Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2004., 15:28   #81
trebalo bi kontaktirat svjetsku snooker federaciju ili sta vec....mozda se od njih dobije kakva podrska jel bi to bilo promicanje tog sporta u hrvatskoj,sto bi i njima bilo korisno.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 21:54   #82
hehe slusaj ,mozda ni to ne bi bilo lose
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 21:14   #83
Quote:
Tuco-il brutto kaže:
Ma kakav LG
Mislio sam da se nađemo na nekom dobrom mjestu u ZG ili ako netko dolazi u Peštu. Nešto kao npr. svakog ponedjeljka ili svakog drugog ponedjeljka na tom i tom mjestu u to i to vrijeme.
A što se tiće stolova, tj. posjedovanja vlastitog stola-možda, možda ,možda nekad-nekako mislim da je važna socijalizacija i odlazak u omiljeni pool hall ili birc(gdje već igraš) I da imam love i dalje bih igrao u Arpad biliard czentrumu-imam ekipu,maknem se od doma,a i kad igraš duže vrijeme na istom mjestu-ljudi te skontaju,sprijateljiš se pa često igraš besplatno ili sa konobarima/vlasnicima/poslužiteljima.
Možda griješim?

Pa nisam bas primjetio da u svakom bircu ima Snooker stolova.
a ovo druženje i igranje s konobarima i sl. je nešto sasvim drugo.
U svijetu postoje Snooker klubovi također i organizacija i turniri itd..bla bla a tamo se ne igra besplatno s konobarima i odlazi samo zato da nisi kod kuće, no ovakvi komentari nas podsjete u biti gdje smo i zašto kod nas nema ništa!!!
__________________
ko živ ko mrtav
Groboder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 09:38   #84
Quote:
Groboder kaže:
Pa nisam bas primjetio da u svakom bircu ima Snooker stolova.
a ovo druženje i igranje s konobarima i sl. je nešto sasvim drugo.
U svijetu postoje Snooker klubovi također i organizacija i turniri itd..bla bla a tamo se ne igra besplatno s konobarima i odlazi samo zato da nisi kod kuće, no ovakvi komentari nas podsjete u biti gdje smo i zašto kod nas nema ništa!!!
Prvo-nisam kad sam predlagao ideju, imao na umu snooker. To je samo jedna opcija, ako se ukaže mogućnost.
U Arpad Biliard Czentrumu, kao i u većini velikih pool hallova većina stolova i nije za snooker, ali ima ih par i najćčešće su posebno izdvojeni.
Što je tu loše ako poslije zatvaranja nas par, uključujući konobare i poslužitelje zaigramo par partijica ili frejmova-nije to nešto sasvim drugo-u biti jest. Poseban je feeling igrati u ogromnoj sali, gdje je postavljeno 20 stolova. U tišini, kada se čuje svaki pot.
Još nešto-postoje tisuće (jeftinijih) naćina provođenja slobodnog vremena, neki su zabavniji, neki su zdraviji, neki više kulturno uzdižu, ali nitko ne igra bilijar/snooker/pool samo da bi se maknuo iz kuće.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2004., 13:32   #85
Quote:
IgorBiscan kaže:
osmica,devetka,14+1 se igra turniri ,liga i sve to ..
Kako se igra to '14+1'? Jel ima neko link na pravila s raznim igrama koje se mogu igrat na pool stolu?
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 11:04   #86
Službena pravila su na ovoj stranici. Opisani su 8ball, 9ball i 14.1.
skill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 17:15   #87
Gdje da kupim stol za biljar u okolici vž ili Čakovca? Ili dajte neku internet adresu da vidim kako se cjene kreću.
kre5o is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 19:51   #88
neka mi netko napiše neku internet stranicu s cjenama biljardskih stola. plz
kre5o is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 20:06   #89
http://www.tutsch.at/indexa.html

Trgovina u Beču.
Uzeo je Brunswick Metro.
Ima i jaftinijih stolova ali ovaj je baš ok, modernog dizajna
Prijatelj je prije mjesec dana kupio stol i opremu, kugle, čoje, par brejkova,
Sa carinom i prjevozom ga je stol izašao 23 000 kuna.
Još jedna stvar, kad ti dodje stol treba ga znati i sastaviti i to nije posao za amatere, dobro bi bilo imati nekoga tko je to već radio.
Sada vodi maleni klub i naplaćuje nam (nas desetak aktivnih igrača)300 kn mjesečno za neograničeno igranje.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 21:25   #90
sestica rabljena oko 600 eur ja platio
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:32   #91
Evo mi se u Osijeku organizirali.
Check it out.

http://www.biljar.biz/portal/
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 20:37   #92
otvoren je klub sa snookerom i 16.2. počinje snookerska liga... u Zagrebu naravno pa ko voli nek izvoli, ja definitivno idem
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 00:19   #93
gdje u zgu?
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 22:11   #94
bsc Balabuska, na kvatriću, šubićeva, klub je predobar, ima 2 snookera, karambol i mislim 8 osmica...
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 23:48   #95
daj mi posalji tel. broj dvorane (volim rezervirati ), i točnu adresu

Je li to onaj klub kaj su dinamovci otvorili ?

Zadnje uređivanje Mladenac : 01.02.2007. at 00:35.
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 15:04   #96
ne, adresa Šubićeva 55 (u zgradi gdje je Crazy Horse)... ne znam broj telefona
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 21:39   #97
Pozdrav ljudi!

Mene interesira pool 8 i 9 a mozda i snooker, trebao bi prvo probat :-). E sad, interesira me neki klub u zg gdje bi se moglo uclaniti i onda igrati sportski. Znaci vjezbati sa slicnima, neka poduka ako moze pa mozda jednom i turniri. Ima li tako nesto? Jel neko od vas ide u Srebrni mrav?
toroweb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:24   #98
Meni je to u kvartu(u mojoj ulici prakticki) al neznam kaj se tam uopce vise dogadja jel otvoren za sve ili samo za clanove.....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 16:59   #99
gledajte, najbolji klub je Mosconi. Tamo možeš trenirat i ić na turnire 2. lige, kasnije ako budeš dovoljno dobar i 1.lige. problem je u tom što sad tamo više ne primaju članove osim juniora ()
al ako oćeš ić tamo možeš ić u školu biljara koja počinje 5.2.

Balabushka je otvorena samo za članove a da bi postao članom treba ti obična iskaznica koju si tamo napraviš za 50 kn i normalno možeš uć.
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:53   #100
A članarina i cjenik općenito za Balabushku?

Treba li članarina za Mosconi i cjenik?

Gdje su bolji štapovi, ak nemaš svoj?
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.