Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2015., 13:34   #2041
Call of duty 1

Pozdrav!

Jel ima još igrača s područja balkana koji igraju call of duty 1? Zanima me jer bi htio malo oživiti tu igru i pokrenuti servere i možda neki turnir u cod1 pa ako netko jos igra ovu igru ili zna nekog da igra nek se slobodno javi
direktooor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 19:29   #2042
Jel zna netko ako je igrao cod2 na serveru 7th division? Šta se dogodilo s njima? Propali tek tako? Bio je nizozemski server mislim poznavo sam vlasnika i on je sam tak nesto...
Terminator775 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 15:20   #2043
COD 4

Posjetite server NO WOMEN NO CRY

IP 185.4.149.13:29082.
vinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 09:45   #2044
Zna li netko kako Namjestit cod 2 da igram preko xfire,posto punkbuster vise ne podržava cod2,nemogu ga nikako Namjestit,imam instaliran patch i prije sam igrao sad nemogu,probao sam sto načina i ne ide
teso is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:00   #2045
Skini zadnji pb update ovdje. Unzipaj taj file i dobiti ćeš pb folder. Taj folder kopiraj u svoj instalacijski path tako da prebrišeš stari i onda ti trebao moći igrati.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:12   #2046
Quote:
sckzr kaže: Pogledaj post
Skini zadnji pb update ovdje. Unzipaj taj file i dobiti ćeš pb folder. Taj folder kopiraj u svoj instalacijski path tako da prebrišeš stari i onda ti trebao moći igrati.
Hvala puno,radi sada
teso is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 19:58   #2047
Moze li mi netko objasniti razliku izmedju COD Modern Warfare 4 i COD Modern Warfare 4 PLATINUM ? Nesto gledam da bi uzeo tu igru u gamestopu i vidim da je razlika u cijeni (recimo taj platinum je jeftiniji 8 eura) pa me zanima u cemu je stvar.
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:36   #2048
Quote:
direktooor kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Jel ima još igrača s područja balkana koji igraju call of duty 1? Zanima me jer bi htio malo oživiti tu igru i pokrenuti servere i možda neki turnir u cod1 pa ako netko jos igra ovu igru ili zna nekog da igra nek se slobodno javi
Bas cod1 ili cod uo?
No svejedno, vise igraca nemas...ja sam prestao igrat zajedno s tim valom koji je odustao u vise manje isto vrijeme.
Nemoj se bzv trudit.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 20:25   #2049
https://www.youtube.com/watch?v=zX1ZDkal2vY
kaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 09:51   #2050
Quote:
Gradinata Nord kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko objasniti razliku izmedju COD Modern Warfare 4 i COD Modern Warfare 4 PLATINUM ? Nesto gledam da bi uzeo tu igru u gamestopu i vidim da je razlika u cijeni (recimo taj platinum je jeftiniji 8 eura) pa me zanima u cemu je stvar.
Kupio sam Platinum, ista stvar zapravo..u slucaju da se jos netko zapitao.
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:10   #2051
Cybergamer uskoro otvara CoD1 laddere:
http://eu.cybergamer.com/forums/thre...o-be-released/
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:37   #2052
Pokretanje single playera

Pozdrav!
Vidim da je tema već dugo neaktivna, ali možda mi možete pomoći.
Imam original igru koju nismo pokretali već godinama. Stariji sin je na njoj naučio igrati, a mlađi je sad 9 godina i htjeli smo mu pokazati kako se igraju pucačine.
Problem je što se igra ne pokreće.Instalacija prođe u redu, multiplayer se pokreće bez problema (čak sam iznenađen da ima još ljudi koji igraju), ali kad hoću pokrenuti singleplayer napiše mi
Please login with administrative privileges and try again.
Probao sam pokrenuti kao administrator, ali ništa. Na tom starom kompu je Win 7, probao sam i na Win 10 na drugom kompu, ali ništa.

Ima li itko ideju što napraviti?
Leoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:16   #2053
Probaj sljedeće:
Desni klik - Properties - kartica Compatibility - "Run this program in compatibilty mode for" i odaberi Windows XP ako možeš, ak ne onda najstariju ponuđenu verziju Windowsa. I ispod toga stavi kvačicu na "Run this program as an administrator".
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 16:33   #2054
Hvala na savjetu, ali nisam uspio.
Sad mi ne izbacuje ni poruku da pokrećem kao administrator.
Multipleyer uredno radi, ali singl ne.
Leoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:05   #2055
Jel se COD 4 još uvijek igra online?
Ili bilo koji drugi COD?
Ili nešto slično?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:44   #2056
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Jel se COD 4 još uvijek igra online?
Ili bilo koji drugi COD?
Ili nešto slično?

Nesto slicno imas Battlefield 1 i 4 ,izlazi novi COD 3.11 , sto stariji verzija coda ti zadnji sam igrao CoD 5 i to kad je izasao, tako da nisam upucen jel se igraju jos.
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.