Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 15:30   #121
Je, a bazalni metabolizam ste zaboravili. Ak Phelps troši 7000 kcal, jede 10'000, bazalni metabolizam mu troši još jedno 3000 i to je tu taman.

A i ko što Zecinjo kaže ---> http://www.eontarionow.com/images/michael_phelps.jpg jeben izgled.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 15:47   #122
imao sam i ja preko ljeta 2x treninga svaki dan i nisam toliko jeo jer nisam imao potrebu ali
on trenira 6 h u bazenu 2 h van bezena trčanje i ostale pizdarrije i 1 h tereratane pa nije ni čudo da ždere ko vol
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 18:47   #123
Quote:
Renault F1 kaže: Pogledaj post
Je, a bazalni metabolizam ste zaboravili. Ak Phelps troši 7000 kcal, jede 10'000, bazalni metabolizam mu troši još jedno 3000 i to je tu taman.

A i ko što Zecinjo kaže ---> http://www.eontarionow.com/images/michael_phelps.jpg jeben izgled.
nisam skužio?to ti je jeben izgled?
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 18:55   #124
Majkl ne izgleda loše ali ipak http://www.kopykake.com/images/bodybuilder.jpg ovo ljepše izgleda
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 19:33   #125
a da skine gačice pa da vidimo kolko to sve ljepo izgleda
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 19:55   #126
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
a da skine gačice pa da vidimo kolko to sve ljepo izgleda
gay?
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:13   #127
OT:
mislim da je riješenje za tebe teretana (prehrana, odmor i sve u paketu) + HIT trening
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:23   #128
Quote:
zecinjo kaže: Pogledaj post
to su gluposti...znate vi kaj je 12k kcal?pa toliko ne jede ni ronnie coleman koji offseason ima valjda 160 kg

to su priče za malu djecu....ono pitaju ga za doping i on,onak blentav odgovara.."ma ne...ja samo puno jedem,tu i tamo plivam i to je to"
to je to... ko zna na čemu sve nije on, i još uz onakve treninge da ne pojede preko 7k dnevno...
čovječe, da neko ko ne trenira uzme nešto tog tipa i cijeli dan leži u krevetu prežderavajući se domaćicom i gledajući omiljene serije vjerojatno ne bi dobio ni gram sala... kamo li on, uz sve one treninge...
anth0ny1k is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 20:51   #129
to je onaj
mujo: haso bolan ja sam gay
haso : a bogati jel imaš vilu u monte carlu
mujo: nemam
haso: jel imaš para
mujo: e nemam
haso: a jel imaš skupa auta i fensi odjiela
mujo: nemam
haso: bolan ti nis gay ti si obična pederčina

edit bosanska verzija je najbolja http://www.youtube.com/watch?v=IytzwbWhF5U
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 22:43   #130
Quote:
zecinjo kaže: Pogledaj post
nisam skužio?to ti je jeben izgled?
Ma zajebavam se. Izgled je katastrofa.
Mislim, nije katastrofa, ali uzimati Phelpsa kao pojam muške ljepote i tjelesne građe je katastrofa.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 23:05   #131
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
OT:
mislim da je riješenje za tebe teretana (prehrana, odmor i sve u paketu) + HIT trening
utezi pa odma hiit il svako zasebni dan?
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 23:12   #132
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
utezi pa odma hiit il svako zasebni dan?
svako zasebni dan
3 dana u tjednu teretana, 3 dana hit, 1 dan odmor

naravno prehrana treba bit dosta sređena jer ona tu igra veliku ulogu

ali mislim da je ovo najbolja opcija kako polako dobivat na mišićnoj masi a istovremeno gubit višak masti
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 00:05   #133
HIIT trčanje nije preporučljivo radit više od 1 put tjedno

a i ostali HIIT nisu baš preporučljivi više puta
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:32   #134
ko sad točno govori... zaš se ne bi hiit od kojih 20 min mogo 3 put tjedno radit? btw znam da je prehrana ključna al stvarno nemam novaca da bi mogo kupovat svaki dan posni sir,piletinu,tjesteninu i ostalu bodybuilding hranu jedem kaj mi dođe pod ruku...baš zato sam mislio taj 'nedostatak' u prehrani kompenzirat sa više hiit treninga...? a na koji način je to hiit efektivniji u paljenju masnoća od običnog kardia ak ga ja radim zasebno od teretane ak tijelo počne palit masnoće tek nakon kojih 20-30 min kardia(kolko sam informiran) a hiit je kratak trening od kojih 20 min? a poslje teretane mi je sav glikogen potrošen pa tijelo odma počne salo koristit ko izvor energije pa bi možda poslje utega bilo bolje? znam sad će neki reć katabolizam raspadanje mišića al nemogu valjda se u tih dodatnih 20 min tolko mišići raspast...i hiit ne treba bit samo trčanje mogu ja bicikl,preskakanje užeta,boksanje bilo koju kardio radnju u hiit trening pretvorit učinak će isti bit jel?

Zadnje uređivanje Vicente : 01.12.2008. at 10:46.
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:00   #135
nije ti baš zdravo radi srca

u jednom intervalu naglo digneš otkucaje srca, a u drugom ih lagano spuštaš i taman kad su se najviše spustili opet se naglo dignu i tako to ponavljaš neko vrjeme

malo je šok za srce

i nemoj mislit da ih ja nisam proba, vjerojatno najteža varijatna hiit treninga ti je 6/9 (6 sekundi šprint, al ono, baš pravi šprint, pa 9 sekundi normalno trčanje), čovjek koji trenira neko vrjeme uspije možda 2-3 min tako trčat (naravno poslje se poboljša), mi smo redovito išli preko 20 (al dosta ti je 20), al poslje toga si ko da te vlak pregazi, samo gledaš kako ćeš past na pod i crknit ili u najmanju ruku ispovračat sve šta si jeo par dana
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:20   #136
malo sam proguglal ovo što si reko za da nije dobro za srce i imaš pravo navodno da tko nije u dost dobroj formi a radi hiit ima dobre šanse za srčani udar tko zna možda je i hiit uzrok smrti kod svih tih mladih sportaša koji su se naglo srušili tokom treninga...još mi samo to treba niš ipak ću ubacit kardio srednje jakog intenziteta kojih pol sata nakon rada s utezima...hvala na odgovorima poz
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:38   #137
ma možeš ga ti radit, al kažem ti, dosta je 1 put tjedno
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:56   #138
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
malo sam proguglal ovo što si reko za da nije dobro za srce i imaš pravo navodno da tko nije u dost dobroj formi a radi hiit ima dobre šanse za srčani udar tko zna možda je i hiit uzrok smrti kod svih tih mladih sportaša koji su se naglo srušili tokom treninga...još mi samo to treba niš ipak ću ubacit kardio srednje jakog intenziteta kojih pol sata nakon rada s utezima...hvala na odgovorima poz
HIIT kao primarni izvor energije, kao i anaeroban trening, koristi glikogen. Zato je nakon utega bolje raditi kardio niskog intenziteta (kao što si odlučio).
Kada bi radio HIIT sa praznim glikogenom (ujutro/nakon treninga) mišići bi ti otišli u roku keks.
anth0ny1k is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 15:01   #139
HIIT možeš slobodno radit 3 puta tjedno po 20 min...
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 18:35   #140
Quote:
cocoo kaže: Pogledaj post
HIIT možeš slobodno radit 3 puta tjedno po 20 min...
koju si ti varijantu HIIT-a radio 3 puta tjedno?
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.