Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2006., 11:03   #21
Topla preporuka za tiskaru Hlad. Sta god zamislite oni ce vam napraviti, po vise nego prihvatljivim cijenama

I u roku cca 5 dana
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 15:37   #22
Quote:
kontra kaže:
pa da 'brzina je njihova snaga', ja sam cekala kataloge za novu sezonu skoro dva mjeseca, a onda ih narucila u jednom grafickom studiu...
Slažem se ...katastrofa su. Baš sam jučer bila kod njih, nevjerojatno se neljubazni i neuslužni, morala sam čupati iz tipa šta sve treba, koja je procedura itd. A kad sam izložila šta hoću, bahato i bezobrazno s podsmjehom mi je rekao "he, he, to će vas strašno puno koštati..." Fuj!

Zadnje uređivanje Tempion : 25.04.2006. at 16:59.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 15:50   #23
Nama je Bugi bio genijalan. Kasnilo nam je sve skupa 2 dana jer je ostao bez papira koji smo htjeli za nase pozivnice i onda je poslao nekog svog u Varazdin da bi donio papir da nama napravi pozivnice (i zahvalnice). Da nije bilo toga bile bi gotove u roku od cetvrtka popodne kad smo ih narucili, do srijede popodne
I bez problema su salusali sve nase zelje i sve lijepo realizirali
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 11:23   #24
Quote:
B_stard kaže:
Nemojte samo narucivati od http://www.tiskara-munger.hr .
Nevjerojatno, narucis pozivnice pa ti kaze bit ce za par dana.
Onda svaki put kad zoves javi se druga osoba pa tvrdi da samo kaj nije poslano. I tak par tjedana dok ne popizdis i ne popljujes ih na Forumu.

Jebem ih nesposobne te lazljive
Moram demantirati ove navode jer ja sam sa Tiskarom Munger imala samo pozitivna iskustva. Dapače izašli su u susret mom zaručniku i meni te su nam po našim željama (a nisu bile baš lako izvedive) izdizajnirali pozivnicu koja je ispala iznad svih očekivanja, a za sasvim u redu cijenu, stoga svima preporučujem- TISKARU MUNGER!!!

Zadnje uređivanje Cats : 09.05.2006. at 18:35.
e&i is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2006., 15:49   #25
joj sve vam to ovisi o mnogo stvari.
znate kad vam se recimo dogodi neki peh koji je ko iz sapunica pa kad to veliš nekom zvuči tako glupo, al tako je.
recimo, moja prija kad se udavala, našla je neki studio iz đakova, ljudi su genijalci, video je svjetski bio, boja, slika, ne titra, ne miče se, ma ko mali filmić, skroz i kad su pržili dvd-e krepa im recimo komp, izgori napajanje.
i šta sad?
a inače su najjači u okolici.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 16:43   #26
Munger

nemam ništ protiv...svaka pohvala....u petak smo sve složili kak treba izgledat a danas (srijeda) idemo po njih....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 10:33   #27
Mi smo pozivnice kupili u Ade. Još ih moramo dati tiskat. Zna li netko neku dobro tiskaru tj.da nije preskupa. One sa cijenom od 300kn za tiskanje nam odgovaraju Imamo 150 pozivnica.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 14:00   #28
Tiskara Hlad.

http://www.hlad.hr/Menu.htm
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 14:47   #29
Znam za Hlad, al to je izvan Zagreba i nije nam zgodno vući se po autobusima da bi došli do tamo
Ako može neka druga tiskara a da nije izvan Zagreba
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 14:53   #30
Sve što sam zvala, za tisak su tražili cca 600-700 kn. Zato sam i otisla u Hlad, nije bas usput, al se isplati.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 14:58   #31
Hmm, ne znam, mislim da mi je dragi reka da je dobija broj od neke tiskare u ZG koja traži 300kn a da nije Hlad.
Pitat ću ga kad se čujemo pa javim.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 16:42   #32
Evo za tiskaru u ZG:
LALIĆ , sitotisak, vl. Lalić Vladimir
Zagreb, Celjska 17
2 kn/kom
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 16:46   #33
POHVALA TISKARI MUNGER

Svaka pohvala…..izvrsne su….

Pozdrav Iskra
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 15:26   #34
ovako, najjeftinija i najkreativnija varijanta je napraviti SAM svoje pozivnice u nekom od grafickih programa tipa illustrator ili freehand i onda ih dati stampati npr. u digitalnoj tiskari ziljak koja radi sve sto mozete zamisliti i na milion cvrsta papira. sva ponuda u hrvatskoj je shit i kitsch pocevsi od pozivnica,haljina, cvijetnih aranzmana i iznimno lose fotografije...tako to radimo mi, graficki designeri kada se udajemo.i trazimo rjesenja IZVAn vjencane industrije, npr. najbolji fotografi su reporteri iz novina, najbolju rasvjetu rade light designer iz kazalista ,a ne neki koji prodaju maglu, najbolje interijere rade arhitekti, haljine dizajneri NE vjencanih haljinam, a najbolje cvijece ne sigurno kumice na placu. my fifty cent. amen.
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 17:06   #35
Da, samo ne znam gdje da nađem light designera iz kazališta ili reportera iz novina.. iako je i to, po mom mišljenju, upitno... Kada je frend radio u jednom dnevnom listu, dali su mu fotić i sam je išao po terenu, slikao i radio reportaže... a niti je novinar niti fotograf...
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 16:38   #36
KAPELO na Savici ima sve te sitnice za izradu koječega. Papira kakvog hoćeš, u kojoj god boji.
Ja sam tamo kupovala.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 15:52   #37
Quote:
Ksistina kaže:
Mi smo pozivnice kupili u Ade. Još ih moramo dati tiskat. Zna li netko neku dobro tiskaru tj.da nije preskupa. One sa cijenom od 300kn za tiskanje nam odgovaraju Imamo 150 pozivnica.
pa sta se ne tiska tekst tamo gdje se kupuju pozivnice?
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 16:07   #38
Quote:
luna57 kaže:
pa sta se ne tiska tekst tamo gdje se kupuju pozivnice?
Ne nužno.
Makenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 08:36   #39
Quote:
Ksistina kaže:
Evo za tiskaru u ZG:
LALIĆ , sitotisak, vl. Lalić Vladimir
Zagreb, Celjska 17
2 kn/kom
Samo da kažem da navedena tiskara nije nimalo jeftina. Jučer moj dragi išao do njih da ih pita jel moguće tiskanje da bi mu žena rekla da je tisak 3-4 kn, a onda je došao ''šef'' i rekao 7kn/kom. Dragi samo što se nije opalio smijati lijepo je zahvalio i otišao. A komedije. Ne znam di su našli takvu cijenu.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 16:05   #40
Quote:
Ksistina kaže:
Samo da kažem da navedena tiskara nije nimalo jeftina. Jučer moj dragi išao do njih da ih pita jel moguće tiskanje da bi mu žena rekla da je tisak 3-4 kn, a onda je došao ''šef'' i rekao 7kn/kom. Dragi samo što se nije opalio smijati lijepo je zahvalio i otišao. A komedije. Ne znam di su našli takvu cijenu.
Užas ja kad ugovaram foto-video ponudim zahvalnice od jedne cure koja to u fušu slaže i najeftinije su 3,50 kn ali sa tiskom.
Mislim da je fora u tome kaj imaju puno posla pa su ti se dragog riješili na fin način, ali nisu znali da čemo ih javno popljuvat.
snimatelj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.