Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 19:38   #21
Quote:
Spot Perdita kaže: Pogledaj post
Iako ovo nije pdf politika, situacija na Srednjem Istoku nije iskljucivo "njihov posao". Na stranu da su tamo banana drzave sa kleptokratima, na dugi termin ce to itekako postati problem "Zapada". Tu i tamo se znalo prodavati papucarstvo za humanizam.
Nije tema, al' kad već potežeš:
nije samo njihov posao, prvo su bili igračka rusa i amera. Svako malo nađu neutralni teritorij za odmjeravanje mišića. Amerima nisu smetali mudžahedini, dok su ih naoružavali i obučavali kontra rusa. Kad su se rusi povukli, ovi ugrizli ruku koja ih tetoši.
Humanizam je kad se naoružan do zuba šepiriš po tuđoj zemlji i držiš im predavanja kako živjeti, a kada netko tako tebi dođe kući, to je agresija.
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 19:41   #22
Quote:
Spot Perdita kaže: Pogledaj post
...
(da ti ne pomognem trolati)

I gdje je tu moralna dilema /zbog toga sam replicirao El_zecu, pa si se onda ti javila/?
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 19:42   #23
Quote:
Spot Perdita kaže: Pogledaj post
Pitao je za doktrinu KC glede rata i je li profesija vojnika losa kada je netko krscanin.
Jebogapatak, pitanje je hipotetsko i o njemu se može raspravljati na ovakav način samo na Forumu.
Sutra, u Afganistanu, kad mu ja, ili bilo tko drugi, da konkretnu zapovijed, pitanje postaje vrlo praktično, i od njega može zavisiti glava nekome.
Što očekivati od njega, da nakon primljene zapovijedi otrči najbližem biskupu na konzultacije, ili zapraši u Rim i s kardinalima prostudira doktrinu?
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 19:46   #24
Quote:
adelon kaže: Pogledaj post
(da ti ne pomognem trolati)

I gdje je tu moralna dilema /zbog toga sam replicirao El_zecu, pa si se onda ti javila/?
Možda sam krivo sročio: ako bi njemu bila dovoljna "crkvena vjerodajnica", meni, kao njegovom kolegi, ne bi.
Iskreno, da sam upoznat s ovakvim njegovim razmišljanjem, na terenu bih ga držao ispred sebe...ili ne ga ne bih uopće smatrao prisutnim...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 20:03   #25
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Iskreno, da sam upoznat s ovakvim njegovim razmišljanjem, na terenu bih ga držao ispred sebe...ili ne ga ne bih uopće smatrao prisutnim...
U principu se slažem s tim (kao recimo (priiiibližno, naravno) u prometu /znakovi kao "naređenja-uputstva"... nema tu praviti se nešto po svoje pametan, ako ne želiš nikoga ugroziti/).
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 20:28   #26
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.Kao osoba sam religiozan,iz dana u dan napredujem u svojoj vjeri i osjećam da je sve jača.Pošto sam od malena htio u vojsku,nikad od toga da budem vojnik nisam ni odustao.No,prije par dana sebi sam postavio vrlo logično kršćansko pitanje.Jeli moguće istodobno biti vojnik i religiozni kršćanin?Je li uopće moguće to dvoje spojiti?Oduvijek sam htio služiti svome narodu.Služenje narodu je i služenje Bogu,no pitam se da li Bog na to pitanje gleda našim ljudskim očima?Molio bih da mi sa teološkog stajališta pomognete u mojoj dvojbi.
Ovo pitanje sam se i ja jedno vrijeme pitao, onda sam shvatio da kao kršćanin imam jednog jedinog Zapovjednika i samo Njegove naredbe mi je slušat, a taj kaže "tko se mača lača, od mača i pogiba" i koji je imao svu silu koju možemo zamislit i još i veću, da ju upotrijebi protiv neprijatelja koji ga je na kraju mučio i ubio, ali to nije učinio - "jer nije nam se boriti protiv tijela nego protiv vrhovništva (zla) duhova".

Ako se smatraš vjernikom i vjeruješ Bogu onda je na tebi da se predaš Njemu i budeš Njegov vojnik, a ne naroda ovog ili onog, države ove ili one.

Možeš ti probat bit vojnik, ali posebno u takvom poslu kad tad će te sustić odluke gdje ćeš se morat opredijelit čiju ćeš naredbu poslušat i izvršit - čovjekovu ili Božju?


Pozz
Wild_East_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 20:53   #27
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Smatram da religija,a posebno kršćanska ne može biti kriva za niti jedan rat.Kriv može biti samo čovjek,jer je grešan i često vjeru zloupotrebljava za ratove.Religiju često krivo interpretira.Isus nigdje njie spomenuo rat.Isus isključivo govori o miru,i da trebamo biti u službi mira.Stari Zavjet je oštar i dosta ratoboran,dok mu je Novi čista suprotnost.
Zbilja? Onda si pogledaj povjest i pogledaj kako su zidovski svecenici lazima i prijevarama navukli konstantina na fanatizam i uveli zidovsku vjeru u Rim odakle i pocinje zacetak krscanske religije koja je nikla na temeljima genocida, netolerancije, oduzimanja prava na vjeru te isto tako prisiljavanje cijelog kontinenta da prihvati tu istu, procui povjest gdje Pape su ujedno bili i ratnici, vojnici koji su predvodili jedne od najbesmislenijih pohoda i reforme Rima. Mislim da tebi nije jasan pojam sto je vjera a sto religija. Novi zavjet je cisti fanatizam, dok Stari zbori mudrosti.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:13   #28
Quote:
Chr0n05 kaže: Pogledaj post
Zbilja? Onda si pogledaj povjest i pogledaj kako su zidovski svecenici lazima i prijevarama navukli konstantina na fanatizam i uveli zidovsku vjeru u Rim odakle i pocinje zacetak krscanske religije koja je nikla na temeljima genocida, netolerancije, oduzimanja prava na vjeru te isto tako prisiljavanje cijelog kontinenta da prihvati tu istu, procui povjest gdje Pape su ujedno bili i ratnici, vojnici koji su predvodili jedne od najbesmislenijih pohoda i reforme Rima. Mislim da tebi nije jasan pojam sto je vjera a sto religija. Novi zavjet je cisti fanatizam, dok Stari zbori mudrosti.
Pročitao sam Novi Zavjet više puta,a Stari jednom tako da znam o čemu govorim.Stari zavjet je radikalan,oštar i rekao bih bez ustrčavanja okrutan.Naravno ima i blažih djelova.U pravu si kada kažeš da je Novi fanatičan.Je fanatičan je za mir,mir i samo mir.To što ti navodiš za Pape i slične grijehe Crkve...to su vaši ateistički argumenti.Ja se držim onoga što piše u Novom zavjetu(ili se barem trudim),a tamo ništa loše ne možeš pročitati.U Novom Zavjetu ne piše da Papa treba biti ubojica,lopov,zločinac,tamo ne piše da smijem krasti,dirati malu djecu ili što sve ne.Novi Zavjet uči samo dobru i kada bi ga se svi držali bez obzira bili vjernici ili ateisti svijet bi bio savršeno mjesto za življenje.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:17   #29
Quote:
Wild_East_ kaže: Pogledaj post
Ovo pitanje sam se i ja jedno vrijeme pitao, onda sam shvatio da kao kršćanin imam jednog jedinog Zapovjednika i samo Njegove naredbe mi je slušat, a taj kaže "tko se mača lača, od mača i pogiba" i koji je imao svu silu koju možemo zamislit i još i veću, da ju upotrijebi protiv neprijatelja koji ga je na kraju mučio i ubio, ali to nije učinio - "jer nije nam se boriti protiv tijela nego protiv vrhovništva (zla) duhova".

Ako se smatraš vjernikom i vjeruješ Bogu onda je na tebi da se predaš Njemu i budeš Njegov vojnik, a ne naroda ovog ili onog, države ove ili one.

Možeš ti probat bit vojnik, ali posebno u takvom poslu kad tad će te sustić odluke gdje ćeš se morat opredijelit čiju ćeš naredbu poslušat i izvršit - čovjekovu ili Božju?


Pozz
U tome i je moj glavni problem što se u meni sukobljava vjersko i nacionalnoIstina je da Crkva dozvoljava obrambeni rat,a da li Isus to dopušta.Više puta je Židovima rekao da se protiv Rimljana ne bore oružjem već vjerom u BOga i miroljubivim putem.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:20   #30
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Jebogapatak, pitanje je hipotetsko i o njemu se može raspravljati na ovakav način samo na Forumu.
Sutra, u Afganistanu, kad mu ja, ili bilo tko drugi, da konkretnu zapovijed, pitanje postaje vrlo praktično, i od njega može zavisiti glava nekome.
Što očekivati od njega, da nakon primljene zapovijedi otrči najbližem biskupu na konzultacije, ili zapraši u Rim i s kardinalima prostudira doktrinu?
Jeli bolje da se ja to pitam prije nego što sam postao vojnik ili kao neki moji poznanici koji su kao vjernici,vise po Crkvi,a mole Boga da odu u Afganistan,a znam takvih koliko hočeš koji su već djelatne vojne osobe.To po meni nije u redu.Bio bi red da se barem preispitaju kao što to ja činim sada.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:25   #31
Quote:
Regul kaže: Pogledaj post
normalno je da nećemo prihvatiti da se u ime religije danas vode ratovi. sa brojem od 7 milijardi ljudi i oko 5,5 milijardi vjernika, tko onda vodi ratove ? ateisti ? navodim primjer amerike sa većinskim katoličkim stanovništvom, koja u ime cijelog svijeta za "spas od opasnih muslimana" vodi ratove za naftu. opet ne želim generalizirati ali sigurno je da veliki broj američkih vojnika vjeruje u boga.
Realno,jako malen broj ljudi su čvrsti vjernici,većina su kvazi vjernici koji malo vjeruju,malo ne vjeruju u Boga ili kako se to kaže agnostici.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:33   #32
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Realno,jako malen broj ljudi su čvrsti vjernici,većina su kvazi vjernici koji malo vjeruju,malo ne vjeruju u Boga ili kako se to kaže agnostici.
pitam se što će ti reći agnostici po ovom pitanju (ako ih ima). idemo off topic, pa cu samo reci da čvrsto stojim iza mog prvog komentara na ovoj temi i pitanju
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:40   #33
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.Kao osoba sam religiozan,iz dana u dan napredujem u svojoj vjeri i osjećam da je sve jača.Pošto sam od malena htio u vojsku,nikad od toga da budem vojnik nisam ni odustao.No,prije par dana sebi sam postavio vrlo logično kršćansko pitanje.Jeli moguće istodobno biti vojnik i religiozni kršćanin?Je li uopće moguće to dvoje spojiti?Oduvijek sam htio služiti svome narodu.Služenje narodu je i služenje Bogu,no pitam se da li Bog na to pitanje gleda našim ljudskim očima?Molio bih da mi sa teološkog stajališta pomognete u mojoj dvojbi.
Čovjek ne ide u vojsku da bi ubijao, nego ide u vojsku da bi bio na raspolaganju svojoj domovini, da bi štitio one koji se ne mogu sami zaštitit i to je plemenit motiv.
Vojnik ne ide u rat da bi činio grijeh, nit tko ide u bitku da bi ubio (govorimo o normalnim i mentalno zdravim ljudima jasno).
Svako nehotično zlo koje proizađe iz vojničkog poziva je zlo koje se moze dogoditi u bilo kojem drugom zanimanju radi nemara ili neceg drugog stoga se samo zlo ne moze vezati za određeni poziv.

Ako su tvoje nakane iskrene i kaniš zbilja pošteno i plemenito obavljat vojnički poziv- to se ne moze protiviti moralu.
U vojsci je problematično samo jedno pravilo koje je ujedno i najvaznije- lanac zapovjedi. Da bi funkcioniralo- zapovjed se mora bespogovorno slijediti..pitanje je samo dal ćeš jednom bit spreman i pod cijenu mozda i vlastitog zivota reći NE nečemu šta se duboko protivi tvom moralu ili ćeš napravit kompromis i odgovornost prebaciti na ''zapovjednika''. Mozes se jedino nadat da ćeš imat moralnog zapovjednika ili ćeš dat sve od sebe pa doć na vrh lanca.


Ja te podržavam svakako.
__________________
Omnia Ad Majorem Dei Gloriam †.:: Don't be so humble - you are not that great.::.
.:: Right is right even if no one is doing it; wrong is wrong even if everyone is doing it::.
.::čega je srce puno, o tom usta govore::..::Ne boj se, nego govori i ne daj se ušutkati::.
Agica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:30   #34
Quote:
hajduk1911st kaže: Pogledaj post
Oduvijek sam htio služiti svome narodu.Služenje narodu je i služenje Bogu,no pitam se da li Bog na to pitanje gleda našim ljudskim očima?
o kojem narodu je rjec? hrvatskom ? jel Bog hrvat? u SRB kazu da je Bog srbin
hocu reci svaki narod tvrdi to isto, a rezultat toga bi bio ili svi narodi sluze Bogu ili ih Bog ne odobrava znajuci sta se desi kod takvog postupka te imali ste to u balkanskom ratu.

Ima mnostva Biblijskih stavaka al jedno prorocanstvo mi je najomiljeno:
Isaja 2:4 On će biti sudac narodima, mnogim će sudit' plemenima, koji će mačeve prekovati u plugove, a koplja u srpove. Neće više narod dizat' mača protiv naroda nit' se više učit' ratovanju.

--Narode pridruzite se u ispunjenju Bozljeg prorocanstva i bicete Bozlji narodi --
__________________
Pitanje za trinitarijance Isus je Bog??Lakše je napadati tuđu neg branit svoju osobnost,vjeru,naciju,....
haArec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:31   #35
Quote:
Spot Perdita kaže: Pogledaj post
Ne, katolicki nauk se drzi tkzv. bellum iustum ("pravedni rat") sto znaci da u slucaju nasilnog konflikta taj isti se uvijek se procjenjuje po standardima morala i etike. Taj je nauk zapoceo Cicero a dalje su ga izradili Sv. Augustin i Sveti Thomas Aquinas. Ivan Pavao II je naprimjer ostro osudio rat protiv Irak-a, kao i bombardiranje Srbije 1999. godine.

U Bibliji ima spomena vojnika, i da ne zaboravim.....
Da je slučajno 1999. jedan srpski MIG-29 poletio krcat bombama i da ih je bacio na Rim jer su iz Italije letjeli avioni na Srbiju, kolika bi trebala biti pokora toga pilota? Ako je bombe bacio na rafineriju blizu Rima, onda valjda nikakva. Pa makar je ubio 100 radnika i 500 civila u obližnjim kućama. A da je bombe bacio ne razmišljajući puno po stambenim zgradama u srcu Rima, kolika mu je onda pokora.
Da li je to što bi taj srbin napravio trebao biti grijeh !? Nakon toga da je oboren i spasio se padobranom i onda je tražio da ga papa ispovijedi. Da li bi papa smatrao grijehom bombardiranje Rima. Ne bi trebao, jer se srbi legitimno brane od onih odakle polijeću avioni. Ili je bombardiranje Rima grijeh, a bombardiranja Aviana ne bi bio grijeh. Jer iz toga grada su letjeli avioni na Srbiju, a ne iz Rima. Ali je on dobio komandu: "idi bre i mombarduj Rim"

Ima jedna tema od ranije a tiče se bombardiranja Drezdena. https://www.forum.hr/showthread.php?t=30770&page=6

Zadnje uređivanje krena : 15.03.2012. at 23:45.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:49   #36
Quote:
Agica kaže: Pogledaj post
Čovjek ne ide u vojsku da bi ubijao, nego ide u vojsku da bi bio na raspolaganju svojoj domovini, da bi štitio one koji se ne mogu sami zaštitit i to je plemenit motiv.
Vojnik ne ide u rat da bi činio grijeh, nit tko ide u bitku da bi ubio (govorimo o normalnim i mentalno zdravim ljudima jasno).
Svako nehotično zlo koje proizađe iz vojničkog poziva je zlo koje se moze dogoditi u bilo kojem drugom zanimanju radi nemara ili neceg drugog stoga se samo zlo ne moze vezati za određeni poziv.

Ako su tvoje nakane iskrene i kaniš zbilja pošteno i plemenito obavljat vojnički poziv- to se ne moze protiviti moralu.
U vojsci je problematično samo jedno pravilo koje je ujedno i najvaznije- lanac zapovjedi. Da bi funkcioniralo- zapovjed se mora bespogovorno slijediti..pitanje je samo dal ćeš jednom bit spreman i pod cijenu mozda i vlastitog zivota reći NE nečemu šta se duboko protivi tvom moralu ili ćeš napravit kompromis i odgovornost prebaciti na ''zapovjednika''. Mozes se jedino nadat da ćeš imat moralnog zapovjednika ili ćeš dat sve od sebe pa doć na vrh lanca.


Ja te podržavam svakako.

To su samo lijepe fraze. Vojska je tu da nas brani SILOM ORUŽJA. A to znači da je vojniku POSAO da ubija po naređenju. I što više ubije neprijatelja, dobiva povišicu. U ratu se ta povišica zovu činovi i medalje

Vojnik mora biti svjestan da danas najmanje ubijaju puške. Najčešće se ubija vojnom tehnikom. Vojnik mora biti svjestan da treba bombardirati neki cilj avionom. Ili da mora raspaliti jedno punjenje VBRa po nekom cilju. Za koji dan će saznati da su njagove bombe ubile 50 civila i 20 vojnika. A VBR je imao krivu procjenu cilja koji su mu dali obavještajci: umjesto vojnika pobio je 70 svatova u selu. I za tako nešto vojnik mora biti spreman.

Zadnje uređivanje krena : 15.03.2012. at 23:54.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 00:35   #37
Quote:
haArec kaže: Pogledaj post
o kojem narodu je rjec? hrvatskom ? jel Bog hrvat? u SRB kazu da je Bog srbin
hocu reci svaki narod tvrdi to isto, a rezultat toga bi bio ili svi narodi sluze Bogu ili ih Bog ne odobrava znajuci sta se desi kod takvog postupka te imali ste to u balkanskom ratu.

Ima mnostva Biblijskih stavaka al jedno prorocanstvo mi je najomiljeno:
Isaja 2:4 On će biti sudac narodima, mnogim će sudit' plemenima, koji će mačeve prekovati u plugove, a koplja u srpove. Neće više narod dizat' mača protiv naroda nit' se više učit' ratovanju.

--Narode pridruzite se u ispunjenju Bozljeg prorocanstva i bicete Bozlji narodi --
Ni jednom rečenicom nisam rekao da je Bog Hrvat,Srbin ili Židov.On je Bog svih ljudi na kugli zemaljskoj.Služim svome narodu,netko drugi služi svome...
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 00:43   #38
Quote:
Agica kaže: Pogledaj post
Čovjek ne ide u vojsku da bi ubijao, nego ide u vojsku da bi bio na raspolaganju svojoj domovini, da bi štitio one koji se ne mogu sami zaštitit i to je plemenit motiv.
Vojnik ne ide u rat da bi činio grijeh, nit tko ide u bitku da bi ubio (govorimo o normalnim i mentalno zdravim ljudima jasno).
Svako nehotično zlo koje proizađe iz vojničkog poziva je zlo koje se moze dogoditi u bilo kojem drugom zanimanju radi nemara ili neceg drugog stoga se samo zlo ne moze vezati za određeni poziv.

Ako su tvoje nakane iskrene i kaniš zbilja pošteno i plemenito obavljat vojnički poziv- to se ne moze protiviti moralu.
U vojsci je problematično samo jedno pravilo koje je ujedno i najvaznije- lanac zapovjedi. Da bi funkcioniralo- zapovjed se mora bespogovorno slijediti..pitanje je samo dal ćeš jednom bit spreman i pod cijenu mozda i vlastitog zivota reći NE nečemu šta se duboko protivi tvom moralu ili ćeš napravit kompromis i odgovornost prebaciti na ''zapovjednika''. Mozes se jedino nadat da ćeš imat moralnog zapovjednika ili ćeš dat sve od sebe pa doć na vrh lanca.


Ja te podržavam svakako.
Lijepo napisano i hvala
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 01:02   #39
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Frendu! ja idem na psiijatriju KBC Rebro. Ti ? Da te preporucim doktorici. Pomoći će ti. Religija i politika jesu blizu jedna druge. Ko je stvorio fasizam??? Krsćanstvo? Koji krsćanski rat traje?
Ni meni to nikada nije bilo jasno kod nekih ljudi.Kako nešto što propovijeda isključivo mir može biti krivo za sve loše i za ratove.Ima dio u Lukinom Evanđelju koji se odnosi na vojnike.Sveti Ivan Krstitelj biva od ljudi upitan što da čine.Među ostalim i vojnici ga pitaju što je njima činiti,a on im na to:Nikomu ne učinite nasilja,nikoga lažno ne prijavite i zadovoljavajte se svojom plaćom!
Znači nigdje im nije rekao da se ostave svoje službe.
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 02:43   #40
Da bi bio vojnik ne treba ti organizacija koja ti daje uniformu i pušku, da bi bio vjernik i Kristov također ti ne treba uniforma, najveći ratnik je onaj koji dobije rat bez izvučenoga mača, a opet ako pripadaš i jednoj ili drugoj organizaciji možeš biti svet - čitaj umijeće ratovanja.

Brkaš sve, vojska sama po sebi kao organizacija nije ni bolja ni lošija od McDonalda, Rajfajzen banke, Nove Artis, Plive, ili kakve druge tvrtke ili kompanije, korporacije, u kojoj rade ovi teletubisi koji ti pametuju...
Ti si kao vojnik opet ispravan ili neispravan, častan ili nečastan, loš ili dobar.

Ovaj koji radi u banci što misliš za koga on/ona radi, jeli oni izvršavaju zapovjedi svojih nadređenih tamo, da ti takvi nešto imaju pravo za pametovati? Jeli oni izdaju kredite i obmanjuju ovaj tupavi narod koji svjesno ili nesvjesno vode svojim postupcima da bi opravdali vlastitu egzistenciju u robstvo, a i pritom i sebe?

Da li je ona debela koja prodaje hamburgere u McDonaldu koji su puni kemikalija, E323, E432, E525, mononatrijevog klorohidrata, itd, bolja ili lošija od vojnika?

Mononatrijev glutaminat oštećuje mozak, a povezuju ga s Alzheimerovom i Parkinsonovom bolešću. Između ostalog, posljedice mogu biti srčane aritmije i smrt. Od nešto blažih simptoma javljaju se glavobolje, mučnine, slabost, hiperaktivnost, nadutost, crvenilo lica i još štošta...

Nadalje;

Da li je ženska koja radi u prafumeriji i prodaje antiperspirante koji sadrže - aluminom klorohidrat koji je uzročnik preko 80% raka sise io nda tu sisu daje djetetu, bolja ili lošija od čovjeka koji radi u vojsci?

Glavni uzrok za rak dojke je ANTI-PERSPIRANT.
Najveci broj proizvoda na trzistu su kombinacija anti-perspiranata i dezodoransa. Dezodoransi nisu stetni.
Ako proizvodi sadrze ALUMIMIUM CHLORHYDRAT, BACITE IH ODMAH!

Razlog je jednostavan: samo poneki dijelovi naseg organizma su u stanju izbaciti otrovne tvari iz organizma, a to su: donji dio koljena (pregib), dio iza usiju, dio izmedju nogu i pazuh. Otrovne tvari se izbacuju putem znoja.

Anti- perspiranti sprjecavaju znojenje. Otrovne tvari ne odlaze iz organizma, vec se nakupljaju u limfnim zlijezdama ispod ruku. Najcesci uzrok raka dojke se nalazi u toj gornjoj zoni dojke.

Nadalje;

Da li je onaj koji radi kao automehaničar pa prevari čovjeka da je zamjenio dio a nije zamjenio i to mu naplati bolji ili lošiji od čovjeka koji radi u vojsci?

Da li je Ivo Sanader, Ivica Todorić, Miroslav Kutle bolji ili lošiji od čovjeka koji radi u vojsci?

Da li je netko tko radi T-comu i prodaje telefone koji zrače i uzrokuju rak i pomaže masonima i ostalom svejtskom smeću da prati, prisluškuje i robuje bolji ili lošiji od čovjeka koji radi u vojsci?

Da li je doktor i sestra u tobože bolnici koji/a ubrizgava cjepivo u drugog čovjeka kojem je sljedeći sastav, bolja ili lošija od vojnika?

Sastav većine cjepiva:
1. Pileći embrio – može biti opasno za osobe alergične na jaja i njihove prerađevine.
2. Formaldehid – dokazani uzročnik raka. Uzrokuje rak sinusa, tumor mozga, leukemiju.
3. Octoxinol-9 – kemijski uništava spermatozoide! Uzrokuje i vrtoglavicu, grčenje mišića, kožni osip te osjećaj zbunjenosti.
4. Triton X-100 – opasan ako se proguta. Najvjerojatnije je kancerogen, uzrokuje teško oštećenje očiju.
5. Želatina – dobiva se kuhanjem životinjskih kostiju, kože i tetiva.
6. Thimerosal (derivat žive) – uzrokuje nekrozu (bubrega, jetre, zubiju), sprječava zgrušavanje krvi, šteti centralnom
živčanom sustavu, može dovesti do kome i smrti.
7. Natrijev fosfat – uzrokuje letargiju, povraćanje, proljev, mijenja kemijski sastav krvi, štetan za srce. Uzrokuje
gubitak kalcija, može uzrokovati taloženje fosfata kalcija u bubrezima.
8. Natrijev klorid (sol) – može uzrokovati proljev, malaksalost i povraćanje, no samo ako se u organizam unese veća
doza. Apsorpcija putem cjepiva može uzrokovati nabrojane simptome, ali slabije izražene.

90% cjepiva protiv gripe sadrži Thimerosal.

Nadalje;

Da li su piloti civilnih i vojnih aviona bolji ili lošiji kad posipaju svjesno ili nesvjesno sadržaj koji je namjerno ubačen u spremnike goriva radi određenih ciljeva sljedeći, kako bi se raspršivao po atmosferi i u konačnici pao na zemlju i u hranu i na pluća, da li su putnici u avionima koji kupuju avio karte i time svjesno podržavaju chemtrailove bolji ili lošiji od vojnika?

Neki od sastojaka ovako na brzinu su;

Barij, aluminij, kvarc, torij, etilen, dibromid, razni virusi i bakterije, etilen dibromidij, di-brom metan koji su svi redom zabranjeni i krajnje pogubni, zatim također nalazimo bakterije crijeva koje sadrže Ecoli i salmonele koji su uzročnici trovanja prehrambenim namirnicama...svee to i još mnogo štošta nalazi se NAMJERNO u spremnicima goriva avioskih kompanija koje oblijeću planet svakodnevno - chemtrailovi.


Da zaključim;

Neka prvi baci kamen koji je bez grijeha. A također iz Biblije; šta vadiš trn iz oka drugoga a u svom ne vidiš kladu.

Hoću reći, sve zavisi i ništa ne zavisi, sve je i sve nije, i ništa nije da ne bi bilo, i ništa što je nije da nemože biti, a na kraju neće biti ničega što neče biti da se ne otkrije, u konačnici ne vrijedi; Secretum meum mihi.

Sretno!
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.

Zadnje uređivanje Epic hero : 18.03.2012. at 03:12.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.