Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2015., 16:01   #1
World of Tanks (part 2)

Long story short...

Dakle, slucajno sam spojio teme WoT i GTA V; pošto ne postoji neka opcija "undo" da vratim (cijelu) temu morao sam otvoriti novu temu.
Odvojio sam postove sa zadnjih 10-15 stranica o WoT-u i premjestio u ovu temu...
Jbg, sorry. -Hmxhmx


Javili su se iz podrške W.o.T-a. Poslali su mi detaljne upute za provedbu postupka koji bi trebao pomoći da spasim svoju instalaciju. Iako sam ih u potpunosti ispoštivao igra nije proradila. Za zadnju provjeru ispravnosti postupka trebao sam klikom otvoriti neku stranicu, snimiti screenshot i poslati im ga. To sam i učinio ali je prikaz stranice bio "Page Not Found 404". Zanima me što će odgovoriti na ticket slijedeće. Ja sam deinstalirao igru, obrisao joj keš sa njihovim programčićem wot_pref.bat restartao komp i tada opet sve prošao sa CCleaner i RegCure čistačima. Nakon restarta skinuo sam i instalirao igru i radi.


U prilogu su postupci koje su me tražili da napravim kako bi popravio popravio W.o.T.

https://picasaweb.google.com/1171883...eat=directlink

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 01.12.2015. at 21:33.
jopajopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 20:46   #2
danas sam opet kupil is3, u 6 od 7 bitki sam bil prvi po dmgu.
u ovj kaj nisma bil prvi sam glumil spartanca, sam na boku protiv hordi zla.
nije humano kolko je jak.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 00:59   #3
Igram odnedavno, a dojmovi su sjajni. Što se tiče likova, onaj crni mi baca na SA šemu, a onaj nakon na VC. A treći na jednu tv seriju. Svakako uzbuđenja ne manjka.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 18:06   #4
ovu kantu neću nikad prodati

garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 18:07   #5
Slika je odlicna! Nista se ne vidi...
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 19:53   #6
Quote:
dado314 kaže: Pogledaj post
Slika je odlicna! Nista se ne vidi...
Hint: Klikni na sliku
sapun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 13:04   #7
Evo kako izgleda kad kliknem na sliku (tapatalk)
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1445339003333.jpg
Views:	192
Size:	7.9 KB
ID:	15774
Jedino kad odaberem Follow link otvori taj server za upload pa ispravno prikaze
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 20:41   #8
Quote:
caca se vraca kaže: Pogledaj post
Ne vidin cemu dizete ruse i non stop taj ruski bias je spominjan. Pa ogledan primjer je heavy tier X svaba od 2700 HP naprema super kul IS-7 od 2150, da ne spominjem alfa demidz i ostalo... Za IS-3 je istina da je mozda malo jaci od ostalih hevija u tir VIII, ali druge nacije imaju dosta jace lajtove / medijume / hevije / TD zavisi od tira do tira.
Vozim ja svoj novi WT auf Pz IV i ovako to izgleda...

Shot 1: Tortoise, frontalno, 380m, 450+ dmg.
Shot 2: Tortoise, frontalno, 380m, 450+ dmg.
Shot 3: LTTB, bok, 220m, zero-crit.
Shot 4: Tortoise, frontalno, 380m, 450+ dmg.
Shot 5: LTTB, front turret, 200m, bounce.

Nakon toga vozim E75 i chillam. Kroz francuze prolazim kao vrući nož kroz maslac, E100 prolazim kroz lower plate pod uvjetom da me RNGesus voli pa mi ne odleti u gornji, amerikance silujem kroz turret i općenito radim nered kroz cijelu partiju. Na kraju ostane, pogađaš, LTTB koji se vozika uokolo među zgradama. Dakle: LTTB, u leđa, 50m -- zero-crit.

Pa ti vidi.




In other news, ima li kakav opušteni i ne-analni domaći klan? Izbjegava mi se ustašijade i slične kretenizme, clan battles bih mogao pripomoći ako usfali redovnih igrača, ali najviše me zanima lagano druženje, zajebancija i pomoć oko misija. Poučen dosadašnjim iskustvom izbjegavao sam klanove, ali sada mi je jasno da zadnju scout misiju za HTC neću napravit u randomu bez organiziranog platoona.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 20:46   #9
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
VK4502b buffan pred nekolko mjeseci. GERMAN BIAS!
Ovom smeću nema pomoći. Doduše, čitava ta linija je puna odvratnih tenkova koje sam se jedva natjerao da odigram. Ali jebiga, grindati German tree se mora.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 23:56   #10
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ovom smeću nema pomoći. Doduše, čitava ta linija je puna odvratnih tenkova koje sam se jedva natjerao da odigram. Ali jebiga, grindati German tree se mora.
Ne znam kolko si igral u zadnje vrijeme, al VK4502B sad ima 200 mm armora na LFP (kaj ispada 280+mm efektivnog armora). Nije više smeće IMO.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 19:16   #11
Zadnje vrijeme ga i igram. Jedino ga taj frontalni armor spašava, ali onaj rear-mounted turret je abominacija. Ali dobro, ja ionako vrlo teško podnosim heavy tenkove i grozno su mi spori.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 20:22   #12
Ovakve stvari pokazujem ekipi koja mi sere za WN8 i winrate:


- Imam najgori WN8 i winrate u timu.
- Završim s najviše dmg i killova.
- Top Gun ne uhvatim jer mi se arty skrumpa u ammo rack, uspori reload da Obj140 stigne reloadat i ubit me.

Nakon toga 63% win chance game, opet najgori po ratingu, opet nas pregaze. Genijalna mi je ekipa koja brije na rating, a ne zna se niti razmjestiti na mapi niti prilagoditi situaciji.
Ovim tempom će mi trebati još pola godine da izgrindam German tree.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 22:36   #13
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Genijalna mi je ekipa koja brije na rating, a ne zna se niti razmjestiti na mapi niti prilagoditi situaciji.
A zakaj ti nemaš bolji rating ak se znaš razmjestit na mapi i prilagoditi situaciji?
I zakaj nisi svojim frendovima u platoonu savjetoval kak da se razmjeste?

Zadnje uređivanje d._m. : 28.10.2015. at 22:50.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 23:29   #14
WN8 i win rate nisu bezveze glavni pokazatelji kvalitete igrača.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 08:40   #15
Ne zelim biti bezobrazan ali znas kak se veli: i čorava koka neko zrno ubode


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 21:07   #16
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
A zakaj ti nemaš bolji rating ak se znaš razmjestit na mapi i prilagoditi situaciji?
Jer ne igram za rating. Grindam njemači tech tree i jednostavno mi se ne gubi vrijeme na izgubljene partije. Još manje mi se nosi statpaddersku ekipu koja se zna samo preseravati i gleda samo svoje dupe.

Ovako izgleda kada ciljano ganjam WN8:



Ali ne da mi se igrati toliko angažirano i koncentrirano svaki put. Sada se najčešće vrtim između 1200-1300 jer sam nastavio grindati tech tree. Ima nekih tenkova koji mi ne leže, nekih koje ne volim. I nekih, kao E50M, koji imaju groznu sreću s RNGesusom.


Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
I zakaj nisi svojim frendovima u platoonu savjetoval kak da se razmjeste?
Totalni je random platoon unutar meča složen. Nisam u klanu i nitko od frendova ne igra tak da stalno solo peglam random.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 21:12   #17
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
WN8 i win rate nisu bezveze glavni pokazatelji kvalitete igrača.
Sandy River, assault mode. Defending team. 76% win chance. Uvjerljivo sam najgori po wn8 i winrateu u cijelom timu. Apsolutno svi su zeleni, dva ljubičasta.

13 minuta kasnije: Slafko u svom E50M s 4500 dmg i 5 killova, a skor je 6:14 za napadače. :klap: :klap:

Pogodi tko je bio sam na linijama 8, 9 i 0. Ovakvih sličnih imam snimljeno dvadesetak.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 21:33   #18
hahahaah prije 2k partija u čudu uzeo screenshot sa 1900wn8 i sad je faca
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 21:43   #19
Fulao si poantu. Ali, nije to ništa novo pa nije ni bad.



Evo jedne od maloprije:


Protivnički tim je sav u crvenom, njihov najbolji wn8 igrač ima rating manji od mene.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 21:59   #20
1. Veći WN8 (i ostali statsi) ne znači da igrač uvijek igra bolje od igrača s manjim WN8. Veći WN8 znači da igrač kontinuirano kroz veći broj mečeva ima bolje rezultate od igrača s manjim WN8. Ljubičastom se zna zalomit loš meč, i crvenom se tu i tam zalomi dobar meč.

2. Ak si u meču napravil više dmg-a od nekog drugog, ne znači da si bolje odigral. Bitno je kome, gdje i kad radiš damage.

3. Nekad se situacija jednostavno razvije na takav način da jedan tim stekne prednost i brzo pokrene snowball efekt. Ne more značiti da je neko neš posebno loše odigral.

Uzeti jedan meč i govoriti "gle, imali smo ljubičaste, al svejedno smo izgubili" nema smisla.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

Pogodi tko je bio sam na linijama 8, 9 i 0. Ovakvih sličnih imam snimljeno dvadesetak.
Ići kompletno sam na jednu stranu mape najčešće nije dobra ideja


Quote:
Fulao si poantu
Nisam ni ja siguran dal kužim koja ti je poanta....
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.