Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 12:22   #61
Jednom mi je lik na stanici pohvalio komad garderobe. Osjećala sam se malo kao u nekom eksperimentu.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:32   #62
Nadam se da nije bio neki komad donjeg veša. Možda se onda uistinu radilo o eksperimentu.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:39   #63
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Jednom mi je lik na stanici pohvalio komad garderobe. Osjećala sam se malo kao u nekom eksperimentu.
tako je jednom prilikom jedna djevojka kojoj sam uletio mislila da se radi o skrivenoj kameri
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:59   #64
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Zašto zavaravanje?
Što ću dati šansu nekom tko mi nije seksi i dosadan je?
Hoću zanimljivog muškarca u svom krevetu, a za bilo što više će vrijeme pokazati od teorije u obliku provjeravajućih razgovora nema ništa, samo me može proći volja za seksom.
Zavaravanje je to što je mana mana, bila na zgodnoj ili manje zgodnoj osobi
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:02   #65
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nadam se da nije bio neki komad donjeg veša. Možda se onda uistinu radilo o eksperimentu.
Zašto se nadaš?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:12   #66
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Zašto se nadaš?
Zato što bi to značilo da ti se dobro vidi komad donjeg veša. Što znači da stojiš na stanici u grudnjaku. Ili gaćama. Ili oboje. Uz taj zaključak, dolazi predrasuda da osobi nisu svi kod kuće, ako stoji na javnom mjestu polugola.


A ja se stvarno nadam da nema baš puno takvih koji će dati konstruktivan odgovor na ovako ozbiljnoj temi Zato se nadam da ti je komentirao šal, ili kaput. Ili nešto primjereno javnom mjestu.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:20   #67
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Jednom mi je lik na stanici pohvalio komad garderobe. Osjećala sam se malo kao u nekom eksperimentu.
Mozda se radilo o modnom macku?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:24   #68
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
tako je jednom prilikom jedna djevojka kojoj sam uletio mislila da se radi o skrivenoj kameri
To bih i ja mislila
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:33   #69
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
To bih i ja mislila
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Jednom mi je lik na stanici pohvalio komad garderobe. Osjećala sam se malo kao u nekom eksperimentu.
Koji je razlog ovome?


Ja osobno kad mi netko upadne pomislim "Uh, dobar sam ko kruh sa sjemenkama".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:38   #70
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Koji je razlog ovome?


Ja osobno kad mi netko upadne pomislim "Uh, dobar sam ko kruh sa sjemenkama".
A ne znam. Nekak smo svi u svom filmu i sad kad bi mi netko uletio prvo sto bih pomislila: od kud sad ovaj?


a tebi cesto ulijecu? mozda si samo navikao
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:43   #71
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Pa i nema nekih posebnih detalja, vidio jednu curu, putovali istim busom, rano jutro nema ljudi, svidjela mi se, rekoh sto imam izgubiti, može reci ne, nije kraj svijeta. Odlucim ja jedan dan skupiti muda dodjem do nje, pitam je direkt, općenito mislim da je to u zivotu , ne početi jednu priču pa završiti na 5, kazem Sorry na smetnji, htio bi te nesto pitati, zenska zbunjeni pogled, ok, znam da je ovo cudno i općenito ne radim to, jesi tipa možda danas ili neki drugi dan za kavu ili nesto, zenska gleda, ono neugodna tišina, sekunda duga kao godina, ja onako vidim necu ja tako lako dobiti niti ne, ja onako ok, možes reci tipa da, ne, cisto da dobijem odgovor, zenska kaze možda i suti, ponovo neugodna tišina, ja kazem Sorry na smetnji, vidim da nisi zainteresiran, okrenem se odem. Očito sam ispao cudak kojem je bilo problem reci i ne, Sorry imam dečka, ne bi, ima milijun odgovora na tu varijaciju,
Imas pravo da je njena reakcija cudna, ali nema bas nikakvog razloga da se osecas tako smrtno lose zbog toga. Mene bi malo iritiralo ono sto kazes - kafu ili nesto. E, to "nesto" je malo iritantno kod prvog uleta, ali ne verujem da te je zbog toga odbila, to jest, cutala. Veruj mi da nisi ostao blamiran i nisi cudak, nego prijatna, normalna osoba. Cudak je ispala ona, i odozgo jos nevaspitana. Zamisli da si nesto zapoceo sa takvom osobom, koja se sluzi tim psihopatskim nacinom ne-komunikacije, izludeo bi totalno. Nemoj da odustanes od toga da kazes nekoj zenskoj kada ti se svidja i poziv na kafu nije veridba, tako da ne moras da ostanes vezan sa njom ako ti se ne dopadne. Kao zensko ti cestitam na hrabrosti da si joj se obratio, samo nemoj korpe da primas tako tesko. Deset nece, jedna hoce, sve je to sasvim normalno. Nama zenama se dopada kada muskarci nisu kukavice i kada nisu navalentni. To sto si napisao da si uradio je sasvim normalno i prirodno pitanje, nista nisi pogresno uradio.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:49   #72
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
A ne znam. Nekak smo svi u svom filmu i sad kad bi mi netko uletio prvo sto bih pomislila: od kud sad ovaj?
Pitam jer me zanimalo dal je razlog "Di bas ovaj, pa nisam toliko zgodna" ili "Di bas ovaj padobranac sad na mene".

Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
a tebi cesto ulijecu? mozda si samo navikao
Ne vuku me za rukav na cesti, ali zna se dogodit da neka zaluta.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:53   #73
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Ne vuku me za rukav na cesti, ali zna se dogodit da neka zaluta.
I kak to izgleda kad ti neka curka uleti? Zove te na kavu il samo pocne nes pricat pa ti odgovoris? :znatizeljna:
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:55   #74
Alessandra, mislim da nitko nije ispao čudno, nego su jednostavno većina nenavikli na direktne upade i ne znaju odreagirati. Iz tog razloga je ona reagirala kak je reagirala(iako meni to izgleda najnormalniji odgovor što je mogla dati), a on taj odgovor doživio kao odjeb.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:04   #75
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Alessandra, mislim da nitko nije ispao čudno, nego su jednostavno većina nenavikli na direktne upade i ne znaju odreagirati. Iz tog razloga je ona reagirala kak je reagirala(iako meni to izgleda najnormalniji odgovor što je mogla dati), a on taj odgovor doživio kao odjeb.
Kako ti je normalno da ona cuti na direktno postavljeno pitanje upuceno njoj?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:33   #76
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Alessandra, mislim da nitko nije ispao čudno, nego su jednostavno većina nenavikli na direktne upade i ne znaju odreagirati. Iz tog razloga je ona reagirala kak je reagirala(iako meni to izgleda najnormalniji odgovor što je mogla dati), a on taj odgovor doživio kao odjeb.
Eh kako bi se ja smijao da oba spola prilaze.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:41   #77
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Alessandra, mislim da nitko nije ispao čudno, nego su jednostavno većina nenavikli na direktne upade i ne znaju odreagirati. Iz tog razloga je ona reagirala kak je reagirala(iako meni to izgleda najnormalniji odgovor što je mogla dati), a on taj odgovor doživio kao odjeb.
to ka j je to najnormalnije kaj je ONA mogla dati, ne znaci da je zaista nekaj normalno
a mala ako ne zna komunicirati s ljudima, a jebiga, da joj se dodijeli kakav choban, da ju vodi po svijetu?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:59   #78
Meni su cesto ulijetali likovi vani, nekad sam imala prilike sama ih skicnut i odlucit hocu li nes, a nedavno mi je neki stranac uletio iz vedra neba, doslovno se niotkud stvorio ispred mene i pito jel hocu na kavu. Malo je rec da sam se smrzla.
__________________
I've figured out what we're missing, I tell you miserable things after you are asleep...
Rachel Zane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:59   #79
Prošli vikend mi je na okretištu tramvaja cura uletila: "e bok šta se radi?". Nikad se prije nismo vidjeli.
Počeli priču, jedno 20 min dok smo čekali tramvaj i vozili se upoznavali se, baš smo se lijepo ispričali, vidjelo se da je i njoj i meni ugodan razgovor.
Izlazili smo i na istoj stanici i ja ju pitam aj daš mi neki kontakt da se čujemo još, i ona kaže: "ne" i ode. Eto moje iskustvo s time.

A ja sam par puta uletio, ali to je bila samo priča, nisam nikad tražio kontakt jer sam osjetio da neće biti ništa od toga.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:24   #80
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Zato što bi to značilo da ti se dobro vidi komad donjeg veša. Što znači da stojiš na stanici u grudnjaku. Ili gaćama. Ili oboje. Uz taj zaključak, dolazi predrasuda da osobi nisu svi kod kuće, ako stoji na javnom mjestu polugola.


A ja se stvarno nadam da nema baš puno takvih koji će dati konstruktivan odgovor na ovako ozbiljnoj temi Zato se nadam da ti je komentirao šal, ili kaput. Ili nešto primjereno javnom mjestu.
Zašto bi, pobogu, stajala na tramvajskoj stanici u donjem vešu?
Nije bilo nikakvog kršenja javnog reda ni ćudoređa.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.