Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 09:07   #121
ja sam iz Dubrovnika... položila sam iz 3 puta... i promjenila 3 instruktora (ne mojom krivnjom), kad sam počela vozit prvi mi je rekao da on radi jos samo par dana i ide na drugi posao, dosao drugi... on je bio fenomenalan ali uzet na određeno vrijeme i taman pred ispit mu raskinuli ugovor i uvalili nas trecem. Neki nadobudan lik. Prvi put sam pala opravdano, na raskrscu sam oduzela prednost drugom autu a bila je nemila guzva... naravno, ispitivac mi je rekao da dobro vozim ali to nisam smjela napraviti u takvim uvjetima na cesti...
Drugi put doso ispitivac sa glavom u nebesima, ja odvozim odlicno a on meni da sam nesigurna u samu sebe i da moram jos dodatno voziti... ja trazim obrazlozenje i njega i instruktora i instruktor suti ko zaliven a ovaj kao da nema vremena za price ima jos kandidata.
Treci put vec nesigurna i u sebe i u svijet oko sebe idem i na skretnici ne dam zmigavac nego tek u pola bogena... na uzbrdici m i rece da se iskljucim iz prometa i kad sam ponovo kretala nisam dobro napravila vagu auto mi se pocelo vracat i malo sam za šlajfala kad sam krenula i mislim se ja "gotovo"... a on meni na kraju "polozili ste"... i u knjizicu mi napise 0 gresaka...
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:10   #122
Quote:
milkyp3 kaže: Pogledaj post
Dame moje,čitam vaše postove i u mnogim situacijama se pronalazim.Ja sam položila u 56 god.Niam bila najstariji kandidat.Dva puta sam tresnula.Trema je bila ubitačna. Jedan savjet-- nema pauze u vožnji.To je problem kod nas žena.Položimo i zaboravimo na vožnju.Upoznala sam mnoge ženice koje su uzimale dodatne sate jer im muževi zabranjuju da priđu "njihovim"ljubimcima.Samo naprijed.
svaka čast
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:20   #123
Coccolino, kak se tebi sve to čini nakon ovoliko postova ?

Moram priznati da je meni nekak lakše kad vas čitam, zato velika svima
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:37   #124
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Coccolino, kak se tebi sve to čini nakon ovoliko postova ?

Moram priznati da je meni nekak lakše kad vas čitam, zato velika svima
Iznenadila sam se stvarno brojem postova, a i drago mi je čuti i pozitivna i negativna iskustva...

Inače nikad me auto ni vozački nije zanimao, i spltom okolnosti prisiljena sam ići polagat... a ono inače kad me neko vozi, ja ko truba

Ako su one mogle položiti, onda ćemo i mi...

Hvala svima na komentarima
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:38   #125
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Moram priznati da je meni nekak lakše kad vas čitam, zato velika svima
a sta mislis kak je meni nakon 10 godina slusanja ovakvih prica
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:40   #126
Svatko ima svoj križ

A gdje ti to slušaš već 10 godina? Na forumu? Ili poslovno?
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:44   #127
ma ja ti vec 10ak godina idem u autoskolu... svaki dan... osim subotom, nedjeljom i praznikom
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:47   #128
Quote:
coccolino_mm kaže: Pogledaj post
Iznenadila sam se stvarno brojem postova, a i drago mi je čuti i pozitivna i negativna iskustva...

Inače nikad me auto ni vozački nije zanimao, i spltom okolnosti prisiljena sam ići polagat... a ono inače kad me neko vozi, ja ko truba

Ako su one mogle položiti, onda ćemo i mi...

Hvala svima na komentarima
Bome, i mene je sila natjerala, ali onda mi se svidjelo. I otkad idem u autoškolu više se ne mogu voziti ko truba, samo gledam kaj vozač/ica radi, kakav razmak drži, kak koči, kak šalta...aaa luda sam!

Re. polaganje - iz tvojih usta u Božje uši
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:51   #129
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
ma ja ti vec 10ak godina idem u autoskolu... svaki dan... osim subotom, nedjeljom i praznikom
profesionalac ha? Neka, neka, imaš kakav dobar savjet ili kakvu poučnu priču iz destogodišnjeg iskustva
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:09   #130
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
profesionalac ha? Neka, neka, imaš kakav dobar savjet ili kakvu poučnu priču iz destogodišnjeg iskustva
ah.... napisao sam se dosta o tome na trugom topicu...
doduse pod drugim nick(ovima)
https://www.forum.hr/showthread.php?t=189873
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:27   #131
pročitala sam ga cijelog, malo je zamro u zadnje vrijeme...
Da nisi ti onaj famozni Laki start ?

Uglavnom, cijelo vrijeme mi fali poučak tipa "svatko položi kad-tad"
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:31   #132
Ja trebam polagat za nekih dva tjedna i da nisam trudna vec sad bih bila na praxitenima...Malo sam mutava,pa krenem u drugoj,skrecem u trecoj,trudim se ne pregaziti pjesake ili bicikliste uz rub ceste,na raskrizju obavezno naglo pustim spojku pa mi rikne auto...i tak...nema smisla vise nabrajat,ne bi stalo u jedan post...Ali zato imam super instruktora koji se nekim cudom nikad ne dere na mene,i kad napravim nesto krivo samo me sprda i nasmijava me toliko da ni znakove ne gledam...Ja necu polozit prvih pet puta nikako,ali razmisljam da platim misu prije sestog puta jer cu inace morat dic kredit da platim tolike ispite...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:32   #133
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
pročitala sam ga cijelog, malo je zamro u zadnje vrijeme...:
od (zbog) dolaska novih moderatora

Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
a nisi ti onaj famozni Laki start ?:


Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
"svatko položi kad-tad"
tako se samo kaze....
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:35   #134
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ja trebam polagat za nekih dva tjedna i da nisam trudna vec sad bih bila na praxitenima......
moja zena treba roditi za 20ak dana....
vozi ko velika (a velika i je)

na topicu o autoskolama (automobili) bila je jedna zenska (tara 24) koja je polozila u 8. mjesecu trudnoce
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:42   #135
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ja trebam polagat za nekih dva tjedna i da nisam trudna vec sad bih bila na praxitenima...Malo sam mutava,pa krenem u drugoj,skrecem u trecoj,trudim se ne pregaziti pjesake ili bicikliste uz rub ceste,na raskrizju obavezno naglo pustim spojku pa mi rikne auto...i tak...nema smisla vise nabrajat,ne bi stalo u jedan post...Ali zato imam super instruktora koji se nekim cudom nikad ne dere na mene,i kad napravim nesto krivo samo me sprda i nasmijava me toliko da ni znakove ne gledam...Ja necu polozit prvih pet puta nikako,ali razmisljam da platim misu prije sestog puta jer cu inace morat dic kredit da platim tolike ispite...

Nemoj tako, pa ti imaš prednost već u startu...baš sam si i ja nešto mislila da nabacim kakav jastuk ispod veste, al me strah izazivati sudbinu
Da ne velim da me i paranoja hvata da bi mi se mogao pojaviti neki od poznatih ispitivača
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:52   #136
To se samo tako kaže???

Meni to nitko još nije rekao! Da počnem brinuti ??

PS Baš lijepo od tebe da se još uvijek pojavljuješ u ovakvim temama
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:54   #137
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
To se samo tako kaže???

Meni to nitko još nije rekao! Da počnem brinuti ??

PS Baš lijepo od tebe da se još uvijek pojavljuješ u ovakvim temama
polozit ces i ti
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:06   #138
To ti sam tak kažeš
Al paše za čut
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:11   #139
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
To ti sam tak kažeš
Al paše za čut
daj na PM napisi di ides, u koju AŠ i tko ti je instruktor
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:18   #140
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Bome, i mene je sila natjerala, ali onda mi se svidjelo. I otkad idem u autoškolu više se ne mogu voziti ko truba, samo gledam kaj vozač/ica radi, kakav razmak drži, kak koči, kak šalta...aaa luda sam!

Re. polaganje - iz tvojih usta u Božje uši

ovo sam i ja radila, tj. još uvijek radim

npr. kad vidim da se neko parkira negdje na cesti, uvijek ga promatram, isto tako i kad netko treba krenut, izać s parkinga.. a kad baš sjedim s nekim u autu, onda mu stalno gledam u noge i gledam kako i kad prebacuje brzine

i tako..
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.