Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 11:20   #201
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Najjaca izjava o Horvatincicu je s Indeksa: He has got enough money to kill us all.
I neće stati...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:21   #202
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom. Meni ta optužba za "neizravnu namjeru" izgleda nelogično čak i kao laikinji, jer nisam pravnica. Mislim da ga se, umjesto toga, za nehaj itekako moglo osuditi te da je tako trebala glasiti i tužba. Uostalom, on je dosad u cjelokupnom svome optuženičkom historijatu pokazao da je jedino u čemu je dosljedan - nehaj - budući da je izazvao hrpu nesreća i to s teškim posljedicama pogibija ljudi, teških ozljeda i sl., a da nikada nije odustao od vožnji s raznim sredstvima na kopnu i moru, premda je znao da ima "sinkopu", ako je ima.. Dakle, moraš biti itekako cijepljen od odgovornosti, bezobziran i, u najmanju ruku, doslovno nehajan, da to zanemariš sve i dalje se voziš i ploviš kao da se nije ništa dogodilo i kao da nisi dosad već prouzročio nikakvu štetu. No, isto tako, da je sutkinja bila ikakva, morala je utvrditi barem nehaj. Ali, očito je da je i dobio takvu sutkinju da bi ga se oslobodilo. Samo mi nije jasno čime je on toliko zadužio hrvatsku državu da mu se cijeli život gledaju kroz prste takvi teški zločini?
Da, neizravna namjera za izazivanjem pomorske nesreće bi valjda tu bila kao nešto da nije namjeravao usmrtiti ove Talijane i da se nije namjerno zaletio u njihovo plovilo, ali primjetivši da može doći do nesreće, ne obazirući se na moguće posljedice, nije ništa poduzeo da to spriječi. Kako to dokazati, zar bi netko tko je bio s Horvatinčićem potvrdio takvo nešto? Meni također, kao laiku, čini se da je uvijek bolje što jednostavnije postaviti stvari, a pri tome bi i povijest njegovih prijestupa u upravljanju vozilima imala težinu.
__________________
Tko drugom revoluciju farba, Soroš i Antifa mu postanu i teta i barba!
ramiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 01:33   #203
Ma koji vam je kurac svima?

Ova presuda dokazuje da živimo u pički materinoj od države.

Da sam ja sudac, ovako bi bilo:

- Oprostite, ja sam imo sinkopu...

- Ma jebe se meni za sinkopu, nirvanu, katarzu il anegdotu - šta si koji kurac srao prvi put, da si ih pri svijesti htio izbjegnut?

- Pa ovaj, onaj, mislim, postoje pravosudne norme, jelte...

- Pravosudne norme, kažeš? Oćemo li primijenit olakotne okolnosti, a?

- Pa mislim, bio bi red...

- Okej, kad misliš barem u sudnici, a razmišljanje za volanom ti je strano: s obzirom da si već pobio pun kurac ljudi, olakšavajuća okolnost za građanstvo je ta da ti presuđujem maksimalnu kaznu.

Sudac koji ne bi ovako presudio najobičnije je izdajničko govno.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:13   #204
u rijeci organizirali prosvjed 'protiv horvatinčića':

"Građani diljem Hrvatske zgroženi su odlukom Općinskog suda u Šibeniku koji je oslobodio Tomislava Horvatinčića optužbi za ubojstvo talijanskog bračnog para u pomorskoj nesreći 2011. godine.

Zbog toga su se u utorak na riječkom Korzu ispred zgrade Radio Rijeke u središtu grada okupili i ogorčeni Riječani prosvjedujući protiv, kako kažu, nepravdene i neshvatljive presude.

..prosvjednici su nosili transparente s oštrim porukama spram hrvatskog pravoduđa. Ističemo ove: “Tomislav Horvatinčić – ubojica sa certifikatom. Odobrilo: hrvatsko pravosuđe” ili “Horvatinčić nevin – dno dna pravosuđa…”


nije velik :hrvati pizde: ali bolje išta nego ništa..

barem rijeka kad već ostatak hrvatske šuti..osim po portalima i na kavama, naravno..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:13   #205
Pod obavezno ..bi trebalo uvesti ispitivanje na poligrafu. Za sve ..od običnog prometnog prekršaja pa sve do "zaboravnih " u svim procesima.

Takođe uvesti - da je poziv na sud svetinja, a desi se da nedolazak opravdaju s
"već prije" dogovorenim obavezama, zubarom i sličnim idiotarijama .
Na taj način vrijeđaju direktno ( preko sudaca ) RH.
Ali , ako bude poziv svetinja i ne dođeš ..ide pendrek i privođenje i čekaj u bajbokani iduće ročište..
brzo bi se stanje popravilo.

Ovako izađe da je HR pravosuđe skupina ( podmićenih? ) koja puši najjadnija sranja od bilo koga.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 05:00   #206
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Pod obavezno ..bi trebalo uvesti ispitivanje na poligrafu. Za sve ..od običnog prometnog prekršaja pa sve do "zaboravnih " u svim procesima.

Takođe uvesti - da je poziv na sud svetinja, a desi se da nedolazak opravdaju s
"već prije" dogovorenim obavezama, zubarom i sličnim idiotarijama .
Na taj način vrijeđaju direktno ( preko sudaca ) RH.
Ali , ako bude poziv svetinja i ne dođeš ..ide pendrek i privođenje i čekaj u bajbokani iduće ročište..
brzo bi se stanje popravilo.

Ovako izađe da je HR pravosuđe skupina ( podmićenih? ) koja puši najjadnija sranja od bilo koga.
sve nam je korumpirano...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:47   #207
Znači, to je to. Masovna histerija je završila, kolektivna amnezija je počela. Horvatinčić i ona sotona od sutkinje su prošli lišo, narod je malo negodovao i "izio vuk magare"...ljudski životi se ne mogu vratiti, on može nastaviti raditi što želi dok sam ne skonča. Nikakav prosvjed, nikakav pritisak na sudstvo, nikakva peticija ili masovna podrška sinu poginulih Talijana u prenošenju ovog na europske sudove?
Kakvo smo mi jadno društvo. Ali čemu se čudim, kad hrvatski suci za dekapitiranu strankinju mogu reći da "nije umrla na posebno okrutan način" i da je zato marjanski ubojica slobodan za 15 god. (sad 10) da može još u naponu snage nastaviti haračiti Marjanom...Pretužna hrvatska realnost.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:41   #208
Ovaj izgleda traži petu žrtvu

http://100posto.hr/news/krenuo-sam-z...etio-crni-dzip
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:58   #209
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Da smo neki narod ne bi nama trebao sud za ovakve probisvjete...
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:22   #210
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
blago budalama...
njima je lako,jer ne misle kako...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:02   #211
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Da smo neki narod ne bi nama trebao sud za ovakve probisvjete...
Kao čovjek prijeke naravi, ja sam za sud.

Prijeki.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:44   #212
Quote:
KRATKOTRAJNA NESVJESTICA
HORVATINČIĆ MORA NA IZVANREDNI LIJEČNIČKI PREGLED Ako se utvrdi da je zaista imao sinkopu, možda će mu oduzeti vozačku dozvolu
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...zvolu/6752352/

Bilo je i vrijeme
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:50   #213
Koliko je on do sad ubio ljudi po zakonu? Mislim na dozvoljen način.

Ako je ubijao po zakonu, ja ne vidim razloga da mu neko oduzme vozačku (valjda i plovidbenu dozvolu) i onemogući ga da i dalje radi po zakonu.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:54   #214
- "Druže sudija, oštećenik mi je opsovo majku. Meni je pao mrak na oči pa sam ispucao šaržer u njega i ne znajući šta radim."

- "Pao mrak na oči? Dakle sinkopa! Slobodni ste!"
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:26   #215
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
- "Druže sudija, oštećenik mi je opsovo majku. Meni je pao mrak na oči pa sam ispucao šaržer u njega i ne znajući šta radim."

- "Pao mrak na oči? Dakle sinkopa! Slobodni ste!"
nemate vi novaca za to...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2019., 16:26   #216
Thumbs up DORH potvrdio: Tomislav Horvatinčić ide u zatvor!

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/kada-ce-horvatincic-u-remetinec-nema-rokova-no-moglo-bi-se-odgoditi-i-da-izbjegne-odlazak-u-zatvor-foto-20191204


https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/kada-ce-horvatincic-u-remetinec-nema-rokova-no-moglo-bi-se-odgoditi-i-da-izbjegne-odlazak-u-zatvor-foto-20191204
__________________
Zatvor? BiH? Smrt? Doživotna funkcija?
Aperol Spritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2019., 21:00   #217
I dalje je bahat!

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/horvatincic-o-svojoj-pravomocnoj-presudi-necu-davati-nikakve-izjave-osim-ako-mi-se-omoguci-medijski-prostor-da-sve-iznesem-uzivo/9701818/?utm_source=linkertportal&utm_medium=widget&utm_ca mpaign=razmjena%2bprometa

Zar bi svaki dan svi oni koji su osuđeni, trebali dobiti prostor na televiziji da nam ispričaju svoju "verziju"?
Koji drski bezobrazni smrad...
__________________
Zatvor? BiH? Smrt? Doživotna funkcija?
Aperol Spritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2019., 22:58   #218
Ma prestrašno nešto
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2019., 16:24   #219
Tek sam sada vidio info na prvoj stranici.Gliser s kojim je Horvatinčić usmrtio Talijane 3 godine nije bio registriran.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2019., 20:09   #220
Zato će ga Kolinda opet pozvati na inauguraciju, možda i Merčepa iz zatvora, Glogoškog, Klemma, Alića, Bujanca...sve će te kurve u šator pobjednice kao mi prije 5 godina
__________________
Zatvor? BiH? Smrt? Doživotna funkcija?
Aperol Spritz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.