Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2008., 00:58   #21
ja imam blagi oblik seboreje na licu i suhu kozu, ono kombinacija za poludit...dermatologica mi je rekla da uzmem bilo koji puder oil free a neznam koji bi...kaj mi preporucate?
Jessy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 15:49   #22
Mat puderi za suhu kožu

Cure, namjeravam kupiti dobar tekući puder za suhu kožu i stvarno ne znam koji da izaberem.
Želim puder koji je što lakši na koži i nema u sebi nikakvih čestica za sjaj(imam Vichy-ev i Max factor lastin performance ali su mi "preteški").
Isprobala sam jedan pjenaste teksture i taj mi je više odgovarao. Samo mi je bitno da je hranjiv i da nije težak.
pliz, preporuke.
majam25 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.11.2008., 23:29   #23
Guerlain ima jako dobre puder za suhu kožu iz prijašnje linije, ne ova sada Parure.
Mislim da se to zove Divinora Silky Smooth Foundation i ima još jedan s ekstraktom ruža Fleur de Teint, jako dobri za suhu kožu, pogotovo ovaj zadnji.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 09:28   #24
Quote:
majam25 kaže: Pogledaj post
Cure, namjeravam kupiti dobar tekući puder za suhu kožu i stvarno ne znam koji da izaberem.
Želim puder koji je što lakši na koži i nema u sebi nikakvih čestica za sjaj(imam Vichy-ev i Max factor lastin performance ali su mi "preteški").
Isprobala sam jedan pjenaste teksture i taj mi je više odgovarao. Samo mi je bitno da je hranjiv i da nije težak.
pliz, preporuke.
Clarins True Comfort Foundation preprefino nešto, a imam i osjećaj da je i ovaj novi Lisse Minute odličan za suhu kožu.
Jojo ga isprobava ovih dana, pa će nam nešto više reći. A Marija82, Mikany i još par curki su oduševljene njime, tako da
U svakom slučaju, s Clarinsom ne možeš pogriješiti
Definitivno najfinija i najdivnija tekstura pudera koju sam probala
Još da nemam kožu koja reagira na sve, nikad ga se ne bih odrekla
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 19:00   #25
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Guerlain ima jako dobre puder za suhu kožu iz prijašnje linije, ne ova sada Parure.
Mislim da se to zove Divinora Silky Smooth Foundation i ima još jedan s ekstraktom ruža Fleur de Teint, jako dobri za suhu kožu, pogotovo ovaj zadnji.
Da Fleur de teint je zakon za suhu kožu.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 02:49   #26
Smile

mozete mi otprilike reci cijene guerlainovih i givenchyevih pudera?

hvala
didi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 09:55   #27
na jagodi Guerlain fleur de teint 48 $.Jest skupo ali u ovom slučaju vrijedi, iako ja uvijek nastojim dobiti tester, kad sam imala Fleur de teint bila sam se u Martimexu dočepala testera, jest da je bila druga nijansa ali bitna mi je bila tekstura pudera i onda sam mirne duše iskeširala lovu. Drugačije ipak ne bi išlo.I naravno ne sjećam se više ali sigurno je bio skuplji od 48$.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 00:18   #28
Clinique Perfectly real -baš kao neka fina hidratantna krema. a meni su i super nijanse
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 01:36   #29
Quote:
didi:) kaže: Pogledaj post
mozete mi otprilike reci cijene guerlainovih i givenchyevih pudera?

hvala
Oko 300 kn.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 01:51   #30
Quote:
chimavizza kaže: Pogledaj post
Clinique Perfectly real -baš kao neka fina hidratantna krema. a meni su i super nijanse
Imam ga i ja i super mi je, a kupila sam ga na tvoju preporuku
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 02:24   #31
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Oko 300 kn.


Stvarno? jer gledala sam na jagodi da je 42 eura, pa sam mislila da je u parfumerijama između 400 i 500 kuna...
didi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 18:28   #32
Quote:
shakti kaže: Pogledaj post
Imam ga i ja i super mi je, a kupila sam ga na tvoju preporuku
ja također , iako tražim sada neki puder za bolje prekrivanje, mislim da ću uvijek ovaj kupovati dok se proizvodio, jer mi je za dnevnu varijantu super. pogotovo onima koji nemaju nikakvih problema s tenom ovaj je puder najljepše rješenje. drago mi je da i tebi odgovara (tek sad vidim da zvučim ko neka promotorica )
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 19:58   #33
Cure probajte MaxFacorr u sticku, jako je mastan, idealno prekriva SVE, podočnjake, prištiće, crvenilo, super se razmaziva, košta 60kn i traje oko 6mjeseci! Ja imam strašno suhu kožu pa koristim onu staaaaru tamnoplavu niveu jedamput u debelom sloju pa kad se to upije (odma) malo još natapkam prije pudera na kritičnim mjestima, stavim MF stick prođem sa četkicom za rumenilo nabrzaka po cijelom licu pa stavim rumenilo i dalje maskaru i to je to!
__________________
ERRARE HUMANUM EST
PIKA 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 20:21   #34
koristis ga za cijelo lice?
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 20:59   #35
Sponza , nečeš vjerovati ali i ja sam ti to radila. I mogu ti priznati da je bilo čisto o.k. Super je prekrivao a bio je onako masnjikav, nije on da zažbuka kao puderi samo mi je to oduzimalo više vremena nego s tekućim puderima pa sam odustala.
Sad ga samo piknem kao korektor, jel.
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:14   #36
cini mi se kao teska kombinacija.. ne znam, mozda i nije.. al tako mi zvuci
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:24   #37
Ako ga imaš doma, probaj makar pa skini
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 22:10   #38
Quote:
chimavizza kaže: Pogledaj post
pogotovo onima koji nemaju nikakvih problema s tenom ovaj je puder najljepše rješenje. )
Baš tako. Trenutno koristim njega, Vichyev flexilift teint i Aveneov, svi su mi jako lagani i odlični, sad kužim da mi je Diorov koji sam godinama svakodnevno koristila bio pretežak za svaki dan.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:14   #39
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
koristis ga za cijelo lice?
Koga koristim za cijelo lice? MaxFactor? pa da! a rumenilo mi je onaj sun..nešto, neznam kak se zove, uglavnom puder u kamenu ali ljetni tamniji, pa mi je bolji od običnih rumenila jer je svjetliji i nježniji
__________________
ERRARE HUMANUM EST
PIKA 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 13:18   #40
ma nije teška kombinacija, bilo bi lakše tekući puder staviti ali kad mi se od svih ljušti lice! a i ovaj ja u par crta nanesem pa razmažem
__________________
ERRARE HUMANUM EST
PIKA 24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.