Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2014., 21:32   #21
Nove slike sa seta



A danas se baš naslikavao sa fanicama

Dobra vijest je da seriji koja ide nedeljom na kanalu D rejting opada,ovo su rezultati od sinoć
TOTAL
8 URFALIYAM EZELDEN KANAL D 20:26:25 23:15:08 4.09 9.76
AB
10 URFALIYAM EZELDEN KANAL D 20:26:25 23:15:08 3.47 8.70

Neka im ove nedelje rejting još malo opadne i oni su ,a onda mi stupamo na scenu
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 22:27   #22
BonyBon, iz tvojih riječi u Božje uši. Takav je život, ružno se radovati nečijem neuspjehu, ali ''Dok jednom ne smrkne drugom ne svane!''
Hvala ti na ovim slikama, pravi bomboncin, s njegovim sličicama ''lakše se diše'' Ovaj njegov stav pri izlasku iz auta, uffff samo da što prije dočekamo ovo vidjeti u pokretu.
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 02:01   #23
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Nove slike sa seta
A danas se baš naslikavao safanicama

Dobra vijest je da seriji koja ide nedeljom na kanalu D rejting opada,ovo su rezultati od sinoć
TOTAL
8 URFALIYAM EZELDEN KANAL D 20:26:25 23:15:08 4.09 9.76
AB
10 URFALIYAM EZELDEN KANAL D 20:26:25 23:15:08 3.47 8.70

Neka im ove nedelje rejting još malo opadne i oni su ,a onda mi stupamo na scenu
WOW< WOW< WOW!!! Vi bas hocete da ja veceras ne spavam!!! JOJ kako je dobar!!!

LOVE IT!

UH< sto ja nisam jedna od ovih fanica
__________________
LJUBAV - zivotna sila i kreativna energija u jednom <3

Zadnje uređivanje Carlota : 04.11.2014. at 02:09.
Carlota is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.11.2014., 19:43   #24
Kerem super izgleda ovde drugačije nego u GB al opet jakooo lepo a kako bi pa i mogao izgledati i serija mi izgleda obećavajuće par po onom što je poznato. Samo još da počne
__________________
soy una zorra de postal
katnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 20:44   #25
evo novih slika sa seta...snima se punom parom, a nikako da datum objave. iako pročitah na jednoj fb stranici kao da bi trebala prva epka ić idući tjedan, ali dok ne vidim na stranici od kanal d-a da ide serija ne vjerujem..
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:37   #26
Dok čekamo da objave datum početka serije da malo proanaliziramo ono što imamo.Priča se vrti oko dva brata i tri prijateljice.Ono što je najočiglednije je da se Deryi sviđa Yigit i to uopšte ne skriva,čak ga zamišlja kao oca svoje djece,Sibel se takođe sviđa Yigit,ali da ona to krije i razmišlja glavom,a ne srcem,jer on ipak nije mladić koga bi svaka majka poželila za zeta,to će joj se vjerovatno kasnije obiti o glavu,jer se drugarica odmah na početku izjasnila i izrazila svoju zainteresovanost za njega.Emiru se sviđa Sibel,ali on onako stidljiv ne znam da li će išta poduzeti po tom pitanju.Yigitu se čini mi se sviđa sve što je žensko Kubra takođe nekog zaljubljeno gleda samo je pitanje kojeg od braće,ali nekako mislim da je u pitanju Emir,vjerujem da će ona strpljivo čekati da je on primjeti.

E sad ovaj drugi dio je malo komplikovaniji oni mi izgledaju kao siromašni,a majka spominje da Yigit (valjda se njemu obraća) treba da povrati sve ono što je ona izgubila (pitanje je šta je to) i traži od njega da joj obeće da će postat toliko moćan da mu se svi moraju klanjati i on joj daje obećanje.Pretpostavljam da će se zapravo cijela priča graditi na ovom obećanju datom majci i ne bi me iznenadilo da to obećanje uključuje neki sukob sa Sibelinom porodicom.
Možda sam neke stvari krivo povezala pa me zanima i šta vi mislite,ali meni se na prvu stvari ovako izgledaju.

Yiğit


Emir


Sibel


Derya


Kubra
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:20   #27
hej curke....dok čekamo da počne...kako znate da će se Sibel paliti na Yigita? Meni se čini da će brineta otkuidati na njega? Bar po fragmanu...
__________________
" Moji ideali bijahu dobrota, ljepota i istina...Bez bavljena ciljevima vjecito nedostižnim, život bi mi izgledao prazan..." A. Einstein
Ivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:10   #28
Quote:
Ivada kaže: Pogledaj post
hej curke....dok čekamo da počne...kako znate da će se Sibel paliti na Yigita? Meni se čini da će brineta otkuidati na njega? Bar po fragmanu...
E pa izgleda da će se sve tri paliti na njega ,imaće čovjek pune ruke posla

Evo opisa likova i iz ovoga se da saznati dosta stvari,još kada bi neko mogao i znao ovo prevesti malo smislenije od GT baš bi nas obradovao

Quote:
Yiğit Kılıç
Yiğit yirmi beş yaşında, oldukça yakışıklı bir genç adam. İddialı bir fiziğe sahip. Kendine güveni kibir derecesinde. Dışa dönük, eğlenmeyi, gülmeyi seven bir yapısı var. Hovarda, içki ve kadınları seven bir tip. Şiddete, biraz da suça meyyal, karanlık bir yanı var. Yaşadıkları korkunç olaylar genç adamın tüm hayatını değiştirecek. Ancak babasını kaybettiğinde, büyüyecek. İntikam ve güç hırsı ise onu hayata bağlayan en güçlü motivasyon olacak. Tercih ettiği kirli dünya da içindeki karanlık ile aydınlık hep savaş halinde olacak.

Emir Kılıç
Emir, Hasan ve Zeliha'nın iki numarası, küçük oğlu. Yirmi iki yaşında, ağır başlı, sakin mizaçlı, zeki, çalışkan, dürüst bir genç adam. Hep başarılı bir öğrenci olmuş. Hukuk Fakültesini birincilikle bitirmiş. Başına gelen hiçbir kötülüğün değiştiremediği, bozamadığı, güçlü bir ahlak anlayışına ve ruhsal güzelliğe, iyiliğe, vicdana sahiptir. O bu hikayede ki aydınlığın simgesidir. Yaşadıklarından sonra, Emir abisinden bambaşka bir yol izleyecektir. Daima aklın, hukukun, yasaların tarafında yer alacak ve zamanla abisiyle dahi karşı karşıya gelecektir.


Sibel
Sibel yirmi bir yaşında, çok güzel fizikli ve yüzlü bir genç kız. Liseden sonra açık öğretime girmiş, bir süredir de mankenlik yaparak eve destek oluyor. Geleceğini mankenlik mesleği üzerine kurmayı hayal ediyor. Başlarda Emir’e aşık olsa da zamanla hem ailelerinin hem kendilerinin hayatlarında yaşanacak değişimler ilişkilerinin önüne engeller çıkaracak. Sibel aşk ve para arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak. Sibel, Yiğit’in en büyük aşkı olacak. Zamanla Sibel için aşk ve nefret hep bir arada yaşanacak Yiğit söz konusu olduğunda.


Derya
Derya, yirmi üç yaşında, çok güzel bir yüze ve düzgün bir fiziğe sahip genç bir kız. Dobra, harbi diye tanımlanabilecek bir kişiliğe sahip. Özgürlüğüne düşkün,hatta biraz da çapkın bir kız. Annesi, üvey babası ve küçük kardeşi ile beraberKübra'ların yaşadığı apartmanda oturuyor. Kübra'nın tek arkadaşı o. Derya, üveybabasının rahatsız edici tavırlarından kurtulmak için, evden ayrılmayı, kendibaşına yaşamayı


Kübra Güngör
Kübra yirmi yaşında, su gibi bir güzelliğe sahip. Baskıcı bir babanın elinde hayatla ilgili neredeyse hiçbir şey bilmeden yetişmiş, tertemiz kalpli bir genç kız. Çocukken geçirdiği bir hastalıktan ötürü, bacağında ufak çapta bir sakatlık kalmış. Bu, Kübra'nın en büyük kompleksi. Gerçek sevgiyle henüz tanışmamış olduğu için de Yiğit’ten göreceği ilgiyi, bu ilginin yarattığı sarhoşluğu "aşk" zannedecek ve bu yanılgı kendisiyle beraber birçok kişiye zarar verecek.


Zeliha Kılıç
Zeliha elli yaşlarında, oldukça güzel bir kadın. İstanbul'da doğup büyümüş, Hasan'la tanışmış ve onun sakin, sevecen, samimi haline tutulmuş. Kendi memleketinde bir hayat kurmaktan başka seçeneği olmayan Hasan’ın peşi sıra taşraya gitmiş ve orada yaşamaya başlamış. Ama hep İstanbul’a dönme hayali kurmuş. Kayınpederinin ani ölümü hayalini gerçekleştirmesini olanaklı kılıyor. Zeliha, sakin hayatlarını bırakıp İstanbul'a taşınmalarının en büyük sebebi olduğu için, İstanbul'da yaşayacakları trajediden dolayı da kendini en çok suçlayacak ve en büyük değişimi geçirecek kişi olacak.


Hasan Kılıç
Hasan ellili yaşlarının ortasında, güler yüzlü, sevecen bir aile babası. İstanbul’a askerliğini yapmak için gittiğinde tanışmış Zeliha ile. Büyük bir aşkla evlendiği karısı ve iki oğluyla beraber, bir taşra kasabasında, babasının büyük konağında yaşıyor. Babasının ölümünden sonra Hasan, karısı ve iki çocuğuna daha iyi bir hayat sunması gerektiğine ikna olur. Babasından kalan mirasla büyük şehirde kendisine, karısına ve çocuklarına yeni bir hayat kurmaya girişiyor Hasan. İstanbul’da kendisine bir kuyumcu dükkanı açıyor. Fakat çok geçmeden yaşayacağı felaket, Hasan için sonun başlangıcı olacaktır.

Znači Yigit 25 g. nosi tu tamnu stranu u sebi koja će ćesto kod moralni dvojbi prevagnuti,zgodan i pun samopouzdanja koje prerasta u aroganciju,piće,žene,tuče dio su njegove svakodnevnice.Neki događaji će pronjeniti njegov život (prepostavljam smrt oca) i osveta će postati njegov put.

Emir 22 g. dostojanstven, miran, inteligentan, vredan, iskren mladić. Uvijek bio uspješan student u prevodu dosadan Dječko će uvijek birati pravi put i neće raditi ništa što nije ispravno,a samim tim i doći u sukob sa bratom čije su metode malo drugačije

Sibel 21 g. nisam razumila čime se ona bavi,samo da će biti prisiljena birati između novca i ljubavi to će biti zanimljivo

Derya 23 g. Kubra 20 g. najbolje drugarice i obe zaljubljene i Yigita,ne znam da li sam dobro razumila da je Kubra imala neki problem sa nogom zbog kojeg je imala komplekse ili neko iz njene porodice

I da ne zaboravimo da su svi lijepi

Ovo oko roditelja mi nije baš jasno,osim da je mama iz Istanbula,sa su se preselili u očev gradić i tamo živili,ali su uvijek imali želju da se vrate u Istanbul,imali su neku prodavnicu nakita,nekako mi mama i njen život djeluje kao ključna ličnost cijele ove priče,možda griješim,vidjećemo
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.

Zadnje uređivanje Bhea : 07.11.2014. at 18:27. Reason: Q tag
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 16:29   #29
Nova slika sa seta
U prvi mah nisam prepoznala Yasemin,već sam pomislila evo je još jedna fanica se slikala s njim

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 22:56   #30
Moglo bi biti nešto uskoro, puno slika u zadnjih dan dva sa seta.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 23:31   #31
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Moglo bi biti nešto uskoro, puno slika u zadnjih dan dva sa seta.
Problem je gdje će je ugurati,čekaju da nekoj seriji padne rejting,a drugi problem je što imaju još jednu seriju koja čeka,mada snimanje i slike sa seta sigurno ohrabruju,još kada bi pustili treći fragman...

Evo i najava na youtube ukoliko ima onih koji ne mogu vidjeti onu koju sam već postavila
https://www.youtube.com/watch?v=m5NA...l0JiHl-KoFcJjA
https://www.youtube.com/watch?v=ylSD...oFcJjA&index=1
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:01   #32

Nova najava za prvu epizodu je vani..
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 16:16   #33
Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post

Nova najava za prvu epizodu je vani..
Meni ovo super izgleda,a muzika je predobra,Sibel je izgleda neki model,nadam se da je ona vjenčanica u tu svrhu,neće se valjda u prvoj epizodi udati
Yigit je odmah krenuo u akciju
Fali prevod da bi neke stvari bile jasnije,pogotovo ovaj susret Emira i Sibel tu mi ništa nije jasno,kao da je bilo nečega između njih dvoje,to bi onda moglo dodatno da zakomplikuje stvari

Još kada bi odredili datum prikazivanja
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:38   #34
Evo i slika







http://fotos.fotoflexer.com/95ae276a...cf33489e0f.jpg
http://fotos.fotoflexer.com/3b577597...0e2d06e87f.jpg
http://fotos.fotoflexer.com/bd249c1e...651201afb2.jpg
http://fotos.fotoflexer.com/42423032...a510f9644b.jpg

Jedva čekam da počne serija ,ne znam ima li potrebe da kažem da Kerem dobro izgleda a Yigit me je već osvojio,lik je baš po mom ukusu,izgleda da ovaj brat - Emir ipak neće biti toliki šmokljan kako mi se činilo iz opisa

I još jedna zanimljiva Şükran i Şükrü https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...4d4489a1c70f42
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:18   #35
Kako je dobar 3 fragmani boluma 1. Nestrpljivo očekujem seriju i kao što kažeš BonyBon, Yigit i mene već osvojio.
Nešto sam izrezuckala iz ovog fragmanija
Emir http://i.hizliresim.com/Wrd9BE.jpg
Yigit http://i.hizliresim.com/LoL1d1.jpg
http://i.hizliresim.com/784M8v.jpg

http://i.hizliresim.com/nGBL5l.jpg

http://i.hizliresim.com/Dka4E6.jpg

http://i.hizliresim.com/zEbrVY.gif


Kroz ove do sad prikazane fragmanije se osjeća Yigitova velika prisnost s majkom, njihov odnos izgleda pun povjerenja

http://i.hizliresim.com/LoL11Z.gif

http://i.hizliresim.com/9pO2oN.gif
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!

Zadnje uređivanje Bhea : 11.11.2014. at 21:57.
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 22:42   #36
Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post

Kroz ove do sad prikazane fragmanije se osjeća Yigitova velika prisnost s majkom, njihov odnos izgleda pun povjerenja
Gifići i slike su

Ja mislim da će majka imati ključnu ulogu u određivanju toka radnje u seriji,samo nisam pohvatala da li će se i njoj nešto desiti ili ne.On joj je očito sin mjezimac,što mi je malo čudno s obzirom na opis likova očekivala bi da je to Emir,jer je on čini se po svim standardima krojen,dok je Yigit problematičan,ali Zeliha očito zna prepoznati pravi potencijal uostalom kao i mi
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 23:26   #37
Brineta ipak Yigitova
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 00:26   #38
Razmisljam, i ipak necu nista da mislim unaprijed i necu puno da znam

VOLIM iznenedjenja - a, duboko sam uvjerena da ce me ova serija oboriti s nogu.

Glumacka ekipa je fantasticna - svi mi se jako dopadaju.

:klap:

Vjerujem da ce scenario biti odlican, takodje.

I jos jednom - jedva cekam!

Preljepe fotgrafije - hvala!
__________________
LJUBAV - zivotna sila i kreativna energija u jednom <3
Carlota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 01:33   #39
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Fali prevod da bi neke stvari bile jasnije,pogotovo ovaj susret Emira i Sibel tu mi ništa nije jasno,kao da je bilo nečega između njih dvoje,to bi onda moglo dodatno da zakomplikuje stvari

Još kada bi odredili datum prikazivanja
kaj se prijevoda tiće..vola..
"If you are weak, the ones around you won’t be honest!
But you will be so strong that everyone will bound in front of our family! You really ask too much, Zeliha Sultan!
Of course I do!
We are in Istanbul for so many years, you came and look at us from above! But before three days pass, you will return with your faces down!
Goodmorning! Though, you have to be rich in order to make them stoop and look at you!
Be careful, this guy doesn’t seem to be a nice guy.
But why? I think that he is a nice guy!
I would like to be very much like you, you know!
Cool, harmless, the ideal person! The best medicine for aggressiveness! I think that I won’t be able to protect you if I keep being calm for a long time.
And why is this?
I think I’m falling in love with the girl I told you about.
But are you all the same?
All of my hopes lie on you. You will be proud of me, mom!"
a evo i sa hrvatskim prijevodom..

Mislim da ću sanjat ovo njihovo uskoro.. dajte nam seriju..xD
btw. kaj se likova tiće, nekako mi se čini da će nam plavojka ipak na kraju bit sa Yigitom, znate ono mezimo se, ali se volimo..
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 10:12   #40
Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post
kaj se prijevoda tiće..vola..
Hvala za prevod,sad me Zeliha sultan počela malo plašiti kao i ti njeni zahtjevi i ciljevi koje postavlja Yigitu,ne znam iz čega prizilazi ta njena ambicija,ali očito je da je ona jako ozbiljna u svojim namjerama

Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post
Mislim da ću sanjat ovo njihovo uskoro.. dajte nam seriju..xD
Pa uskoro je relativan pojam,vidiš da ponekad može značiti i 4,5,6 mjeseci a možda kanal D uvodi promjene u turkiš dizi indrustriju pa će početi sa prikazivanjem kada snime prvu sezonu


Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post
btw. kaj se likova tiće, nekako mi se čini da će nam plavojka ipak na kraju bit sa Yigitom, znate ono mezimo se, ali se volimo..
Pa Yasemin su nam najavili kao glavnu glumicu pa možemo očekivati da će priča ići u tom smijeru,mada ja bih rekla da su oni mudro ostavili sve karte otvorene da u slučaju potrebe mogu lako prebaciti na drugu glumicu.

Slika sa seta

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.