Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2009., 22:39   #1
Ludi osjećaj....boli i užitka kada ga osjetiš u guzi...

....volite li se ševiti u guzu..da li vam je to u sexu pod obavezno ili ...meni nije sex ako ga ne dobijem u guzu..........
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 29.09.2009., 22:51   #2
Ja sam Anal virgin..
Jednom zapravo osjetila nije mi se svidjelo tako da,zivjela picica
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 29.09.2009., 22:54   #3
Moze stosta, ali analni sex NE.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Old 29.09.2009., 22:55   #4
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Moze stosta, ali analni sex NE.
a zašto.........
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 29.09.2009., 22:59   #5
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
a zašto.........
Zato sto me ni sama pomisao na to ne privlaci iako mogu zamisliti kakav je to osjecaj uzitka.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Old 30.09.2009., 12:10   #6
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Zato sto me ni sama pomisao na to ne privlaci iako mogu zamisliti kakav je to osjecaj uzitka.
sorry, ali, ne ne možeš zamisliti... ja osobno ne znam kako je, ali ima cura koje su do tog trenutka kada su probale, naricale da neće nikad... a sada im nikad dosta...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 29.09.2009., 23:01   #7
[QUOTE=Allesandra_21;22814562]Ja sam Anal virgin..
Jednom zapravo osjetila nije mi se svidjelo tako da,zivjela picica [/QUOTE]

Potpisujem
kiss me is online now  
Old 30.09.2009., 06:09   #8
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Ja sam Anal virgin..
Jednom zapravo osjetila nije mi se svidjelo tako da,zivjela picica

Onda baš i nisi analna djevica, zar ne?
__________________
albibak je mudro prozborio
albibak is offline  
Old 30.09.2009., 10:15   #9
Quote:
albibak kaže: Pogledaj post
Onda baš i nisi analna djevica, zar ne?
Od juce sam postala

__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 29.09.2009., 22:56   #10
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
....volite li se ševiti u guzu..da li vam je to u sexu pod obavezno ili ...meni nije sex ako ga ne dobijem u guzu..........
Ti si želja svih muških snova...svaka čast, smo naprijed
Ramzes13 is offline  
Old 29.09.2009., 23:39   #11
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Ti si želja svih muških snova...svaka čast, smo naprijed
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 29.09.2009., 23:41   #12
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
to sam i ja čula.....muškarci koji vole ševiti u guzu da u podsvijesti maštaju o muškarcu.....
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 30.09.2009., 10:46   #13
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
to sam i ja čula.....muškarci koji vole ševiti u guzu da u podsvijesti maštaju o muškarcu.....
definitivno to nije tocno jer 75 % nas zeli jebat zensku guzu ali zensku!!!, gadi mi se pogled na golo musko tijelo, totalno me odbija, bio sam u vojski trenirao sport, radio u tvornici, nisam se jednom grupno tusiro i znam o cemu pricam, jer prem tebi 2/3 muskaraca su pederi. Sto nije tocno
vento83 is offline  
Old 29.09.2009., 23:42   #14
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
Ak preko tvoje guze upoznam njegovu onda bih razmislio i o njegovoj. Jel surađuješ?
Ramzes13 is offline  
Old 29.09.2009., 23:43   #15
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Ak preko tvoje guze upoznam njegovu onda bih razmislio i o njegovoj. Jel surađuješ?
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Received Infraction
Old 29.09.2009., 23:51   #16
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
Kaj ti surađuješ?
Ramzes13 is offline  
Old 30.09.2009., 00:19   #17
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Ak preko tvoje guze upoznam njegovu onda bih razmislio i o njegovoj. Jel surađuješ?
Ne hvala U postu prije sam rekla da ne volim u guzu
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 29.09.2009., 23:58   #18
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
Ja sam isto čitala to istraživanje kojim je potvrđeno da je muškarca gaya najlakše prepoznati po tome što svršava ženi u sve otvore.
chocolatecookie is offline  
Old 30.09.2009., 00:40   #19
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam isto čitala to istraživanje kojim je potvrđeno da je muškarca gaya najlakše prepoznati po tome što svršava ženi u sve otvore.
Malo paradoksalno? Heh kakvih sam sve "istraživanja" pročitao na netu
__________________
-----||------------------------------------------------------------------------(RES)----
sober is offline  
Old 30.09.2009., 05:12   #20
Quote:
sober kaže: Pogledaj post
Malo paradoksalno? Heh kakvih sam sve "istraživanja" pročitao na netu
To je bio sarkazam u odgovoru na onu preinteligentnu izjavu da je dokazano da bi muškarci koji opće analno sa ženama mogli i s muškarcima tako.

Tvrditi da je muškarac gay jer jebe ženu je suludo.

Quote:
vragolanka kaže: Pogledaj post
a jbg kad je on inzistirao,ja kažem ma nemoj sada nisma spremna,bilo mi glupo doslovno reći usrat ću se možda....
Ako je već razgovor toliki bauk a on ne razumije sasvim svrhu analnog otvora i mogućeg značenja riječi "nisam spremna" kada se o njemu radi, mogla si probati s odlučnim "Ne želim sad i točka"?
chocolatecookie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger