Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 12:14   #5341
Gdje bi mi mogli staviti otpali druker u jaknu i da imaju svoj druker jer polovica mi fali?
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 19:38   #5342
Ja bi rekla da u svakom "normalnom" šnajderaju, ali u onom u kojem inače šivaju traper i takve deblje stvari. Poatna je, vjerojatno, u vrsti mašine, zato kažem da odeš tamo gdje šivaju traper. Nažalost, ako trebaš za Vž - ne znam. Ali mogu iz svog iskustva reći da sam ja došla sa svojim drukerom, pa su mi u Čk-u u Modi napravili besplatno, a prvo su me pitali jel imam svoj ili neka stave njihov. Dakle - imali su.

Nisam baš nešto pomogla, ali da znaš barem kakav obrt tražiti....idem probati guglati za Vž.
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:46   #5343
Joj hvala ti, pomogla si barem onda znam da u ČK ima ako vec nebi tu bilo. Ako naidjes da postoji nekaj takvog u VŽ-u, samo javi 😊
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:29   #5344
Imaš u Vž u centru povoljan šnajderaj u Gajevoj ulici. Ako ideš prema Korzu onda je s desne strane u dvorištu malo nakon Getaldusa. Moto Stihy. Innače šivaju motoristička odijela, ali i rade sve vrste popravaka. Brzi i vrlo stručni. Toplo preporućam, meni su brdo robe pripasali, uzili, kratili, rubili, čak i dodavali male drukere na sako...
Old Jučer, 13:10   #5345
Hvala na pomoći 😁
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.