Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 13:30   #6541
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
cure gdje se moze kupiti dekoracija za svadbenu tortu, mislim mladenci i to?
Dora usluge (Horvaćanska) ili Sve i svašta (Stupnik).
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:50   #6542
Što preporučate za svadbenu tortu, moja bi trebala biti na 3 kata- molim vas preporuke Split i okolicu.

Ali htjela bih izbjeći fondant preko, da li je to moguće? Da li je netko imao takvu kombinaciju?
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:13   #6543
Zašto nebi izbjegla fondant? Pa kažeš da hoćeš šlag ili glazuru i gotovo.
Meni je taj fondant toliko odbojan da torte ne jedem na svadbama.
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 08:28   #6544
Quote:
Hase87 kaže: Pogledaj post
Što preporučate za svadbenu tortu, moja bi trebala biti na 3 kata- molim vas preporuke Split i okolicu.

Ali htjela bih izbjeći fondant preko, da li je to moguće? Da li je netko imao takvu kombinaciju?
mozes mozes
mi smo imali "golu tortu" i samo malo cvijetica po njoj i bila je prekrasna

nekaj na ovu foru
https://www.google.hr/search?q=naked...=1495693619724
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 11:15   #6545
Curke, zna netko cijenu macaronsa u Magnolia slastice?
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:45   #6546
Pozdrav curke

Ima li tko iskustva sa kolačima & tortom Grand Marnier slastičarnom?
Preporuke za bilo koji slastičarnu koja isporučuje u Zagreb su dobrodošle
Dorica the dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 08:09   #6547
Quote:
Dorica the dog kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke

Ima li tko iskustva sa kolačima & tortom Grand Marnier slastičarnom?
Preporuke za bilo koji slastičarnu koja isporučuje u Zagreb su dobrodošle

Probala sam njihov slatki stol na Danima otvorenih vrata u Malom dvorcu i oduševila sam se. Imaš ih još ovaj vikend tamo (isto Dani otvorenih vrata) pa odi probati ako te zanima. Besplatno probaš, hehe. Ako govorimo od Grand Mariner (Trakošćanska, Zagreb).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:15   #6548
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Probala sam njihov slatki stol na Danima otvorenih vrata u Malom dvorcu i oduševila sam se. Imaš ih još ovaj vikend tamo (isto Dani otvorenih vrata) pa odi probati ako te zanima. Besplatno probaš, hehe. Ako govorimo od Grand Mariner (Trakošćanska, Zagreb).
Da, da o njima sam govorila
Porobala sam kolače u WG-u na sajmu, ali me zanima ima li netko s njima iskustva, tj. jel sve ok što se tiče dogovora i isporuke na sam dan D
Dorica the dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 23:30   #6549
Quote:
Dorica the dog kaže: Pogledaj post
Da, da o njima sam govorila
Porobala sam kolače u WG-u na sajmu, ali me zanima ima li netko s njima iskustva, tj. jel sve ok što se tiče dogovora i isporuke na sam dan D
Oni suraduju s cateringom Muring i njima rade slatki stol i tortu. Nisam cula jos da su nesto zeznuli. E sad, vise od tog ne znam.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:53   #6550
Ne volim pisati negativne kritike jer uvijek mislim da svatko ima drugačiji ukus, pa ako se nešto meni ne sviđa ne znači da neće nekome drugome. No... Kako spremamo vjenčanje za iduću godinu, počeli smo tražiti slastičarnu iz koje bi naručili kolače i tortu. I tako smo u moru raznih slastičarni čuli iz Lucijanu iz Zaprešića koja ima prilično jeftine kolače i tortu u odnosu na neke druge kojima smo slali upit. Naručili smo nešto probnih kolača, kad ono - KATASTROFA!!! I sama često pečem kolače (samo za obitelj doduše) pa znam kako bi što trebalo izgledati. Uglavnom, kolači su bili jako suhi, kao da su duže stajali.. Kore se odvajale od kreme.. Kore za mađaricu i bijelu pitu prepečene, potpuno smeđe... Kolači kao da su rezani lijevom nogom. A ni sam izbor kolača u svadbenom miksu mi se nije svidio, no dobro, to je više stvar osobnog ukusa. Mogu reći da su to među najgorim kolačima koje sam u životu probala, bolje možete naći u većim dućanima. I kad se još sjetim da su to dali kao probne kolače... Može se svakome omaknuti da jedan kolač ne ispadne baš, ali ako vam je deset vrsti kolača loše, mislim da je to više pravilo a ne iznimka.

Eto, mali znak upozorenja za one koji su ipak malo zahtjevniji oko kolača i ne žele pošto poto uštedjeti. Bez uvrede ikome
pregracanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:10   #6551
Da li je itko naručivao kolače od mali princ zadar? Moja mama je tamo naručila neke kolače a ja nikad nisam čula za njih, pa sada se brinem. Kolači nisu za vječanje. Čak neznam koje kolače je naručila te ukoliko ta slastičarnica koristi maslac, jer margarine nemogu niti smisliti.
thecopycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:45   #6552
Drage cure,
oprostite ak' uletavam s pitanjem, ali čitala sam po forumu i tražila normativ za kolače. Našla sam razno razne odgovore i stvarno nisam sigurna koliko kolača bi trebala za 260 ljudi?.. S tim da nećemo dijeliti i treba nam još sitno kolača za sutradan doma.
Ima li tko iskustva, savjete, prijedloge? Išta :O
Hvalaa vam
imampitanjadva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:44   #6553
Ima li tko iskustva sa Caffe bar Familia iz Sesvetskog Kraljevca i Slastice FiM Šimić? Konkretno smo probali obje torte, malo nam se više okusom sviđa ona iz Familie, no zanimaju me cijene kolača po kili i torte po komadu (šniti). Okus obje torte je bio Ledeni vjetar. Također me zanima da li je itko narućivao kolače od Kolači Ana iz Sesveta? Navodno je 50 kn/kg, a to mi je nekako sumnjivo za Zagreb, toliko niska cijena?!
Ananda19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:15   #6554
Ja sam naručila tortu iz slastičarnice EMA na Malešnici i užasno sam bila razočarana. Kada smo došli dogovoriti tortu i probali je, bio je jedan okus (puno kreme, mekani biskvit i svježe voće) a kada smo pokupili tortu to je bilo nešto sasvim drugo (skoro uopće nije bilo kreme, voće u minimalnim količinama a bisvit je bio kao da je 2 dana star i cijela torta jako suha i neukusna). Bilo nam je jako žao jer smo svadbu imali u restaču sa super hranom i odlučili smo uzeti samo tortu iz slastičarne EMA i to je bio najgori dio. Ja uopće nisam mogla do kraja pojesti taj jedan komad a i članovi bliže rodbine su svi rekli da je torta očajna(što i govori činjenica da je više od pola trote ostalo). Uz sve to bila je poprilično skupa. Tako da, drage cure, jako pazite gdje naručujete torte i slastice. Dobro provjerite više puta da vam se ne dogodi kao nama. Što me još više kod njih razočaralo je jako loša usluga. Naime, bili smo toliko razočarani sa trotom da smo se nakon svadbe išli žaliti i nisu htjeli ništa priznati/niti su ponudlili da vrate novce i još su bili jako bahati i nisu htjeli priznati nikakvu reklamaciju. Kasnije sam od poznanika čula da se dosta ljudi na njih već žalilo i da je on imao slično iskustvo kada je tamo naručio rođendansku tortu za svoju kćer. Uglavnom, jedno jako loše iskustvo.
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:33   #6555
Mi smo kolače i tortu kupili u Vesna Kolači-Lekenik. Kolači su bili stvarno lijepi i dobri, ali su dodane neke vrste koje ja nisam htjela. Znači ubacila je neke na svoju ruku što je jako ne profesionalno.
A torta je bila čisti šlag. Naručila sam dva okusa: torta od sira s kruškama i čokoladna i obje su bile čisti šlag.
Ali meni je tako bilo za skoro sve što sam naručivala za svadbu. Dogovorim cvijeće i cijenu na temelju donesene slike onoga što želim mjesec dana prije svadbe i onda dođem tri dana prije i cvjećarka kaže da ona nije dobro vidjela na slici-to je sve cvijeće (margarete) i to je skuplje od onog što smo se dogovorili.
Svi te pokušavaju zeznut. Još imam traume od svadbe.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 10:35   #6556
Pozdrav, da li netko ima nedavnih iskustava s kolačima Kašnar?
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 09:22   #6557
Pozdrav ljudi, uskoro se udajem i slasticarna iz koje sam htjela svadbenu tortu vec ima jednu svadbu taj dan i ne mogu mi prevesti tortu, ali ju mogu napraviti. Znate li nekoga tko se bavi prijevozom torti? Hvala
rorry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 20:57   #6558
Quote:
Ananda19 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa Caffe bar Familia iz Sesvetskog Kraljevca i Slastice FiM Šimić? Konkretno smo probali obje torte, malo nam se više okusom sviđa ona iz Familie, no zanimaju me cijene kolača po kili i torte po komadu (šniti). Okus obje torte je bio Ledeni vjetar. Također me zanima da li je itko narućivao kolače od Kolači Ana iz Sesveta? Navodno je 50 kn/kg, a to mi je nekako sumnjivo za Zagreb, toliko niska cijena?!
Mi smo uzeli F&M Šimić. Došli smo jednu subotu kad su pripremali kolače za svadbu pa smo probali, oduševljeni smo ostali. Svim vrstama kolača i 3 vrste torte, zbilja su prefini. Sto se tice cijene 80kn/kg, a torte su po snitama, 12,13,14 kn, ali se sve da dogovoriti sa njima
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 10:18   #6559
Cupcakes svadbena torta, Split

Pozdrav,

Zna li netko slastičarnu u Splitu koja izrađuje cupcakes za vjenčanje, konkretno radi se o malom vjenčanju (cca 25 ljudi), htjeli bi stalak na 3 kata sa cupcakesima i na vrhu jednu malu tortu za nas

https://goo.gl/images/1YucSm[/IMG]

Ovakvo nešto bilo bi super
Sunflower girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 13:02   #6560
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Probala sam njihov slatki stol na Danima otvorenih vrata u Malom dvorcu i oduševila sam se. Imaš ih još ovaj vikend tamo (isto Dani otvorenih vrata) pa odi probati ako te zanima. Besplatno probaš, hehe. Ako govorimo od Grand Mariner (Trakošćanska, Zagreb).
Quote:
Dorica the dog kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke

Ima li tko iskustva sa kolačima & tortom Grand Marnier slastičarnom?
Preporuke za bilo koji slastičarnu koja isporučuje u Zagreb su dobrodošle
Quote:
Dorica the dog kaže: Pogledaj post
Da, da o njima sam govorila
Porobala sam kolače u WG-u na sajmu, ali me zanima ima li netko s njima iskustva, tj. jel sve ok što se tiče dogovora i isporuke na sam dan D
Evo mog iskustva s Grand Marnier slastičarnicom

Odličan okus kolača i torti pada daleko u zadnji plan kada vam na dan svadbe isporuče ovakvu tortu, dok prilikom narudžbe iste dobijete odgovor ''Nema problema''. Kada ljubazno pitate (nakon podmirenog računa) što je pošlo po krivu s tortom koja OČITO nije ono što ste naručili, dobijete odgovor : ''da je sve kao na slici, osim ruža, osim možda boje i osim možda odsjaja oko ruža'' Poslovnost i odnos prema klijentima je ispod svakog nivoa. Ako očekujete izgled torte u skladu sa slikama objavljenima na stranicama slastičarnice (koje izgledaju savršeno), razočarat ćete se, jer se očito prilikom većeg broja narudžbi isporučuje bilo što. Sve u svemu veliko razočaranje, što se tiče svadbene torte i reakcije na kritiku.

Dorica the dog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.