit i najvise od svega dal ce se to isprat nakon određenog vremena, jer uvijek postoji šansa da popizdim/to neće ispast onak kak sam zamisljala
Pa idi kod frizera i tamo im reci da bi da ti obrve ofarbaju. Nekih 20 kn ti je cijena, moja mama to napravi kad se ide farbat :-)
__________________
život je san.
Liza11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 18:45   #2114
Quote:
Liza11 kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko reć gdje se kod nas može kupiti set za obrve? Mislim sad na ona kao sjenila za popunjavanje, a ne olovku za obrve. Gledala sam po trgovinama i nisam našla nigdje baš za obrve...
Nisam htjela kupit sjenila za oči za tu potrebu jer sam vidjela da postoje i baš za obrve..

P.s. trebala bih svijetlo do lagano tamno smeđe bojice
essence i catrice imaš u svakom kozmu/dm-u. a zašto ne sjenila? ovo je isto sranje,drugo pakovanje meni je npr. make up factory mat sjenilo br.8 već godinama no1 za obrve
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 21:29   #2115
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
essence i catrice imaš u svakom kozmu/dm-u. a zašto ne sjenila? ovo je isto sranje,drugo pakovanje meni je npr. make up factory mat sjenilo br.8 već godinama no1 za obrve
ne sjenila zato što sam na svima vidjela šljokice, nisam našla mat u mojoj boji obrva nigdje..
koje bi mi ti preporučila?? zar make up factory ima kod nas?
pogledat ću ova od essenca i catricea
__________________
život je san.
Liza11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:08   #2116
Quote:
Stella. kaže: Pogledaj post
Pozdrav I ja imam pitanje, imam od srednje do tamno smeđu kosu uglavnom stalno i svijetle sam puti. Skužila sam da mi obrve najljepse izgledaju kad ih 'pofarbam' s crnom maskarom, pa sam dosla na ideju da ih ofarbam u crno Sad, zanima me s cime da to radim, na šta trebam pazit i najvise od svega dal ce se to isprat nakon određenog vremena, jer uvijek postoji šansa da popizdim/to neće ispast onak kak sam zamisljala
probaj ih pofarbat kod svoje kozmeticarke pogotovo ako nisi sigurna da li ces to uspjet napravit kako spada..
i ja sam svijetle puti,prirodno smeđokosa,obojana u plavo pa s vrimena na vrime kod kozmeticarke ih ili malo posvjetlim ili potamnim...ovaj put mi je malo potamnila da mi boja ociju dodje do izrazaja (plave) i koliko god sam par sati bila sama sebi cudna,prezadovoljna sam rezultatom
__________________
e draga ,draga..
maSveOk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:19   #2117
Quote:
Liza11 kaže: Pogledaj post
ne sjenila zato što sam na svima vidjela šljokice, nisam našla mat u mojoj boji obrva nigdje..
koje bi mi ti preporučila?? zar make up factory ima kod nas?
pogledat ću ova od essenca i catricea
samo traži mat sjenila,naći ćeš sigurno neko. make up factory imaš u mulleru,kod nas je bio u martimexu dok ga je bilo,ne sjećam se za iris da li je držao znaju i po malim parfumerijama držati njihove stvari.. meni je bilo odlično ono svjetlije iz tog catrice seta i kažem to broj 8 od make up factoryja
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 02:30   #2118
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
samo traži mat sjenila,naći ćeš sigurno neko. make up factory imaš u mulleru,kod nas je bio u martimexu dok ga je bilo,ne sjećam se za iris da li je držao znaju i po malim parfumerijama držati njihove stvari.. meni je bilo odlično ono svjetlije iz tog catrice seta i kažem to broj 8 od make up factoryja
Imam prirodno tamne i guste obrve tako da mi ne treba farbanje. Samo sam htjela obrubit obrve da se lijepo vide jer nakon pudera trebam nešto čime bi ih samo malo naglasila. Probat ću ova što si mi napisala, hvala Tii
__________________
život je san.
Liza11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 22:37   #2119
Quote:
Liza11 kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko reć gdje se kod nas može kupiti set za obrve? Mislim sad na ona kao sjenila za popunjavanje, a ne olovku za obrve. Gledala sam po trgovinama i nisam našla nigdje baš za obrve...
Nisam htjela kupit sjenila za oči za tu potrebu jer sam vidjela da postoje i baš za obrve..

P.s. trebala bih svijetlo do lagano tamno smeđe bojice
Artdeco ti ima sjenila za obrve, koštaju 36 kuna. Sva su mat.
Illamasqua, Kryolan, Inglot, Make Up Factory, catrice, essence (i još vjerojatno dosta drugih brandova) isto imaju sjenila za obrve.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 13:12   #2120
Cure koju boju od artdeco olovaka za obrve da kupim..? Imam tamno smedju kosu, svjetli ten, a obrve su mi tamno smedje, ali ne kao kosa, svetlije su...da li da uzmem olovku tamno smedju 2 ili svetliju 3, sta vi mislite koja izgleda prirodnije...?
__________________
www.jednostavnolijepa.com
Emma1313 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.