Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 21:49   #61
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Da sam ja Yaz - odlepila bih!!!
Ovo je diverzija neočekivanih razmera.
Ili će otići nakon završetka kampanje ili će joj reći.Pred pucanjem je
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Old 04.11.2017., 21:49   #62
Je li ovo kraj, cekamo fragi?

Jaoj sta ima posla za vas koji nam gifove poklanjate kad je Yaz u pitanju.. Kakve je samo izraze lica imao dok su sjedili kod Hazan i sad kad ju je ugledao..
novikolacic is offline  
Old 04.11.2017., 21:50   #63
Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post
Kod Ece mi se najviše gadi što se prema Fazilet ponaša kao da joj je najveći neprijatelj i prvo u nju upire prstom kada se nešto loše dogodi i kada treba nekoga okriviti. S druge strane dok joj se nešto loše desi zove mamu u pomoć.

Neka onda drži jednu stranu, a ne da mijenja ploče kako joj odgovara.
aynen oyle. uzasna je Ece, meni gora i od Fazile.
TheWitch is offline  
Old 04.11.2017., 21:51   #64
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Da sam ja Yaz - odlepila bih!!!
Ovo je diverzija neočekivanih razmera.
Djecja posla. Master nam je uvucen u cirkus.

Ali nema veze, do ponoci sam partizan!! Jao kako su bili super u sceni leda, smijali se i cavrljali, on se prvi put cak i ponadao......i tako
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 04.11.2017., 21:51   #65
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Ili će otići nakon završetka kampanje ili će joj reći.Pred pucanjem je
Slažem se.
Nešto u njenoj govoranciji tamo u kući ga je opasno zabolelo.
Sačekaću prevod.
hasret is offline  
Old 04.11.2017., 21:51   #66
E hesteg je bio Hazanin Yagizu. Necu biti preoptimisticna bez prijevoda, ali imamo razloga za to. Jel?
Ne znam jel samo na mene YH pogled+osmjeh ostavio onakav dojam, kako zamisljam svoje buduce valunge, ali ono. Hot. Sinan+Hauan mi nikad nisu tako djelovali, ni blizu.

**
Pa da, partizani. Neprijatelj nam je Sinan bez para i kurva se po klubovima, znaci mozda se, kako je to vec u Baraki pet be i slicnima bivalo, zarazi sifilisom. Mislim, prakticki se samoubio. Ni ne treba nas vise zanimati. Ni nema ga na ekranu osim ako loce i pravi sranja i ili ustanovljuje da mu je ratni fond presusio.
11sati is offline  
Old 04.11.2017., 21:51   #67
Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post
Kod Ece mi se najviše gadi što se prema Fazilet ponaša kao da joj je najveći neprijatelj i prvo u nju upire prstom kada se nešto loše dogodi i kada treba nekoga okriviti. S druge strane dok joj se nešto loše desi zove mamu u pomoć.

Neka onda drži jednu stranu, a ne da mijenja ploče kako joj odgovara.
Dobro je Vic rekla, prava pravcata glupaca.
novikolacic is offline  
Old 04.11.2017., 21:51   #68
Prognoziram poljubac u 24.
Jos 3 epizode,mozda i izdrzi da ne pukne toliko ili joj prizna,a onda se do 24. i ona nalozi na njega.

Ne mogu da docekam da gledam scenu na krevetu ponovo. Koji osmesi,koji pogledi Yagini,da je rekla Ne? Sta je nesto gadljivo pricala za prste? On joj se nesto smeje.
YagHaz is offline  
Old 04.11.2017., 21:52   #69
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
Na istom spratu??? Yaz vec u panici,znaci zabrinut je dobrano. A njoj osmeh od uveta do uveta,sija.

Jaooo u koji ga je cosak saterala,kako ce se sada nositi sa ovim. Samo sto mi se ne svidja hic ako se Sinan sada preseli tu.
da na istom.. i ne gine im jedan zgodni incident u lifu galiba u bližoj budućnosti.. :klap:





pa čak i da se Faz k njoj doseli .. zato je valjda i izbačena da je eto čuva

evo "urote"
https://twitter.com/twitter/statuses/926909783797587968
eMarina13 is offline  
Old 04.11.2017., 21:52   #70
Dajem prognoze iza 24 h

Fazilet u Istanbloomu...a sta bi joj falilo kod Kerime??
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 04.11.2017., 21:52   #71
Quote:
masher kaže: Pogledaj post
@Ezel fan ma neće baš preko njegovih leđa, ono hoće ako on dozvoli a tu je onda sam kriv..ali meni ne smeta ..neka malo i srna pokaže zube, dosta su je ba svi hebavali jer je merhametli , sve joj praštam unaprijed
Nadam se da neće dopustiti, ali brine me jer je zaljubljen pa se bojim da će popuštati tamo gdje ne bi trebao. Doduše, prerano je za obezmuđivanje.

Slažem se, neka Srna pokaže zube, ali onima koji su zaslužili- Sinanu, Faz.. Yago nije zaslužio. Praštam joj i ja, ipak je Yagina draga, a i drag je lik, gledam joj kroz prste na neke gluposti- još je zelena.
Ezel fan is offline  
Old 04.11.2017., 21:54   #72
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
E hesteg je bio Hazanin Yagizu. Necu biti preoptimisticna bez prijevoda, ali imamo razloga za to. Jel?
Ne znam jel samo na mene YH pogled+osmjeh ostavio dojam kako zamisljam svoje buduce valunge, ali ono. Hot. Sinan+Hauan mi nikad nisu tako djelovali.
meni epka odlicna, za sad smo izbjegli djeciju igricu pravljenja Slinka ljubomornog i to sa Yazovim pristankom. Mislim, kako smo to mogli i pomisliti da bi se on mogao spustiti na te grane. Ali Hazan ce se spustiti I to preko Yazovih ledja, bez njegovog znanja i odobrenja i suradnje.
TheWitch is offline  
Old 04.11.2017., 21:55   #73
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
da na istom.. i ne gine im jedan zgodni incident u lifu galiba u bližoj budućnosti.. :klap:


A Fazi cesto snimala u mahali,mislim i nadam se da nece.
YagHaz is offline  
Old 04.11.2017., 21:56   #74
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
Sta je nesto gadljivo pricala za prste? On joj se nesto smeje.
zezala ga za "prste-maramice".

to mu je hands down najgluplje sto je ikad rekao. a nije bilo puno gluposti.
TheWitch is offline  
Old 04.11.2017., 21:56   #75
Pa znali smo da ce se Hazan svetit i koristit Yagu sto posredno sto neposredno, tako smo interpretirali fragije....doduse bez diska

Ova Berak Tutunnesto mi je cok guzel kadin
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 04.11.2017., 21:56   #76
Ja sam super raspolozena. Mogu i zastavu na vrh bunkera da stavim..
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 04.11.2017., 21:58   #77
Broji li se moj talibančić u partizane?

Neyse..

Jago je ljut, vidi mu se po faci, ali i zabrinut jer ono što je Hazan sinoć obećala se javaš javaš ostvaruje. Zašto da se njih dvoje izbjegavaju zbog Sinanovih besmislenih optužbi, nanio im je nepravdu! Hazan se u kupaonici prisjeća razgovora sa zelenog kauča, bodri sebe, da li tebi priliči ovako nešto? Da se nećeš pokajati? Ali ne, sad će ona pokazati zube, adio!

Meni drago što im je postala komšinica. Morali su ih nekako spojiti. Kampanja završava za 7 dana, Hazan više u vilu neće ići, a ni Jago, di bi se onda sretali? Ovako ima dosta prilika da se viđaju po hodnicima ili dolaze jedno drugom u goste, zbog posla ili ne znam ni ja čega.

Hazan će sad zagristi ko terijer, mogla bi čak doć Jagi na kavicu.. I dok ona mic po mic dokazuje da ne muti nikome iza leđa, da su ona i Jago čisti ko suza, zaljubit će se u Mastera da neće znati što ju snašlo! Tek onda kreće belaj Level Pro. Upast će u vlastitu zamku. A Jago se ionako prži na 300 muka!!!

Scena pored auta fantastična, zapravo, sve što smo bajale ispalo pogrešno. Niti su oni išli u izlazak, niti se Hazan Jagi nabacivala negdje, niti je on glumio ili sudjelovao u nekoj igrici.. Ispalo samo da mu ona rekla da je kukavica kad sad bježi od nje, zove joj taksi, a nije ništa kriv, oboje nisu krivi. Jago tek na "kukavica" pristane da ju odveze kući. Vjerojatno u autu nije ništa pričao, tek kad su izašli van njemu smiješno njezino hodanje i kako je sva nabrijana, zalaufala se u tu priču oko dokazivanja kako im je Sinan nanio nepravdu! Super mi je bilo i za kavu, kao, niti bi on ušao, niti bi ga ona zvala itd. Sva je bila prpošna. U kući, ajme. Jedva čekam prijevod. Do prije 5 minuta nabrijana, nešto ju i Jago nervira, stalno zeza i tjera šegu, sad naprasno joj se omililo da je tu pored nje. Još će ona i njegovu čast da brani, allah aškina.. A on, mukica naša. Napadaju ga sa svih strana, on odolijeva, dokle?

Mislim da će nešto ključno da se desi oko njegovog odlaska u USA. Nešto tu mora biti da Hazan klikne u glavi i srcu.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 04.11.2017., 21:58   #78
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Dajem prognoze iza 24 h

Fazilet u Istanbloomu...a sta bi joj falilo kod Kerime??
ccccc plemenita Faz, pa kod Kerime u mahalu. Odučilo se njeno dupe od jeftinog namještaja. Ona zaslužuje više i bolje jer je... eto, jer si je tako umislila i može joj se. #pravdazaFazilet
A ti Adjadjo razmisli o tome što si rekla, tako se ogriješiti o Fazilet, tobve tobe.
Ezel fan is offline  
Old 04.11.2017., 21:58   #79
Ili će ubrzo kiss ili će mi abi malo pobjeći od svega u Ameriku, e onda će mi srna malo da se pa će da joj misenuje..hm nemam pojma kako će ih spojiti ..ali imam stav jel to je bitno hahaha opti mood i dalje. Zalijepiće ona neće znati ni na kojem je spratu..potpisujem

Ja se prijavljujem za gif onaj njen osmijeh u Kery kući ..kad jedna od naših masterica imala vremena..priti plizzzz
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 04.11.2017., 21:58   #80
Mislim da Fazila neće deliti gajbu sa Haz.
hasret is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.