Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 11:24   #21
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
čovječe, kad se sjetim sebe s četrnaest. glavna preokupacija mi je bila hoću li se s šesnaest znati poljubiti i kako će to izgledati.

meni je zakon normalan slijed prilagodbe standardima EU. konačno je bilo i vrijeme da se maknemo od balkanskog primitivizma.
Kotulice, nešto mi govori da si mlađahna. Hoćeš da te vodim na slaju? Isključivo europski okusi.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:28   #22
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Samo što je ovo potegla institucija dječje pravobraniteljice - što znači da M. Jelavić radi svoj posao. Nija na njoj da istražuje pljačke
ja isto ne kužim u čemu je problem
zakon je OK
i što bi ga trebalo ukinuti jer u isto vrijeme nije donešen i neki antikorupcijski zakon ?!?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:29   #23
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Batinama. Batina je iz raja izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. Pa ušla. Pa izašla. I tak.


bogami, dobra kondicija. samo ode je barenko dvi minute. a ko zna koliko 'i tak' još dura.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:33   #24
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Kotulice, nešto mi govori da si mlađahna. Hoćeš da te vodim na slaju? Isključivo europski okusi.


hahahhhhhh, ne hvala. časti druge sa sladoledima. ja sam već našla okus koji mi odgovara.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:44   #25
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a imaš sise gore u Tkalči, gdje je spomenik kurvama..pa gledaj
Znam, ruta za posao mi je mrak, imam dva raspeta Isusa, četiri sise (dvije gorspomenute), jednog sifilitičara i jednog u čiji seksualni život nisam upućen. Sve u dvadeset minuta, svršim četiri puta, a bicikl (samo) dvaput (on je gej, iz Kalifornije je).

Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post


bogami, dobra kondicija. samo ode je barenko dvi minute. a ko zna koliko 'i tak' još dura.
Skoro duplo.

Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
hahahhhhhh, ne hvala. časti druge sa sladoledima. ja sam već našla okus koji mi odgovara.
Ali... sigurno nisi probala okus podruma... to ti je mrak.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:46   #26
bilo je i vrijeme da netko pocne mislit u ovoj drzavi.
Bas mi je drago. Smrt pedofilima!
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:58   #27
Slafko moram priznat da se slazem s tobom, nemaju oni pametnijeg posla.
Ako je neko ko je 16- spreman za sex, uz prave razloge i osobu koja je donekle normalna, a pa zasto ne bi?
Njih vise brine to sto ce se netko pohebati dok je mlad, a ne brine ih to kaj decu po ulicama na svakom koraku saljecu pedofili. Nek odu v rit!

I sad se ta hipotetska osoba od 16- upusti u odnos s nekime, dobrovoljno, i to ce privuci vise paznje od toga da je netko natjeran na seksualni odnos. Aspurdno.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year...
Tainted Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:02   #28
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Skoro duplo.
maratonac
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:06   #29
Quote:
Tainted Love kaže: Pogledaj post
Slafko moram priznat da se slazem s tobom, nemaju oni pametnijeg posla.
Ako je neko ko je 16- spreman za sex, uz prave razloge i osobu koja je donekle normalna, a pa zasto ne bi?
nije problem u nekom od 16 godina tko je spreman za sex, problem je u troduplo starijem smeću koje je tu (a onak, diskutabilnu) spremnost spremno iskoristiti.
Što je "donekle normalna osoba"?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:08   #30
Quote:
Tainted Love kaže: Pogledaj post
Ako je neko ko je 16- spreman za sex, uz prave razloge i osobu koja je donekle normalna, a pa zasto ne bi?
Osoba koja s 21+ opći s osobom od 16- mahom nije donekle normalna, a morebit' niti uopće. U mom selu, ne znam kako je u vas.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:09   #31
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
nije problem u nekom od 16 godina tko je spreman za sex, problem je u troduplo starijem smeću koje je tu (a onak, diskutabilnu) spremnost spremno iskoristiti.


doduše, znalo se ipak dogodit i ljubavi pa čak i na tako dobno prilično udaljenim relacijama. dakako, na iznimkama se ne može gradit zakon. više je ovih smećara o kojima ti pričaš nego iznimki koje su meni pale na pamet.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:09   #32
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
nije problem u nekom od 16 godina tko je spreman za sex, problem je u troduplo starijem smeću koje je tu (a onak, diskutabilnu) spremnost spremno iskoristiti.
Plus što onaj od 16 godina nije mlađi od 16 godina
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:18   #33
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post


doduše, znalo se ipak dogodit i ljubavi pa čak i na tako dobno prilično udaljenim relacijama.
ma znalo se..što se more možda tolerirat u nekim kasnijim godinama. ono, malo mi je i to bezveze, al ajd, svi punoljetni pa nek se jebedu kako znadu.
A štos ljubavi tiće, meni se čini da su tu uvijek više neki nadomjesci, i kompleksi te liječenje istih u pitanju, nego baš nako, ljubav ko ljubav.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:20   #34
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ma znalo se..što se more možda tolerirat u nekim kasnijim godinama. ono, malo mi je i to bezveze, al ajd, svi punoljetni pa nek se jebedu kako znadu.
A štos ljubavi tiće, meni se čini da su tu uvijek više neki nadomjesci, i kompleksi te liječenje istih u pitanju, nego baš nako, ljubav ko ljubav.
ima slučajeva di je fakat bilo i ljubavi.
rijetki su i nisu relevantni s obzirom na ovaj kontekst.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:22   #35
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
nije problem u nekom od 16 godina tko je spreman za sex, problem je u troduplo starijem smeću koje je tu (a onak, diskutabilnu) spremnost spremno iskoristiti.
Što je "donekle normalna osoba"?
U kategoriju doneklo normalne osobe ne spada troduplo starije smece.
Osobno mogu normalnim smatrati negdje do cca 10 godina razlike.

Sa starijim dececima sam imala samo dobrih iskustava, te mogu reci da samo treba imati malo pameti i onda neces nasjesti na troduplo starija smeca (t.s.s. xD).
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year...
Tainted Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:26   #36
Quote:
Tainted Love kaže: Pogledaj post
mogu reci da samo treba imati malo pameti i onda neces nasjesti na troduplo starija smeca (t.s.s. xD).
tko sa 16 godina ima pameti?
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:27   #37
Quote:
Tainted Love kaže: Pogledaj post
U kategoriju doneklo normalne osobe ne spada troduplo starije smece.
Osobno mogu normalnim smatrati negdje do cca 10 godina razlike.
e, al to troduplo starije smeće se ne bi složilo s tvojim viđenjem normalne osobe. da. desetak godina ajd. Iako ne i onda kad je jedan star 15 a drugi dvajstipet. a dvajstipet i tristipet..to je druga priča.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:29   #38
Quote:
vixen kaže: Pogledaj post
tko sa 16 godina ima pameti?
pamet i mudrost baš i nije ista stvar, ne?
Hoćeš reći da nema pametnih 16togodišnjaka? wtf. pa ima i pametnih beba jebaga sad.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:35   #39
Kao prvo, radi se o mlađima od 16 a ne o onima koji imaju 16.
Kao drugo, ima li netko ovdje tko ima kćer od 14 ili 15 godina? Eee da ima, da vidite kako se percepcije brzo mijenjaju
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:36   #40
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
e, al to troduplo starije smeće se ne bi složilo s tvojim viđenjem normalne osobe. da. desetak godina ajd. Iako ne i onda kad je jedan star 15 a drugi dvajstipet. a dvajstipet i tristipet..to je druga priča.
Ne bi se slozilo s mojim vidjenjem normalne osobe. xD

A zbilja o zrelosti bi se dalo raspravljati u nedogled.
Ja sam jos mlada, sve stoji, ali mogu reci da sam upoznala ljude od 25+ godina koji ne znaju di im glava stoji, a kamoli gace.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year...
Tainted Love is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.