Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2003., 18:42   #201
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa klamidija je teska spolno prenosiva bolest,i hvala bogu takvih stvari nikad nisam imala..a trudnocu bi trebala prekinuti zbog klamidije jer ugrozava djete.
Joj Afrodita, ovo je tocno da je spolno prenosiva bolest i to ne laka, ali ovo o prekidu trudnoce je netocno. Supruga mog bratica ju je imala u trudnoci. Namucila se sa lijecenjem, ali rodila je zdravo dijete i nikada nije bilo ni govora o prekidu trudnoce. I samo da ponovim da nisam ni ja ovim postom htjela reci da si je ti imala.
viky is offline  
Old 22.12.2003., 18:58   #202
U trudnoći se klamidija uspješno tretita antibiotikom Eritromicinom. A i Afroditina izjava da je klamidija skoro pa neizlječiva bolest je netočna jer se klamidija vrlo uspješno liječi antibiotikom. Afrodita je nije imala. Nisam ni ja. Al ja kad nešto tvrdim onda si malo o tome i pročitam.
Kikica is offline  
Old 22.12.2003., 19:41   #203
znate šta, ja mislim da ovakve rasprave nastaju bezveze...

afrodita ili xy nešto napiše, i onda svi žele dokazati da govori gluposti...

a osoba koja je postavila temu se ne javlja uopće...a mi se svi tu pokoljemo zbog nečega što uopće nije naš problem...
Clea is offline  
Old 22.12.2003., 21:44   #204
bas tako clea...a poanta je da u svakoj zemlji drugacije tretiraju jednu te istu stvar..kod nas djeca kupuju cikove sa 2,3,5 god..u cali nikako do 21..a u ny..sa 16...u mojoj rudnickoj knjizi pise da klam.uzrokuje sljepocu kod djeteta...kao i candida pobacaj...tak je meni osobno rekao dr.goldsmith,i ojte krivite njega.za mene je ovaj topic gotov,a zena koja ima problem nek ode k ljecniku,pa nek on vidi kaj joj je i prepise ljek...jer mi nismo ovde za to.
AFRODITA69 is offline  
Old 22.12.2003., 23:20   #205
Candida uzrokuje pobacaj?
lahor is offline  
Old 22.12.2003., 23:30   #206
U tvojoj rudnickoj knjizi? Da nije mozda u tvojo trudnickoj knjizi?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Old 22.12.2003., 23:58   #207
ne u rudnickoj je!i da,ako je imas prije 20tjedna,uzrokuje.ali meni se oboje narodilo,i ja sam sa time gotova...sad se na miru mogu seviti,jer sam najgori posel zavrsila!ahhhhhhh,kako je to divno,when you look back...izvinite cure na greskama,imam duge nokte pa mi smeta pri tipkanju.
AFRODITA69 is offline  
Old 23.12.2003., 00:01   #208
Dobro mozes mi objasnit tu rudnicku knjigu? Kakve veze ima sa svim time? Ili imas prirucnik jer radis u rudniku?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Old 23.12.2003., 00:05   #209
Ne i ne.

Cak je vrlo cesta kod trudnica sto je povezano sa visokim razinama estrogena. I nije uopce opasna, samo neugodna.
lahor is offline  
Old 23.12.2003., 00:07   #210
da radim u rudniku...kaj to nisi znala?je,kopam zlato i trazim naftu...jebiga neko mora i to
AFRODITA69 is offline  
Old 23.12.2003., 10:10   #211
Stvarno je jadna osoba koja od ovakvih raspaljenih kokoši traži medicinski savjet.
Da ste zaista imalo zainteresirane da pomognete toj ženi - onda biste joj dale savjet da je, što se zdravlja (pogotovo ženskog) tiče - BOLJE PUHATI NA HLADNO I PREUVELIČAVATI PROBLEM, NEGO ODMAHIVATI RUKOM U STILU "NIJE TO NIŠTA".

No, vama to nije ni bilo bitno.


__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 23.12.2003., 11:34   #212
A ti si ovo napisala iskljucivo u cilju da pomognes pokretacici topica, ili ti je primarna zelja bila da kazes ostatku forumasica kako su glupe?

Ako si procitala sve postove, nigdje nije pisalo da ne ode lijecniku i da ce joj samo proci, niti se itko pravio pametan i tvrdio da je njegov savjet jedini ispravan i dovoljan za potpuno rjesenje problema s Candidom (ako je Candida uopce u pitanju). Mislim da bi se problemi trebali promatrati onakvi kakvi jesu, ni potcjenjivati ali niti preuvelicavati.
violent_femmes9 is offline  
Old 23.12.2003., 19:54   #213
Bez namjere da branim Afroditu ali moram reci da stvari ovdje ( US) malo drugacije funkcioniraju nego u HR.
Trudnicke knjizice ne izgledaju kao u HR i vrlo je moguce da u njoj stoji da odredene spolne bolesti pridonose mogucnosti spontanog pobacaja. Doktori propisuju antibiotike za sve i svasta i nema sanse da ce ti doktor opce medicine reci da se npr. peres kamilicom ili jedes jogurta jer je to pozeljno za tvoju situaciju. Ja cu za upalu mokracnih puteva radije piti uvin caj nego antibiotike ali za razliku od dr u HR ovdje mi to niti jedan lijecnik opce prakse ni u ludilu nece predloziti kao opciju.Sve ovo iz vlastitog iskustva.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Old 24.12.2003., 00:11   #214
Ovdje u UK pise:
"Candida: A common vaginal infection, especially during pregnancy. "
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 25.12.2003., 21:35   #215
Eto, sretan vam Božić.
I ja se od danas branim protiv Candide...po ne znam ni ja koji put. Canesten, Geonistin vaginalete i acidi borici.

A s obzirom na to da zbog drugih problema pijem i Amoxil, vjerojatno je "napad" Candide ovaj put uzrokovan upravo tim antibiotikom (antibiotici mogu promijeniti kiselost rodnice)...

__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Old 25.12.2003., 21:44   #216
Evo, da vas malo utjesim. Candida u uhu je definitivno najgora od svih mjesta na kojima se moze pojaviti. I jos ako je istovremeno i na ustima onda je to super sreca.
viky is offline  
Old 07.01.2004., 13:34   #217
Hvala onima s pocetka koji su pisali hladnih glava, onima koje je svrbilo stosta - nek ih svrbi i dalje.

Canesten je pomogao.
tegla is offline  
Old 08.01.2004., 12:07   #218
fakat joj treba dat da dise
od kad koristim dnevne iscijedak mi je jaci
super mi je na morz, pase joj morska voda
moja doktorica kaze da jogurt nema veze, al ja se ne slazem
znam mi pocet jace curit od puta
jel i vi imate iscijedak?
TETE A TETE is offline  
Old 29.04.2004., 22:46   #219
Quote:
lil one kaže:
ja sam kod dr. Latin it poliklinike VILI, i moram priznat da je žena odlična...
ja sam kod nje bila na prvom pregledu i žena je genijalna..
__________________
no such thing as too much coffee
D'Arc is offline  
Old 04.05.2004., 23:09   #220
Quote:
nusha kaže:
danas smo slucajno na predavanju pricali sa ginekologicom iz dugava (juresa, dom zdravlja) koja nam je nevjerovatno strpljivo odovorala na sva moguca i nemoguca pitanja (koliko god nam se na pocetku cinilo da nam nema nist novog rec). moj prvi dojam je da je fenomenalna, tak da se selim kod nje.
[/B]
Juresa nije ginekolog, ona je specijalist skolske medicine. Nazalost, jer je i meni zena fenomenalna!
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.