Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2007., 13:52   #1
pokretne klime vivax

da li netko ima pokretnu klimu i da li se to isplati kupovat. Hvala
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 16:16   #2
Quote:
citanova kaže: Pogledaj post
da li netko ima pokretnu klimu i da li se to isplati kupovat. Hvala
Odgovor je negativan (jedino ako baš nemaš nikakve mogučnosti montirati split sistem), a razlog tome pročitaj u prijašnjim postovima da opet ne objašnjavam.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:36   #3
Quote:
mfcc kaže: Pogledaj post
Odgovor je negativan (jedino ako baš nemaš nikakve mogučnosti montirati split sistem), a razlog tome pročitaj u prijašnjim postovima da opet ne objašnjavam.
__________________
sorry but jebiga
puger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:17   #4
Quote:
citanova kaže: Pogledaj post
da li netko ima pokretnu klimu i da li se to isplati kupovat. Hvala
Ne kupujte pokretne klime jer cete zažaliti. To je all i one klima tj, i vanjsku i unutarnju jedinicu ima u sebi. Znači ono što buči buči vama u prostoriji. Bučna jako, non stop po ljeti moRATE praznit kondenzat od rada i na kraju morate osigurat odvod toplog zraka pa je bolje ne imat ništa nego pokretnu klimu.
TRD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:18   #5
Quote:
citanova kaže: Pogledaj post
da li netko ima pokretnu klimu i da li se to isplati kupovat. Hvala
Ja ti imam pokretnu klimu whirlpool i ja sam skroz zadovoljna!Kupila sam ju,jer sam trenutno kod svekra i svekrve koji nam nisu dali bušiti zid,pa smo se odlučili za pokretnu klimu!
Meni je odlična!Malo je problem sa onom veeelikom cijevi koju trebaš turiti kroz prozor,ali snađeš se već,a i bitno je da hladi!
Svi su nam govorili da je glupost i da to neuzimamo,ali meni je super.Uskoro selim u novu kuću i u dnevnoj sobi ću si staviti zidnu(normalnu klimu ),a ova prijenosna će mi super dobro doći za kat gdje ću moći hladiti spavaće sobe!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:36   #6
Quote:
Britney Spears kaže: Pogledaj post
Ja ti imam pokretnu klimu whirlpool i ja sam skroz zadovoljna!Kupila sam ju,jer sam trenutno kod svekra i svekrve koji nam nisu dali bušiti zid,pa smo se odlučili za pokretnu klimu!
Meni je odlična!Malo je problem sa onom veeelikom cijevi koju trebaš turiti kroz prozor,ali snađeš se već,a i bitno je da hladi!
Svi su nam govorili da je glupost i da to neuzimamo,ali meni je super.Uskoro selim u novu kuću i u dnevnoj sobi ću si staviti zidnu(normalnu klimu ),a ova prijenosna će mi super dobro doći za kat gdje ću moći hladiti spavaće sobe!
zato što si uzala skuplju i kvalitetniju klimu od vivaxa...
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:40   #7
ne kuzim kako cijev treba ic van, kakva onda korist ako se otvara prozor
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 11:31   #8
Quote:
citanova kaže: Pogledaj post
ne kuzim kako cijev treba ic van, kakva onda korist ako se otvara prozor
Jesi vidjela u trgovini kako izgleda ta cijev?To ti je nešto slično kao cijev od sušilice koja isto treba van.Možeš otvoriti prozor na kiper i izbaciš cijev van.
Ja sam dobila uz klimu neku plastičnu stvarčicu(al objašnjavam ) koja se uglavi na prozor i kroz to ide cijev,samo što je to predviđeno za prozor koji se otvara prema dolje a ne kao svi normalni prozori koje najčešće svi imamo.
Ma najbolje odi u tgovinu i vidi kako ti to točno izgleda.I pazi koje sve funckije ima klima.Moja ti ima i 6 sense,pa vlaži zrak,pročišćava zrak i šta ja znam šta sve ne i nije tako jako skupa.Ja sam ju čini mi se platila oko 2.600-2.800 KN.Nisam ti 100% sigurna,ali to nije puno s obzirom da su klime koje idu u zid tu negdje u cijeni (ispravite me ako griješim),ali za te klime još platiš oko 1000 KN za ugradnju i dođeš skoro na isto!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 14:45   #9
Quote:
Britney Spears kaže: Pogledaj post
Jesi vidjela u trgovini kako izgleda ta cijev?To ti je nešto slično kao cijev od sušilice koja isto treba van.Možeš otvoriti prozor na kiper i izbaciš cijev van.
Ja sam dobila uz klimu neku plastičnu stvarčicu(al objašnjavam ) koja se uglavi na prozor i kroz to ide cijev,samo što je to predviđeno za prozor koji se otvara prema dolje a ne kao svi normalni prozori koje najčešće svi imamo.
Ma najbolje odi u tgovinu i vidi kako ti to točno izgleda.I pazi koje sve funckije ima klima.Moja ti ima i 6 sense,pa vlaži zrak,pročišćava zrak i šta ja znam šta sve ne i nije tako jako skupa.Ja sam ju čini mi se platila oko 2.600-2.800 KN.Nisam ti 100% sigurna,ali to nije puno s obzirom da su klime koje idu u zid tu negdje u cijeni (ispravite me ako griješim),ali za te klime još platiš oko 1000 KN za ugradnju i dođeš skoro na isto!
Baš me zanima kako to tvoja klima ovlažuje zrak, ili si možda mislila da ti klima odvlažuje?
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:14   #10
Ako ima mogućnosti staviti "pravu" klimu onda se prenosna definitivno ne isplati. Ja sam bio podstanar i nisam htio ulagat u nešto što mi gazda ne prizna u trošak pa sam kupio prenosnu i radila je odlično 2 god. istina je da buči, da se posuda za skupljanje kondenzata relativno brzo napuni, ali hladi a to je najvažnije. Nikada nisam izbacivao cijev kroz prozor nego sam na zidu ispod prozora probušio rupu i stavio cijev promjera 10 cm i na nju se spajao. Sad imam pravu klimu ali prenosnu zapalim tu i tamo u dječjoj sobi kad je baš pakleno. Klinci zaspu i boli ih briga ruži li ili ne.
kia pride is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.