Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2008., 20:17   #161
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
cuj, imam malo skembice i ispod guze i na bedrima. jbg, to me smeta jer se vidi da je nakupina a ne takva građa. btw, jucer sam se ubila sa cucnjevima sa stangom, juhuuu, danas me boli dupe

i nemam bas 55 s krevetom, tak da.... ak se ohrabrim posaljem ti sliku.
mogu ja dobit sliku?
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 21:26   #162
hm
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 21:38   #163
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
hm

evo da ti pomognem razmislit...

hmmm - razmislio sam, pošalji mu (mi)
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 15:47   #164
Quote:
anth0ny1k kaže: Pogledaj post
Pa možeš kombinirat cardio i HIIT, naravno... Možda to čak i nosi najbolje rezultate .

Ako si mršava ali sa škembicom, možda bi ti najbolje bilo ono što je Medo predložio - prvo nabit malo mišića, pa tek nakon toga skidati škembu. Jer ako se osušiš a ionako imaš malo mišića, metabolizam će ti biti puno sporiji nego u slučaju da sa više mišića kreneš na "dijetu".

P.S. Kako pak uspiješ na orbitreku radit HIIT? Meni jako sporo mijenja težine pa nema teorije da radim kvalitetan HIIT na njemu a osim toga, svaki put kada idem max nekako mi se čini krhak... Kao da ću ga "sredit"
to bi značilo da bi trebala radit kojih godinu dana i više samo s utezima pa tek onda cardio jer kolko svugdje čitam nemoš dobit više od pol kile čistih mišića mjesečno uz sve uvjete zadovoljene znači bodybuilding prehrana svaki dan i ostalo...bolja varijanta onda utezi pa odma poslje kardio jer će se salo automatski počet topit jer su glikogenske rezerve ispražnjene a mišići neće nestajat jer ih ipak vježbaš i hraniš se pravilno kasnije
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 16:09   #165
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
to bi značilo da bi trebala radit kojih godinu dana i više samo s utezima pa tek onda cardio jer kolko svugdje čitam nemoš dobit više od pol kile čistih mišića mjesečno uz sve uvjete zadovoljene znači bodybuilding prehrana svaki dan i ostalo...bolja varijanta onda utezi pa odma poslje kardio jer će se salo automatski počet topit jer su glikogenske rezerve ispražnjene a mišići neće nestajat jer ih ipak vježbaš i hraniš se pravilno kasnije
krivo si pročitala, tjedno a ne mjesečno, a ako cardio radiš odmah nakon treninga onda ti može doć do propadanja mišića... pa si uzalud trenirala
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 16:54   #166
hoće rizik propadanja mišića onda bit manji ak radim cardio zaseban dan recimo ovakav plan : pon-utezi,uto-kardio,sri-utezi,čet-kardio,pet-utezi,sub-kardio ponavljam cilj je skidanje sala uz zadržavanje trenutne mase mišića ili čak lagano dobivanje
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 19:09   #167
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
hoće rizik propadanja mišića onda bit manji ak radim cardio zaseban dan recimo ovakav plan : pon-utezi,uto-kardio,sri-utezi,čet-kardio,pet-utezi,sub-kardio ponavljam cilj je skidanje sala uz zadržavanje trenutne mase mišića ili čak lagano dobivanje

naravno da će bit rizik manji i to puno manji
za to što ti želiš, ponavljam najbolji ti je hiit trening (verzija trčanje) uz teretanu
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:28   #168
Vicente...prilikom svakog mrsavljenja (sa ili bez teretane/drugih oblika vjezbanja) gubi se dio misicne mase. Gubitak misicne mase mozes povecati ili smanjiti ali nikako izbjeci u potpunosti. Time sto radis kardio u zasebne dane nemozes reci da utjeces na smanjenje gubljanja misicne mase. Ono ne ovisi o danu u tjednu vec o vremenu kada i koliko se izvodi, kojim intenzitetom, kakva prehrana i odmor ga prati. To je dio koji trebas prilagoditi kako bi minimalno gubila misicnu masu a mrsavila.
-T- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 23:40   #169
dal kada salo ode ostane obješena koža jer nikako da skin em ono malo sala sa prednjeg dijela trbuha ne ide dole nikako možda visoko proteinska dijeta 3 tjedna
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 10:50   #170
Vidra...objesena koza ovisi o brzini gubitka kilaze (jos jedan "-" instant mrsavljenju), ali (nazalost) i genetici. Poznajem neke ljude koji su puno smrsavili i nikakvih problema s viskom koze nisu imali, naspram drugih koji imaju taj problem. Ovo sto tebe muci nije (koliko sam shvatio) visak koze vec vjerojatno onaj posljednji najtezi dio za skinuti, klasicna dijeta (visokoproteinska) uz dobar trening i to je to. Jedino ako je taj dio zaostala podkozna voda...dehidracija bi to rijesila (kao za bb natjecanje) ali to nije trajno rijesenje, tj. ne postoji trajno rijesenje pa ti ni dehidraciju nebi preporucio.
-T- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 15:42   #171
vidra, i? jesi napravio taj visokoproteinski plan od 3 tjedna??? ako jesi, javi pridruzujem ti se...
ja isto imam skembicu za skinut, kaj mislis jel 3 tjedna udarno dovoljno? ja cak mislim da nekih 4 tjedna i je... ubacis svaki tjedan jedan dan punjenja malo UH i to je to...
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 17:35   #172
3 tjena je dosta ne da mi se mozgati sutra ću nažicati Zokija da mi sastavi plan visokoproteinske dijete za 3 tjedna samo ću ga morati podmititi posnim sirom
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 17:53   #173
e sad dosta za sta? hocemo u centimetrima ? nema smisla u kilama...
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 17:54   #174
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
3 tjena je dosta ne da mi se mozgati sutra ću nažicati Zokija da mi sastavi plan visokoproteinske dijete za 3 tjedna samo ću ga morati podmititi posnim sirom
a nećeš mu klopku namjestit?
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 17:58   #175
jok to ti misliš
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 18:03   #176
mislim da ti je ovo najbolja opcija..a ti vidi


Edit by tvuk: maksimalna dozvoljena veličina slike je 640x480. Trebo si i karton dobit al u zadnje vrijeme sam Božićno raspoložen. Ho Ho Ho!

Zadnje uređivanje tvuk : 21.12.2008. at 19:08.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 13:27   #177
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
3 tjena je dosta ne da mi se mozgati sutra ću nažicati Zokija da mi sastavi plan visokoproteinske dijete za 3 tjedna samo ću ga morati podmititi posnim sirom
Zovi Zokija na forum pod hitno
-T- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 15:19   #178
zašto
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 15:33   #179
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
zašto
zbog sira
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 17:43   #180
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
zašto
A da cujemo njegovu stranu. Glupo je napadati nekoga koga nema, tko zna, mozda sve sto ti savjetuje radi s nekim razlogom za kojeg mi neznamo..
-T- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.