Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2023., 16:55   #1
Usamljenost me ubija

Bok svima.Puno puta sam vam tu pisala i puno puta su mi pomogli vaši savjeti,nadam se da ce i sada biti tako❤️.Imam 27 godina i dovela sam sebe do toga da me ubija samoća..Prijatelje nemam,radim posao koji ne želim i jako mi je teško biti ovako izolirana.U srednjoj školi sam imala par svojih prijateljica ali svaka je otišla na svoju stranu.Po prirodi sam otvorena,iskrena i uvijek sam pravi prijatelj.Nekad imam dojam da se ne uklapam ali opet s druge strane osjećam kao da nesto radim krivo.Koliko god mi govorili da su prijatelji ovakvi,onakvi ja sam mišljenja da je normalno da ljudi imaju prijatelje kroz život.Ista stvar je i u ljubavi.Stalno razmisljam o dečku s kojim sam imala nekakve stvari u prošlosti ali ništa ne ide dalje od toga.Toliko sam imala svojih snova,planova i želja da sam sa svojih 27godina došla u fazu da se pitam jesam li ja ok?Završila sam trogodišnju školu,pokušala na faks ali sam zeznula..Oduvijek sam obožavala šminkanje,ples,rad s ljudima ali nikad ništa nije išlo.Ni okolina me nikad nije podržavala.Pirje par večeri sam samo stala i krenula plakati iz čista mira jer sam shvatila šta sam napravila od svog života.Malo sam skrenula s teme ali moje najvažnije pitanje je kako se pokrenuti i kako pobijediti ovu samoću?Hvala🙂
Ruza123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2023., 17:07   #2
Imaš TEK 27 godina. Povuci crtu Ps počni ispočetka. Nije kasno za faks ili bilo kakvu edukaciju. Može se uz rad. Daleko od toga da je lako ali zaokupiti ćeš se nečim što voliš i daje perspektivu
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2023., 18:57   #3
Za usamljenost je dovoljno izaci bilo gdje a gdje ima ljudi. To je osjecaj koji se tako ubija. Npr ako ima neko mjesto gdje ljudi izlaze, setaju se I sl, ili shopping centri- dovoljno se samo tu pojaviti I boraviti.

Za drustvo treba ipak malo nesto vise. Naci odgovarajuci posao ili hobi. Ljudi koji vole slicne I iste stvari cesto se I svidjaju jedni drugima.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2023., 19:45   #4
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Za usamljenost je dovoljno izaci bilo gdje a gdje ima ljudi. To je osjecaj koji se tako ubija. Npr ako ima neko mjesto gdje ljudi izlaze, setaju se I sl, ili shopping centri- dovoljno se samo tu pojaviti I boraviti.

Za drustvo treba ipak malo nesto vise. Naci odgovarajuci posao ili hobi. Ljudi koji vole slicne I iste stvari cesto se I svidjaju jedni drugima.
izadješ i vidiš ostali imaju ekipu ti nemaš, i ?
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 11:05   #5
Izađi u neki klub i nađi si decka
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 13:58   #6
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Za usamljenost je dovoljno izaci bilo gdje a gdje ima ljudi. To je osjecaj koji se tako ubija. Npr ako ima neko mjesto gdje ljudi izlaze, setaju se I sl, ili shopping centri- dovoljno se samo tu pojaviti I boraviti.

Za drustvo treba ipak malo nesto vise. Naci odgovarajuci posao ili hobi. Ljudi koji vole slicne I iste stvari cesto se I svidjaju jedni drugima.

I što kada izađeš negdje gdje ima ljudi, a ti si sam/a?!
Postoje i situacija kada pomisliš našao sam odgovrajući hobi ekipu.Pa te onda ta ekipa baci u još veću depru izolaciju nego kada si bio sam.
komunistaJozo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:17   #7
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Izađi u neki klub i nađi si decka
Prilično suvišan( najblaže rečeno) prijedlog.
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:23   #8
Quote:
Daldo kaže: Pogledaj post
Prilično suvišan( najblaže rečeno) prijedlog.
Zasto? Decki ce prici samoj curi u klubu, a ako nista, mozda tako nađe bar frenda.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:25   #9
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Zasto? Decki ce prici samoj curi u klubu, a ako nista, mozda tako nađe bar frenda.
Možda, samo u drugoj opciji grupno silovanje
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:31   #10
Quote:
Daldo kaže: Pogledaj post
Možda, samo u drugoj opciji grupno silovanje
??? O cemu ti? Imas cudnu sliku o drustvu u kojem zivis.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:35   #11
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
??? O cemu ti? Imas cudnu sliku o drustvu u kojem zivis.
Ne nego realnu, većina ljudi u klubovima su alkoholizirani( bilo muškarci i žene), a većina muškaraca odlazi u noćne klubove u potrazi za seksom za jednu noć.
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:36   #12
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
??? O cemu ti? Imas cudnu sliku o drustvu u kojem zivis.
Možda je uvozna osoba, u čijoj kulturi grupno silovanje nije nepoznanica?
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:39   #13
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Možda je uvozna osoba, u čijoj kulturi grupno silovanje nije nepoznanica?
https://dnevnik-hr.cdn.ampproject.or...---735394.html

Mislim da je to hrvatska kultura ili i hrvatska
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:44   #14
Quote:
Daldo kaže: Pogledaj post
Mislim da je to hrvatska kultura ili i hrvatska
I hrvatska mlađarija, mora biti u (globalnom) trendu...
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 14:48   #15
Žao mi je što se tako osjećaš, ali vjeruj da će biti bolje, moraš ostati optimistična. Pokušaj pronaći hobi, nešto što te veseli i poveži se s ljudima koji dijele isti interes. Možeš ti to!
alsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 18:54   #16
Quote:
Daldo kaže: Pogledaj post
Ne nego realnu, većina ljudi u klubovima su alkoholizirani( bilo muškarci i žene), a većina muškaraca odlazi u noćne klubove u potrazi za seksom za jednu noć.
Pa onda bi prijave silovanja bile masovna pojava, a ne tu jedna od neke klinke koja je bila toliko blesava da ide sama u stan s njih 7.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 19:01   #17
Glede usamljenosti, ima ljudi koji su i u društvu usamljeni a i onih koji se ne druže pa nisu.
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 19:50   #18
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Glede usamljenosti, ima ljudi koji su i u društvu usamljeni a i onih koji se ne druže pa nisu.
Ima valjda ali to je isto jedna floskula koja se ponavlja(pogotovo na forumu). Otvaračica teme je usamljena i želila bi imati društvo i to je sasvim normalno i prirodno.
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 19:56   #19
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Pa onda bi prijave silovanja bile masovna pojava, a ne tu jedna od neke klinke koja je bila toliko blesava da ide sama u stan s njih 7.
Dobro nemojmo o tome nego ajmo o solo ženskim u noćnim klubovima. Da li je iko ikada vidio takvo nešto? Ja sam vidio solo muške u noćnim klubovima, zapravo čak i solo muški znaju izazivati čuđenje a kamoli solo ženske, Ti olo muški nerijetko bdu i neki frikovi.
Daldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 20:44   #20
Quote:
Daldo kaže: Pogledaj post
Dobro nemojmo o tome nego ajmo o solo ženskim u noćnim klubovima.
A možete i o Ružinoj usamljenosti.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.