Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 23:01   #21
A Assange to nije radio s Amerima?
Samo postoji razlika.
Mesić je išao prodavati tezu da je RH agresor i iz osobnih razloga koristio svaku priliku da ocrni državu kojoj je trebao biti predsjednik.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:31   #22
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
A Assange to nije radio s Amerima?
Samo postoji razlika.
Assange nije protivnik društva, čak niti protiv američkog.
Razotkrio je ciljane namjere obavještajnog sustava u nedozvoljenom poslovanju.
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Mesić je išao prodavati tezu da je RH agresor i iz osobnih razloga koristio svaku priliku da ocrni državu kojoj je trebao biti predsjednik.
Molim te budi konkretan što se tiče Mesićeve optužbe za Tuđmana i BIH ?

Dakle, Mesić se razišao sa pred. Tuđmanom 1994. upravo oko politike prema BIH. Tuđman je tada trpio strašan pritisak od ministra Šuška pa je unatoč svojim povijesnim zajključcima podlegao kobnoj politici u BIH.

Posljednjih dana, vrlo snažno iz desnih krugova dopiru glasovi bijesi ka Mesiću.
Ok.
Ne vole ga..Ni meni nije osobito drag.
Ali, kažeš da je svaku priliku koristio da ocrni državu ?!!!

Mislim, nemoj se ljutiti, ali ovo ti je bljuvotina od izjave..Glupa je i površna..Plitka, uopće nema sadržaja ni forme..Bezveze zvuk.

Ako ga ne simpatiziriaš, to je ok..Ali, lupetati ovako od oka i na valu stada, to nije primjereno..Ne čini si taj primjes. Nije ti to potrebno.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:58   #23
Quote:
PCN kaže: Pogledaj post
Po čemu je čin Mesića i ostale ekipe drugačiji od Snowdenovog ili Assangeovog? U ovom slučaju još i gori jer je predsjednik države nelegalno izdilao klasificirane i tajne dokumente. Može li neko zamislit da Klinton ili Bush pozove svjetske novinare i otvori arhive CIA-e? Šta je to ako nije veleizdaja??
Ne može zamislit, jer precednik USA nemre prismrdit arhivi CIA.

Otvoriti vrata prostorije i pustiti ih da snimaju stalaže, registratore i fascikle ne znači "otvoriti arhive".

Snowden i Asange su javno uz medijsku halabuku objelodanili svoj čin, a Mesić je jednom rečenicom skinuo s q*rca desničarski, isprazni lavež mržnje i bijesa. Ko im kriv što se osjećaju prokazani? Mene savršeno zabole, mogu objavit sve do zadnjeg slovca, sve od AVNOJ-a do Praljkove oporuke. Bilo bi zanimljivo i vjerujem korisno za sve nas !

Čemu pizdite oko toga, nikako mi nije jasno?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:08   #24
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Assange nije protivnik društva, čak niti protiv američkog.
Razotkrio je ciljane namjere obavještajnog sustava u nedozvoljenom poslovanju.
I u tom je razlika.
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Molim te budi konkretan što se tiče Mesićeve optužbe za Tuđmana i BIH ?
Pričamo o čovjeku koji je iz HDZ izašao nakon što je Tuđman s muslimanima potpisao Washingtonski sporazum.
O čovjeku koji je doveo vodstvo HBa (Bobana) na vlast.
O čovjeku koji je iz HDZa izašao s Manolićem koji je tvrdio da će biti hrvatsko u BiH onoliko koliko hrvatska čizma drži.
Čovjeku koji je "samo otvarao usta" na ustaške pjesme.
Općenito liku koji je promijenio više puta kaput, nego...
Mislim, kužiš na što mislim.

Konkretno mu zamjeram što je lagao u Haagu.
Što je lagao o hrvatskoj umješanosti.
Što je lagao da su Hrvati sami sebe protjerali.
Što je lagao o svemu o čemu je mogao lagati.
Treba to još dopuniti?

Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Dakle, Mesić se razišao sa pred. Tuđmanom 1994. upravo oko politike prema BIH. Tuđman je tada trpio strašan pritisak od ministra Šuška pa je unatoč svojim povijesnim zajključcima podlegao kobnoj politici u BIH.
Baš suprotno.
Mesić iz HDZa izlazi nakon sporazuma s muslimanima.
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Posljednjih dana, vrlo snažno iz desnih krugova dopiru glasovi bijesi ka Mesiću.
Ok.
Ne vole ga..Ni meni nije osobito drag.
Ali, kažeš da je svaku priliku koristio da ocrni državu ?!!!
Da.
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Mislim, nemoj se ljutiti, ali ovo ti je bljuvotina od izjave..Glupa je i površna..Plitka, uopće nema sadržaja ni forme..Bezveze zvuk.
Ne.
Prvo, čovjek se prodao za "sitne pare".
Koristio je svaku priliku koju je mogao da ocrni Tuđmana.
Privatno, on može raditi što hoće. Državno, baš i ne.
Kakva je to država koja pljuje sama po sebi?

Drugo, skoro cijeli cirkus u Haagu potiče od njega.
Blokirao je pomoć Haaškim osumljenicima, huškao susjedne narode na RH...

Po čemu je zaslužio moje poštovanje?
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Ako ga ne simpatiziriaš, to je ok..Ali, lupetati ovako od oka i na valu stada, to nije primjereno..Ne čini si taj primjes. Nije ti to potrebno.
Bio je loš.
Napisao sam ti gore i zašto.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:11   #25
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Čemu pizdite oko toga, nikako mi nije jasno?
To ozbiljne države ne rade.
Da je država slučajno i kriva (a RH nije), takve stvari su kontra njenog interesa.
Javno se objavljuju vojne tajne.
Pogledaj Srbiju.
Oni su svoje transkripte zacrnili, pa nisu proglašeni odgovornima za UZP.

Mesić je, samo iz svoje osobne zlobe, Tuđmanu pakirao UZP.
Odšteta neće biti, ali sam negativan publicitet za RH je štetan.
A Mesić je napravio i više štete od toga.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:44   #26
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Pričamo o čovjeku koji je iz HDZ izašao nakon što je Tuđman s muslimanima potpisao Washingtonski sporazum.
O čovjeku koji je doveo vodstvo HBa (Bobana) na vlast.
O čovjeku koji je iz HDZa izašao s Manolićem koji je tvrdio da će biti hrvatsko u BiH onoliko koliko hrvatska čizma drži.
Čovjeku koji je "samo otvarao usta" na ustaške pjesme.
Općenito liku koji je promijenio više puta kaput, nego...
Mislim, kužiš na što mislim.
Ovo su razlozi zašto ne voliš, tj. mrziš Mesića, ali da ga zoveš izdajnikom - ne !

Quote:
Konkretno mu zamjeram što je lagao u Haagu.
Što je lagao o hrvatskoj umješanosti.
Što je lagao da su Hrvati sami sebe protjerali.
Što je lagao o svemu o čemu je mogao lagati.
Treba to još dopuniti?
Kad bi iznio bilo kakav ozbiljniji dokaz,bio bi uvjerljiviji.
Ili tvrdiš da su ovo krunski dokazi u Haagu?



Quote:
Prvo, čovjek se prodao za "sitne pare".
Koristio je svaku priliku koju je mogao da ocrni Tuđmana.
Privatno, on može raditi što hoće. Državno, baš i ne.
Kakva je to država koja pljuje sama po sebi?

Drugo, skoro cijeli cirkus u Haagu potiče od njega.
Blokirao je pomoć Haaškim osumljenicima, huškao susjedne narode na RH...
I ovo su tračevi, ogovaranja, tvoje mrzilačke ocjene. Bezvrijedno. Tuđman nije država.
Blokirao? Kako? Pa nije smio dati papire zbog Hr Zakona.

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
To ozbiljne države ne rade.
Da je država slučajno i kriva (a RH nije), takve stvari su kontra njenog interesa.
Javno se objavljuju vojne tajne.
Pogledaj Srbiju.
Oni su svoje transkripte zacrnili, pa nisu proglašeni odgovornima za UZP.
Zacrnili i dobili 1300 godina zatvora, a Meske po tvome slao papira na tone i vid' vraga, nitko od Hr Hrvata nije osuđen, kazne nula godina! Možda su baš Mesićevi papiri tome pomogli? A nemo'š reč da nismo i mi činili zločine !
Vijeće sigurnosti još 93. govori o hrvatskoj agresiji, gdje su tada Mesić i transkripti?
Ozbiljna država, svjetska velesila br.1, perjanica demokracije još ne zna tko je ucmekao Kennedya, Wathegate je derogiranje demokracije, Levinsky ponižavajuće svjetsko cerekanje, Asange-Snowden škandal nad škandalima. Samo mi nemoj o ozbiljnim državama.

Quote:
Mesić je, samo iz svoje osobne zlobe, Tuđmanu pakirao UZP.
Odšteta neće biti, ali sam negativan publicitet za RH je štetan.
A Mesić je napravio i više štete od toga.
Koje? Nagađaš? Paušano ocjenjuješ? Zloba? To nije kažnjivo i ako je pakirao Tuđmanu što to šteti RH? Krnji ugled? Koji? Dvije međunarodne presude nismo prihvatili ove godine, to šteti ugledu RH. I mantre "mi smo se samo branili", "oni su nas ..." itd.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ

Zadnje uređivanje Mc Ozy : 13.12.2017. at 21:11.
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:48   #27
SVE desne i klerofasisticke udruge i pojedince zatvorit iza brave i problem rijesen!! Vidim da ce , ako se klerofasizam u HR nastavi , bez sankcioniranja i zabrana, ljeve udruge i pojedinci bit prisiljene sprijecit to divljanje vlastitim angazmanom pa cete imati pravi gradjanski rat !!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:09   #28
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
SVE desne i klerofasisticke udruge i pojedince zatvorit iza brave i problem rijesen!! Vidim da ce , ako se klerofasizam u HR nastavi , bez sankcioniranja i zabrana, ljeve udruge i pojedinci bit prisiljene sprijecit to divljanje vlastitim angazmanom pa cete imati pravi gradjanski rat !!
A ne !
Nikako ne !!

Da su takvi rovarili i urlikali sredinom 1980-ih, ida ih je Crkva podržala nikada do rata ne bi došlo !
Sami smo krivi što zabranjivali dvorske lude pa nam sada došla voda do grla..
Nema zabrane..Neka pričaju što žele. Budala će uvijek biti budala.
I što više oni pričaju sve manje će crkva biti puna, sve će manje ljudi biti sklono obitavati u okolini takovih likova..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:13   #29
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
I u tom je razlika.

Pričamo o čovjeku koji je iz HDZ izašao nakon što je Tuđman s muslimanima potpisao Washingtonski sporazum.
O čovjeku koji je doveo vodstvo HBa (Bobana) na vlast.
O čovjeku koji je iz HDZa izašao s Manolićem koji je tvrdio da će biti hrvatsko u BiH onoliko koliko hrvatska čizma drži.
Čovjeku koji je "samo otvarao usta" na ustaške pjesme.
Općenito liku koji je promijenio više puta kaput, nego...
Mislim, kužiš na što mislim.
Da, kužim..Meni osobno ne leži njegova zajebancija..
No, bio je u zatvoru za vrijeme SFRJ to znaš ?!
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Konkretno mu zamjeram što je lagao u Haagu.
Što je lagao o hrvatskoj umješanosti.
Što je lagao da su Hrvati sami sebe protjerali.
Što je lagao o svemu o čemu je mogao lagati.
Treba to još dopuniti?
No, reci samo..Ti si pregledao njegovo svjedočenje pred ICTY-jem ?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:58   #30
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Da, kužim..Meni osobno ne leži njegova zajebancija..
No, bio je u zatvoru za vrijeme SFRJ to znaš ?!
Jer je bio lopov.
Misliš da takvi nisu u zatvorima završavali.
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
No, reci samo..Ti si pregledao njegovo svjedočenje pred ICTY-jem ?
Da.
Prije jako dugo vremena.
Čovjek laže koliko je dug i širok.
Nešto te zanima oko toga?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:15   #31
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post

Zacrnili i dobili 1300 godina zatvora, a Meske po tvome slao papira na tone i vid' vraga, nitko od Hr Hrvata nije osuđen, kazne nula godina! Možda su baš Mesićevi papiri tome pomogli? A nemo'š reč da nismo i mi činili zločine !
Vijeće sigurnosti još 93. govori o hrvatskoj agresiji, gdje su tada Mesić i transkripti?
Ozbiljna država, svjetska velesila br.1, perjanica demokracije još ne zna tko je ucmekao Kennedya, Wathegate je derogiranje demokracije, Levinsky ponižavajuće svjetsko cerekanje, Asange-Snowden škandal nad škandalima. Samo mi nemoj o ozbiljnim državama.


Nije stvar toliko zločina koliko zaštite hr interesa u Bosni, onaj tko misli da nas BiH ne treba zanimati i da se njome ne trebamo baviti je idiot.

Mesić i Pusić u ozbiljnim bi u ozbiljnim državama bili osuđeni i prognani iz zemlje s doživotnom zabranom ulaska.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:16   #32
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
SVE desne i klerofasisticke udruge i pojedince zatvorit iza brave i problem rijesen!! Vidim da ce , ako se klerofasizam u HR nastavi , bez sankcioniranja i zabrana, ljeve udruge i pojedinci bit prisiljene sprijecit to divljanje vlastitim angazmanom pa cete imati pravi gradjanski rat !!
Oćemo i documentu pospremiti iza rešetaka? Koliko bi Teršelička izdržala tuckajući kamen na golom otoku?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 03:57   #33
Nakon čitanja cijelog posta, moći ćemo steći kako riješiti isti problem na jednostavan način. Hvala vam na lijepoj suradnji.
Mikssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 23:20   #34
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Nije stvar toliko zločina koliko zaštite hr interesa u Bosni, onaj tko misli da nas BiH ne treba zanimati i da se njome ne trebamo baviti je idiot.
Slažem se, treba se baviti, ali ne kopanjem po nevažnim arhivima, po pravdanju prošlih grešaka, već radikalnim zaokretom u politici. Treba realizirati dogovor Tuđman - Milošević. Preduvjeti postoje, valja odlaziti u Banja Luku i Beograd, Hrvatska i Srbija lobirati širom svijeta u tom pravcu, tražiti istomišljenike, podršku.

A ne baviti se ovakvim političkim komedijama, iako treba ovu crnu sljedbu imati na oku, njihova ruka u mutnim vremenima hvata kamu, a legitimitet traži u "presudama" tzv. Etičkog sudišta i ovakvom cirkusu.

Quote:
Mesić i Pusić u ozbiljnim bi u ozbiljnim državama bili osuđeni i prognani iz zemlje s doživotnom zabranom ulaska.
Da je "ozbiljna" Hrvatska to pokušala, dobila bi takvu izolaciju i sankcije da bi pasla travu. Jer to je vrijeme pisanja optužnica, suđenja šestorki i trojki, u Haagu perje leti, a ti ćeš sudit nekoga tko je poštivo Zakon o suradnji, Mesića i Pusić čiju izjavu o agresiji Haag potvrđuje ovih dana.
To bi bilo moguće da je devedesetih stvorena NDH, ali nije uspjelo, pa su sad neki očajni i još pokušavaju u tom pravcu.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 10:53   #35
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Slažem se, treba se baviti, ali ne kopanjem po nevažnim arhivima, po pravdanju prošlih grešaka, već radikalnim zaokretom u politici. Treba realizirati dogovor Tuđman - Milošević. Preduvjeti postoje, valja odlaziti u Banja Luku i Beograd, Hrvatska i Srbija lobirati širom svijeta u tom pravcu, tražiti istomišljenike, podršku.
A ne baviti se ovakvim političkim komedijama, iako treba ovu crnu sljedbu imati na oku, njihova ruka u mutnim vremenima hvata kamu, a legitimitet traži u "presudama" tzv. Etičkog sudišta i ovakvom cirkusu.
Mda. Ajmo svi kolektivno iseliti i predati zemlju kalifatu.
Čuo sam da Katarci sada imaju viška love, pa...
Što će se natezati s vidikom na Malostonsko jezero koje ionako nije njihovo.
Ajmo im prodati sve, od Savudrije do Boke/Prevlake. Što će se mučiti, jadni?
A lovu privatizirati, ili potrošiti na odštetu onim jadnim ljudima koji su bili u hrvatskim konc. logorima/hotelima na jadranu, koji su se tamo liječili i besplatno hranili, dok smo im naoružavali i obučavali sunarodnjake koji su s istim tim oružjem protjerivali naše po BiH.
I koji su se dogovarali s Miloševićem o podjeli BiH i planirali "zajednički" izaći na more.
https://hr.wikisource.org/wiki/Dekla...raji%C5%A1nika
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Da je "ozbiljna" Hrvatska to pokušala, dobila bi takvu izolaciju i sankcije da bi pasla travu. Jer to je vrijeme pisanja optužnica, suđenja šestorki i trojki, u Haagu perje leti, a ti ćeš sudit nekoga tko je poštivo Zakon o suradnji, Mesića i Pusić čiju izjavu o agresiji Haag potvrđuje ovih dana.
Ne.
Nemojmo si lagati.
http://www.maxportal.hr/premium-sadr...raljkovu-smrt/

Mesić svjedoči 19. travnja 1997.
Suđenje Šestorki počinje tek 7 godina kasnije.
https://www.jutarnji.hr/globus/Globu...rvata/5781463/

Čemu trolanje?
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
To bi bilo moguće da je devedesetih stvorena NDH, ali nije uspjelo, pa su sad neki očajni i još pokušavaju u tom pravcu.
Misliš onu NDH koju je Mesić pokušavao ostvariti kada je "otvarao usta na Ustaške"?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:03   #36
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Slažem se, treba se baviti, ali ne kopanjem po nevažnim arhivima, po pravdanju prošlih grešaka, već radikalnim zaokretom u politici. Treba realizirati dogovor Tuđman - Milošević. Preduvjeti postoje, valja odlaziti u Banja Luku i Beograd, Hrvatska i Srbija lobirati širom svijeta u tom pravcu, tražiti istomišljenike, podršku.

A ne baviti se ovakvim političkim komedijama, iako treba ovu crnu sljedbu imati na oku, njihova ruka u mutnim vremenima hvata kamu, a legitimitet traži u "presudama" tzv. Etičkog sudišta i ovakvom cirkusu.

Da je "ozbiljna" Hrvatska to pokušala, dobila bi takvu izolaciju i sankcije da bi pasla travu. Jer to je vrijeme pisanja optužnica, suđenja šestorki i trojki, u Haagu perje leti, a ti ćeš sudit nekoga tko je poštivo Zakon o suradnji, Mesića i Pusić čiju izjavu o agresiji Haag potvrđuje ovih dana.
To bi bilo moguće da je devedesetih stvorena NDH, ali nije uspjelo, pa su sad neki očajni i još pokušavaju u tom pravcu.

Opet ponavljam, trebalo je balansirati, haag držati zadovoljnim a istovrmeno zaštiti hr interese.

U više navrata se pokazalo da su vladajuće garniture za to nesposobne
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 18:14   #37
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Jer je bio lopov.
Misliš da takvi nisu u zatvorima završavali.
Lopov..Zar nije politički nagrabusio za vrijeme SFRJ ?
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Da.
Prije jako dugo vremena.
Čovjek laže koliko je dug i širok.
Nešto te zanima oko toga?
Ne kažem da je čovjek zvan istina, ali ipak..
Bio je suradnik pred.Tuđmana i znao je što ovaj misli..Zar ne ?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:55   #38
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Lopov..Zar nije politički nagrabusio za vrijeme SFRJ ?
Isto kao i Todorićev stari
Lopina.
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Ne kažem da je čovjek zvan istina, ali ipak..
Bio je suradnik pred.Tuđmana i znao je što ovaj misli..Zar ne ?
Tuđman je surađivao i sa samim vragom da bi dobio RH.
Mesić mu je teža pogreška.

Mesić je možda i znao što Tuđman misli, no s obzirom da nije iskren, kakva korist od toga?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 01:19   #39
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Mda. Ajmo svi kolektivno iseliti i predati zemlju kalifatu.
Čuo sam da Katarci sada imaju viška love, pa...
Što će se natezati s vidikom na Malostonsko jezero koje ionako nije njihovo.
Ajmo im prodati sve, od Savudrije do Boke/Prevlake. Što će se mučiti, jadni?
A lovu privatizirati, ili potrošiti na odštetu onim jadnim ljudima koji su bili u hrvatskim konc. logorima/hotelima na jadranu, koji su se tamo liječili i besplatno hranili, dok smo im naoružavali i obučavali sunarodnjake koji su s istim tim oružjem protjerivali naše po BiH.
I koji su se dogovarali s Miloševićem o podjeli BiH i planirali "zajednički" izaći na more.
I to je tvoj odgovor na moj post u kojem zagovaram dovršenje BiH politike Franca Tudžmana, tj. banovinske granice?

Quote:
Ne.
Nemojmo si lagati.
http://www.maxportal.hr/premium-sadr...raljkovu-smrt/

Mesić svjedoči 19. travnja 1997.
Suđenje Šestorki počinje tek 7 godina kasnije.
https://www.jutarnji.hr/globus/Globu...rvata/5781463/

Čemu trolanje?
Opet nesporazum. Čemu sad iznosiš datume? Kolega je napisao ovo:
Quote:
"Mesić i Pusić u ozbiljnim bi u ozbiljnim državama bili osuđeni i prognani iz zemlje s doživotnom zabranom ulaska. "
Što ima veze kad je svjedočio? Valjda bi bio tužen kad je počela hajka na njega i Pusić? A to je negdje vrijeme koje sam opisao. Vidiš da se može tužiti i poslije 20 godina. Uostalom pitaj kolegu Novog 233 kad je to mislio "bili osuđeni"?

Quote:
Misliš onu NDH koju je Mesić pokušavao ostvariti kada je "otvarao usta na Ustaške"?
Da, da i to je bio pokušaj stvaranja NDH. Mnogi su tad otvarali ustaške čvalje, Mesić, Tuđman, joj kad se sjetim one spodobe Đodana !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 10:59   #40
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
I to je tvoj odgovor na moj post u kojem zagovaram dovršenje BiH politike Franca Tudžmana, tj. banovinske granice?
Tuđman nije zagovarao Banovinu.
Da je, ne bi pomagao muslimanima.
Banovina je bila opcija (i izgleda bit će opet) kada se BiH raspadala.
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Opet nesporazum. Čemu sad iznosiš datume? Kolega je napisao ovo:
Što ima veze kad je svjedočio? Valjda bi bio tužen kad je počela hajka na njega i Pusić? A to je negdje vrijeme koje sam opisao. Vidiš da se može tužiti i poslije 20 godina. Uostalom pitaj kolegu Novog 233 kad je to mislio "bili osuđeni"?
Možda je zabuna s tvoje strane.
Pričao si o procesima koji tada još nisu bili ni u planu.

Slažem se da ga tužimo danas.
Štetočina.
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Da, da i to je bio pokušaj stvaranja NDH. Mnogi su tad otvarali ustaške čvalje, Mesić, Tuđman, joj kad se sjetim one spodobe Đodana !
Mda, neki youtube klip, kao za Mesića?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.