Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 21:37   #41
hehe, mi smo nedavno bili na jednoj svadbi gdje je kum ponosno nazdravio mladoj, novopecenoj obitelji 'njeno djevojacko prezime' njen dio gostiju posebno se ponosno nasmijao na to hehe proslo je otad vec par mjeseci, a mi ga uredno tako oslovljavamo...
Bisqit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:29   #42
na zadnjoj svadbi na kojoj sam bila gost, bacanje buketa i podvezice je bilo namješteno. Mladenka se okrenula i pogledala gdje stoji cura za koju je htjela da uhvati buket, pa se okrenula leđima i bacila ga prema njoj. Isto je učinio i mladoženja. Mislim, glupo totalno
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:03   #43
Nije to ništa,
na našem vjenčanju, kada je svećenik rekao da si možemo čestitati,
moj friški muž se okrenuo k svom kumu i fino ga izljubio,
dok je svećenik sa smješkom na licu kroz stisnute zube:"ne njemu, njoj, njoj.."
Naravno , da se cijela crkva valjala od smijeha.
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:08   #44
Sada sam bila na predivnim svatovima na jugu-Hercegovina/Hrvatska.
Gdje je meni bio pun voća i povrća, muzika puna 70-80-tih,
mladenci odplesali predivan plesali na Indexe, pa na Čolića,
bacanje buketa i kravate i lijepo rezanje torte i nazdravljanje šampanjcem.
Sve je bilo iznimno veselo i opušteno, a tako jednostavno i to sa 400 ljudi.

Uglavnom, nigdje kuhane kokoši i hrena,kao u nekim prigorskim svatovima,namještenih i ukočenih faca,nigdje pucanja iz oružja,rezanje torti s onim neukusnim povuci-poliži forma i nigdje pijanih do onesviještenja.
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 21:16   #45
Quote:
bikerica kaže: Pogledaj post
Nije to ništa,
na našem vjenčanju, kada je svećenik rekao da si možemo čestitati,
moj friški muž se okrenuo k svom kumu i fino ga izljubio,
dok je svećenik sa smješkom na licu kroz stisnute zube:"ne njemu, njoj, njoj.."
Naravno , da se cijela crkva valjala od smijeha.

Pa i tebi svašta pada na pamet. Tek se vjenčao pa da se sjeti odmah da ženu mora poljubit.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:54   #46
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
na zadnjoj svadbi na kojoj sam bila gost, bacanje buketa i podvezice je bilo namješteno. Mladenka se okrenula i pogledala gdje stoji cura za koju je htjela da uhvati buket, pa se okrenula leđima i bacila ga prema njoj. Isto je učinio i mladoženja. Mislim, glupo totalno
tak se i meni frendica okrenula i bacila ga meni skoro pa u glavu i tko se slijedeći udavao a da nije ni znao da bude? jaaaaa ...nikad joj nisam zahvalila što me gađala ..

meni se bilo glupo okrenuti dok sam bacala buket, pa ga je uhvatila malička od 8 god. , a podvezicu je našao u balonima oženjeni kum....šta su oni radili na podiju u to vrijeme... ..nevjerojatno kak se na nekim svadbama cure i dečki ustručavaju taj tren izaći na podij, a meni bili i oni koji nisu tam spadali taj moment..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:57   #47
Quote:
bikerica kaže: Pogledaj post
Nije to ništa,
na našem vjenčanju, kada je svećenik rekao da si možemo čestitati,
moj friški muž se okrenuo k svom kumu i fino ga izljubio,
dok je svećenik sa smješkom na licu kroz stisnute zube:"ne njemu, njoj, njoj.."
Naravno , da se cijela crkva valjala od smijeha.
e da mi se to desilo, umrla bi i od muke i od smjeha u isti tren
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 16:18   #48
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
tak se i meni frendica okrenula i bacila ga meni skoro pa u glavu i tko se slijedeći udavao a da nije ni znao da bude? jaaaaa ...nikad joj nisam zahvalila što me gađala ..

meni se bilo glupo okrenuti dok sam bacala buket, pa ga je uhvatila malička od 8 god. , a podvezicu je našao u balonima oženjeni kum....šta su oni radili na podiju u to vrijeme... ..nevjerojatno kak se na nekim svadbama cure i dečki ustručavaju taj tren izaći na podij, a meni bili i oni koji nisu tam spadali taj moment..
E, kad si to već spomnula moram reći da se uopće ne sjećam da je netko od odraslih djevojaka u posljednjih 10-ak svatova u kojima sam bila uhvatio buket. uvijek neka djevojčica od 10-12 godina ili čak klinka od 6. Ja to želim izbjeći, ali kako?
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 16:33   #49
jedino da muzika pozove sve punoljetne djevojke na podij al mislim da ni to neće bit od neke velike pomoći. klinkice jednostavno vole biti "odrasle" i hvatati buket
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 17:09   #50
Quote:
pandalavanda kaže: Pogledaj post
jedino da muzika pozove sve punoljetne djevojke na podij al mislim da ni to neće bit od neke velike pomoći. klinkice jednostavno vole biti "odrasle" i hvatati buket
Vidiš, vidiš dobra ideja, a možda usput i doda da roditelji svoje curice pozovu k sebi jer se bliži ples mladenke i mladoženje. Je li to previše? Meni je problem što mislim imati ruže s porukama za djevojke, a neću bacati orginalni buket jer ga nosim na groblje sveki.

Je li tko od vas imao takvih zgoda s djecom?


Magg, sorry, ako smo malo offtopic. Nećemo više.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 02:06   #51
moj savjet za djecu je, da napravite 10 minuta sa klincima,npr. plesanje u kolu, tipa ringa-raja, ili skupno slikanje, a slike im onda mozete poklonit nakon svadbe, za rodjendan ili slicno, poklonite im neku cokoladicu ili bonbone, na koje mozete masnom zavezati kartoncic sa vasim imenima i datumom vjencanja, kao ono konfete bas za njih, oni ce bit veseli a pustit ce vas na miru za vrijeme bacanja buketa i podvezice. To mozete napravit npr. i neposredno prije bacanja buketa; dogovorite se sa bendom da kazu:'' a sada draga djeco iznenadjenje mladenaca samo za vas'' bit ce u centru paznje svojih 5 minuta i to je to...
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 18:41   #52
Moj pir je bija jučer i za vrime obreda dragi je reka moje ime kod Ja ___uzimam tebe___Toliko san se smijala da san jedva pročitala svoj dio.Ali bilo je baš super!!
__________________
You only live once, but if you do it right once is enough
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 18:44   #53
Quote:
crnka st kaže: Pogledaj post
Moj pir je bija jučer i za vrime obreda dragi je reka moje ime kod Ja ___uzimam tebe___Toliko san se smijala da san jedva pročitala svoj dio.Ali bilo je baš super!!
čestitkeeeeeeeeeee
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 20:39   #54
a slikiceeee
LittleMiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 14:17   #55
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
E, kad si to već spomnula moram reći da se uopće ne sjećam da je netko od odraslih djevojaka u posljednjih 10-ak svatova u kojima sam bila uhvatio buket. uvijek neka djevojčica od 10-12 godina ili čak klinka od 6. Ja to želim izbjeći, ali kako?
ja sam to doživjela isto kao nešto bezveze, al možda sam i ja kriva što se nisam bar malo okrenula i snimila situaciju i barem bacila malo dalje, jer ta jedna jedina curica koja je hvatala je bila ispred svih .. a prvo se kao nisu htjele dizat sa stolice i onda ja velim "ajde cure, niš ne boli..." i tak se sve dignu itd....ma kažem da sam se barem malo okrenula da procijenim koliko jako da zamahnem...al kaj je najbolje, frendica koja je stajala točno iza malene se full bacila na buket, al mala je bila brža...
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:10   #56
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
ja sam to doživjela isto kao nešto bezveze, al možda sam i ja kriva što se nisam bar malo okrenula i snimila situaciju i barem bacila malo dalje, jer ta jedna jedina curica koja je hvatala je bila ispred svih .. a prvo se kao nisu htjele dizat sa stolice i onda ja velim "ajde cure, niš ne boli..." i tak se sve dignu itd....ma kažem da sam se barem malo okrenula da procijenim koliko jako da zamahnem...al kaj je najbolje, frendica koja je stajala točno iza malene se full bacila na buket, al mala je bila brža...
Ha, ha, ha, vjeruj mi obično jesu. Kod moje susjede u svatovima je to bio pravi događaj. Na svu sreću ja sam prestala hvatati bukete kad sam krenula s ovim dečkom pa sam ovo promatrala sa strane i kidala se od smjeha. Curice od 11 godina su hvatale buket i jedna je od tih curičaka uhvatila buket, ali ju je druga u toj otimačini tako pogrebla po ruci da je buket ispao, ali se ona nije predala već je gurnula tu malu "drznicu" i opet ga zgrabila, a ova kao prava mamina maza otišla mami plačući. Gledajući te curičke u oštroj borbi shvatih da je mene već pregazilo vrijeme. Kakv buket, kakvi bakarači!
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:52   #57
Na svim svadbama na kojima sam ja bila, ne samo da se nitko ne tuce za buketom, nego svi bjeze od njega ko vrag od tamjana. Zato ja ozbiljno razmisljam da ni ne bacam buket.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:59   #58
ni ja nego sa mislila da upriličim malu tombolu i da kao glavnu nagradu stavim buket
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 00:36   #59
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Na svim svadbama na kojima sam ja bila, ne samo da se nitko ne tuce za buketom, nego svi bjeze od njega ko vrag od tamjana. Zato ja ozbiljno razmisljam da ni ne bacam buket.
Ovo sve potpisujem!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 08:31   #60
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Na svim svadbama na kojima sam ja bila, ne samo da se nitko ne tuce za buketom, nego svi bjeze od njega ko vrag od tamjana. Zato ja ozbiljno razmisljam da ni ne bacam buket.
je, je-ja sam uvijek ta koja stane u ćošak i kad buket počinje svoj let bježim glavom bez obzira...
ma glupo mi je kad te prozivaju na mikrofon imenom i prezimenom da dođeš-to mi se nimalo ne sviđa. Ko hoće hvatati neka stane , ko neće neka sjedi...
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.