Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 21:13   #241
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
cisto za ilustraciju, sljedece godine me ceka kupnja seta novih guma (2000), veliki servis (2000-3000), atest plinske boce (1000), registracija (3000) i mali servis (1000)
to je bez da sam natocio i kap goriva, a onda se jos nade kokica koja bi izvoljevala vodenja nekuda i cascenja i svasta nesto, jer ona to zasluzuje
Ako imaš samo te troškove, jeftino prolaziš. Recimo, da natankaš par puta loš dizel i razbije ti pola motora. Ili naletiš na stepenicu (da stepenicu, zbog ugrezanja ) na cesti i moraš zamijeniti pola trapa, ili imaš susret sa ljupkom srnicom...
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:32   #242
Quote:
linch kaže: Pogledaj post
Hodaju dečko i cura, on nju jako voli, pa je pita, bi se udala za njega, a ona pita njega , imaš dobaru službu, stan i voziš BMW, kaže dečko njoj, da nema ništa od toga, no ona ko svaka prava cura ne želi se udati za nekog ko nema dobru službu, stan i dobar avto. Dečko tako sav tužan odlazi od nje i razmišlja, šta če mi dobra služba, kad imam svoju firmu, šta če mi stan, kad imam i kuću i vikendice, a zašto bi tek imao je*eni BMW, kad me okolo voza limuzina!!!
ako joj to sve nije rekao tada je mudar i izbjegao je jednu običnu žensku beštiju...
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:52   #243
Quote:
Dečko tako sav tužan odlazi od nje i razmišlja, šta če mi dobra služba, kad imam svoju firmu, šta če mi stan, kad imam i kuću i vikendice, a zašto bi tek imao je*eni BMW, kad me okolo voza limuzina!!!
A jok. Nisu ti danas curke bedaste pa da si uzmu obrtnika.

Firma duguje milijune, jamstvo kuca i vikendica a blistava limuzina zadnji put bila na servisu kad su dinosauri izumirali.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 07:41   #244
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Bmw?
skodilak
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 07:42   #245
Quote:
linch kaže: Pogledaj post
Ako imaš samo te troškove, jeftino prolaziš. Recimo, da natankaš par puta loš dizel i razbije ti pola motora. Ili naletiš na stepenicu (da stepenicu, zbog ugrezanja ) na cesti i moraš zamijeniti pola trapa, ili imaš susret sa ljupkom srnicom...
to su standardni i redoviti troskovi
naravno, ako/kad se dogodi nesto izvanredno, eto razloga za veselje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:25   #246
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
cisto za ilustraciju, sljedece godine me ceka kupnja seta novih guma (2000), veliki servis (2000-3000), atest plinske boce (1000), registracija (3000) i mali servis (1000)
to je bez da sam natocio i kap goriva, a onda se jos nade kokica koja bi izvoljevala vodenja nekuda i cascenja i svasta nesto, jer ona to zasluzuje
Uvijek možeš drkati... To ti je džabe.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 03:27   #247
Pricekaj ju na tramvajskoj stanici
PolucijaZraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:35   #248
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Poznajem čovjeka koji je u ratu stradao i umjesto jednog oka ima staklenu kuglu. Pa normalno vozi auto, ima vozačku kao i svatko drugi. Čudno mi je to da ti ne daju zbog toga.

Samo pitanje mislim da nema smisla komentirati puno... povezanost posjedovanja vozačke i odnos sa curama je ravna nuli.
druže, meni je moj dječko postavio sljedeća tri uslova za napredovanje u vezi tj. prema braku:

- Stan u centru;
- Vozačku dozvolu
- okončanje magistarskog studija

Vidiš, ima svakojakih osobina
fitosanitarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:56   #249
Nisu sve ženske neke fine damice koje samo čekaju da ih dečko vozika okolo po gradu (i izvan njega), što god vi tu pisali.

Ja prva ne bi to očekivala, imam bus i tramvaj i dođem sama na mjesto dogovora.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:11   #250
evo ga,ima vozačku a ima i auto ali sreće u ljubavi nema:
https://www.youtube.com/watch?v=kLXU_G6T2UA
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:23   #251
evo sto kaze vlasnik ferrarija
https://www.youtube.com/watch?v=UcvHSmF28qc

dobar auto je bonus, ali ne moze kompenzirati ako ti fali puno toga.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 01:15   #252
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
evo sto kaze vlasnik ferrarija
https://www.youtube.com/watch?v=UcvHSmF28qc

dobar auto je bonus, ali ne moze kompenzirati ako ti fali puno toga.
Treba raspoznavat aute.
Ja samo male raspoznajem.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 02:54   #253
Iman baciklo, sanjke i klizaljke! Oce li me koja fina cura?? Necu sponze i one koje puse!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:47   #254
Pa mislim,realno gledajuci (koliko god to povrsno zvucalo) auto zbilja i je jedan veliki plus, pogotovo kad si mladji i zivis sa starcima.
Mislim, auto zbilja dosta znaci zenkama, prvenstveno im pruza komfor ali i privatnost, jer, dok se mladici nevozaci muce kamo odvest djevojku i obavit s njom snosaj, vozaci se jednostavno odvezu s njom na neko skriveno mjesto i obave to.
Nadalje, kisa i zima, mislim, pitaj bilo koga (muzjaka ili zenku) sto bi radije, vozili se u svom autu po kisi ili zimi, komforno, ili se smrzavali vani i tiskali se sa stotinama ljudi po javnom prijevozu.
Stvar je jednostavna, kad nemas neki svoj stan i slicno, auto ti definitivno pruza neki minimum komfora i privatnosti, puno si mobilniji, mozete imat snosaj kad i gdje zelite a vremenski uvjeti vam ne predstavljaju (toliki) problem.

Ili neki ipak uzivaju u intimnim razgovorima u tramvaju ili u kaficu dok ih gro ljudi oko njih slusa, ili pak konstantno kombiniranje nekog prostora gdje mozes bit intiman sa svojom zenkom.

Kod mladje populacije auto predstavlja zbilja ogroman plus zbog gorenavedenih razloga a onaj tko tvrdi drugacije je ili jalan ili djevac u 30. kojem je cijeli svijet kriv zbog njegove nejebice.
Cinjenice, jbg
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:18   #255
Ako će tko kupovati auto a da pritom misli na budućnost veze, preporučam neki tipa Renault Kangoo, putnički. U autu ima mjesta a pogotovo kad se sva sjedala spuste, kao da si na bračnom krevetu, možeš slobodno napraviti kolut naprijed. Uz to malo troši. I kad dobijete djecu, nećete imati problema s kapacitetom, stane troje odraslih ljudi odostraga. Nadam se da će barem nekome moj savjet pomoći

A bez vozačke, bus, vlak, bla bla car...
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:21   #256
za pocetak da prestanes iskrivljivat istinu. nije tu u pitanju vozacka. isto vazi i za naslove kako ulovit curu bez para ili aktivnim nastupom.

na svu srecu danas imate forume i socijalne mreze pa mozete zadovoljit misli besplatno. recimo da ste i procitali savjet, sad se trgnite i u potragu. pogledajte sto ovaj napravi da bi bio opazen: https://youtu.be/B91tozyQs9M

od pasivnosti nema nista. zbog cega ste pasivni se prvo upitajte. to moze bit zbog okoline jer su vas odbacili ili vas tako dresiraju. aktivan pristup je jedini pristum, ali moras bit svjestan situacije. ne upada se kao zombi. nemam novaca? da imas danas 500kn kako bi ulovi curu? za slucaj ove teme, ti moras bit svjestan da spadas pod drugu kategoriju. svi mi tezimo perfeksionizmu. svaki danom sve vise i nemozes prici random curama s udarnim pristupom bez pokrica. ne znas jel sama, jel zainteresirana i sto joj je cilj. upao si, i jos joj ispricas pricu s mrtvim krajem. ispricao si joj nesto di se ona automatski ne vidi. isto vazi i za gadget likove.

sinkronizacija prvo. da bi se sinkronizirao nemoj krenut od odbijajuce teme. takvih koji ce se poklopit na negativnu temu je malo. nitko ne razumije tvoj svijet. ali postoji univerzalni pravac di se misli mogu poklopit.

1. di upadas. jel ima prostora da se nabacim
2. jel ona pokazuje interes, ne joj se nabacivat s cjelim zivotopisom
3. nabacio sam se, odgovorila je. sad tek otvaraj novu temu a jos bolje zajednicku temu

budi svjestan svoje pojave. procjeni jel ona s tobom prica iz prijateljkse pojave ili stvarne privlacnosti.
kad te netko odbije ne uzimat to kao ratni status. pa sljedecoj osobi upadas kao ratnik. i tu dobijas istant odjeb.

fokusirajte se na posao i uz njega dobijate dostojastvo kvalitetu privlacnost i stav s kojim ona trazi tebe ne ti nju. budite svjesni da te cure imaju pritisak krzoz osnovne, trenerske sredje skole... i sav taj pritisak tezi moram uspjet, moram uspjet. stavi sebe u paralelu s njome pa vidi jel jos sto znacis na putu? naravno da ce mala zagrist ako cuje od nekog ovaj mali ti je to i to. necemo mu direktno rec rasiri me. ali ce se svrtit oko njegovog pojasa/zone. oko tvog nece
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.