Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 13:57   #1941
joj to ne volim, živa bića poklanjati ljudima za koje nisam sigurna da će se o njima dobro brinuti.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:02   #1942
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Sonja, jeste uzele u obzir i bonsai
Hm...inače volim cvijeće (tj biljke, ne rezane bukete i to) poklanjati-...smišljam da li bi to bio dobar poklon, da ne ispadne nametanje i odgovornost tipa "sad se moram brinut i procuavat bonsai i ako crkne ispast cemo jadni" ...nepoznam ih toliko iako zvuci kao super ideja zapravo. Neznam di bi to nabavila uopce
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:23   #1943
Pozdrav, nas četiri kupujemo frendu poklon pošto je diplomirao, išli bi do maksimalno 1000kn

Jedan frend je kao prijedlog dao Galileo bon, pa me zanima da li ima nešto originalnije? Inace, zavrsio je FER.

Hvala!
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:54   #1944
Majicu s natpisom : zivot nije fer


Mene zanima kaj kupiti curici za prvi rockas koja ima sve? ima hrpu svakakvih igracki i to ne zelim. Hocu nekaj kaj ce joj bit zanimljivo i kasnije, a ne prva dva sata.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 17:55   #1945
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Majicu s natpisom : zivot nije fer


Mene zanima kaj kupiti curici za prvi rockas koja ima sve? ima hrpu svakakvih igracki i to ne zelim. Hocu nekaj kaj ce joj bit zanimljivo i kasnije, a ne prva dva sata.
Ak ti nije prekasno, nama su drvene puzzle bile super. To je nesto sta nismo prije prvog rodjendana jos sami kupovali, a curka se je odusevila s njima kasnije kad ih je skuzila i svaki dan se igra s njima evo vec mjesecima . Tipa ovo:

https://www.babycenter.hr/viga-drven...tir-89727.html

https://www.babycenter.hr/viga-drven...sat-89721.html

Ovo je isto super, ali dosta kosta. Ali ako ti je u cjenovnom rangu iz iskustva ti kazem da je super. Sva djeca koju znam se s tim vole zaigrati, i veca i manja. I isto se dugo igraju s tim.

https://www.babycenter.hr/classic-wo...40-656402.html

Inace, ne znam koliko i kakvih igracaka moze imati jednogodisnja beba, a da joj budu super zanimljive. Nije da njih nesto puno previse zanima u toj dobi. S godinu dana bebe istrazuju i zanimljivo im je istrazivati bilo kakve predmete i okolinu. Zato se mozda i zaigra s necim par minuta pa onda predje na nesto drugo. Nakon cca godinu i pol postaje zanimljivo slaganje, umetanje i to traje dosta dugo.

Druga stvar je da je tesko znati sto ce konkretno kojem djetetu biti zanimljivo. I nekad se uopce ne moze skuziti kak se je dijete za nesto zainteresiralo. Na primjer, moja curka voli lopte, slagalice, kocke, guralice. Lutke ni malo, bar za sad (2 god), a nije da nije bila u doticaju s njima i da ih nema. Isto ima sve, kao sto si ti rekla za ovu malicku kojoj ides na rodjendan. Ali ona si je za igranje izabrala ovo sto sam gore nabrojala.

Takodjer, ne mozes pogrijesiti s legom. Lego Duplo su za bebe jer su kocke vece. Znaci ovakve https://www.babycenter.hr/lego-duplo...ru-113100.html

Ako si mislila nesto drugo osim igracaka imas opciju i slikovnice, za tu dob su zanimljive one s puno detalja i s prozorcicima i s tvrdim stranicama. Kazes da bi joj poklonila nesto sto bi joj bilo zanimljivo, ali bilo sto drugo osim igracaka, slikovnica i stvari za igranje nema smisla, jer ih nista drugo ne zanima u toj dobi. Odjecu i obucu je jako nezahvalno kupovati i to ne bih preporucila. Sve ostalo sto bi eventualno poklonila ces pokloniti roditeljima, a ne curici, ak kuzis sto hocu reci.

I mislim da se ne trebas opterecivati s tim sto mala ima puno igracaka pa sad probati smisliti nesto sto nema ili nesto posebno. Ionako nema nikakve garancije da ce joj to sto dobije od tebe biti super. S bebama nista ne treba shvacati osobno, to su mali vanzemaljci

Zadnje uređivanje Acha : 03.11.2017. at 18:11.
Acha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:04   #1946
Drage zene,
sto se sve moze pokloniti mladoj curi za promociju na faksu, a da nije knjiga ili nakit, to znam da ce joj neki kupiti.
I da nije bas jako skupo, imam jos promocija i rodjendana do kraja godine?
Sto je sve uopce prihvatljivo za promociju?
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:33   #1947
Mozda swarovski kemijska?
Ukoliko je taj tip cure da joj je to lijepo i fora.

Ili mozda majica/hoodica sa logom njenog fakulteta
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:02   #1948
Da mi netko kupi majicu s logom fakulteta bilo kojom prigodom, a kud tek za promociju, mislila bih da nije normalan.

Bolje bombonjeru nego to.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:08   #1949
Nemojte se ljutiti, fine kemijske su cest poklon i kuzim da ljudi pribjegavaju tom poklonu u nedostatku ideja. Samo bi htjela reci da mozda nije lose tri put razmisliti o tome.
Ja bi poslala u PM nekog da mi donese Swarovski kemijsku za bilo koji stupanj sveucilisnog obrazovanja, a osoba sam koja se krece okolo u 8 cm petama, kosuljicama, sakoicima. Iz moje perspektive je to bacanje novca i najiskrenije bi vise cijenila pola kila cvaraka nego... kemijsku.
Ako dovoljno poznate osobu i znate da bi joj to sjelo, samo naprijed
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:08   #1950
eto kako se misljenja razlikuju

Ja sam dobila hoodicu i bas mi je bio fora poklon
Doduse glupo mi je nositi to van kuce al kad ju nosim po doma podsjeti me na osobu koja je bila uz mene za vrijeme mog studiranja i odmah mi toplo, i oko srceka i ovako
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:15   #1951
Ni ja ne bih ni kemijsku ni hudicu.

Ne znam kaj je gore. Možda čak i kemijska. Ne razumijem tu "važnost" kemijskiniti zašto bi itko imao Swarovski (koji mi je sam po sebi ultimativni treš) kemijsku.

U potpisu: ona koji piše sponzorskim kemijskama.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:22   #1952
Ok, ljudi na odredjenim funkcijama imaju fensi kemijske s kojima se potpisuju ispred klijenata, a sad da to treba, bas u smislu trebanja, nekoj svjezoj curkici s faksa, c'mon.
Moze s njom pisati popis namirnica za u Konzum

Malo se zafrkajem, Sasha Nista zlonamjerno.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:27   #1953
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ok, ljudi na odredjenim funkcijama imaju fensi kemijske s kojima se potpisuju ispred klijenata, a sad da to treba, bas u smislu trebanja, nekoj svjezoj curkici s faksa, c'mon.
Moze s njom pisati popis namirnica za u Konzum

Malo se zafrkajem, Sasha Nista zlonamjerno.
Ali Swarovski nije fensi nego treš. To mi je poklon za Barbie đir curice koja se sad upisala u srednju školu.
Barem ono kaj sam vidjela kod nas u dućanima, vjerujem da postoje i neke elegantnije opcije.
Opet, ako idemo na elegantno, neće bit Swarovski nego nešto profinjenije.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:39   #1954
ja bi nosila hudicu sa logom mog fakulteta, po doma ili na druzenja po vikendicama.

mozda to ovisi volis li svoj faks ili ne
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:41   #1955
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
ja bi nosila hudicu sa logom mog fakulteta, po doma ili na druzenja po vikendicama.

mozda to ovisi volis li svoj faks ili ne
Ma volim svoj faks, ali to mi je totalno glup poklon. Kao da nekome tko radi u Plivi kupiš majicu na kojoj piše Pliva.

Nema smisla.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:45   #1956
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ma volim svoj faks, ali to mi je totalno glup poklon. Kao da nekome tko radi u Plivi kupiš majicu na kojoj piše Pliva.

Nema smisla.
haha, e pa bas znam jednog lika koji tamo radi i nosio je majicu sa logom na nekim neformalnim druzenjima, tipa roštilj gdje je moguce da ce se zamazati

naravno, njemu to nitko nije poklonio, nego je dobio na poslu uz ostale promotivne stvarčice.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:48   #1957
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ali Swarovski nije fensi nego treš. To mi je poklon za Barbie đir curice koja se sad upisala u srednju školu.
Barem ono kaj sam vidjela kod nas u dućanima, vjerujem da postoje i neke elegantnije opcije.
Opet, ako idemo na elegantno, neće bit Swarovski nego nešto profinjenije.
Priznajem, i meni Swarovski na prvu zvuci tres

Iako volim kamencice i pizdarijice, ipak za aksesorajz volim minimalno kamencica, vise decentno, a ovo mi je u glavi bas Barbie nakikindjureno


Ne bi nosila majicu faksa ili sveucilista iako sam poprilicno ponosna na te crtice iz CV-ja. Malo mi je to malogradjanski i taj aspekt ostavljam u poslovnim sferama. Ali nosim reklamne i one s utrka
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:50   #1958
Treba mi poklon za tetu! Ona će meni kupiti prekrasne božićne čarape, pa mi treba nešto sličnog cjenovnog ranga.

Ona voli magnete, ali ima ih previše. Voli čitati i čokoladu, ali knjigu sam joj već poklonila s interlibera, čokoladu ne bi, jer se to pojede i zaboravi.

Mislila sam joj pokloniti crvene rukavice, no ona je vozač, pa je to nepraktično... Usto, mislim da ima kožne rukavice, pa joj neće biti napete ne rukavice od vuke/pamuka.


Radi kao kuharica u dječjem vrtiću. Voli roniti ljeti i zna uloviti razne hobotnice i ribe.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:07   #1959
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
haha, e pa bas znam jednog lika koji tamo radi i nosio je majicu sa logom na nekim neformalnim druzenjima, tipa roštilj gdje je moguce da ce se zamazati

naravno, njemu to nitko nije poklonio, nego je dobio na poslu uz ostale promotivne stvarčice.
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Priznajem, i meni Swarovski na prvu zvuci tres

Iako volim kamencice i pizdarijice, ipak za aksesorajz volim minimalno kamencica, vise decentno, a ovo mi je u glavi bas Barbie nakikindjureno


Ne bi nosila majicu faksa ili sveucilista iako sam poprilicno ponosna na te crtice iz CV-ja. Malo mi je to malogradjanski i taj aspekt ostavljam u poslovnim sferama. Ali nosim reklamne i one s utrka
Boldano je ključno.
Nosim ja i majicu iz srednje za spavanje ili za po doma. Ali da mi netko to pokloni bila bih a) zbunjena b) razočarana.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:17   #1960
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ok, ljudi na odredjenim funkcijama imaju fensi kemijske s kojima se potpisuju ispred klijenata, a sad da to treba, bas u smislu trebanja, nekoj svjezoj curkici s faksa, c'mon.
Moze s njom pisati popis namirnica za u Konzum

Malo se zafrkajem, Sasha Nista zlonamjerno.
None taken

Fensi kemijska nije potrebna uopce
Bar meni nije, a redovno ni najobičniju nemam.
Zato na mobu radis popis namirnica, dddd

Frendice su si to znale kupovati za promociju, pa mi palo na pamet, iako je najcesce nakit bio u igri.

A hoodica, meni je to ipak drugacije od reklamne majice
To je nesto sto ne mozes dobiti sam tak, pri kupnji 6 limenki pive npr. stoga mi ne spada u istu kategoriju.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.