Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 18:17   #21
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
I ja sam pogledala prvu epizodu i zaista je zanimljiva. Dobar uvod u seriju iako se još neću previše oduševljavati sve dok ne pogledam nekoliko epizoda. (Naučio me "Olene Kadar" čije sam prve dvije epizode ishvalila, a onda vrlo brzo sve krenulo nizbrdo.)
Baš tako

Quote:
Što se tiče "umjetničkog mladog para", prvo, ne znam koliko je Deniz mlad, sa žaljenjem sam vidjela da je i Gunsur ostario, OK, nije ni to bitno, još uvijek dobro izgleda, ali nisu ni svi umjetnici otkačeni, i oni itekako znaju biti komformisti pa mi ta njihova (njegova) kuća nije bola oči.
Meni je bola iz nekoliko razloga, ali najvažniji razlog je taj što su u priči propustili da nas bliže upoznaju sa njih dvoje, jer ako smo imali dve scene od po 10 minuta koje nam pokazuju da Cem ima ispraznu vezu koja se bazira na sexu, mogli su nam malo Deniz i Duru rasvetliti. To je mogla da nadomesti neka kul lokacija i bolje osmišljen stan sa zanimljivim detaljima. Recimo kancelarija Cemovog psihijatra, njegov stan je upotpunila i psihološke profile likova. U poslednjoj sceni je prisutan neki razdor između D&D , a kroz celu epizodu su prikazani kao par koji ne može da skine ruke jedno sa drugog, uz kliše fraze da nastavimo ono od jutros itd . Ako je ona predmet njegove opsesije, trebalo joj je ipak malo više prostora posvetiti


Potpuni višak je novinaraka koja pada sa stepenica, umesto da se samo Berrak pojavila na vratima i rekla kuc kuc ja sam ta i ta počne intervju, čemu ono osim da se pokaže kako je on arogantan, ali to smo već videli itd. bilo je dupliranja motiva, a propuštene su bitne stvari

Quote:

Kakve tajne nosi Ozan? Čini se da ga je i davno nekad još jedna opsjednutost odvela u ludilo. Neće ni sada biti daleko.
Mouće i zločin, moguće da liči na nju jer ne razumem takvu instant opsednutost, novinarka izgleda kao neko koga to lično pogađaja reakcija joj bila preemotivna oči joj se napunile suzama

Je li čitao neke knjige da nam ispojla lepo ovde
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:05   #22
Odgledala, serija dosta zanimljiva, obećava

Najviše mi je pažnje privuka Can (odlična gluma) onako mračan, tajnovit, destruktivan, s nekavim opsesivno kompulzivnim poremećajem, vrlo zanimljiv lik

Ljubavnici D&D i nisu ostavili neki poseban dojam, al prva je ep. vjerojatno će se razvit i njihova priča.

O ženskih likova izdvojila bi ovu Bilege, mislim da će mi ona bit najzanimljivija

E da Red Coat ovaj razdor između D&D koji se osjetio na kraju ep. mislim da je bio zbog onog crevnog pera na Durinoj glavi. Crveno pero je izazvalo krizu
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:17   #23
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
Odgledala, serija dosta zanimljiva, obećava

Najviše mi je pažnje privuka Can (odlična gluma) onako mračan, tajnovit, destruktivan, s nekavim opsesivno kompulzivnim poremećajem, vrlo zanimljiv lik

Ljubavnici D&D i nisu ostavili neki poseban dojam, al prva je ep. vjerojatno će se razvit i njihova priča.

O ženskih likova izdvojila bi ovu Bilege, mislim da će mi ona bit najzanimljivija

E da Red Coat ovaj razdor između D&D koji se osjetio na kraju ep. mislim da je bio zbog onog crevnog pera na Durinoj glavi. Crveno pero je izazvalo krizu
I ja to očekujem u narednim epizodama. Mislim da je Can bio središte priče ove prve epizode, ali da će u narednim epizodama svako od junaka dobiti svoju punu minutažu (svako od njih sigurno ima neku svoju priču). I za sad mi deluje kao da su Can, Deniz i Duru u središtu priče, ali sam nekako uverena da će Bileg i ova novinarka dobiti i te kako značajno mesto u svemu ovome i da će one onako posredno u mnogome da određuju radnju. I kao što reče Red Coat reakcija novinarke i ponašanje tokom celog intervjua (malo-malo pa je onako nervozno zabacivala kosu, pa je onako nervozno okretala one kvitice sa pitanjima...) mogu da znače da je Canova prošlost povezana sa njom lično.
Sve u svemu, jako zanimljiv početak, za turske standarde skroz novo, tako da ću im pružiti šansu. A kako je po knjizi rađeno, nadam se da neće od iste odstupati. Baš sam tražila, ali mislim da na našem tržištu nema izdavača koji je prevodio ovu trilogiju.
RenaSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 20:34   #24
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Meni je bola iz nekoliko razloga, ali najvažniji razlog je taj što su u priči propustili da nas bliže upoznaju sa njih dvoje, jer ako smo imali dve scene od po 10 minuta koje nam pokazuju da Cem ima ispraznu vezu koja se bazira na sexu, mogli su nam malo Deniz i Duru rasvetliti. To je mogla da nadomesti neka kul lokacija i bolje osmišljen stan sa zanimljivim detaljima. Recimo kancelarija Cemovog psihijatra, njegov stan je upotpunila i psihološke profile likova. U poslednjoj sceni je prisutan neki razdor između D&D , a kroz celu epizodu su prikazani kao par koji ne može da skine ruke jedno sa drugog, uz kliše fraze da nastavimo ono od jutros itd . Ako je ona predmet njegove opsesije, trebalo joj je ipak malo više prostora posvetiti
Istina, kuća ne govori ništa o Deniz i Duru. Ni jedan detalj. I ništa ne znamo o njihovom odnosu osim da se miluju, ali ni o njih dvoje ponaosob. Pa ni o Duru koja će tako značajno ponovo izmijeniti Canov život. Ali mislim da će se time pozabaviti kasnije, možda već u 2. epizodi. Ima tu još nerazjašnjenih stvari. Na primjer, što se tiče tog razdora između njih dvoje:

Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
E da Red Coat ovaj razdor između D&D koji se osjetio na kraju ep. mislim da je bio zbog onog crevnog pera na Durinoj glavi. Crveno pero je izazvalo krizu
Da, crveno pero je izazvalo razdor. Can je poslao Duru pero i pisamce s tekstom da je ona drugačija od ostalih, ona je stavila perce na glavu, a vidjeli smo da Denizu to nije bilo drago.
E sada, kako je Can znao da se ona neće razlikovati od drugih plesačica pa joj je to poslao? Nije mogao čuti razgovor između Duru i Deniza, kad je ona tražila drugačiji kostim od ostalih jer je glavna plesačica, a Deniz nije pristao na to.
Drugo, Duru nije znala tko joj je to poslao, možda je pomislila da bi to mogao biti Deniz, ali je kasnije sigurno saznala da to nije on.
I treće, Duru ne sumnja na Cana jer kad je drugi dan ovaj banuo kod njih, ona se nije ni cimnula.
Što je mislila, od koga je to dobila? Ili nije ništa mislila.

Da li već to što Deniz nije htio ni kostimom Duru odvojiti od ostalih plesačica nešto govori i o njegovom odnosu prema njoj? Ili je to samo njegova koncepcija plesačke predstave?

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Mouće i zločin, moguće da liči na nju jer ne razumem takvu instant opsednutost, novinarka izgleda kao neko koga to lično pogađaja reakcija joj bila preemotivna oči joj se napunile suzama
Vrlo je vjerojatno da je novinarka osobno zainteresirana za njegov slučaj jer je djelovala jako uzbuđeno. I moguće da je njegova davnašnja opsjednutost završila ubojstvom. Ako se nešto desilo prije 21 godinu, možda se radi o nekom članu njene obitelji?

Quote:
RenaSe kaže: Pogledaj post
I ja to očekujem u narednim epizodama. Mislim da je Can bio središte priče ove prve epizode, ali da će u narednim epizodama svako od junaka dobiti svoju punu minutažu (svako od njih sigurno ima neku svoju priču).
I ja to očekujem, ići će postupno, nadam se da će nam polako otkrivati sve karaktere i njihove odnose.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:12   #25
Pretenciozni neću reći totalni shit, ali polushit definitivno. Ugl, logout od daljnjeg gledanja.

Prvih 3-4 minute obećavajuće, sve dalje bezze. Najbezveznije od svega mi je negovo ničim izazvano (barem ja nemam toliko mašte) zaljubljivanje u pomalo nezgrapnu balerinu/plesačicu (Serenaya je super glumica i zgodna je, ali mislim da nije za ovu ulogu prvenstveno zbog fizičkog izgleda) na ono njeno poluizvijanje ispred kućnih vrata koje je kasnije dovedeno u ravan maltene Stendhalova sindroma , a pošto je to okosnica serije, nema mi smisla gledati nešto što mi je nategnuto i neuvjerljivo od starta.

Pretenciozno najviše zbog toga jer se inzistira na nekakvom sofisticiranom artu i fluidu postmodernog vremena, a onda krenu fakeovi tipa onih dviju kuća koje su si valjda izgradili gastarbajteri iz Njemačke, ili seksa s grudnjakom i boksericama, ili njega u predugom kaputu, ili balerine s brojem noge 42 ili scena di on njoj kopa po torbi pa mu se kao zakači marama , koji odvraćaju pažnju i uhvatiš se kako umjesto da pratiš radnju zapravo čekaš, strepiš od novog fakea. Jedina dobra stvar je da se zaista puše cigarilosi.

Ugl, očekivala sam više, vjerojatno sam zato i razočarana. Šteka mi sve, od scenarija preko scenografije, kostimografije do režije, gluma/glumci očekivano solidni. Apsolutno ne potcjenjujem tursku produkciju i film/dizimakere, dapače, ali mislim da onome što su htjeli napraviti sa Fi, nisu dorasli. A nisu dorasli zato jer se i vidi i osjeti da im ovo nije genuino, bez obzira na globalističku urbanu kulturološku isprepletenost i međuutjecaje.

Pohvalila bih glavnog glumca koji je sjajan. Iste boyle.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:25   #26
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Šteka mi sve, od scenarija preko scenografije, kostimografije do režije, gluma/glumci očekivano solidni. Apsolutno ne potcjenjujem tursku produkciju i film/dizimakere, dapače, ali mislim da onome što su htjeli napraviti sa Fi, nisu dorasli. A nisu dorasli zato jer se i vidi i osjeti da im ovo nije genuino, bez obzira na globalističku urbanu kulturološku isprepletenost i međuutjecaje.
Hvala ti što reče ovo, suština problema je upravo to zato je i mlako i pretenciozno

Meni šteka isključivo scenario, isuviše opštih mesta

Quote:
di on njoj kopa po torbi pa mu se kao zakači marama
Marama je generalno pravila probleme, kada je ona riba nađe pa ljubomorna scena
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:50   #27
Ateş İnce, direktor oglašavanja Doğuş grupe, najavio je na twitteru kako će sljedećih pet epki biti pušteno krajem travnja.

Quote:
nisan ayı sonuna doğru 5 bölüm aynı anda verilecek
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:33   #28
Evo pogledala sam i ja prvu epizodu i moram priznati da me serija zaintrigirala dovoljno da čekam drugi nastavak. Ima mi ono nešto što me tjera da gledam iako mi još ništa nije jasno. Mislim da je za prvu epizodu serija svakako ispunila moja očekivanja, drugačija je, mračnija i intrigantna. Sviđa mi se kako sve polagano doziraju i sa strane uvlače likove u radnju koji će kasnije itekako biti važni kotačići cjelokupne priče. Gluma glavnog lika mi je odlična, totalni minimalizam, a opet svi osjećaji se vide na licu. Ostali su mi solidno odradili što se od njih očekivalo.

Zanima me zašto nije moguće gledati serije na toj digitalnoj platformi ? Druge serije mi normalno otvara, a ovu neće ?
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....

Zadnje uređivanje Mariposas : 02.04.2017. at 12:48.
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:21   #29
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Da, crveno pero je izazvalo razdor. Can je poslao Duru pero i pisamce s tekstom da je ona drugačija od ostalih, ona je stavila perce na glavu, a vidjeli smo da Denizu to nije bilo drago.
E sada, kako je Can znao da se ona neće razlikovati od drugih plesačica pa joj je to poslao? Nije mogao čuti razgovor između Duru i Deniza, kad je ona tražila drugačiji kostim od ostalih jer je glavna plesačica, a Deniz nije pristao na to.
Drugo, Duru nije znala tko joj je to poslao, možda je pomislila da bi to mogao biti Deniz, ali je kasnije sigurno saznala da to nije on.
I treće, Duru ne sumnja na Cana jer kad je drugi dan ovaj banuo kod njih, ona se nije ni cimnula.
Što je mislila, od koga je to dobila? Ili nije ništa mislila.

Da li već to što Deniz nije htio ni kostimom Duru odvojiti od ostalih plesačica nešto govori i o njegovom odnosu prema njoj? Ili je to samo njegova koncepcija plesačke predstave?
Boldano - prema "serijskim običajima", mogao je čuti razgovor.
Can je sjedio u gledalištu, 2-3 red, oni su bili vrlo blizu, šaptali su samo kad je bio razgovor o seksu, poslije su govorili normalnim tonom. U RL možda ne bi mogao čuti, ali u seriji svakako to može (ne samo u TS).

I ja mislim da Duru ne zna od koga je dobila perce i poruku.

Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post

Zanima me zašto nije moguće gledati serije na toj digitalnoj platformi ? Druge serije mi normalno otvara, a ovu neće ?
Blokirana je samo ta serija, nitko izvan Turske je ne može gledati (pokupila info s nekih fan stranica). Neki malo informatički "potkovaniji" su zaobišli te prepreke i našli način gledanja.

Ne znam zašto rade na ovaj način, sad su pustili 3 epke, krajem travnja će pustiti još 5, te vjerojatno još po 5 krajem svibnja i lipnja. Ne znam u čemu je stvar, sad ću pogledati 3 epke i onda čekati mjesec dana do sljedećih 5 .
Valjda nekakav eksperiment, testiranje, što li.

Btw, imate sve tri epke s ruskim titlom, postavit ću link na temi "Titlovi....!
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:25   #30
Prva epizoda mi je pobudila paznju za daljnje gledanje. Najupecatljiviji lik je bio Dzan i bas bih sa posebnim uzivanjem citala postove koji bi sa stanovista dobrog poznavanja tematike objasnjavali femomen ovog lika, koji u jednom pogledu biva totalno izbacen iz ravnoteze, a u drugom veoma uspjesan u svojoj struci,… koga iz ravnoteze moze izbaciti sasvim obicna zenska pojava kakva je mlada balerina Duru.
Da li je ona za njega, ustvari, sasvim obicna pojava ili neka njegova dugogodisnja fiksacija na koju je sticajem slucajnih okolnosti naletio? Sta je on kroz staklo prozora osjencanog grancicama stabla mogao tako impozantno vidjeti u prvi mah da ga toliko fascinira?
Dobro, kasnije ju je pogledom slijedio onamo kud se ona kretala i vjezbala i nastavio daljnje posmatranje.

Posmatrala sam pazljivo smjene njegovih pogleda prema toj mladoj zeni od zaljubljeno zanesenih, sto ne moze biti, tek ju je prvi put primijetio, preko mracno fiksirajucih do potpuno melanholicnih.

Takve osobe kakav je Dzan su obicno veliki perfekcionisti, svaku stvar smjestaju i postavljaju na mjesta za koja oni misle da su najprikladnija i ako se milimetar pomjere vracaju ih ponovo na prvobitno mjesto. Tako je i on svaku solju za kafu postavio iznad odredjenog papirnog podmetaca kao sto je u ovom slucaju neka papirna karta ili tome sl. Diktafon novinarke je takodjer maknuo sa mjesta na kojeg ga je ona prvobitno postavila. Interesuje me, vezano za cjelokupno njegovo ponasanje i mracnu proslost koju su nam dali naslutiti, zasto je bas studirao psihologiju, kao sto svako od nas zna razlog zasto je izucavao ovo ili ono.

O ljubavnom paru Duru i Deniz ne mozemo puno reci jer je u sredistu paznje bio Dzan, jedino me je smetalo sto su im ljubavne scene preforsirane pa zbog toga izgledaju izvjestaceno. Nadam se da ce Serenay u sljedecim epizodama pokazati da je dobra mlada glumica kakvom sam je i zapazila u MC.

Dojmila me se jako i studentica Bilge. Volim u seriji pratiti sudbinu onih koji sve u zivotu postizu svojim trudom, da li ce s njom biti tako i sta ce biti sa njenim likom vidjet cemo.
Iz onoga sto se iz dijaloga sa Dzanom vidi i iz posjete autisticnom bratu, moze se zakljuciti da je zivot nije mazio i da u zivotu sve mora sama. Takve osobe obicno imaju jak karakter, dovitljive su i inteligentne, kao i ona, koja profesoru Dzanu kaze: "Napisali ste, parafraziram, da se poslije vas ne moze uci kad su vrata zatvorena ali niste nista napisali ako su vrata malo otvorena", nakon cega ju je pustio da pristupi predavanju.

Sta Dzan ima u svom karakteru da ga je privuklo da studenticu Bilge slijedi do posjete njenom bratu, ne bih rekla da je to seksualni poriv, ili?

Neobicno mi je da epizoda jos nije postavljena na YouTube.
nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:36   #31
Pogledala. Ne nastavljam.

Prvo, Sera je, pa mislim, Sera je Sera. Šta se tu ima dodati? Drugo, Berrak ju je sašila. Tu se dadne odmah zaključiti o jednoj i o drugoj.

Treće, sve skupa izgleda kao kada deca iz Niša iz trećeg razreda srednjeg škole prijave se na državno takmičenje dramskih skupina sa predstavom Zločin i kazna, u kojoj je posve slučajno samo klinjo što glumi Raskoljnikova čisti talenat (Ozan), a za sve ostale se vidi da su deca prifatider se teškog zalogaja.

Četvrto, a i osnovno radi čega ne gledam, je ta dinamika izbacivanja serija. Kojoj ne verujem. Jer evo sad ispada da ćete čekati mjesec dana na nove epizode, a Kerem je obećavao da će odjednom u paketu pustiti prvih pet epki. Elem, ja znadem da im profesionalnost nije na nivou ni kad imaju ugovor sa nekom TV kućom, pa fragmane koje su obećali puštati srijedom puštaju petkom jer ne snime sadržaja dovoljno itakodaljeitakobliže. A zamislite kako će biti profesionalni tek ovdje đe nemaju konkretan timetable i đe ne moraju isporučiti u sadržaj u konkretnom roku od 7 dana.

Mislim da se platforma PuhuTV ne koristi radi oslobađanja od presinga RTUK-a kako bezobrazno laže vlasnik zamanjavajući da će nam davati slobodniji sadržaj. Vrlo je jednostavno, digitalna platforma ne podliježe mjerenju reytinga kao serije koje idu na TV-u. Znači, nema ukidanja serije. To znači samo jedno i osnovno što imaju na umu: Marketing i reklame ne naplaćuju se prema pravilima za TV i produkcija nije ograničena lošim reytingom, vremenom emitiranja i sličnim. Dakle, AY može ugovarati prihode od sponzorstva kako AY želi, jer mi nijedan marketingaš firme koja prodaje halal kobasice ne može reći da će radije reklamu imati u vrijeme EDHO-a nego u vrijeme Kosem. I ono što je najvažnije, iz tog lanca zarade, izbačene su TV kuće. Koje sada ne mogu produkciji diktirati pravila emitovanja. Simple as that.

Pored svega navedenog, tu je još, kad već pitate što nema epke na YT, i kontrola autorskih prava. Nema krađe materijala, gifiranja, prevođenja po Čileu ilegalno, i slično. Videćete.

PuhuTV je laž. A ako vam je Meho u ovoj pozi sa Serom slobodan sadržaj, onda pogledajte opet MY (ABI i YKA i brojni drugi), KPA (glavni par), AiM (scena u stakleniku i u šumi i u brvnari i đe god hoćete), da ne nabrajam dalje, pa da vas pitam šta je ovde slobodniji sadržaj u sceni Mehinoj i Serinoj u odnosu na ove serije?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:06   #32
Ono kad ti drago sto te tvoja logika i osjecaj nisu prevarili. Turci sex mogu fingirati ocito samo u filmovima.
I bilo mi malo nategnuto i prerevolucionarno ocekivati slobodnije scene u najavljivanoj uber posh, seksey, urbanoj novotariji. Jaaaj.
Frisko sam odgledala vrlo kemican i erotikom nabijen turski par, tak da mi ovo nije upecatljivo niti je pomaknulo granice.
Prvi put gledam Serenay, shvacam taj arijevski elegantni fluid, ali nije uvjerljiva kao balerina. Tesko bi itko i bio. Mogli su to malo manje pretenciozno
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:19   #33
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post

Pored svega navedenog, tu je još, kad već pitate što nema epke na YT, i kontrola autorskih prava. Nema krađe materijala, gifiranja, prevođenja po Čileu ilegalno, i slično. Videćete.
Misliš da će to još postrožit ? Jer ipak su eto našli način kako prevoditi.
Ja sam pročitala da će nakon godinu dana pravo na prikazivanje serije imati Star tv.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:58   #34
Odgledao prvu epizodu.Sto neko napisa ovde,serija je mracna i nekako misticna.U nekim scenama sam imao osecaj kao da gledam "50 nijansi sive"-glavni lik manijak,novinarka koja dolazi da ga intervjuise,sex sa mladjom devojkom....Posto se serija prikazuje na digitalnoj platformi,dobra stvar je sto nema cenzure.Malo je previse prikazana scena baleta po mom misljenju ali dobro.Idem sad da skinem drugu ep. pa javljam utiske kad odgledam.
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 08:29   #35
Odgledala drugu!!
Još bolja od prve..i mračnija i mističnija i sve...
Volim..od svakog se lika traži maksimum maksimuma
I hijerarhija naša svakodnevna!!Bez nje ni u pakao..
Can Manay Kimdir?
Ovo s kamerama je ,recimo to blago...bolesno!!
"Iza svake prenaglašenosti s krije potencijalna depresija koja se hrani nekom opsesivnošću"
Lijepo mu reče njegova psihoterapistica:ako otkriju tko si,mi smo uništeni!!
Dramatično zvuči,vidjet ćemo.
Ozan Güven ..sjajan I svi ostali

edit:
Normalno je da je javnost reagirala na pojedine vruče scene u seriji..

Zadnje uređivanje 11tena : 03.04.2017. at 09:30.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:24   #36
Odusevljena drugom epizodom, i potpuno sam sigurna da ce serija biti izvrsna. Serenay je rodjena pod sretnom zvijezdom, napraviti tako mnogo za svojih toliko mladjaHnih godina je veliki uspjeh, i sad ova serija jos.

Svi veliki imaju svoju mracnu proslost, i svi veliki ucjenjuju jedan drugog i za najmanju sitnicu. Samo mali nemaju takve proslosti, vec samo obicni zivot nasusni, i samo su mali marionete u njihovim rukama. Jako me interesuje sta ce dalje biti sa studenticom Bilge, sta ce njen dovitljivi mozak smisliti kao odgovor, da bi zadrzala stipendiju. To je zivotna borba jednog mladog obicnog covjeka. Cim je Dzan pomenuo Sadiku njegovo prelazenje granica za koje on zna, vidjelo se da ce Özge biti vracena u igru. O svemu ostalom, posebno Dzanu Manayu, neki drugi put, puna sam, puna utisaka, tek svjeze odgledano.

Teyze Suhejla se bas mnogo promijenila od vremena ASI.




nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:15   #37
Za mene je ova serija nesto magicno. Svidja mi se tematika i svidjaju mi se likovi. Oni spordni imaju jako zanimljive price, kao sto je studentica i novinarka.
Dzan mi je podjednako pozitivan i negativan lik, ali imam osjecaj da ce ovo prvo nadvladati.

Mislim da njegova sklonost ka Duru zadire duboko u njegovu licnost, u njegov san o savrsenstvu. Ona je nesto sto je on kroz svoju profesiju oblikovao, sto je samo u masti vidjao. A sada se pojavila tu pred njim i on je prosto postao bespomocan.

Novinarka sigurno ima nekakve veze sa njegovim zivotom, jer je onako reagovala za vrijeme intervjua.

Ono za studenticu i kaznu je izmislio. Kao procitao u zakonu a knjiga u koju je gledao nije imala veze sa tim. Postavice joj neki izazov, samo me zanima sta ce to biti.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 17:06   #38
Pogledala sam sve tri epizode, meni se serija baš sviđa. Samo - sad trebam čekati skoro mjesec dana za dalje gledanje. Malo mi je to bezveze, ali ako tako mora biti, što se može.

Meni je studentica Bilge odlična, baš mi je zanimljiv lik. Jest, Can je izmislio onu kaznu no ona sigurno ne bi dobro prošla da je prijavio dekanatu ili vijeću profesora, a ne bi se dobro proveli ni oni kojima je pisala seminarske radove.

Deniz mi je izvrstan, principijelan čovjek, ne odstupa od svojih stavova i potpuno je u pravu. Ako jednom pristaneš na ustupke morat ćeš to raditi stalno. Odbio je sponzorske zahtjeve, oni su htjeli birati i glazbu i kostime i dužinu nastupa itd. WTF? Pa neka onda oni plešu i sviraju! Ostao je bez sponzorstva, ali nije odustao od svog stava, bravo Deniz!
Doduše, ne znam što bi bilo da se Can nije zaljubio u Duru i osigurao sponzorstvo, možda bi Deniz ostao bez radnog mjesta.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 20:11   #39
Serija je predstavljena na MIPTV u Cannesu, na predstavljanju serije su Serenay, Mehmet i Berrak.

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 10:01   #40
Video u kojem Meho, Serenay, Berrak, Kerem Čataj i predstavnik njihovog ino-distributera predstavljaju seriju. Jedino Mehu nismo čuli kako priča engleski. Ranini piše da je serija u noći premijere imala 3,5 milijuna gledatelja.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.