Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2007., 17:47   #2001
Jel´zna netko možda kakav je dr. Darko Birtić, soc. gin. u domu zdravlja Borovje?
new member is offline  
Old 10.07.2007., 22:52   #2002
..znam da je glupop pitanje al jednostavno nigdje ne piše,a i "nova sam u ovome"..vaginalete treba gurnut što dublje? no međutim..meni klizi i isklizi van..jel to normalno? i prilikom umetanja ostjetim neku bol/peckanje..ne znam opisat točno..jel to isto na početku treba bit il?
jesu one mekanije il tvrđe..i da..gdje se moraju čuvat? piše do 15stupnjeva..jel ih moram u frižider stavit il?
pčelica-maja is offline  
Old 10.07.2007., 23:16   #2003
Quote:
pčelica-maja kaže: Pogledaj post
..znam da je glupop pitanje al jednostavno nigdje ne piše,a i "nova sam u ovome"..vaginalete treba gurnut što dublje? no međutim..meni klizi i isklizi van..jel to normalno? i prilikom umetanja ostjetim neku bol/peckanje..ne znam opisat točno..jel to isto na početku treba bit il?
jesu one mekanije il tvrđe..i da..gdje se moraju čuvat? piše do 15stupnjeva..jel ih moram u frižider stavit il?
čim dublje možeš gurni pa neće kliziti.
možda si inficirana ako te pecka ili su vaginalete pokvarene, pogledaj rok trajanja na kutijci.
mislim da se i preporuča da se čuvaju u frižderu, bar sam ja tako svoje, al sad nisam 100%
Mindy is offline  
Old 10.07.2007., 23:24   #2004
Quote:
Mindy kaže: Pogledaj post
čim dublje možeš gurni pa neće kliziti.
možda si inficirana ako te pecka ili su vaginalete pokvarene, pogledaj rok trajanja na kutijci.
mislim da se i preporuča da se čuvaju u frižderu, bar sam ja tako svoje, al sad nisam 100%
jesam..kolko sam god mogla..a i morala sam prestat zbog "peckanja"
..mama ne zna..šta će reć kad vidi u frižideru..a i ne želim da zna
puno hvala
pčelica-maja is offline  
Old 10.07.2007., 23:30   #2005
Quote:
pčelica-maja kaže: Pogledaj post
jesam..kolko sam god mogla..a i morala sam prestat zbog "peckanja"
..mama ne zna..šta će reć kad vidi u frižideru..a i ne želim da zna
puno hvala
nema na čemu zlato
Mindy is offline  
Old 10.07.2007., 23:36   #2006
Quote:
Mindy kaže: Pogledaj post
i u mene isto tako, pitam se kako da ne prestaje?

ja sam se narucila u gin... mrzim ic tamo, doktorica je ok ali sestra zato...zmaj. jbga, sto cu kad ne prolazi
vivian is offline  
Old 10.07.2007., 23:40   #2007
ja sam ih drzala u ormaricu kupaoni ili sobi, nisam ni vidjela to da treba bit do 15 stupnjeva ali nisu se otopile ni nista
trebas gurnut sta dublje, zato su kanesten dobre jer imaju aplikator
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 11.07.2007., 08:59   #2008
Pas joj mater

Vratila se
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Old 11.07.2007., 11:57   #2009
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja sam ih drzala u ormaricu kupaoni ili sobi, nisam ni vidjela to da treba bit do 15 stupnjeva ali nisu se otopile ni nista
trebas gurnut sta dublje, zato su kanesten dobre jer imaju aplikator
jel moraju bit "tvrđe" il "mekše"? il postoje razl vrste?
pčelica-maja is offline  
Old 11.07.2007., 12:05   #2010
gyno dactarin su nekako mekse mislim u obliku kapsule su ali bas koda je scvrsnuta krema a kanestenke su skroz tvrde ko tablete
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 13.07.2007., 19:11   #2011
nakon kolko dana se vide "rezultati"?
..i još nešto..navečer se stavi i prek noći se rastopi..ujutro se treba oprat il ak se opere nikakve koristi???
..na onom listiću niš ne piše..
pčelica-maja is offline  
Old 13.07.2007., 19:17   #2012
kako mislis oprati?
pa mozes se tusirat normalno, neces ic sad neznam tusem ispirat vaginu ili nes
poboljsanje mozes vidjet vec od prve vaginalete
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 13.07.2007., 19:33   #2013
mislim isprati to šta se rastopilo..ne znam točno objansit

hm..ne znam jesu to sad moji živci..il stvarno nije baš bolje..
pčelica-maja is offline  
Old 13.07.2007., 20:02   #2014
ne znam sta bi ti ispirala...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 13.07.2007., 22:53   #2015
Quote:
pčelica-maja kaže: Pogledaj post
mislim isprati to šta se rastopilo..ne znam točno objansit

hm..ne znam jesu to sad moji živci..il stvarno nije baš bolje..
Pa to kaj se otopi izađe van...Zato ja stavim dnevni uložak tu večer kad i vaginaletu i onda to izađe van sljedeći dan tokom par sati. I to normalno istuširaš, nećeš takva hodat po svijetu.
Kristina19 is offline  
Old 14.07.2007., 09:49   #2016
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
cure, zanima me dal je netko vadio hormone (FSH, LH i ANDROSTENDRON) na Rebru?

spremam se ovih dana tam, pa cisto ak imate neko iskustvo da podijelite s menom
bila tamo za sve spolne hormone....ides na endokrinološki laboratorij.....nalazi su mi bili gotovi za 2 tjedna.....meni je doktorica rekla da ništa ne jedem prije neg mi izvade krv....
Allexis is offline  
Old 18.07.2007., 08:53   #2017
Dakle, prije nekih dva tjedna, malo vise, dole me uzasno svrbilo i peklo dok sam piskila, iscjedak nije bio bas nesto jak. Vadila sam krv i mokracu i s te strane je sve bilo ok, nakon par dana se to smirilo a onda sam isla ginekologu (prije nisam mogla jer sam bila narucena) i nije vidio gljivice i PAPA test je bio uredan. Nakon toga sam dobila upalu grla i popila dvije kutije amoxila, i evo sada me opet pece i na dodir osjetim pogotov kad se brisem, iscjedak imam jer su mi plodni dani. U ljekarni ne daju bez recepta ni canesten ni plymicol. Kaj da sada radim, kod gin. mi se ne da opet ic davat novce, doktorica je na godisnjem, ja idem na more iduci tjedan....
DD7 is offline  
Old 18.07.2007., 12:20   #2018
Quote:
DD7 kaže: Pogledaj post
Dakle, prije nekih dva tjedna, malo vise, dole me uzasno svrbilo i peklo dok sam piskila, iscjedak nije bio bas nesto jak. Vadila sam krv i mokracu i s te strane je sve bilo ok, nakon par dana se to smirilo a onda sam isla ginekologu (prije nisam mogla jer sam bila narucena) i nije vidio gljivice i PAPA test je bio uredan. Nakon toga sam dobila upalu grla i popila dvije kutije amoxila, i evo sada me opet pece i na dodir osjetim pogotov kad se brisem, iscjedak imam jer su mi plodni dani. U ljekarni ne daju bez recepta ni canesten ni plymicol. Kaj da sada radim, kod gin. mi se ne da opet ic davat novce, doktorica je na godisnjem, ja idem na more iduci tjedan....
plymicol daju bez problema u ljekarni bez recepta...baš čudo da ti ne daju ovako....pitaj u nekoj drugoj ljekarni, moraju ti dat.
bambi2891 is offline  
Old 18.07.2007., 12:24   #2019
Quote:
pčelica-maja kaže: Pogledaj post
..znam da je glupop pitanje al jednostavno nigdje ne piše,a i "nova sam u ovome"..vaginalete treba gurnut što dublje? no međutim..meni klizi i isklizi van..jel to normalno? i prilikom umetanja ostjetim neku bol/peckanje..ne znam opisat točno..jel to isto na početku treba bit il?
jesu one mekanije il tvrđe..i da..gdje se moraju čuvat? piše do 15stupnjeva..jel ih moram u frižider stavit il?
Moraš je ugurat što dublje... onda ti sigurno neće izać van.. sad uz canesten vaginalete dobiješ i aplikator... u to staviš vaginaletu, uguraš, i staviš. Puno je lakše nego prstima...
bambi2891 is offline  
Old 18.07.2007., 12:49   #2020
Samo je gurni što dublje, koliko ti kažiprst ide unutra. Geonistin se malo ovlaži vodom i definitivno nije sklizak.
Bilo koje da staviš, kad je spremiš duboko unutra, neće skliznut van, nema šanse.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.