Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 18:02   #41
Sinoc je, kako vidim, bilo - sagorijevanje.


















Meni se cini da oni ne plesu, vec vode ljubav krisom od TRUKI-KUKIJA.

__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:30   #42
















Kad dodje do poljupca meni ce trebati reanimacija.
I ovo jedva prezivljavam.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:38   #43
Predobri su

Matrix gifovi su prva liga, ja inače ne kužim tu tzv. "kemiju", ali ovo dvoje fakat vode ljubav svakim dodirom

Skroz mi se dopadaju (čak su mi i Ilajda i Sidika prihvatljive), a avukat i vozačica su stvoreni jedno za drugo.
Na ručku su mi tak tatli


Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:43   #44
Matrix jel ti znaš da je 50 + Pa kaj mi delaš ženo

Ja više ni ne očekujem da se poljube, jer to nebum preživela
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:01   #45
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Predobri su

Matrix gifovi su prva liga, ja inače ne kužim tu tzv. "kemiju", ali ovo dvoje fakat vode ljubav svakim dodirom : rolleyes:

Skroz mi se dopadaju (čak su mi i Ilajda i Sidika prihvatljive), a avukat i vozačica su stvoreni jedno za drugo.

Na ručku su mi tak tatli
https://media.giphy.com/media/rjze9Bilaq0o/giphy.gif

https://media.giphy.com/media/wZ9tMLgl8Yr0k/giphy.gif

Što više reći.. odavno ne vidjeh takvu ležernost koja pali ... eto i novinarki bilo malo neugodno ih gledat u restoranu.. rekla bi da je bila ljubomorna
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 22:49   #46
odgledala sam prvu epizodu....oduševili me

idem dalje..
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 02:04   #47


javi se Teo.. ja sam zaljubljen a ne smijem to reči

Inače...neznam što bi onima koji brinu o rekvizitima da predlože sadnju one biljke na ono mjesto.. to je grehota.. pa vidi se iz daljine da je sve skladno uređeno i ona biljka je ko šakom u oko (a vidi se da je postavljena i tkanina za sprečavanje rasta biljaka) .. jedino eto što je bilo zgodno za njihovu priču.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:40   #48
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
Inače...neznam što bi onima koji brinu o rekvizitima da predlože sadnju one biljke na ono mjesto.. to je grehota.. pa vidi se iz daljine da je sve skladno uređeno i ona biljka je ko šakom u oko (a vidi se da je postavljena i tkanina za sprečavanje rasta biljaka) .. jedino eto što je bilo zgodno za njihovu priču.
Misliš na ovo jel



Mislim da će vlasniku kuće platiti odštetu za uništavanje eksterijera

Ali da nije bilo biljke gdje bi Baris pokazao svoje umijeće s lopatom, eto što sve avukat može
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:19   #49
Upravo sam krenula 6-tu kakav par, baš se veselim ovoj seriji

...nego jel se dosad saznalo koji fakultet je ona upisala prije neg joj tata umro?

odoh....
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:27   #50
Meni su najdrazi par ljetnje sezone. Jasno je i zasto...














__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:32   #51
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Upravo sam krenula 6-tu kakav par, baš se veselim ovoj seriji

...nego jel se dosad saznalo koji fakultet je ona upisala prije neg joj tata umro?

odoh....

Meni su oni najpar sezone, zapravo dugo mi nijedan par nije ovako "sjeo". Baš sam se navukla na njih.

Fragi nerdeeeee

A fakultet ćeš u 6. otkriti
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:51   #52
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Meni su oni najpar sezone, zapravo dugo mi nijedan par nije ovako "sjeo". Baš sam se navukla na njih.

Fragi nerdeeeee

A fakultet ćeš u 6. otkriti
ajme meni kakve probleme ima gsn avokat, zaljubljen preko ušiju, a lagao curi.....samo da ih sad ne rastavljaju, nek se svađaju, al nek budu blizu i nek se gledaju, pogledavaju, ogledavaju, pipkaju i , plešu i sve kaj ide uz to, poljubac mi srce nebu izdržalo.......zamišljam
navlekla sam se...
kak je ova opalila Tea po glavi , a kaj ta cura nije plavi anđeo, zakaj oni misle da ima još jedna osoba, ili zbilja ima, kaj?????
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:10   #53
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
Upravo sam krenula 6-tu kakav par, baš se veselim ovoj seriji

...nego jel se dosad saznalo koji fakultet je ona upisala prije neg joj tata umro?

odoh....
pravo..

a mislim da je to Bariš saznao i prije plesa al mu bilo fora da je zeza.. i izgubi (jer baš da ide pjevati bilo bi malo preriskantno..)

jedva čekam fragi i nastavak

@imatina .. Mavi Melek je druga ženska.. ona je malo kosooka

@matriks... ..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:19   #54
Plavi anđeo je ona ženska koja je pokrala Hakana i Tea u 4. epki, to nije ista ženska. Ova je zatreskana u tipa koji "operira" s plavim anđelom.

Iako su na prvu jako slične, kad bolje pogledaš vidla buš da su to dvije različite žene.
Lidija71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:29   #55
treba mi umjetno disanje, došla sam do plesa i jedva preživela

ovaj ples vredi više nego 10 golišavih scena u krevetu..al da je mogel past i poljubac, mogel je, ali nema veze....uglavnom ovu scenu treba ponavljati....
dobro veli matrix da oni vode ljubav........ nemam sad prikladnog smajlića koji bi opisal kak mi je trenutno......

ajme...pale i žare
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:30   #56
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Plavi anđeo je ona ženska koja je pokrala Hakana i Tea u 4. epki, to nije ista ženska. Ova je zatreskana u tipa koji "operira" s plavim anđelom.

Iako su na prvu jako slične, kad bolje pogledaš vidla buš da su to dvije različite žene.
a ja mislila da je to ista ženska

edit
da ne zaboravim spomenuti Gul i Tea, osjećam kemiju i između ovog para, recimo scena kad mu je šivala gumb na košulji , a sad su si prsteke isprepleli, baš su mi slatki..

a kuća od Bariš beya se koristila u Bu şehir arkandan gelecek , mislim barem, ma nebitno...
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:48   #57







"Kidam nalijevo..."








__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 06.08.2017. at 18:19.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 18:36   #58
znači i šoferka nam avokatica u nastajanju.....ideš:klap:
nego jadna ova Arzu, kaj ta sve mora lagat...

i kraj...baš me zanima kaj bu sad rekel, najbolje da joj reče da se ašikovao preko mjere..... onda bi se jadna tek zbunila
jedva čekam dalje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:04   #59
evo ga fragi...

https://www.instagram.com/p/BXdWoiFB...atesbocegidizi

rekla bi da su otišli u Adapazari (ili kako već) tražiti Mavi Melek.. i oviih skužili..

al me zbunjuju suze??!!
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:07   #60
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
evo ga fragi...

https://www.instagram.com/p/BXdWoiFB...atesbocegidizi

rekla bi da su otišli u Adapazari (ili kako već) tražiti Mavi Melek.. i oviih skužili..

al me zbunjuju suze??!!
plače i on, kaj li je bilo, al dobro da su zagrljeni :klap:

bude opet neko ganjanje po šumi, nisam vidla ko vozi?
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.