Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 16:54   #61
Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
On je i danas mnogima vanjski vezni.
Apsolutno,al ne tolikog inteziteta kao tada....
Sada vec svi znaju ko je on, i nema nekog znacaja njegova emisija...
onoliko koliko i bilo koja druga....ili kolumna...

Tada ,mislim da ces se sloziti je imao svojih 5 minuta u
etiketiranju nepodobnih frakcija Hdza, kada su ljudi micani nakon neke serije clanaka....

Sad je to sve vise uprazno,iliti samoreklama, eto ljudi jos sam tu....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:32   #62
Domagoj Margetić o Hrvatskoj

Mislim da je o Domagoju Margetiću potrebno otvoriti posebnu temu.
1.http://www.youtube.com/watch?v=mnZYRDNde0w
2.http://www.youtube.com/watch?v=ZyeWZAYc_Zs
3.http://www.youtube.com/watch?v=eBl66k5V26Y
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:39   #63
Mislim da takva osoba ni pod razno ne zašlužuje posebnu temu i osobno mislim da je i ovih 30-tak sekundi što sam potrošio na čitanje onoga što si napisao i pisanje ovog odgovora i previše vremena potrošenog na takvu osobu. Nije vrijedna spomena.
redpigscanfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 13:48   #64
Naprotiv kad Domagoj Margetić izjavi da je oslobađajuća presuda Hrvatskoj za UZP velika tragedija,onda mislim da o tome mora biti posebna tema
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 15:52   #65
Lepo je procitati da i kod vas ima novinara koji profesionalno obavljaju svoj posao.
hugop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 15:57   #66
Quote:
hugop kaže: Pogledaj post
Lepo je procitati da i kod vas ima novinara koji profesionalno obavljaju svoj posao.
Izdajnika ima svagdje. Na našoj strani su stvarno rijetki.
Kmečao je u Bg studiju zajedno sa svojim prijeteljem savom štrpcem
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 16:28   #67
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Izdajnika ima svagdje. Na našoj strani su stvarno rijetki.
Kmečao je u Bg studiju zajedno sa svojim prijeteljem savom štrpcem
On kmeci u studiju, ti kmecis na forumu, jbg takav je zivot...
Sto izdajnik ako ima hrabrosti da pogleda istini u oci, samo zato sto se nekome ta istina ne svidja
hugop is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.11.2012., 17:28   #68
Ko ga jebe. Našao je publiku koja ga sluša, a to oduvijek traži. Nek' su oni našli zajedničke stavove i nakrkali se prasetine...
Štakor uvijek ide u kanalizaciju.
ly erg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 18:11   #69
Quote:
hugop kaže: Pogledaj post
On kmeci u studiju, ti kmecis na forumu, jbg takav je zivot...
Sto izdajnik ako ima hrabrosti da pogleda istini u oci, samo zato sto se nekome ta istina ne svidja
A ta istina je eto slučajno i službeni stav susjedne države?

A lik je bio maltene ustaša sad je maltene četnik, tema za pdf psihologiju a ne politiku
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:37   #70
Zašto se SOA-a malo ne zainteresira za tog Margetića? Mislim, otkud svi ti njegovi podaci koje objavljuje? Je li on izjavio onu bljuvotinu o 300 milijuna kuna bogatstva Gotovine?
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:41   #71
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Mislim da je o Domagoju Margetiću potrebno otvoriti posebnu temu.

Prva rečenica u prvom klipu s youtubea. Kaže: "Trebalo je osuditi Gotovinu i Markače, ali ne radi Gotovine i Markača nego radi presude Tuđmanovoj Hrvatskoj." A to što ovi nisu krivi, nema veze... Koja budaletina.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 19:44   #72
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Prva rečenica u prvom klipu s youtubea. Kaže: "Trebalo je osuditi Gotovinu i Markače, ali ne radi Gotovine i Markača nego radi presude Tuđmanovoj Hrvatskoj." A to što ovi nisu krivi, nema veze... Koja budaletina.
Monstrum. Frajer očito želi da Hrvatska totalno potone. Da sam Gotovina ili Markač bi složio jednu sočnu tužbu.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:30   #73
Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
Mislim, otkud svi ti njegovi podaci koje objavljuje? Je li on izjavio onu bljuvotinu o 300 milijuna kuna bogatstva Gotovine?
Na temelju ceg ti to govoris.. di je popis imovine od Gotovine? Jel poznaje uopce itko posao kojim se bavio on, s cim mu se bavila zena i s cim mu se sin bavi? Nekako mi fali informacija u cijeloj ovoj prici..
mirko77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 20:35   #74
Jesam li ja pobrkao ili je Domagoj Margetić bi predsjednik pravaške mladeži kod Parage a kasnije je kao i Paraga razočaran promjenio stranu?
Rufio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 22:20   #75
Quote:
Rufio kaže: Pogledaj post
Jesam li ja pobrkao ili je Domagoj Margetić bi predsjednik pravaške mladeži kod Parage a kasnije je kao i Paraga razočaran promjenio stranu?
nije Margetić nego Velimir Bujanec dok je HSP bio jedinstven, nakon raskola je krenuo sa Schwartzom 1994. godine

a Margetića je inače Paraga tužio za klevetu http://www.nacional.hr/clanak/11372/...goja-margetica

http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...bi/222452.aspx
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 22:26   #76
Quote:
mirko77 kaže: Pogledaj post
Na temelju ceg ti to govoris.. di je popis imovine od Gotovine? Jel poznaje uopce itko posao kojim se bavio on, s cim mu se bavila zena i s cim mu se sin bavi? Nekako mi fali informacija u cijeloj ovoj prici..
Čime se Gotovina bavi ne znam, a ako ima nečeg sumljivog neka se bavi time DORH. Margetić je rekao da se Gotovina kupa u milijunima. Neka dokaže te svoje tvrdnje.

Inače za svoj nastup na RTS-u bi mu se mogla dignuti optužba za klevetu.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 23:40   #77
Margetić je šizofreničar, opsesivno-kompulzivan, bipolaran, manično-depresivan, izdajnik, plaćenik, falsifikator, pseudonovinar.
Škugor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 23:50   #78
Pocetkom devedesetih kad je vodio mladez HDZ-a ufurao se u ulogu velike face s frckavom frizuricom i lakiranim noktima te je punio tiskovine svojim proserima na temu osuvremenjivanja stranke. Naravno da su mu vrlo brzo stisnuli cipelu i preko noci se od prototipa metroseksualca pretvorio u velikog domoljuba s izdasnim izvorima informiranja.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 05:08   #79
Ako se Mišetić pozabavi ovom kreaturom, ima li šanse da se Margetić u obrani pozove na neuračunljivost?

"Međutim, ovaj put umesto kulta jednog drugog generala – Franje Tuđmana, stvara se kult ličnosti oko jednog stranog plaćenika, koji ceo život radi kao plaćeni ubica, a to je Ante Gotovina."

Zadnje uređivanje Žbljokavac : 29.11.2012. at 05:14.
Žbljokavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:55   #80
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Pocetkom devedesetih kad je vodio mladez HDZ-a ufurao se u ulogu velike face s frckavom frizuricom i lakiranim noktima te je punio tiskovine svojim proserima na temu osuvremenjivanja stranke. Naravno da su mu vrlo brzo stisnuli cipelu i preko noci se od prototipa metroseksualca pretvorio u velikog domoljuba s izdasnim izvorima informiranja.
Ljudi baratate sa krivim informacijama, nikada doticni nije bio predsjednik MHDZa.........

To se provlaci kroz pricu......
Predsjednici su, osnivac Kapulica, kasnije Gasparic, Zoricic jedno vrijeme
i za Sanadera Kosec......

Totalne krive informacije, ako i je bio predsjednik u nekom selu ok, ali to je nesto drugo...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.