Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2015., 21:37   #1
Google Nest

Da li je netko vidio ili koristio Nest, ja bi se odlučio nabaviti ga ali ne znam da li je moj postojeći kotao kompatibilan sa njim. Kao što vidim trenutno je spojen sa ethernet kabelom i samo dvije žice se koriste
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:51   #2
A šta je to? Kazanče za pasulj? Da podijeliš kakvu poveznicu, youtbito slikopiščić?

Ono, forun služi da dijeljene informacija, a ođe se svi samo pitaju?! Pa doke više?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 09:16   #3
google nest je pametni termometar koji se može kontrolirati putem aplikacije na mobitelu, čak i putem glasovnih naredbi

https://nest.com/

i na kraju sam skužio kako ga spojiti sa mojim sustavom centralog na struju, no za svaku slučajnost slikao sam žive te poslao njima budući da imaju uslugu pregleda instalacije
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 15:31   #4
Quote:
chingy kaže: Pogledaj post
google nest je pametni termometar koji se može kontrolirati putem aplikacije na mobitelu, čak i putem glasovnih naredbi

https://nest.com/

i na kraju sam skužio kako ga spojiti sa mojim sustavom centralog na struju, no za svaku slučajnost slikao sam žive te poslao njima budući da imaju uslugu pregleda instalacije
I mene zanima kompatibilnost sa mojim trenutnim sustavom. Grijanje na plin, bojler u kupaonici, digitalni termostat spojen žicama u dnevnoj.

Jesu ti ikada odgovorili? Gdje se mogu poslati slike postojećeg sustava, i gdje namjeravaš nabaviti NEST?
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 23:30   #5
Jel stvarno nitko u međuvremenu nije kupio/koristio Nest? Ima li kakvih dojmova?
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:20   #6
Ovo i mene zanima. Navodno nisu kompatibilni samo gdje je inace bio termostat sa visokom strujom ..znaci 220v ...a pojma nemam jesu ovi nasi termostati na 220 ili nisu.
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 13:12   #7
Kupil sam Nest termostat 3. generacije.
Imam bojler turbo bojler koji se spaja na klasični termostat s dve žice.
Ima neko iskustva sa spajanjem Nesta na takve bojlere?
Ili dal znate nekog servisera koji to zna napraviti?
mzex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 20:01   #8
Quote:
mzex kaže: Pogledaj post
Kupil sam Nest termostat 3. generacije.
Imam bojler turbo bojler koji se spaja na klasični termostat s dve žice.
Ima neko iskustva sa spajanjem Nesta na takve bojlere?
Ili dal znate nekog servisera koji to zna napraviti?
https://www.youtube.com/watch?v=V2ElRkI6YF8

evo ti ovdje video kako se spaja na 2 žice.

Koji je smisao ovoga?
Majmudin Adžaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 20:59   #9
Netko nabavio i instalirao Nest?

Jedino čemu sam se zapravo veselio u renoviranju ovog mog centralnog je taj termostat, a nitko mi ga ne želi spojiti; nova instalacija, Beretta Mynute XC bojler

Jel moguće da nitko u ovoj našoj Hr to još nije montirao
slavencic75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 22:58   #10
Ha ha ha dobar ti je post:

https://support.google.com/googlenes...16797444?hl=en
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 23:22   #11
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Pa jel vidis da sam ocajan
slavencic75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2022., 13:40   #12
Sad već pune 3 godine koristim nest termostat, montaža je uz pravog majstora bila u roku 5min. Generalno, najbolja investicija - ugođaj topline, preheating funkcija, zagrijavanje kuće kako se približavamo doma, eko mod.... Sad imam problem s bojlerom, izbqcuje pogrešku za nekakav senzor topline ispušnih plinova - promijenjen, opet isto. Moram ga resetirati, sad na dnevnoj bazi - ugl. ako nisam doma da ga resetiram kuća hladna. Dimnjačar bio sve ok, majstori polako odustaju od mog bojlera. Beretta Mynute je u pitanju. Pitanje forumašima s nest termostatom: je li tko imao slične probleme, mislim se da je možda nešto do nesta?
slavencic75 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.