Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 20:53   #21
Iako ne vjerujem u musko zenska prijateljstva (ne bih zeljela da rasprava krene ovim putem), on ima prijateljicu i to jednu jako dobru (znam da nisu nista imali, nema veze kako znam) sto znaci da mu neke cure i jesu u friend zoni, a to zelim izbjeci. Zelim mu dati do znanja da mi se svidja, ali ocito nisam bila dovoljno jasna (poziv na kavu, poziv u stan) ili mu se ne svidjam na takav nacin

Zadnje uređivanje Zbun : 01.03.2012. at 21:01.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:14   #22
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
on ima prijateljicu i to jednu jako dobru (znam da nisu nista imali, nema veze kako znam) sto znaci da mu neke cure i jesu u friend zoni
ne mora značit, može bit da je on njoj u frend zoni
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 21:20   #23
Moze biti, ali vjerujem da bih znala da je on nesto pokusao ili je jos zaljubljen u nju.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 00:54   #24
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Nekad je iščekivanje i hod po oštrici ono što stvara napetost.
ali zavlacenje ne.


dobro, mozda ja na to krivo gledam. na mene tesko da bi utjecalo kasnije "dobivanje" sexa.

nije da me netko zadrzava jebacinom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 11:22   #25
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ali zavlacenje ne.
Evo ti još jedan fast forward na nešto što ćeš vidjeti s više iskustva oko seksa s frendicama.

Razlika između "iščekivanja" i "zavlačenja" je samo u tome jesi li na kraju dobio/uzeo, ili nisi.




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:15   #26
Nije mi problem cekati i druziti se ako znam da ce to na kraju zavrsiti vezom, ovo krckanje na tihoj vatri je dobro, ali ne znam koliko jos dugo. Zanima me hoce li me pozvati na kavu/druzenje.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:14   #27
Quote:
ljetopisac kaže: Pogledaj post
cure ne zavrsavaju u friend zoni. cure ako tamo i zalutaju to je iskljucivo vlastitom zeljom, a izlaze odande kad god pozele.

Not true.
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
ONTP: jel se danas i curke ravnaju po nekom kodeksu pa ne daju pickhe onima koji ih mogu svjecki zagrlit???!!!
Ne razumijem ovo pitanje.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:43   #28
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Nije mi problem cekati i druziti se ako znam da ce to na kraju zavrsiti vezom, ovo krckanje na tihoj vatri je dobro, ali ne znam koliko jos dugo. Zanima me hoce li me pozvati na kavu/druzenje.
Vjerojatno neće, ali to ti nije bitno.

Step 1 - već se družite. Pozovi ga k sebi, izmisli(te) neki razlog. Veliš da te prati, a sad će hladni dani tako i tako pa ti je situacija idealna. Gledajte neki film, jednom tvoj, jednom njegov, ili bilo što takvo.

Step 2 - obuci adekvatan outfit. Nešto usko, trenirka može eventualno ako na guzici piše Juicy i sl., ili se saginji prema njemu i slične ženske fore. Mi, muškarci, se generalno tome ne protivimo taman i kad skužimo što radite (u onih 10% slučajeva koji skuže što radite)

Step 3 - to je sve, ništa drugo nemoj raditi osim toga (to je onaj "zavlači ga" dio).

I onda pusti da priroda napravi svoje.


E-Z!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:49   #29
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
sad će hladni dani tako i tako


Kaj zbilja?
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:54   #30
Da.

Pa nećemo valjda ovdje slagati ratnu strategiju bez provjerenih podataka s terena.

http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14240



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:54   #31
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
...
koliko vi imate godina?
ja bi ti preporučila da kad te bude jednom dopratio doma samo ga poljubi za laku noć,ono odjednom.bit će mu drago sigurno,muški se na to ne bune
i onda će se dalje stvari razvijati po svom toku

Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Not true.
slažem se.
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:55   #32
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
slažem se.
I ja, i s njenom konstatacijom i s pitanjem, ali mislim da nećete daleko s objašnjavanjem tih stvari stići.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:58   #33
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Da.

Pa nećemo valjda ovdje slagati ratnu strategiju bez provjerenih podataka s terena.

http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14240



-Stipe


Iako si me upravo jako rastužio. Ja sam se nabrijala na lijepi vikend.
Pa vani je ljeto!

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
koliko vi imate godina?
ja bi ti preporučila da kad te bude jednom dopratio doma samo ga poljubi za laku noć,ono odjednom.bit će mu drago sigurno,muški se na to ne bune
i onda će se dalje stvari razvijati po svom toku
Awwwww!
Da, oni to vole.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 16:59   #34
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
I ja, i s njenom konstatacijom i s pitanjem, ali mislim da nećete daleko s objašnjavanjem tih stvari stići.
pa cura je otvorila temu zato da bi čula naša objašnjena

@velia: istina,oni to baš vole za razliku od nas ženskih.
jer oni,čak ako im se cura i ne sviđa,nakon što preuzme inicijativu i poljubi ga svidjet će mu se jer će s tim pokazat da je hrabra i samopouzdana
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 17:11   #35
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
pa cura je otvorila temu zato da bi čula naša objašnjena
Je, je. Znam za nju.
Mislio sam na tvrdnju kako "žena ne može biti u friendzoneu".
To sam ja bio preskočio, a vi ako autoru uspješno objasnite suprotno, svaka vam čast...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 17:19   #36
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
koliko vi imate godina?
ja bi ti preporučila da kad te bude jednom dopratio doma samo ga poljubi za laku noć,ono odjednom.bit će mu drago sigurno,muški se na to ne bune
i onda će se dalje stvari razvijati po svom toku
Bolje bi bilo da mu složi "poljubi me, ti muškarčino!" facu.

Ako ju ne poljubi, onda nema samopouzdanja, što znači da bi joj pravio probleme ako bi kasnije i ušli u vezu unatoč tom neuspjehu.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 17:30   #37
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Bolje bi bilo da mu složi "poljubi me, ti muškarčino!" facu.


Ne znam koliko je ovo dobra ideja. Tako sam došla bivšem, jer me nikako nije htio poljubit, a ja nisam htjela prva. Pukao mi je film i povikala sam nešto kao: 'Dobro jel ti mene više misliš poljubit ili šta?' On se samo ukipio i jedva izustio 'Mislim', ali je i dalje stajao na mjestu, dok ja nisam uzvratila 'To bi trebalo bit sada!'

Da sam i u vezi stalno ja trebala bit od inicijative, jesam. Sad, da li je to povezano ili ne, stvarno ne znam.

Tako da ne bih savjetovala da mu govori da je poljubi. Ili da ga poljubi, bez pričanja o tome, ili da čeka.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 17:32   #38
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Je, je. Znam za nju.
Mislio sam na tvrdnju kako "žena ne može biti u friendzoneu".
To sam ja bio preskočio, a vi ako autoru uspješno objasnite suprotno, svaka vam čast...


-Stipe
da joj pokušamo objasnit tvrdnju da žena može bit u friendzoneu?

Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Bolje bi bilo da mu složi "poljubi me, ti muškarčino!" facu.

Ako ju ne poljubi, onda nema samopouzdanja, što znači da bi joj pravio probleme ako bi kasnije i ušli u vezu unatoč tom neuspjehu.
ili ako je ne poljubi možda mu se ne sviđa
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 17:44   #39
Opet dolazimo do problema te kave (citala sam na drugom topiku), ako sam pozvala ga na kavu i rado je pristao, izmijenili smo brojeve, na njemu je sada red, ili?
Sada dolaze hladni dani Da, prati me doma, ali to je to. Pozvala sam ga, ali je bio sprijecen, ne znam hocu li imati hrabrosti to i drugi put napraviti. Jedva sam je i sada skupila, ali shvacam da to moram napraviti. Nadam se da se necu ustrtariti. Nismo vise tinejdzeri, ako se to pitate.
I nikada ga ne bih mogla prva poljubiti, to mislim da nikada nisam napravila niti cu. Pokusat cu mu dati sto vise signala mogu, ali poljubit ga prva nemam hrabrosti. Sto se njega tice, nisam ga jos uspjela dovoljno upoznati da vidim koliko je hrabar. Jako je brbljav i otvoren u komunikaciji pogotovo s prijateljicama, ali ne znam je li za akciju kada je to potrebno.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:06   #40
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
ili ako je ne poljubi možda mu se ne sviđa
Naravno, još jedan razlog da mu složi tu facu. Mislim, bolje je da se to riješi prije nego kasnije.

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post


Ne znam koliko je ovo dobra ideja. Tako sam došla bivšem, jer me nikako nije htio poljubit, a ja nisam htjela prva. Pukao mi je film i povikala sam nešto kao: 'Dobro jel ti mene više misliš poljubit ili šta?' On se samo ukipio i jedva izustio 'Mislim', ali je i dalje stajao na mjestu, dok ja nisam uzvratila 'To bi trebalo bit sada!'

Da sam i u vezi stalno ja trebala bit od inicijative, jesam. Sad, da li je to povezano ili ne, stvarno ne znam.

Tako da ne bih savjetovala da mu govori da je poljubi. Ili da ga poljubi, bez pričanja o tome, ili da čeka.
Eto vidiš da je dobra ideja. Ako ju nije u stanju poljubiti dok ga gleda željnim očima, vlažnih usana, onda je očito da dotični..ajmo reć..nema inicijativu. A zar si stvarno želi takvoga?

Priroda je ženama dala da budu lijepe i slažu "poljubi me" lica, a nama da vas onda i poljubimo. Jednostavno.

Naravno, ovi tipovi koji za to nemaju hrabrosti pričat će kak su sve cure sponzoruše, no želite li si takvoga?
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.