Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 18:21   #41
Quote:
Austen Jannis kaže: Pogledaj post
Koja je to GLUPOST svaku mršaviju ženu proglašavati anoreksičarkom

Evidentno je po prirodi, po medicinskoj klasifikaciji mršaviji tip građe, koštunjaviji, sa dužim krakovima - rukama i nogama. Jaso da se žena od svojih 175 teže popunjava nego ona od 150, 160, no to je ne čini bolesnom!!

I kao što je netko ranije napisao ona definitivno ima univerzalne adute ljepote - čisto porculansko lice, velike oči, pravilan nos - ispunjava kanon ljepote.
S druge strane, u nekim ranijim fazama sa nešto više mase u tijelu je bila zgodnija istina, ali i ovako krhka je, nikako je to ne čini karikaturom!
Ne bi baš rekla... ja sam niska, mogu posjest i konja pa me se niš ne uhvati jbg ... ne ovisi to o visini nego o metabolizmu...

Što je je, ona je ipak pretjerala sa svojom mršavošću....
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:30   #42
ma ona je običan pr isprdak. nekoć imala prelijepo lice, a dobar dio slave odradila na račun ekscentričnosti (opet uključujemo pr) i poznatog oca. loša glumica i niš mi ne znače njezini globusi i oscar. ne nalazim ih meritornima za ništa.
ipak, slavna osoba njezinog kalibra i kraljica žutila bolje da se igra humanitarke nego da nastavlja propagirat krv u bočici ili unajmljivanje ubojica.
fairydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:53   #43
Nije mi neka glumica,al mi je simpa, izgleda drago i ima iskren osmijeh. Definitivno je jedna od najljepših celebrity žena, pa nek priča tko šta hoće. Jest da je sad dosta mršava i da je prije bila puno zgodnija, ali nekako njoj to baš dobro stoji, elegantna mi je i ženstvena svakako. A djeca su joj
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 15:42   #44
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Ne bi baš rekla... ja sam niska, mogu posjest i konja pa me se niš ne uhvati jbg ... ne ovisi to o visini nego o metabolizmu...

Što je je, ona je ipak pretjerala sa svojom mršavošću....
ma da , istina ovisi i o metabolizmu. lai kod nje se taj dojam samo pojačava radi krakatosti, to sam htjela reć.
Austen Jannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 16:10   #45
Andja je specifična od ostalih ljepotica zbog svoje osebujne osobnosti . Zato se izdvaja od ostalih.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 15:56   #46
Quote:
Austen Jannis kaže: Pogledaj post
I kao što je netko ranije napisao ona definitivno ima univerzalne adute ljepote - čisto porculansko lice, velike oči, pravilan nos - ispunjava kanon ljepote.
ispunjava kanon ljepote - tebi i onima koji misle kao ti. meni baš i ne

koščata, muška linija brade, usne jesu pune al mi nisu pojam klasne ljepote, nešto mi je čudno s njima, možda i premal nos u odnosu na ostatak...

uglavnom, koliko sam primijetio pišući na temama koje se dotiču izgleda Jolie, nisam jedini kojem ona i nije nešto. lijepa jest, ali mi nije extra
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 16:05   #47
zaboravio sam dodat, ima i visoku čelenku za ženu
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:36   #48
Dedina, bucmastost nije univerzala odlika ljepote. Mozda jedino kod seljaka (ovo nije uvreda).

Evo sto su znanstvenici zakljucili... shto vecina ljudi misli, shto je lijepo kod zena: http://en.wikipedia.org/wiki/Physica...attractiveness
Quote:
Attractiveness research has attempted to determine which facial aspects communicate attractiveness. Facial symmetry has been shown to be considered attractive in women,[75][76] and men have been found to prefer full lips,[77] a high forehead, small chin, small nose, a shorter, narrow jaw, high cheekbones[31][78][79] clear, smooth skin, and large, clear eyes.[70] The shape of the face in terms of "how everything hangs together" is an important determinant of beauty.[80] A University of Toronto study found correlations between facial measurements and attractiveness; researchers varied the distance between eyes, and between eyes and mouth, in different drawings of the same female face, and had the drawings evaluated; they found there were ideal proportions perceived as attractive (see photo).[74] These proportions (46% and 36%) were close to the average of all female profiles.[74] Women with thick, dark limbal rings in their eyes have also been found to be more attractive. The explanation given is that because the ring tends to fade with age and medical problems, a prominent limbal ring gives an honest indicator of youth.[81]
Ti ces sada reci da su to hrpa gluposti, ali pametniji od tebe su istrazili sto vecina ljudi misli da je privlacno kod zena. Sad mozes reci da visoko celo nije odlika ljepote, ali to je izgleda tvoje (manjisko) subjektivno misljenje.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:38   #49
Jos da dodam... cudne usne, premali nos u odnosu na ostatak... daj ne seri.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:43   #50
da, samo kaj su znanstvenici dokazali i kako je ljepota = simetrija, ali i određene mjere. premali nos, prevelike čube i preveliko čelo nisu lijepi jer kao takvi odudaraju od mjera. problem je u prefiksu. uz to, ona ima ogromnu glavurdu na tanko tijelo i nije visoka. žena ako ima 168 ima puno, ali javna je tajna da je u hollywoodu normalno malo modificirat mjere. njoj u korist ide i mršavost i dugi udovi koji optički stvaraju iluziju visoke žene.
fairydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 19:13   #51
Meni je Angie bila puno ljepsa davno prije al i sad je lijepa.
Koscata il ne, lijepa zenska. Mislim samo da kad vidas jednu te istu osobu konstantno po svim novinama, prestane ti biti zanimljiva. Zapravo, dosadi i ta ljepota ti postane bezvezna
Naravno i kad citas sve njene prosere, ispadne ti glupa pa ti se poruzni jos i vise.
Opcenito kad gledas sve one topike o lijepim i nelijepim, precijenjenim ili podcijenjenim sve na isti kalup...ljudima se svidaju osobe koje su im zbog neceg simpaticne. Ako ri nije simpa onda ti je automatski ruzna. Realno, svakom se moze naci nes grdo na faci il tijelu.
Glupa plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 19:17   #52
Meni ona uopće nije lijepa, s tim da je ljepota subjektivna stvar, tako da je normalno da ono šta je nekom vrhunac ljepote nekom drugom nije.
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 19:50   #53
Quote:
fairydae kaže: Pogledaj post
da, samo kaj su znanstvenici dokazali i kako je ljepota = simetrija, ali i određene mjere. premali nos, prevelike čube i preveliko čelo nisu lijepi jer kao takvi odudaraju od mjera. problem je u prefiksu. uz to, ona ima ogromnu glavurdu na tanko tijelo i nije visoka. žena ako ima 168 ima puno, ali javna je tajna da je u hollywoodu normalno malo modificirat mjere. njoj u korist ide i mršavost i dugi udovi koji optički stvaraju iluziju visoke žene.
OK, mjere jesu neki standard. Ali kako ti znas da ima premali nos, preveliko celo, preveliko cube? Jesi mjerila ravnalom?

Inace, izgleda da vecina misli da mali nos i veliko celo idu u prilog zenama. Izgleda da su ti Torontski znanstvenici na temelju tog malog nosa, velikog cela, velikih ociju i drugih djelova lica 'slozili' mjere. Pa nije da su napamet slagali fotografije u istrazivanju.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 01:47   #54
Iskreno, meni je jedna od odbojnihih glumica, iako vidim zašto je nekima lijepa... A i dosta njenih uloga nije mi "leglo"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 10:15   #55
Andželina Džoli: Odstranila sam obe dojke iz zdravstvenih razloga

Quote:
Andželina Džoli otkrila je da se podvrgla dvostrukoj mastektomiji, iako je bila zdrava, pošto je saznala da je nosilac BRCA1 gena za rak i da ima 87 odsto šansi da oboli od raka dojke.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 10:45   #56
ovo me jutros stvarno šokiralo...žena je zbilja hrabra, vidi se da joj nimalo nije stalo do titule sex simbola i jeli nekome lijepa ili ne, nego brine da bude tu za svoju djecu...

I da, ne mogu da mi ne izmami osmijeh pisanje imena/prezimena poznatih na srpskom... :-)
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 10:49   #57
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post

I da, ne mogu da mi ne izmami osmijeh pisanje imena/prezimena poznatih na srpskom... :-)
meni je isto trn u oku kad je na latinici

na ćirilici moraju po Vuku ali na latinici mi je baš nakarada

ali bar ljudi onda znaju kako se čita šta
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 10:54   #58
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
meni je isto trn u oku kad je na latinici

na ćirilici moraju po Vuku ali na latinici mi je baš nakarada

ali bar ljudi onda znaju kako se čita šta
to nema veze sa latinicom i ćirilcom ako se ne varam, to su dva različita pisma, a ti njeno ime nisi na ćirilici pisala, koliko vidim..,
nego mi je logičnije da se imena pišu izvorno, onda ti je izvorno pisanje njihovih imena nakaradno...

a što se tiča čitanja, njihov izgovor se rijetko može doslovno skinuti sa našim dž, đ i ostalim...onda bi radi razumljivog čitanja trebalo ispisivati točan fonetski prijevod...

Džontra Volta
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 11:05   #59
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
to nema veze sa latinicom i ćirilcom ako se ne varam, to su dva različita pisma, a ti njeno ime nisi na ćirilici pisala, koliko vidim..,
nego mi je logičnije da se imena pišu izvorno, onda ti je izvorno pisanje njihovih imena nakaradno...

a što se tiča čitanja, njihov izgovor se rijetko može doslovno skinuti sa našim dž, đ i ostalim...onda bi radi razumljivog čitanja trebalo ispisivati točan fonetski prijevod...
Kažem, ružno mi je vidjeti kad se na latinici strana imena pišu po Vuku (jer nema potrebe, pošto je i ostatak teksta na latinici)

Na ćirilici se strana imena moraju pisati po Vuku (može se i upaciti u ćiriličnom tekstu strano ime na latinici, ali to mi je još veća nakarada) jer inače nema smisla kad bi se na ćirilici napisalo npr. Ангелина Јолие


Ne može se skinuti doslovno ali može približno. Jer tačnije je da neki muto koji nema pojma o engleskom pročita i izgovori 'Džoli' nego da po Vuku veli 'Jolie' onako kako je pročitao
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 11:14   #60
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kažem, ružno mi je vidjeti kad se na latinici strana imena pišu po Vuku (jer nema potrebe, pošto je i ostatak teksta na latinici)

Na ćirilici se strana imena moraju pisati po Vuku (može se i upaciti u ćiriličnom tekstu strano ime na latinici, ali to mi je još veća nakarada) jer inače nema smisla kad bi se na ćirilici napisalo npr. Ангелина Јолие


Ne može se skinuti doslovno ali može približno. Jer tačnije je da neki muto koji nema pojma o engleskom pročita i izgovori 'Džoli' nego da po Vuku veli 'Jolie' onako kako je pročitao
a tako...nisam te skontala na prvu...

ja mislila da takvi ni ne čitaju o Anđi...

Kakogod, šokirao me taj njen potez...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.