Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 22:31   #81
Srce kaže Vukovar!!!!!
nasmijanaTea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 09:37   #82
Preko zime definitivno Lika ili Gorski kotar.
Delnice mi se sviđaju, i Plitvice.
Preko ljeta u Splitu na Bačvicama
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 10:56   #83
Vinkovci
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:33   #84
preko zime Slavonija, ak ne smije Osijek odakle jesam, mozda Slavonski brod. o brodu slusam takve price da mi se to cini nekakvim mitskim mjestom punim divljaka i bakanalija

preko ljeta na nekom otoku, što veća pripizdina to bolje (rekla bi Žirje al rekli ste da ne smijemo svoje )
i Zadar mi je jako lijep, taman ni premal ni prevelik, a opet na dobroj poziciji.
ma zapravo, jedino sto ne dolazi u obzir je Zagreb i Istra. i sve niže od Splita.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:58   #85
SPLIT,SPLIT,SPLIT!!!!Jednom ću se i doseliti
Banderasica349 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 20:32   #86
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
mozda Slavonski brod. o brodu slusam takve price da mi se to cini nekakvim mitskim mjestom punim divljaka i bakanalija
Nije to nikakav mit
Slavonski Brod je glavni grad bosanske posavine tako da trebaš doći i osjetiti taj grad i njegove žitelje
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:12   #87
Osijek
piroška987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 21:32   #88
Sad dok sam mlada odgovara mi Zagreb...jednom kad ostarim voljela bih živjet u Karlovcu, dražestan grad
__________________
Obey the Hypnotoad!!!!
Toad Licker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 22:16   #89
Znači Zagreb ne smijem?
Onda:
Proljeće - Karlovac ili Osijek (volim zelenilo a ovi ih imaju najviše na svijetu)
Ljeto - Zadar ili Rijeka (Zadar više zbog ljepote i kupanja, Rijeka više jer ima kozmopolitski duh)
Jesen - Varaždin (najljepši u to doba)
Zima - Hvar (zimogrozan sam kaj ću )
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 09:23   #90
Pitanje je u kojem gradu a da nije vaš? Eto..zimi Dubrovnik..ljeti Delnice ili Gospić!
__________________
Krivotvoren mi je potpis
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 08:22   #91
Umag, Poreč, Rovinj. Eventualno Zadar.
facundo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 09:30   #92
Osijek, osijek i samo osijek. e sad da mi je tamo naći nekakav donekle siguran posao selio bih odmah sutra.
živio sam u zg, a rodom sam iz pž. os mi je taman, lagan stil života manji gradić, jako puno zelenila,biciklističke staze su jako uređene što je veliki +, sviđa mi se i što je potaknuto grafiterstvo. najviše su me se dojmili grafiti na onom podvožnjaku kod prenoćišta bugarin te na divaltovoj onaj auto na zidu (kojeg su eto sad popravili), da ne izostavim kad sam ostao bez teksta što je grad dao jedan tramvaj oslika grafitima na određenu temu pa je je isti poslje vozio po gradu. Da ne zaboravim, što mi je ludo 100 gradi, tramvaj koji piči po pola kružnog toka.
__________________
U moj svijet je svatko dobro došao, ali malo tko me od njih nije povrijedio.
rpodnar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 23:29   #93
s njom i u Tirani bez nje Šladming
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 16:02   #94
Varaždin, Zagreb, Rijeka, Zadar, Osijek.
Bilo koji od nabrojenih
Garver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 23:15   #95
Quote:
rpodnar kaže: Pogledaj post
Da ne zaboravim, što mi je ludo 100 gradi, tramvaj koji piči po pola kružnog toka.
onaj kod Mačkamame? vrh!
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 21:22   #96
Ogulin
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 18:19   #97
Velika Gorica, Samobor, Zagreb, Zadar, Novi V. ili Crikvenica...
__________________
... mami svijetlo na slijedećem brijegu; <3 Đ.B. <3 ...
malla21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 15:31   #98
negdje usred ničega na otoku Ugljanu
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 00:56   #99
U Pazinu ili u Rijeci
pazin - najviše domaći grad istre (nema talijana ni friških doseljenika s balkana, bez uvrede ikome ali meni je najugodnije među svojima s kojima sam od malena odrastao)
rijeka - jer je dovoljno velika, a nije strani pojam za mene poput Splita (kojeg ne poznajem) i puno je lijepša od zagreba zbog reljefa ponajviše
Anonimac z krša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 15:17   #100
Quote:
Anonimac z krša kaže: Pogledaj post
U Pazinu ili u Rijeci
pazin - najviše domaći grad istre (nema talijana ni friških doseljenika s balkana, bez uvrede ikome ali meni je najugodnije među svojima s kojima sam od malena odrastao)
rijeka - jer je dovoljno velika, a nije strani pojam za mene poput Splita (kojeg ne poznajem) i puno je lijepša od zagreba zbog reljefa ponajviše
Ma, to ti je apsurd aš je Rika u kontrastu z ovin tvojin prioriteton. U Riki je forši 10% domaćih.
Meni se zato i pjaža. Volin šarenilo.
facundo111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.