Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2014., 19:19   #1
Exclamation Kasna prijava ispita DM

Ovako, bitno mi je ovo jako.

Imam nekoga tko je položio sve na državnoj, ali za ovu godinu nije prijavio/la nijedan ispit DM.

Zanima me da li je moguće prijaviti, pošto je potrebno za određeni studijski program, hrvatski A ... položen je na B razini.

Dakle da li ima nade da će priznati prijavu sada u koliko osoba nije zbog zdravlja bila u mogućnosti prijaviti ispite DM na vrijeme?
Stephanos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 20:17   #2
Quote:
Stephanos kaže: Pogledaj post
Ovako, bitno mi je ovo jako.

Imam nekoga tko je položio sve na državnoj, ali za ovu godinu nije prijavio/la nijedan ispit DM.

Zanima me da li je moguće prijaviti, pošto je potrebno za određeni studijski program, hrvatski A ... položen je na B razini.

Dakle da li ima nade da će priznati prijavu sada u koliko osoba nije zbog zdravlja bila u mogućnosti prijaviti ispite DM na vrijeme?
pa zovi ih i pitaj mislim da mozes jos
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:54   #3
Jel zna itko koji bi bio valjan razlog naknadne prijave, jer vidim da se mora kao neka dokumentacija priložit
Pedes'tri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 18:36   #4
Ovo mi je drugi put da bih pisao DM,prijavio sam se u sustav ali nisam prijavio ispite u roku i na NVCO stranici piše da se mogu do 19.4. prijaviti ispiti uz naknadnu prijavu,uz zamolbu u kojoj bi trebao biti valjan razlog zašto nisam prijavio na vrijeme.
Što bi trebao biti dovoljan razlog,što da napišem?
Noricum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 13:44   #5
nesto tipa lijecnickog uvjerenja... bolest, visa sila... itd...
Stephanos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.