Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 11:54   #301
Nala, što se tiče Ejlul, kada je u bolnici vikala na Buraka, rekla mu je da ju ne dotiče (ne dira), žao joj je što nije slušala svog strica kad ju je pokušavao spriječiti da se uda za Buraka jer je očito da je znao za Hašmetovu tamnu stranu i da je Hašmet kriv za Alperovu smrt a on je njegov ujak i da će se razvesti jer ne želi biti u vezi s tom obitelji. Naravno da je izašlo na vidjelo da je Burak pomagao Hašmetu, znači, Ejlul se razvela.
Ma bolje i ovakav kraj nego da su nas ostavili bez kraja kao Draguljarovu kći.
trastana is offline  
Old 03.02.2017., 12:51   #302
Djevojke, evo ono sto nije moglo stati u finalnu epizodu pa da znate otprilike sta je s kim bilo

http://www.imagebam.com/image/ddca69529725136
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 03.02.2017., 14:03   #303
Black Kelebek...baš ti hvala....pa hajde sad recite,jel nam nisu to mogli i ukratko prikazati.....ipak bi se čitava priča zaokružila.....
nala321 is offline  
Old 04.02.2017., 22:21   #304
https://www.instagram.com/p/BP5axfah...irdogulu&hl=hr

Evo,kako je Kadir fin i pristojan čovjek.....lijepo se na svom Inst. zahvalio svima koji su radili na seriji,a i publici,koja ju je pratila.....
Sviđa mi se to,što iako je sigurno razočaran krajnjim ishodom,nije zaboravio,da ni bez pomoći glumaca i ekipe,a onda i bez nas gledatelja,ne bi bilo ni serije i što se nada i daljoj podršci u nekim novim projektima.....
Bravo Kadire,tako to rade gospoda!
Želim mu brzo neki novi puno uspješniji projekt......
nala321 is offline  
Old 11.02.2017., 12:50   #305
Engin u novom projektu CVG - policijski inspektor!
trastana is offline  
Old 19.06.2017., 21:56   #306
"Nauči me voljeti" (Bana sevmeyi anlat) od ponedjeljka 26.6. na Novoj TV.
Jay Bluebell is online now  
Old 20.06.2017., 12:36   #307
da li mi može netko reći koliko epizoda ima serija? hvala
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Old 20.06.2017., 13:13   #308
@maxnel...serija je imala 22 nastavka od po prilici dva sata....Turski standard...a sad,ako bude po sistemu Nove TV...onda će to trajati i trajati.....
nala321 is offline  
Old 21.06.2017., 09:56   #309
zna li se možda tremoin u kojem serija ide na novoj tv
ebru is offline  
Old 21.06.2017., 20:15   #310
Nejde još, jer još nije počela.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Old 22.06.2017., 23:30   #311
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Nejde još, jer još nije počela.
Dragi nikiy 2009 ispričavam se pogrešnosam se izrazila znali se mođda uu kojem če se treminu serija prikazivati na novojtv
ebru is offline  
Old 01.07.2017., 22:18   #312
Ide oko 21:15h
nicky2009 is offline  
Old 04.07.2017., 23:06   #313
Cure,moze mala pomoc!?Mozete li mi u kratkim crtama napisati kako se zavrsiti ova serija?Hoce li na kraju Alper i leyla biti zajedno i zivi?Kaj je s Enginom,hoce li na kraju ostat ziv i biti s prijateljicom od Leylom?
tina 25 is offline  
Old 05.07.2017., 12:56   #314
@tina 25...ma samo opušteno gledaj seriju.....sve će na kraju biti kako treba ili,kako bi ti željela(ako te zanima ova četvorka....Alper+Leyla i Ezgi+Engin).....naravno,morat ćeš se malkice i nervirati,ali...takav stil ti je već poznat!
nala321 is offline  
Old 05.07.2017., 14:37   #315
Nala,hvala,svakako poznat mi je takav stil!Nadam se da ces pridruziti nama na gl.temi!
Mislila sam na cetvorke,pogotovo na Engina,smijesan mi je,poslije Sudbine,i tu ima isti lik ,samo se nadam da nije psihopat,i da se iskreno voljeti Ezgi

A i Alper mi je bas medeni,steta sto su mu dali za zenu onu vjesticu
tina 25 is offline  
Old 04.08.2017., 22:56   #316
Evo i ja da se prijavim, odgledala sam celu seriju. Bez obzira na rejting, 22 epizode su dovoljne da se zaokruzi cela prica iako su neke stvari ostale nedorecene (ili sam mozda ja propustila).

Lejla i Alper kao par su mi preslatki, narocito u pocetnim epizodama dok se jos nisu razotkrili. Imam malu zamerku na Kadira, mislim da se lose ljubi za razliku od Engina i Ezgi, koji su po mom misljenju imali bas dobru hemiju. I bio mi je smesan Kadirom stajling u seriji, toliko su forsirali njegovu gradju i oblacili mu stvari kao da su dva broja manje

Hasmet mi je odvratan i ni trunku samilosti nisam imala, cak ni zbog glumca. Iskompleksirani matorac (u odnosu na Lejlu) kojem su za sve drugi u zivotu krivi.

Kao glumci pa samim tim i likovi su mi bili antipaticni Ajla i Burak. Ok, Ajla je igrala od starta negativca ali isto tako mi je i Burak bio antipatican iako je bio kao pozitivac do samog kraja.

Najsimpaticniji likovi su mi Hakverdi i tetka Suzan

Ono sto nismo (ili nisam ja) videli - da li je Alper saznao da ga je onaj odvratni Omer prevario za pare, ili je samo ostalo na tome da je bio Bernin ljubavnik?
Da li se saznalo da je Burak podmetnuo pistolj Alperu? Kako je Alper dosao nazad u posed svoje kuce?
Na kraju serije je pisalo da je Alper otvorio svoj restoran.

Quote:
Black Kelebek
Djevojke, evo ono sto nije moglo stati u finalnu epizodu pa da znate otprilike sta je s kim bilo

http://www.imagebam.com/image/ddca69529725136
Posto se moje znanje turskog sastoji od 20 reci, uspela sam da shvatim da su Engin i Ezgi dobili cerku - Nehir. Ajla i Simge se vratile u Nemacku?
Jel ima neka dobra dusa koje moze/hoce da prevede sta se tacno desilo sa svima?
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.