Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2008., 15:25   #41
Nešto smrdi u cijeloj priči, ali je pitanje što...

Najzabavnije bi bilo da su ovi iz Večernjeg izmislili ovog 23-ogodišnjaka da se našale s Butkovićem, a on ne želi to negirat jer bi onda vjerojatno morao otkrit nešto znatno gluplje/gore.

Ajmo sad svi zvat Butkovića na teelefon i lažno se predstavljat, da vidimo koliko će još krivih intervjua objavit
bbsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 15:39   #42
čekam da se oglasi HND

kad bi stvari funkcionirale kak treba d. b. nebi više nikad niš napiso i objavio, kakvi mejlovi esemesovi kaj ste vi normalni? kako se kaže zmija?
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 15:47   #43
http://http://www.index.hr/vijesti/c...st/373917.aspx


Nisam mogla vjerovat kad sam pročitala!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:06   #44
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
recite što hoćete, al mene nekak peru teorije zavjere
da je butković i svjesno, za nečiji račun, plasirao lažni intervju
očekujuć demantij, ali nekako bi to i njemu i *naručitelju* išlo na ruku
i večernji i priča s klincem je dio igre, naravno
podržavam ovu teoriju.
elem, priča s klincem (koja osim što ima predznak ekskluzive ima i tobožnji prednak "uvjerljivosti"), jer dolazi sa stranica večernjaka (percepcija ljute konkurencije). Dakle, za masu puno uvjerljivije, nego da se ista, ili bilo kakvo drugo "opravdanje" nađe na stranicama Jutarnjeg.
Sve je ovo igra..pitanje ostaje, za koga, s kakvim povodom i što je cilj?
__________________
"što napraviti u jednom danu sa milju dolara?
Avion na neku egzoticnu lokaciju, enormna kolicina alkohola, kokaina i viagre te tucet super-model-eskort-kurvi koje ce mi ispiti zivot i jaja u sljedaca 23h i 30min da crknem od seksa prije icega drugog...
", by THE dzubre
Mojo_Racin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:16   #45
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Bitkovic je alkoholicar i narkoman, pa sto je tu cudno. Ne propusta priliku udariti po mesicu, a racana jos nije prezalio.
lik je sumljiv vjerojatno strani obavještajac,a ovi ostali papci mesić i herr ivo ko ih jebe
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:20   #46
Quote:
morino kaže: Pogledaj post
lik je sumljiv vjerojatno strani obavještajac,a ovi ostali papci mesić i herr ivo ko ih jebe
Mislim da nitko nije sumnjiv, nego da Butković naprosto previše cuga.
Pa je (i) zbog toga malo izgubio kontakt s realnošću...
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:41   #47
alo ljudi, butković pije samo najfinija vina, ona svakako ne mogu imati poguban utjecaj na njegov razum i moć prosuđivanja
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:51   #48
Teorija zavjere!?
Dogodila se najveca sramota u hr. novinarstvu a vi se bavite teorijom zavjere. Jutarnji list je potvrdio laznost intervjua, cijeli dan nisu demantirali vecernjakov tekst. Koji dio vam nije jasan?
courage is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:52   #49
u priču o klincu koji glumi premijera vjerujem jednako kao i u autentičnost intervjua. ne zaboravimo, goran ogurlić je izdanak jl-a. dugo godina je bio zamjenik gl. urednika tamo prije nego što je došao na mjesto urednika vl-a. nije prvi puta da se tako spašava i zataškava novinare. žalosno je u svemu tome što se buletu neće dogoditi ništa. i još jedna stvar, ako je čak i kontaktirao putem emajla tzv. premijera kako ima obraza to nazvati intervjuom? mogao je barem dodati da je napravljen putem emajla, a ne prodavati nam to pod intervju.
tabula_rasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:54   #50
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
recite što hoćete, al mene nekak peru teorije zavjere
da je butković i svjesno, za nečiji račun, plasirao lažni intervju
očekujuć demantij, ali nekako bi to i njemu i *naručitelju* išlo na ruku
i večernji i priča s klincem je dio igre, naravno
Eto ti hint za jednu teoriju zavjere - tko će pojesti najveće govno zbog ovog (osim Buleta, jasno, koji ionako izgleda kao da su mu govna davali još umjesto fruteka)? Netko, dakle, mora najbeat, a po zapovjednoj odgovornosti to je Wruss - ni kriv ni dužan, jer ružni alkoholičar i njegova fuksa ionako uređuju novinu nakon brifinga s 'dobro obavještenim izvorima'. Dakle, Wruss će popuštiti po zapovjednoj odgovornosti, pojest će vuk magarca.
Ili recimo..., ne zvuči li to ovo kao operacija - 'Sjebimo Z. Mehuna'. Mehun nije kooperativan kao što je bio Ratko pa ga treba maknuti...
Ili...
Zapravo, mislim da je riječ tek o Buletovom idiotizmu koji je napokon postao javnom činjenicom.
Pustinjska lisica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:57   #51
Quote:
Pustinjska lisica kaže: Pogledaj post
Eto ti hint za jednu teoriju zavjere - tko će pojesti najveće govno zbog ovog (osim Buleta, jasno, koji ionako izgleda kao da su mu govna davali još umjesto fruteka)? Netko, dakle, mora najbeat, a po zapovjednoj odgovornosti to je Wruss - ni kriv ni dužan, jer ružni alkoholičar i njegova fuksa ionako uređuju novinu nakon brifinga s 'dobro obavještenim izvorima'. Dakle, Wruss će popuštiti po zapovjednoj odgovornosti, pojest će vuk magarca.
Ili recimo..., ne zvuči li to ovo kao operacija - 'Sjebimo Z. Mehuna'. Mehun nije kooperativan kao što je bio Ratko pa ga treba maknuti...
Ili...
Zapravo, mislim da je riječ tek o Buletovom idiotizmu koji je napokon postao javnom činjenicom.
zanimljivo a tko je wrussova fuksa? znam da je malo oftopik, a možda i nije sasvim, al neupućena sam

i zapravo, zašto bi itko morao najebat i pojest govno? pa to je sve bahato i samoživo, pogotovo taj vrh, taj kremdelakrem EPH-a, i boli ih kitica za sve
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 16:59   #52
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
zanimljivo a tko je wrussova fuksa? znam da je malo oftopik, a možda i nije sasvim, al neupućena sam
totalno si nekoncetrirana

"ružni alkoholičar i njegova fuksa", uređuju jutarnji, dakle, butković i njegova fuksa. e, sad, tko je ona je JOŠ zanimljivije pitanje

__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:02   #53
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
totalno si nekoncetrirana

"ružni alkoholičar i njegova fuksa", uređuju jutarnji, dakle, butković i njegova fuksa. e, sad, tko je ona je JOŠ zanimljivije pitanje

ček, a kad bi trebala birati kome ćeš dati nadimak "ružni alkoholičar" da li bi ga prije dala wrussu ili butkoviću? a nadimak "fuksa"?

edit: i zašto "ona"?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:09   #54
Bez obzira kakvoj se teoriji priklanjali definitivno svjedočimo sumraku novinarstva u ovoj državi.
Mediji su nažalost več dugo bezoblični poltroni vladajuče kaste potpomognute velikim oglašivačima i krupnim manipulatorima.
Profesionalnost i stručnost su postali apstraktni pojmovi koji više nikoga ne zanimaju.
Sve u svemu teško rasulo kakvo je ova zemlja dembelija ipak zaslužila.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:14   #55
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
ček, a kad bi trebala birati kome ćeš dati nadimak "ružni alkoholičar" da li bi ga prije dala wrussu ili butkoviću?
pa butkoviću

mislim, wruss mi nije baš toliko ružan
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:25   #56
Quote:
courage kaže: Pogledaj post
Teorija zavjere!?
Dogodila se najveca sramota u hr. novinarstvu a vi se bavite teorijom zavjere. Jutarnji list je potvrdio laznost intervjua, cijeli dan nisu demantirali vecernjakov tekst. Koji dio vam nije jasan?
izdavanje novina je timski rad, nemoguće je da takav članak izađe a da nije prošao najmanje 3 čitanja. Ne izdaju se novine u Butkovićevom wc-u. I nemoguće je da baš nitko u redakciji nije bio upućen u to "dopisivanje". Valjda postoji nekakav protokol prilikom intervjuiranja visokopozicioniranih političara. Pa nije to intervju sa lokalnim vlasnikom birtije.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:27   #57
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
izdavanje novina je timski rad, nemoguće je da takav članak izađe a da nije prošao najmanje 3 čitanja. Ne izdaju se novine u Butkovićevom wc-u. I nemoguće je da baš nitko u redakciji nije bio upućen u to "dopisivanje". Valjda postoji nekakav protokol prilikom intervjuiranja visokopozicioniranih političara. Pa nije to intervju sa lokalnim vlasnikom birtije.
da je tako, zar bi se dogodilo objavljivanje sretnog slijetanja rona browna i citiranje njegovih izjava? zar bi gallu "pobjegla" recenzija đibonijevog koncerta prije nego se dogodio?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:29   #58
A HND šuti.
Bit će da čekaju ponedjeljak ne bi li na miru uz kavu prelistali JL od subote.
U nekim drugim prilikama bili su nevjerojatno ažurni.
Pogasite gospodo tamo svjetla, okrenite ključ izvana i pođite mirno kućama.
Upravo je zabit posljednji čavao u lijes profesionalnog novinarstva
__________________
"što napraviti u jednom danu sa milju dolara?
Avion na neku egzoticnu lokaciju, enormna kolicina alkohola, kokaina i viagre te tucet super-model-eskort-kurvi koje ce mi ispiti zivot i jaja u sljedaca 23h i 30min da crknem od seksa prije icega drugog...
", by THE dzubre
Mojo_Racin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:49   #59
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
zanimljivo a tko je wrussova fuksa? znam da je malo oftopik, a možda i nije sasvim, al neupućena sam

kak to ne znaš? dotična također ima navedeno svoje ime u impressumu JL, a svojevremeno su u nekom časopisu (ili je u pitanju ona knjiga ''sretni stanovi'' ) ponosno predstavili svoj interijer. (hint: nemaju isto prezime )
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:58   #60
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
kak to ne znaš? dotična također ima navedeno svoje ime u impressumu JL, a svojevremeno su u nekom časopisu (ili je u pitanju ona knjiga ''sretni stanovi'' ) ponosno predstavili svoj interijer. (hint: nemaju isto prezime )
a kad ne znam nisam tak dobro informirana
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.