Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 18:04   #21
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Do 25.
A sto je s onih pet godina do 30?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:07   #22
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
A sto je s onih pet godina do 30?
Posao i hobiji
Nisam našao posao odmah nakon faksa pa sam se neko vrijeme fokusirao na traženje posla umjesto traženja cura.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:13   #23
Ok, to je pametno
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:15   #24
Zašto bi se osjećaji ograničavali godinama?
Da tamo neka cifra određuje mogućnost zaljubljivanja?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:18   #25
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ok, to je pametno
Žena ne smije biti prioritet. Prvo je bitno zdravlje, onda obitelj, onda dostatni izvori prihoda, onda osobno zadovoljstvo pa tek onda ako ostane mjesta za partnericu
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:19   #26
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zašto bi se osjećaji ograničavali godinama?
Da tamo neka cifra određuje mogućnost zaljubljivanja?
Iz istog razloga zasto teleoperateri ogranice godinama razne tarife za mlade koje su obicno povoljnije od svega ostalog
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:19   #27
Da,s 30 godina u guzici pao ko maloljetnik. U bezveznom vikend izletu na more nakon kojeg sam se trebao vratit na posao,upoznam ju i buuummmm,onaj osjećaj kad ništa drugo više nije bitno, došao doma nakon 14 dana,završili u Crnoj Gori na Durmitoru na kraju puta na rubu stvarnosti.

Poprilično nestvarno mi to djeluje još uvijek,ali je bilo predobro iskustvo, nema boljeg od tog jbnog osjećaja,kad si jebeno glupo zatelebano tele
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:22   #28
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
U bezveznom vikend izletu na more nakon kojeg sam se trebao vratit na posao,... ...došao doma nakon 14 dana...
Jesi dobio otkaz?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:29   #29
Imam svoju firmicu,pa nisam snosio sankcije al me koštalo novca i komplikacija nakon povratka.
Jer sam nestao s planete na dva tjedna,propao u fatalnu privlačnost
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:31   #30
zadnji put sa 19, nakon toga sam pametnije...izrazito pametno, slijedeću onu:

"if you meet somebody and your heart pounds, your hands shake, your knees go weak, that’s not the one. When you meet your ‘soul mate’ you’ll feel calm"
- priuštila mi je dobrih 11 godina raja

ali onda sa 34 kao najveće, najgluplje tele na svijetu

pa s 35 opet

može se, može, bez brige, samo je pitanje, šta ćeš s tim sad kad si si sve ostalo posložio?
RobCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:31   #31
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
Imam svoju firmicu,pa nisam snosio sankcije al me koštalo novca i komplikacija nakon povratka.
Jer sam nestao s planete na dva tjedna,propao u fatalnu privlačnost
Nadam se da se isplatilo do danasnjeg dana
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:44   #32
Trajalo je nekih 5-6 mjeseci ali se dogodilo baš u vrijeme kad sam bio racionalan i na zemlji.... pomelo me ko tornado
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:46   #33
ovisi koliko si barikada, zidova i pizdarija covjek natovari na kicmu kroz zivot. vidimo po forumu da bi se lako mogla napraviti paranoicna solana od nekih pojedinaca.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:59   #34
Mogu li se ljudi i nakon 30-te 'zatelebati'?

Nema šanse. S trideset na leđima si prestar, preružan, pretužan, prenejeben, prejeban, presjeban, presveisvašta...

Koji je k naciji? Jbn pesimizam gdje god se okreneš.
Ako ova tema ima šaljivi karakter, sve pet, nasmijat ću se kroz suze jer mi, evo, oko već zasuzilo, a ako nije...a ništa, tnx, sjebao si mi dan.

Kad se ljudi pretvore u proračunate stvorove izgube ono što su nekada imali - emocije i bezbrižnost. Na žalost, bez toga ti nema 'zatelebanosti'.

Tko je tebi kriv što si pustio "starca sa štapom" da istjera "dječaka" iz tebe?

Zadnje uređivanje Elois : 06.10.2017. at 22:26.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:02   #35
Ne.

I ovi parovi sto se upoznaju kasnije su vecinom skupa iz koristi a ne iz ljubavi.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:36   #36
Da, više puta sam se zaljubio u 30-ima nego u 20-ima. I pod time mislim onako pravo bezglavo zaljubio da završiš na šupendarama.
Ovisi samo koliko si otvoren prema drugim osobama.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:22   #37
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas takvo iskustvo?

Inace, slazem se da mogu.
Da.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:27   #38
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
Da,s 30 godina u guzici pao ko maloljetnik. U bezveznom vikend izletu na more nakon kojeg sam se trebao vratit na posao,upoznam ju i buuummmm,onaj osjećaj kad ništa drugo više nije bitno, došao doma nakon 14 dana,završili u Crnoj Gori na Durmitoru na kraju puta na rubu stvarnosti.

Poprilično nestvarno mi to djeluje još uvijek,ali je bilo predobro iskustvo, nema boljeg od tog jbnog osjećaja,kad si jebeno glupo zatelebano tele
Uh, Durmitor!
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:33   #39
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ovisi koliko si barikada, zidova i pizdarija covjek natovari na kicmu kroz zivot. vidimo po forumu da bi se lako mogla napraviti paranoicna solana od nekih pojedinaca.
ja primjecujem udruzivanje tih pojedinaca u skupine .. samo je pitanje vremena nove politicke stranke .. one party to rule them all

inace kao i U SVE u zivotu bez VOLJE nista ..

tuzno je da ce ikome znaciti tisuce postova po forumu da si opravda svoje nesnalazenje i neuspijehe u zivotu odnosno da ce zadovoljiti potrebu odobravanja svoje nesrece, tuge, jada i ko zna kakve utjehe ljudi traze i pod kojim uvijetima i okolnostima

ljubav je zivot .. tko ljubi taj i zivi .. tko zna ljubiti zna i zivjeti

jebemo javno misljenje boli ona stvar za "tebe" .. pogotovo u navedenim okolnostima i primitivizmu koje vlada
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:59   #40
Ljubav u zrelijim godinama bude mudrija i trajnija od mladenaćke.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger