Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2014., 12:01   #341
slažem se s tobom.
Možda postane hrabra u Engleskoj, kad vidi uživo kaj se tamo nudi [/QUOTE]

Ne brinite, nudilo se je meni i ovdje puno toga. Nemaju oni ništa što moj muž nema A vi kada se udate nabolje svoga u kavez strpajte, možda vam tako čovjek neće nikada doći u iskušenje i šanse su vam veće da mu budete jedine cijeli život.
lolitaa89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:04   #342
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Ono što želim reći, za mene emocionalne prevare nema,
Razmijenili smo dosta intimnih razgovora i jednostavno smo 'kliknuli', ima dana kada i po 6 sati dnevno razgovaramo,

Naš kontakt bi danas bio sigurno na takvoj razini, danas bi razmjenjivali nježnosti i ljubavne poruke, ali odnos nije takav.
Ne znam kako bi ti onda definirala emocionalnu prevaru osim nije g nego se pas p Jedino kaj ti možda ovom pričom želiš reći je- da si nekad emocionalno varala muža a danas više ne.
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Ne brinite, nudilo se je meni i ovdje puno toga. Nemaju oni ništa što moj muž nema A vi kada se udate
Nemam pojma koja je poanta ovih postova a ovo zadnje ne znam kak bi komentirala.
Jel sad trebamo bit zavidne?
Ajd, blago tebi
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:05   #343
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
To uopće nije treća osoba. Na skajpu imam 300 ljudi, svejedno je jel' muško ili žena. Onda bi se ja trebala brinuti za svaku curu/ kolegicu s posla s kojom moj muž popije kavu i s kojom razmijeni poruku na mob. Ali ne zalazim u njegove stvari, jer imam povjerenje, a to je ključna stvar. Ako moj muž zna da ga ne bi prevarila,čemu onda to. Vjeruj mi i da mu kažem, ne bi ga uznemirilo previše, jer on najbolje zna kakva sam. I otvoreni smo jedno prema drugome.
Draga moja, kada bi se ljudi razvodili zbog takvih stvari, 99,9% ljudi bi bilo razvedeno.
I molim te ne pričaj šta ja želim, i o mojim željama, jer ne znaš ništa o tome.
Te zelje si ti sama navela.

Ovako, da je to nista ne bi ti tu sad na forumu nas uvjeravala u to nista.
Bar ne bi na ovoj temi pocela pisati o sebi, vec bi otvorila novu temu.
Sama si za sebe, dosavsi ovdje, rekla da si emocionalno nevjerna suprugu.

I jako dobro si sve u pocetnim postovima opisala i sad agresivnim stavom pokusavas ublaziti i umanjiti to sve jer nisi dobila reakciju i odgovore kakve si ocekivala.

I ja i dalje smatram da si emocionalno nevjerna iako ti mislis da nisi, iako si prekinula to na jedno vrijeme, iako to vise nije intenzivno kao prije.

Bit u svemu tome je to bas sad sto si rekla. Imas 300 ljudi na skype, pa razgovaraj s njima, a ne s ovim Ircem koji ti ugrozava brak.
Jer bas zato sto ne znas kako bi tvoj suprug reagirao, onda iz postovanja prema njemu bi trebala prekinuti taj kontakt.

Jer nije on jedini Irac koji zna engleski. A to je i bio jedini razlog zasto si isla s njim razgovarati.
Ne da ti on dokaze da ima djevojku i s kim zivi i kako izgleda i kako se zove i kakav mu je zivot. Vec da naucis engleski bolje.
A ako si vec otisla predaleko onda si to trebala i prekinuti iako se po tebi nista nije dogodilo.

Ili bi tebi bilo svejedno da tvoj suprug pocinje flertati s nekom zenom i predomisli se oko toga svega, ali svejedno ostane dobar s njom i redovno ide na kave i nekad malo opet flerta.
Znas ti da se i ta zena i taj tvoj Irac jos uvijek nadaju povoljnom razvoju situacije u njihovu korist.
I samo zato je on blizu tebe jer se nada da cete opet se vratiti na staro ili bar kad dodjes da ce te biti zajedno.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:08   #344
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bi ti onda definirala emocionalnu prevaru osim nije g nego se pas p Jedino kaj ti možda ovom pričom želiš reći je- da si nekad emocionalno varala muža a danas više ne.
Ono što želim reći u tih prvih par dana bilo je emocija.Ali ih ne nazivam prevarom, jer mi taj lik nije bio ništa bitniji od moga dragog, našli smo se u zajedničkim temama. Bilo je male zaluđenosti, ali to je trajalo tjedan-dva.
Kako mogu emocionalno varati nekoga, ako ga volim ?
lolitaa89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:13   #345
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Ono što želim reći u tih prvih par dana bilo je emocija.Ali ih ne nazivam prevarom, jer mi taj lik nije bio ništa bitniji od moga dragog, našli smo se u zajedničkim temama. Bilo je male zaluđenosti, ali to je trajalo tjedan-dva.
Kako mogu emocionalno varati nekoga, ako ga volim ?
Koliko dugo se vi "poznajete"? Koliko to traje, nisam znatiželjna nego imam dojam da sad mijenjaš priču
Zašto ne kažeš mužu ako si sigurna da ga to ne bi nimalo uznemirilo?
Zakaj ne veliš- dragi planiram ići u Englesku i vidjet se s likom s kojim sam nekad izmjenjivala intimne poruke i pričala po 6 sati dok si ti radio i da tebe nema ni trenutak ne bi razmišljala, bila bi s njim.
Kažeš da on najbolje zna kakva si ti, da ste otvoreni jedno prema drugome, al nekako sam uvjerena da ovo kaj si nama ispričala njemu nećeš nikad.

Zadnje uređivanje -honey- : 15.04.2014. at 12:19.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:18   #346
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Ono što želim reći u tih prvih par dana bilo je emocija.Ali ih ne nazivam prevarom, jer mi taj lik nije bio ništa bitniji od moga dragog, našli smo se u zajedničkim temama. Bilo je male zaluđenosti, ali to je trajalo tjedan-dva.
Kako mogu emocionalno varati nekoga, ako ga volim ?
U tim trenutcima ga sigurno nisi voljela inace ti se ne bi to ni desilo.
Pitaj supruga opcenito na ovu temu, pa ces cuti njegovo misljenje.
Pitaj ga da li bi se on osjecao voljeno da njegova supruga osjeca sve gore napisano prema nekome i onda to zatomi, ali se i dalje cuje s tom osobom?
Iz kojeg razloga se ti cujes s njim?
Ti ne razumijes da se ti njega ne zelis odreci, bitan ti je, bitniji od tvog supruga kojeg bi ta cijela situacija mogla boljeti.
Znaci, zelis reci da volis supruga, ali konstantno iz dana u dan, radis nesto sto bi ga moglo povrijediti.
Objasni ti meni kako ga ti onda volis?
Kad si u svakom trenutku bitnija sama sebi i svoje potrebe stavljas na prvo mjesto, ispred njegovih osjecaja.

Jos bi ja razumjela da je to osoba koju ti cesto vidjas i ne mozes izbjeci.
Ali neki stranac s kojim nemas dodirnih tocaka, ocito si s njim samo i samo radi sebe i svog ega.

Taj Irac ti nije bio nista ni nebitniji od tvog dragog jer si mu dopustila da te zavede i da osjecas nesto prema njemu.
I onda si se uplasila sto bi sve mogla izgubiti pa si prestala tolikim intenzitetom biti zaludjena.
I sad kad si smanjila, mislis da je sve to u redu, jer eto nema skoro vise niceg.
Ali i dalje je on tu negdje ako zatreba jer ga se ne mozes odreci.

Npr. meni osobno je to jako veliki pokazatelj koliko ti svog supruga ne postujes i ne volis.
Jer se nisi spremna odreci tog Irca koji ti je kako tvrdis nista, a tvom suprugu bi mozda i bio problem.
Nisi spremna zrtvovati to nista radi dobrobiti svog braka i da ne povrijedis svog supruga.

Jer ako suprug sazna i kad sazna jer ce saznati, nece mu biti bitno koliko ste tocno dugo flertovali, a koliko bili "normalni" jer ce on samo pitati koliko se dugo cujes s njim.
A nije isto reci 3 tjedna i 2 godine.
I zanimati ce ga zasto je to trajalo toliko dugo i zasto si ga ti kao njegova obozavana supruga odlucila toliko dugo sustavno vrijedjati razgovarajuci s nekim s kim bi bila samo da nema njega i s nekim do kojeg ti je na neki nacin stalo.

Ako to uspijes suprugu objasniti kako i zasto, onda si jako dobar diplomata i psiholog.
Inace ces biti pred razvodom i mozes komotno za Irsku.
Iako bi ta veza s Ircem pukla prije nego sto bi pocela jer vise ne bi bila toliko zanimljiva ni uzbudljiva ni privlacna.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:21   #347
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Kako mogu emocionalno varati nekoga, ako ga volim ?
Kako možeš nekog voljeti a emocionalno ga varati Dok to radiš, ne voliš ga i ne misliš na njega, osim što "kradeš" sate dok njega nema da bi ih posvetila drugome. Bio on kriv za tvoje udaljavanje ili ne, to je svejedno u kontekstu ove teme.
Pitala si kako možeš varati s nekim kog nikad nisi vidjela, a ja te pitam kako se možeš zaljubiti u takvog, kako možeš imati emocije prema njemu, kako ti može biti napet itd.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:22   #348
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Te zelje si ti sama navela.

Ovako, da je to nista ne bi ti tu sad na forumu nas uvjeravala u to nista.
Bar ne bi na ovoj temi pocela pisati o sebi, vec bi otvorila novu temu.
Sama si za sebe, dosavsi ovdje, rekla da si emocionalno nevjerna suprugu.

I jako dobro si sve u pocetnim postovima opisala i sad agresivnim stavom pokusavas ublaziti i umanjiti to sve jer nisi dobila reakciju i odgovore kakve si ocekivala.

I ja i dalje smatram da si emocionalno nevjerna iako ti mislis da nisi, iako si prekinula to na jedno vrijeme, iako to vise nije intenzivno kao prije.

Bit u svemu tome je to bas sad sto si rekla. Imas 300 ljudi na skype, pa razgovaraj s njima, a ne s ovim Ircem koji ti ugrozava brak.
Jer bas zato sto ne znas kako bi tvoj suprug reagirao, onda iz postovanja prema njemu bi trebala prekinuti taj kontakt.

Jer nije on jedini Irac koji zna engleski. A to je i bio jedini razlog zasto si isla s njim razgovarati.
Ne da ti on dokaze da ima djevojku i s kim zivi i kako izgleda i kako se zove i kakav mu je zivot. Vec da naucis engleski bolje.
A ako si vec otisla predaleko onda si to trebala i prekinuti iako se po tebi nista nije dogodilo.

Ili bi tebi bilo svejedno da tvoj suprug pocinje flertati s nekom zenom i predomisli se oko toga svega, ali svejedno ostane dobar s njom i redovno ide na kave i nekad malo opet flerta.
Znas ti da se i ta zena i taj tvoj Irac jos uvijek nadaju povoljnom razvoju situacije u njihovu korist.
I samo zato je on blizu tebe jer se nada da cete opet se vratiti na staro ili bar kad dodjes da ce te biti zajedno.
Stvar je u tome što vi sve pogrešno zaključujete. Iznijela sam što sam ja doživjela, osjetila sam i ja kako je kada ti se netko drugi svidi, kada ti posveti malo više pažnje od osobe s kojom živiš. Ali to je trajalo tjedan-dva. Moja glava se brzo razbistri, i s ove točke gledišta, tu nije bilo emocija. Jednostavno mi je nešto falilo u braku. I taj je kontakt bio odmah prekinut, ali slučajem okolnosti, jer imam rodicu u Engleskoj, opet smo došli u kontakt, ali od tada više ništa nije bilo kao na početku. S moje strane nije bilo one ushićenosti. Emocionalna prevara je kada si lud za ''trećom'' osobom mjesecima,godinama, kada dogovarate sastanke, viđate se tajno i razmjenjujete nježnosti. Kod mene toga nije bilo. Nikada mu nisam rekla da ga volim-jer to nisam osjećala. Jedno je ljubav-drugo je sviđanje. Zato ne smatram da sam bila nevjerna. I stvar je u tome što mi kontakt s Ircem, ne ugrožava brak ni na kakav način, možda on ugrožava sebi vezu, jer ga ne pitam osjeća li išta, niti me zanima. Potreba za dokazivanjem cure je bila iz toga razloga,jer je bio previše zainteresiran za nekoga tko je u vezi 4 godine.
Ja onda nikada ne bi trebala imati muške osobe oko sebe, ako ću gledati na takav način,da mi ugrožavaju brak.
Onda i meni sve muževe prijateljice ugrožavaju moj, ako ćemo tako gledati. A čuj hoću li otići s njim na kavu ili ne, to je do mene. Sigurno ću je popiti, pa nisam životinja, da ne mogu kavu popiti, i da moram zaskočiti svakoga tko mi se bar jednom u životu na kratko svidio. Onda ni svoje bivše ne bi trebala pozdravljati, a s jednim od njih sam super i dobri smo frendovi. Mužu ne smeta, čak je i on sam s njim popio kavu milion puta.
Moj muž bi meni porastao u očima kada bi znala da se povukao pred zgodnom ženom zbog mene. Jer nije pao u iskušenje, ruku na srce 90% njih padne. Stvar je u tome što imam povjerenje. Ja sam svoga spremna ostaviti sa najzgodnijom ženom u kući, i da se skine gola pred njim, znam da ne bi ništa bilo, jer ja najbolje znam s kakvim čovjekom živim.
lolitaa89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:22   #349
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bi nam se javila zena pred razvodom.

Bože sačuvaj!
Di je ona uleti i pita "jesmo li došli do onoga da se tribaju razvest"? Ta mi je najjača.
A ovo je tek vol.2! Malo je reć da biste se ženetine mogle suzdržat i stat na balun, valjda žena zna di je i šta je?! Ne bi da ste joj vi jutros ispisali papire za razvod.

Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Odnos prema muškarcu kojeg nikada u životu nisam vidjela.
Ne znam, sigurno bi ga povrijedilo, ali ne u jednakoj količini i da sam napravila nešto s dotičnim. U prvom slučaju stvari bi se riješile razgovorom, a u drugom slučaju možda bi završilo razvodom. Da, nešto mi je falilo, ali u tom slučaju dragi ne bi mogao prepisati meni svu krivnju, jer ima djelomično i njegove.
Naravno, u svakoj prevari krivnja je svačija, al ne želiš da odemo u ton smjeru.

Ne bi ga ni vidila da nema vražjeg interneta, ovde je tek potencirana ta emocionalna prevara. Ti ne možeš znat bi li to kulminiralo kod tvog muža, jer on to nikad ni neće saznat, ne možeš znat kad i kako bi se on smirija. Virujen da bi, al imala bi šta objašnjavat. Al ne znan da je baš to normalno da on proživljava, u tome je poanta. Da si (mu) napravila nešto, šta si mu sakrila, a da nije šoping novih sandala po najskupljoj cijeni.

Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Ono što želim reći, za mene emocionalne prevare nema, sve dok imaš kontrolu nad sobom i svojim emocijama. Ako ne znaš postaviti kontrolu, onda je za očekivati da sam mogla s njim imati i cam sex, i uživo sex, ne bi odbila njegov dolazak u Hrvatsku. Naš kontakt bi danas bio sigurno na takvoj razini, danas bi razmjenjivali nježnosti i ljubavne poruke, ali odnos nije takav. Danas se čujemo zaista rijetko, i sve je prijateljski. Moglo se tada svašta desiti, da se nisam zaustavila na vrijeme.
Dobro, odobravam.
Bit ću slobodan pitat šta misliš kakav je njegov dojam tvoje želje da se sad vidite?
Preslobodno ću ovo zaključit, ali kava u HR na tvon terenu, vanka na suncu i neka (jaka) piva u zaljuljanon pubu sa tipon s kojin si imala nešto(!), su kudikamo različite stvari.
Kakva si za zamislit da bi ti ova zadnja varijanta mogla isparat gaće?
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:24   #350
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Kako možeš nekog voljeti a emocionalno ga varati Dok to radiš, ne voliš ga i ne misliš na njega, osim što "kradeš" sate dok njega nema da bi ih posvetila drugome. Bio on kriv za tvoje udaljavanje ili ne, to je svejedno u kontekstu ove teme.
Stvar je u tome što sam u to vrijeme mislila na muža i također i njemu slala poruke, jer je za to vrijeme bio daleko od kuće. Nisam svoje vrijeme posvetila samo Ircu, s Ircem sam mogla imati seks preko skajpa, ali nisam. Imala sam seks sa svojim mužem preko telefona. I nastavila sam mužu slati nježnosti. Nije bio zanemaren.
lolitaa89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:26   #351
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Ovako, da je to nista ne bi ti tu sad na forumu nas uvjeravala u to nista.
Bar ne bi na ovoj temi pocela pisati o sebi, vec bi otvorila novu temu.
Sama si za sebe, dosavsi ovdje, rekla da si emocionalno nevjerna suprugu.
Eto, opet.
Komedija.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:26   #352
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Ono što želim reći u tih prvih par dana bilo je emocija.Ali ih ne nazivam prevarom, jer mi taj lik nije bio ništa bitniji od moga dragog, našli smo se u zajedničkim temama. Bilo je male zaluđenosti, ali to je trajalo tjedan-dva.
Kako mogu emocionalno varati nekoga, ako ga volim ?
Uh, meni se čini da si ti u žešćem denialu. Nemoj pogrešno shvatiti i odmah krenuti u napad, kao sredstvo samoodbrane već pokušaj dati sebi (ne moraš ovdje) odgovore na neka pitanja:

1. kakvi osjećaji se mogu razviti u nekoliko dana osim osnovne privlačnosti?

2. zar je moguće da u nekoliko dana osjetiš prema nekom drugom isto što i prema mužu (nevjerovatno mi je da to izjednačavaš, jer da bi se uopće razvili neki dublji osjećaji, potrebno je vrijeme)?

3. ako te zaluđenost prošla, zašto još uvijek održavaš kontakt s tim muškarcem (koliko sam shvatila, nisu to povremeni razgovori nego skoro svakodnevni koji traju po nekoliko sati, a takav odnos bez obzira na sadržaj vrlo teško može biti isključivo prijateljski)?

Onako kako sam ja doživjela ovo tvoje: može biti da ti je pomalo dosadno, imate zajedničke, zanimljive teme i tebi je odlično što imaš nekoga za razgovor, ali ako postoji seksualna napetost, to nije isključivo prijateljstvo. Ja vjerujem u prijateljstvo s osobama suprotnog spola, ali samo u situacijama u kojima ne postoji seksualna napetost s bilo čije strane ili ako i postoji zanemariva je u odnosu na sve ono drugo što osobe imaju.

Ne bi bilo zgoreg da preispitaš malo šta zapravo želiš od njega, jer čak i da jeste s tvoje strane tako kako tvrdiš, s njegove nije. Je li pošteno da zbog svoje sebičnosti i dosade daješ lažnu nadu drugoj strani?
__________________
.

Zadnje uređivanje Soul sister : 15.04.2014. at 12:38.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:30   #353
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post

Bože sačuvaj!
Di je ona uleti i pita "jesmo li došli do onoga da se tribaju razvest"? Ta mi je najjača.
A ovo je tek vol.2! Malo je reć da biste se ženetine mogle suzdržat i stat na balun, valjda žena zna di je i šta je?! Ne bi da ste joj vi jutros ispisali papire za razvod.


Naravno, u svakoj prevari krivnja je svačija, al ne želiš da odemo u ton smjeru.

Ne bi ga ni vidila da nema vražjeg interneta, ovde je tek potencirana ta emocionalna prevara. Ti ne možeš znat bi li to kulminiralo kod tvog muža, jer on to nikad ni neće saznat, ne možeš znat kad i kako bi se on smirija. Virujen da bi, al imala bi šta objašnjavat. Al ne znan da je baš to normalno da on proživljava, u tome je poanta. Da si (mu) napravila nešto, šta si mu sakrila, a da nije šoping novih sandala po najskupljoj cijeni.


Dobro, odobravam.
Bit ću slobodan pitat šta misliš kakav je njegov dojam tvoje želje da se sad vidite?
Preslobodno ću ovo zaključit, ali kava u HR na tvon terenu, vanka na suncu i neka (jaka) piva u zaljuljanon pubu sa tipon s kojin si imala nešto(!), su kudikamo različite stvari.
Kakva si za zamislit da bi ti ova zadnja varijanta mogla isparat gaće?
Pa odgovorit ću samo na ovo zadnje, da ne upadamo u dubioze. Što se moje želje tiče, ja mogu da ga ne vidim. Kada bi mi sada poslao poruku da je u Hrvatskoj, mislim da bi ga vidjela čisto da vidim jel bio vrijedan potrošenog vremena i da li je uopće vrijedno da ga smatram prijateljem, i jel' zaista ona osoba za koju ga smatram.
Što se tiče paranja gaćica, vrlo sam stabilna u glavi, nisam labilna, tako da čisto sumnjam da bi do toga došlo. Ako bi slučajno osjetila nešto, rekla bi mu da idem u wc i pobjegla trkom kući
lolitaa89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:31   #354
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što sam u to vrijeme mislila na muža i također i njemu slala poruke, jer je za to vrijeme bio daleko od kuće. Nisam svoje vrijeme posvetila samo Ircu, s Ircem sam mogla imati seks preko skajpa, ali nisam. Imala sam seks sa svojim mužem preko telefona. I nastavila sam mužu slati nježnosti. Nije bio zanemaren.
Tehnički se ni s jednim nisi seksala u to vrijeme nego si s obojicom bila u cyber filmu
Btw. nezanemarenost partnera nije nikakva garancija, viđali smo na forumu svjedočansta da su neke žene u periodu varanja imale super seks i s muževima i s ljubavnicima. Ovo je neka druga dimenzija, nije fizička, nego emotivna gdje tkđ jedna ne isključuje drugu.


Ali zakaj mi nisi odgovorila na ono boldano kaj sam te pitala?
Jel ti to ipak nekaj nezamislivo?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:31   #355
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Pitaj supruga opcenito na ovu temu, pa ces cuti njegovo misljenje.

Jer ako suprug sazna i kad sazna jer ce saznati,
Lolita, ne pitaj, ka boga te molin! Ova te pumpa jer oće ispast u pravu!

Nestvarna, pari mi se da ćeš se ti baš potrudit da njen muž sazna.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:35   #356
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Lolita, ne pitaj, ka boga te molin! Ova te pumpa jer oće ispast u pravu!

Nestvarna, pari mi se da ćeš se ti baš potrudit da njen muž sazna.
Nije poanta u tome da on sazna, nego kaj je lolita ziher da to mužu ne bi smetalo, a brijem da se nemre zamisliti da mu to kaže. Samo se pitamo- zakaj

Tajna- to je ključna riječ.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:37   #357
Quote:
lolitaa89 kaže: Pogledaj post
Što se moje želje tiče, ja mogu da ga ne vidim. Kada bi mi sada poslao poruku da je u Hrvatskoj, mislim da bi ga vidjela čisto da vidim jel bio vrijedan potrošenog vremena i da li je uopće vrijedno da ga smatram prijateljem, i jel' zaista ona osoba za koju ga smatram.
Što se tiče paranja gaćica, vrlo sam stabilna u glavi, nisam labilna, tako da čisto sumnjam da bi do toga došlo. Ako bi slučajno osjetila nešto, rekla bi mu da idem u wc i pobjegla trkom kući
Zanima me tvoja percepcija njegove želje.
Na čemu ste stali, ima li šanse da on nada čemu, jesi li bila decidirana?

Čisto sumnjaš?! Jebenti kapulu, pa ja se pritrga da te branin!

Sad se već zajebajen, al ona pinta Guinessa bi te prvo natirala na nešto drugo, a onda bi ti tek mjehur proradija.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:39   #358
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Nije poanta u tome da on sazna, nego kaj je lolita ziher da to mužu ne bi smetalo, a brijem da se nemre zamisliti da mu to kaže. Samo se pitamo- zakaj

Tajna- to je ključna riječ.
Ne pakuj.
Gori je rekla da bi ga sigurno zasmetalo, ja pita.

Nema mu šta govorit, pa neće se valjda razvodit.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:48   #359
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post

Bože sačuvaj!
Di je ona uleti i pita "jesmo li došli do onoga da se tribaju razvest"? Ta mi je najjača.
A ovo je tek vol.2! Malo je reć da biste se ženetine mogle suzdržat i stat na balun, valjda žena zna di je i šta je?! Ne bi da ste joj vi jutros ispisali papire za razvod.
Ne, ja samo kazem kako bi jedan muskarac reagirao na nesto ovako da mu se isprica. Ne bi mu bilo svejedno.
Pred razvod, nije isto sto i razvod.

Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Eto, opet.
Komedija.
Komedija je sto ona sebe sama zavarava.

Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Lolita, ne pitaj, ka boga te molin! Ova te pumpa jer oće ispast u pravu!

Nestvarna, pari mi se da ćeš se ti baš potrudit da njen muž sazna.
Ne znam ja sto tebe jos pari, ali te ovo sigurno krivo pari.
Ja sam to napisala samo iz razloga sto znam da lolitaa89 nikada to suprugu ne bi rekla.
A zasto ne bi je ono sto bi ona sama sa sobom trebala rijesiti.
Zasto je tajna nesto sto je tako nebitno i nista.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 12:52   #360
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Zanima me tvoja percepcija njegove želje.
Na čemu ste stali, ima li šanse da on nada čemu, jesi li bila decidirana?

Čisto sumnjaš?! Jebenti kapulu, pa ja se pritrga da te branin!

Sad se već zajebajen, al ona pinta Guinessa bi te prvo natirala na nešto drugo, a onda bi ti tek mjehur proradija.
Pa kada sam ga zadnji put izbrisala i blokirala, rekla sam mu da je najbolje da prekinemo kontakt, jer to ne vodi ničemu. Ja sam njemu to rekla prvog dana kada sam vidjela da se interesira, ali eto, kažem, više je tu bila umiješana neka fizička privlačnost Mislim cure, momak radi u vojsci, još je i privatni trener, trenira po cijeli dan, svakoj od vas bi u tome trenutku nešto proradilo od njegovog izgleda, ne pravite se svetice!

A tebi da kažem, ne znam iskreno kakve su njegove želje, on moje zna i to će ostati tako. Da se nada nečemu čisto sumnjam. Jer i kada se dopisujemo muža stavim u svaki kontekst.
A što se tiče pinte tako nekako haha Ali taj trenutak bi bio ključan da zaista okončam svaki kontakt s njim, ako bi došlo do takve pinte.
lolitaa89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.