Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 08:53   #3541
Bolja je i meni Bella ali obe su mi kao kuhane noge
Mlitave i bezvezne
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:29   #3542
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:49   #3543









smiješno
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:51   #3544






__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:43   #3545
Zbilja mi nisu jasni Gigiini pazusi Ali objašnjenje da su to ostale mucice od pulovera koji je nosila ranije mi je lično za ranit se .

Barbarin ples mi je bezveze, ako to uopće može biti pol-densing.

Kad će Romee? ili sam propustila? ili neće bit?
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:52   #3546
Barbara je u licu kao dijete od 14 godina i ni u kakvom scenariju mi ne može biti sexy.

Ovo za Gigine pazuhe me ne bi čudilo da su joj stvarno ostali tragovi od džempera a ovi kad su vidjeli snimku su pomislili 'jao, super! sad će svi misliti da je dlakava pa će imati više pregleda i kliktaće da vide. Nećemo ponoviti snimanje!'


niko mi nije sexy u tim videima

evo i ove što nisu VS:

ona mi nije sexy nikako, džaba joj i lijepo lice


ova mi je hit sa tim zubima, čak mi je i slatka ali bože te jadne guzičice



ona ima dobru sisu a šteta da su tako bezveze video snimili


ovo mi je ogavno, kao da se neko ispovraćao po njoj


ova ista Nives Celzijus
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:02   #3547
Stvarno su im guzice nikakve
Npr. ova gore u bijelim hlacama s rozim ruksakicem
Prelose
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:20   #3548
Ždere špagete i kaže na kraju "Stay Strong" ?? Odvratna je, i loše osmišljeno.

Ova sa zubima, meni je bolno gledat te zube općenito sam na to najosjetljivija, a ovi su baš "nasty" brrrr . A što ona i izvodi, balet? Ne kontam samo se vrti u krug.

Nives Celzijus

Grahamica grozna, a i faca joj preiritantna. Jedino što ima lijepo jest glas. Mogla bi je slušat danimaaa

EDIT: Htjedoh napisati da mi se Doutzen, kao i inače, najviše sviđa u ovim kalendarima. Ona meni jest pojam tog "sexy body". Izgleda fit, sportki i zdravo i njoj jedino pušim frazu "stay strong". Ostale izgledaju kao da će ih vjetar otpuhat.
Ah Doutzen moja
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:23   #3549
Zubara i Ora su mi bezveze jer jedine nemaju taj neki vježbajući video...a i ova sa špagetama

zubatu bih baš voljela vidjeti u VS

zanimljivija je od svih tih dosadnih crnkinja što su ove godine ubacili
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:42   #3550
Emily je super hot, može i u dreku biti.

Barbara isto nije loša.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 12:55   #3551
Meni Graham ima baš seksi, pušačku facu ali tijelo joj je kao od neke tetke. Nije mi to seksi. Plus ju očito snimaju samo iz izrazito laskavih kuteva jer realno joj je donji dio tijela mlohav za poluditi.

Palvin - što je ovo? Faca kao dijete, i onda je još stave na pole dancing a očito ne zna/ne može ništa napraviti. Koja je ono bila na karikama, jel Elsa? To mi je bilo dosta impresivno, fakat stvašta može napraviti, pa ima smisla to njihovo "stay strong".

Video od Emily je katastrofa, ne znam kome je to uopće palo napamet i kakve veze ima sa cijelim stay strong story arcom.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:57   #3552
Na karikama je Taylor Hill

evo Jasmine Sanders i Hailey Baldwin
one su bile na kastingu za VS i nisu ih primili


__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:41   #3553
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:14   #3554





__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:52   #3555
Ipak stomačina Ne kontam prošla je godina dana, a ipak ona vježba stalno, do čega li je? Eventualno genetika, teško joj se vraća koža/mišići/utroba na mjesto poslije poroda.
Pravo me zanima Bahata nakon sad drugog djeteta

Ova golotinja u hrani mi je baš teška glupost. nema ništa u tome, ni lijepog, ni umjetničkog, ma ništa. Izgledaju prljavo i odvratno A Bella najveća bezveznjakuša, čak i gora od Jennerice.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:02   #3556
šuška se već od revije da je opet trudna

mada na ovim gornjim slikama gdje izlazi iz vode nema stomak

ili je konstantno u pozi uvučenog stomaka a na ovim slikama gdje ga ima je zaboravila na paparace
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 02:45   #3557
Candice je trudna.
__________________
We Were Never Young

colour me happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:07   #3558
Da, vidjela sam
Nadam se da će joj ovo dijete biti lijepo
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:23   #3559















Stella Maxwell Love Advent
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:56   #3560
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam
Nadam se da će joj ovo dijete biti lijepo

Ovaj mali joj stvarno izgleda kao neki djedica
__________________
We Were Never Young

colour me happy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.